Výsledky atletek Moravské Slavie v roce 2013
Výsledky atletek AC Moravská Slavia Brno v roce 2013 Stav k 31.12.2013
ŽENY
150 m
21,7 1 A Jana Jeřábková 15.12.93 – 29.07. – Brno
200 m
28,37 -3,2 ms Monika Obšelová 05.01.91 – 15.06. – Svitavy
31,18 ms Erika Musilová 03.06.91 – 29.06. – Vyškov
33,9 Aneta Ambrosová 30.07.90 – 16.06. – Kuřim
400 m
1:01,7 1 A Monika Obšelová 05.01.91 – 29.07. – Brno
1:07,6 2 A Jana Jeřábková 15.12.93 – 29.07. – Brno
1:08,44 4 B Erika Musilová 03.06.91 – 12.06. – Praha
1:20,1 4 B Alena Krcháková 10.12.57 – 29.07. – Brno
600 m
1:46,8 1 Monika Obšelová 05.01.91 – 22.07. – Brno
1:53,8 4 Erika Musilová 03.06.91 – 22.07. – Brno
800 m
2:30,22 5 Monika Obšelová 05.01.91 – 17.08. – Jihlava
2:31,42 6 B Tereza Jagošová 19.02.93 – 24.08. – Břeclav
2:32,90 ms Jana Jeřábková 15.12.93 – 07.09. – Uherské Hradiště
2:34,65 ms Erika Musilová 03.06.91 – 29.06. – Vyškov
2:55,8 5 Alena Krcháková 10.12.57 – 05.08. – Brno
1 000 m
3:20,2 2 Tereza Jagošová 19.02.93 – 12.08. – Brno
1 500 m
5:13,42 7 Tereza Jagošová 19.02.93 – 24.08. – Břeclav
5:16,39 4 Lucie Kolková 30.09.82 – 18.05. – Hodonín
5:17,57 4 Adéla Indráková 26.02.91 – 29.06. – Olomouc
5:33,75 9 Dorota Drozdová 27.12.78 – 29.06. – Olomouc
5:40,23 8 Alena Krcháková 10.12.57 – 18.05. – Hodonín
5:50,20 10 Jana Klanicová 17.11.87 – 18.05. – Hodonín
5:55,06 12 Blanka Adámková 27.02.78 – 01.06. – Třinec
6:13,7 Veronika Volavá 15.07.90 – 16.06. – Kuřim
6:19,1 4 Jana Jeřábková 15.12.93 – 29.07. – Brno
3 000 m
11:00,48 6 Lucie Kolková 30.09.82 – 18.05. – Hodonín
11:40,68 10 Alena Krcháková 10.12.57 – 18.05. – Hodonín
12:03,96 13 Tereza Jagošová 19.02.93 – 18.05. – Hodonín
12:13,97 14 Dorota Drozdová 27.12.78 – 18.05. – Hodonín
12:34,88 15 Jana Klanicová 17.11.87 – 18.05. – Hodonín
5 000 m
18:51,21 4 Lucie Kolková 30.09.82 – 24.08. – Břeclav
19:39,97 5 Adéla Indráková 26.02.91 – 29.06. – Olomouc
19:59,36 8 Alena Krcháková 10.12.57 – 29.06. – Olomouc
20:13,03 8 Dorota Drozdová 27.12.78 – 24.08. – Břeclav
22:27,0 mix Martina Matulová 08.10.72 – 17.07. – Brno
22:33,0 mix Pavla Všetečková 27.10.75 – 17.07. – Brno
25:53,0 mix Iva Zitová 27.08.59 – 17.07. – Brno
10 000 m
41:00,0 mix Lucie Kolková 30.09.82 – 14.08. – Brno
41:53,0 mix Alena Krcháková 10.12.57 – 14.08. – Brno
42:55,0 3 Dorota Drozdová 27.12.78 – 14.08. – Brno
45:31,0 mix Martina Matulová 08.10.72 – 14.08. – Brno
48:14,0 mix Lenka Topinková 20.10.76 – 14.08. – Brno
53.55,0 mix Iva Zitová 27.08.59 – 14.08. – Brno
Hodinovka na dráze
14 854 mix Lucie Kolková 30.09.82 – 25.09. – Brno
14 260 mix Alena Krcháková 10.12.57 – 04.09. – Brno
13 115 mix Pavla Všetečková 27.10.75 – 04.09. – Brno
12 995 mix Martina Matulová 08.10.72 – 04.09. – Brno
12 110 mix Lenka Topinková 20.10.76 – 04.09. – Brno
10 795 mix Iva Zitová 27.08.59 – 04.09. – Brno
Půlmaratón
1:24:17 9 Lucie Kolková 30.09.82 – 20.04. – Pardubice
1:31:03 1 Ivana Martincová 22.03.63 – 20.04. – Brno
1:32:51 3v Alena Krcháková 10.12.57 – 26.05. – Úpice
1:34:09 Blanka Adámková 27.02.78 – 06.04. – Praha
1:37:14 9 Pavla Všetečková 27.10.75 – 12.10. – Hradec Králové
1:42:36 Martina Matulová 08.10.72 – 31.08. – Blansko
1.53:01 3 Dagmar Dvořáčková 16.10.50 – 31.08. – Blansko
1:58:04 7v Hana Budínská 05.10.60 – 26.05. – Úpice
2:01:09,8 14 Vilma Podmelová 02.07.62 – 01.01. – Brno
2:05:59 Pavla Horáčková 07.11.77 – 15.09. – Ústí nad Labem
2:12:47 Iva Zitová 27.08.59 – 24.03. – Bratislava
25 km – silnice
1:43:56 1 Lucie Kolková 30.09.82 – 14.09. – Brno
1:51:48 1 Alena Krcháková 10.12.57 – 14.09. – Brno
1:52:05 1 Pavla Všetečková 27.10.75 – 14.09. – Brno
2:21:46 3 Hana Budínská 05.10.60 – 14.09. – Brno
2:38:16 4 Iva Zitová 27.08.59 – 14.09. – Brno
32 km – silnice – Vír
2:18:57 1 Ivana Martincová 22.03.63 – 24.08. – Vír
2:27:36 1 Alena Krcháková 10.12.57 – 24.08. – Vír
3:27:40 2 Vilma Podmelová 02.07.62 – 24.08. – Vír
Maratón
3:13:27 11 Ivana Martincová 22.03.63 – 06.10. – Košice
3:17:24 54 Alena Krcháková 10.12.57 – 13.10. – Mnichov
3:39:05 4 Pavla Všetečková 27.10.75 – 19.10. – Kroměříž
4:21:14 103 Vilma Podmelová 02.07.62 – 06.10. – Košice
50 km – silnice
5:44:18 10 Vilma Podmelová 02.07.62 – 13.04. – Mníšek pod Brdy
100 m překážek
18,47 7 B Monika Obšelová 05.01.91 – 01.06. – Třinec
400 m překážek
1:09,57 7 C Monika Obšelová 05.01.91 – 31.08. – Ústí nad Orlicí
3 000 m překážek
13:50,58 3 Blanka Adámková 27.02.78 – 01.06. – Třinec
Oštěp 600 g
18,08 1 Tereza Mrkosová 05.11.90 – 20.10. – České Budějovice
15,35 2 Aneta Ambrosová 30.07.90 – 20.10. – České Budějovice
14,34 3 Marie Stříbrná 06.04.89 – 20.10. – České Budějovice
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS-AK Olymp Brno/
50,33 5 A Freibergerová A-Prochová-Vaverková-Jeřábková – 01.06. – Třinec
50,39 5 A Coufalová K-Vaverková-Freibergerová-Prochová – 18.05. – Hodonín
52,22 4 A Coufalová K-Coufalová D-Vaverková-Obšelová – 24.08. – Břeclav
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS-
52,71 4 B Obšelová-Jagošová-Coufalová D-Kažmirová – 18.05. – Hodonín
55,36 3 B Jagošová-Juřenčáková-Kažimirová-Machová – 01.06. – Třinec
Štafeta 4 x 400 m
4:20,20 5 A Obšelová-Coufalová D-Juřenčáková-Prochová 24.08. – Břeclav
4:21,74 5 A Freibergerová E-Jagošová T-Coufalová D-Obšelová- 29.06. – Olomouc
4:59,43 5 A Křížková-Jeřábková-Drozdová-Kolková – 24.08. – Břeclav
5:14,72 8 Drozdová-Krcháková-Marčíková-Indráková – 29.06. – Olomouc
Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS-AK Olymp-Ciz
4:25,13 5 A Obšelová-Jagošová-Coufalová D-Kažmirová – 18.05. – Hodonín
Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS-Ciz
4:26,45 7 A Obšelová-Gánovská-Juřenčáková-Freibergerová – 01.06. – Třinec
4:42,50 4 Jagošová-Peštálová-Freibergerová-Gáňovská 24.08. – Břeclav
4:59,57 4 B Drozdová-Klanicová-Gánovská-Kolková – 18.05. – Hodonín
Změna příjmení:
Dorota Drozdová na Anderlová /říjen 2013/
JUNIORKY /18-19 let/
60 m
9,0 2 B Petra Juřenčáková 03.04.95 – 25.09. – Brno
8,27 +4,8 1 A Karolína Coufalová 15.09.95 – 17.09. – Brno
100 m
13,18 +0,8 3 C Karolína Coufalová 15.09.95 – 18.05. – Hodonín
200 m
27,72 +0,1 4 D Karolína Coufalová 15.09.95 – 18.05. – Hodonín
27,4 1 A Dominika Coufalová 28.05.94 – 22.07. – Brno
29,74 +3,5 1 A Petra Juřenčáková 03.04.95 – 17.09. – Brno
400 m
1:02,45 3 B Dominika Coufalová 28.05.94 – 29.06. – Olomouc
600 m
1:48,3 2 Petra Juřenčáková 03.04.95 – 25.09. – Brno
1:51,0 3 Dominika Coufalová 28.05.94 – 22.07. – Brno
800 m
2:27,53 9 Petra Juřenčáková 03.04.95 – 01.06. – Třinec
2:27,78 5 Dominika Coufalová 28.05.94 – 29.06. – Olomouc
1 500 m
5:19,01 7 Petra Juřenčáková 03.04.95 – 24.08. – Břeclav
Dálka
452 5 A Karolína Coufalová 15.09.95 – 17.09. – Brno
Štafeta 4 x 200 m
2:07,9 2 Kalovská-Juřenčáková-Marčíková-Koláčková – 25.09. – Brno
DOROSTENKY /16-17 let/
60 m
8,00 4 Hana Prochová 13.02.96 – 09.02. – Bratislava
8,46 4 B Anna Freibergerová 19.11.96 – 09.02. – Bratislava
100 m
12,36 +1,1 1 C Hana Prochová 13.02.96 – 08.06. – Bratislava
/12,12 +2,2 1 C – 22.06. – Jablonec/
14,5 2 A Andrea Peštálová 09.02.96 – 12.08. – Brno
150 m
20,79 4 A Anna Freibergerová 19.11.96 – 12.01. – Praha
200 m
24,93 +1,1 2 C Hana Prochová 13.02.96 – 23.06. – Jablonec
/24,64 +3,2 4 – 23.06. – Jablonec/
27,05 +1,0 6 B Anna Freibergerová 19.11.96 – 29.06. – Olomouc
300 m
44,08 5 A Anna Freibergerová 19.11.96 – 12.01. – Praha
400 m
1:00,20 4 Anna Freibergerová 19.11.96 – 08.06. – Bratislava-klub. rekord
Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
2 420 3 Hana Prochová 13.02.96 – 01.05. – Přerov-klub.rek
/8,05-12,86-26,05/
ŽÁKYNĚ /do 15 let/ (včetně žákyň atletických tříd ZŠ Svážná, Kamínky a Tuháčkova)
60 m
8,34 2 Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 26.05. – Znojmo
8,42 1 D Kateřina Benešová 03.01.00 – 19.05. – Břeclav
8,3 2 C Sára Lahodová 19.01.99 – 19.08. – Brno
8,4 4 Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 18.01. – Brno
8,65 7 Klára Čáslavová 27.02.98 – 19.05. – Břeclav
8,92 5 D Marie Slaná 25.04.99 – 26.05. – Znojmo
8,7 3 Barbora Škollová 06.03.00 – 08.06. – Brno
8,99 2 Karolína Ročková 26.11.99 – 20.10. – České Budějovice
9,05 +0,9 3 A Viktorie Kalovská 04.08.02 – 11.09. – Brno
9,08 1 Adéla Koláčková 11.07.01 – 20.10. – České Budějovice
8,9 4 Kristýna Janáková 21.02.99 – 08.06. – Brno
9,12 5 I Denisa Machová 01.11.98 – 15.12. – Bratislava
9,18 2 Lenka Marčíková 26.10.99 – 13.04. – Brno
9,21 2 B Marie Doležalová 27.11.01 – 06.06. – Blansko
9,21 +0,9 4 A Lenka Matulová 23.02.02 – 11.09. – Brno
9,28 28 Lucie Křížková 15.11.98 – 19.05. – Břeclav
9,30 -0,2 6 G Klára Guldová 26.03.00 – 10.09. – Brno
9,41 +0,7 1 H Zuzana Pazourková 17.03.03 – 23.05. – Brno
9,1 5 Eliška Freibergerová 23.07.99 – 08.06. – Brno
9,2 6 Eliška Nešporová 21.11.98 – 08.06. – Brno
9,53 6 B Kristýna Havelková 26.06.00 – 05.09. – Brno
9,3 č Barbora Prochová 11.09.01 – 27.09. – Brno
9,58 -0,8 3 G Kamila Surovcová 13.12.98 – 10.09. – Brno
9,66 1 G Michaela Blažková 02.05.02 – 23.05. – Brno
9,92 2r9 Nikola Veselá 11.07.00 – 18.01. – Olomouc
9,8 7 Monika Skoumalová 10.03.00 – 08.06. – Brno
10,09 ms Eva Fojtíková 12.03.02 – 05.09. – Brno
9,9 6 Kateřina Kratochvílová 02 – 08.06. – Brno
č Sára Beránková 27.04.03 – 27.09. – Brno
10,22 4 D Anna Slaná 17.12.01 – 06.06. – Blansko
10,0 6 Barbora Waldhansová 29.06.00 – 18.01. – Brno
7 Michaela Skoumalová 16.02.03 – 08.06 – Blansko
10,31 -0,9 2 F Agáta Konečná 03 – 23.05. – Brno
10,1 7 Aneta Pištěková 18.06.00 – 18.01. – Brno
č Zuzana Zádrapová – 27.09. – Brno
10,33 6 K Vendula Sedláková 01 – 10.09. – Brno
10,2 č Sára Svobodová 04 – 27.09. – Brno
10,46 -0,9 93 F Andrea Dobrovolná 09.11.01 – 23.05. – Brno
10,3 2 Veronika Ročková 22.06.04 – 18.01. – Brno
č Natálie Helsnerová 15.07.99 – 27.09. – Brno
10,61 6 Eliška Mastilová 03 – 13.04. – Brno
10,4 5 Karolína Macháčková 21.05.06 – 18.01. – Brno
10,73 5 Tereza Všianská 24.01.03 – 13.04. – Brno
10,5 č Tereza Adamcová 13.08.01 – 27.09. – Brno
č Daniela Holíková 18.07.02 – 27.09. – Brno
č Tereza Janoušková 05 – 27.09. – Brno
10,75 2 Alexandra Kučerovská 04 – 13.04. – Brno
10,6 č Martina Šmaková 01 – 27.09. – Brno
č Zuzana Trkanová 05 – 27.09. – Brno
10,7 8-9 Klára Porhajmová 11.12.03 – 18.01. – Brno
10 Karolína Mrázová 31.10.03 – 18.01. – Brno
13 Nikol Semanová 02 – 08.06. – Brno
5 C Anita Gorani 04 – 19.08. – Brno
10,8 11 Daniela Veselá 25.03.02 – 18.01. – Brno
č Adéla Holubová – 27.09. – Brno
č Anna Peloušková 30.06.03 – 27.09. – Brno
10,9 10 Tereza Nováčková 04 – 08.06. – Brno
11 Tereza Myšková 05 – 08.06. – Brno
11,08 6 B Rebeka Jedounková 03 – 20.04. – Blansko
11,0 č Kateřina Svobodová 26.10.04 – 27.09. – Brno
11,1 1 Aneta Doležalová 10.07.04 – 08.06. – Brno
11,37 4 Pavlína Dobešová 23.02.07 – 13.04. – Brno
11,43 4 Hana Špalková 13.10.04 – 13.04. – Brno
11,2 6 Alžběta Slaná 14.10.04 – 18.01. – Brno
11,3 7 Klára Vavrysová 04 – 18.01. – Brno
8 Anežka Matějíčková 08.06.05 – 18.01. – Brno
11,4 9 Sabina Obořilová 05 – 18.01. – Brno
2 Charlotte Špačková 06 – 08.06. – Brno
č Agáta Andělová 20.07.06 – 27.09. – Brno
11,9 11 Klára Mazálková 25.03.05 – 18.01. – Brno
12,4 6 Viktorie Pavlíčková 16.07.06 – 08.06. – Brno
16 Adéla Kopečná 05 – 08.06. – Brno
12,6 16 Markéta Škorňáková 03 – 08.06. – Brno
12,95 6 Anna Žižková 25.03.06 – 13.04. – Brno
12,8 15 Lucie Weidenhöferová 10.11.04 – 18.01. – Brno
13,30 4 Anna Bílková 06 – 13.04. – Brno
13,2 č Veronika Kunešová – 27.09. – Brno
13,6 č Kristýna Jechová – 27.09. – Brno
14,5 6-7 Eva Demlová 12.08.06 – 18.01. – Brno
8 Nela Vavrysová 09 – 18.01. – Brno
č Aneta Nová – 27.09. – Brno
14,6 č Daria Arabpourová – 27.09. – Brno
14,7 4 A Petra Dobešová 08 – 19.08. – Brno
100 m
13,29 -0,5 T Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 01.05. – Přerov
13,4 1 B Kateřina Benešová 03.01.00 – 12.08. – Brno
14,20 +1,0 6 B Marie Slaná 25.04.99 – 29.06. – Olomouc
15,3 2 C Viktorie Kalovská 04.08.02 – 12.08. – Brno
15,4 4 Lenka Marčíková 26.10.99 – 12.08. – Brno
17,5 3 C Vendula Sedláková 01 – 12.08. – Brno
18,37 7 B Rebeka Jedounková 03 – 20.04. – Blansko
150 m
19,92 3 B Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 09.06. – Ostrava
20,25 1 Kateřina Benešová 03.01.00 – 13.04. – Brno
21,2 2 B Sára Lahodová 19.01.99 – 19.08. – Brno
21,70 1 D Karolína Ročková 26.11.99 – 26.05. – Znojmo
21,78 2 C Denisa Machová 01.11.98 – 26.05. – Znojmo
22,04 1 E Adéla Koláčková 11.07.01 – 18.09. – Znojmo
22,72 3 Lenka Marčíková 26.10.99 – 13.04. – Brno
22,30 2 Marie Slaná 25.04.99 – 13.04. – Brno
22,73 7 A Eliška Freibergerová 23.07.99 – 12.05. – Vyškov
23,03 1 Viktorie Kalovská 04.08.02 – 13.04. – Brno
23,06 2 D Klára Guldová 26.03.00 – 18.09. – Znojmo
23,48 7 D Lucie Křížková 15.11.98 – 12.05. – Vyškov
23,56 3 I Marie Doležalová 27.11.01 – 02.05. – Brno
24,05 20 Renata Talafantová 09.09.98 – 19.05. – Břeclav
24,10 1 D Kristýna Havelková 26.06.00 – 16.05. – Brno
24,12 2 D Barbora Prochová 11.09.01 – 16.05. – Brno
24,70 -1,4 4 CH Aneta Pištěková 18.06.00 – 10.09. – Brno
24,76 2 A Michaela Blažková 02.05.02 – 23.05. – Brno
24,96 6 C Veronika Bezděková 20.05.99 – 12.05. – Vyškov
25,04 2 C Anna Slaná 17.12.01 – 18.09. – Znojmo
25,48 1 CH Michaela Skoumalová 16.02.03 – 23.05 – Brno
25,58 3 E Zuzana Pazourková 17.03.03 – 02.05. – Brno
25,93 4 I Eva Fojtíková 12.03.02 – 23.05. – Brno
26,20 2 J Anna Ryšavá 20.09.02 – 23.05. – Brno
26,29 3 F Agáta Konečná 03 – 23.05. – Brno
26,30 3 H Vendula Sedláková 01 – 02.05. – Brno
26,52 1 Alexandra Kučerovská 04 – 13.04. – Brno
26,54 2 G Andrea Dobrovolná 09.11.01 – 02.05. – Brno
30,1 4 A Pavlína Dobešová 07 – 19.08. – Brno
200 m
28,21 -2,6 T Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 01.05. – Přerov
28,50 -1,8 T Kateřina Benešová 03.01.00 – 01.05. – Přerov
29,72 +0,6 5 C Denisa Machová 01.11.98 – 30.06. – Olomouc
31,08 1 C Eliška Freibergerová 23.07.99 – 20.04. – Blansko
33,09 3 B Lenka Marčíková 26.10.99 – 20.04. – Blansko
38,56 4 B Tereza Všianská 24.01.03 – 20.04. – Blansko
41,22 4 C Rebeka Jedounková 03 – 20.04. – Blansko
41,2 5 Sabina Obořilová 05 – 18.01. – Brno
41,9 7-8 Alžběta Slaná 14.10.04 – 18.01. – Brno
41,9 7-8 Lucie Weidenhöferová 10.11.04 – 18.01. – Brno
43,6 10 Anežka Matějíčková 08.06.05 – 18.01. – Brno
44,9 11 Klára Mazálková 25.03.05 – 18.01. – Brno
45,6 12 Klára Vavrysová 04 – 18.01. – Brno
46,5 4 C Lucie Havelková 07 – 22.07. – Brno
300 m
44,29 1 B Kateřina Benešová 03.01.00 – 06.06. – Blansko
44,63 5 Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 19.05. – Břeclav
47,2 2 B Eliška Freibergerová 23.07.99 – 05.08. – Brno
46,93 11 Karolína Ročková 26.11.99 – 19.05. – Břeclav
47,52 3 C Marie Slaná 25.04.99 – 26.05. – Znojmo
49,5 3 A Sára Lahodová 19.01.99 – 05.08. – Brno
49,77 6 F Denisa Machová 01.11.98 – 11.09. – Brno
50,05 1 C Viktorie Kalovská 04.08.02 – 18.09. – Znojmo
51,26 1 D Monika Skoumalová 10.03.00 – 18.09. – Znojmo
51,6 3 B Markéta Veisová 98 – 05.08. – Brno
51,83 1 B Lenka Matulová 23.02.02 – 18.09. – Znojmo
52,3 4 B Barbora Prochová 11.09.01 – 05.08. – Brno
53,58 1 F Aneta Pištěková 18.06.00 – 05.09. – Brno
54,16 2 F Michaela Skoumalová 16.02.03 – 05.09. – Brno
57,22 2 A Vendula Sedláková 01 – 06.06. – Blansko
57,62 3 F Eva Fojtíková 12.03.02 – 05.09. – Brno
1:03,0 6 Martina Šmaková 01 – 08.06. – Brno
1:17,1 3 C Pavlína Dobešová 07 – 05.08. – Brno
1:31,9 4 C Petra Dobešová 08 – 05.08. – Brno
400 m
1:14,6 1 B Sára Lahodová 19.01.99 – 29.07. – Brno
1:14,9 2 B Viktorie Kalovská 04.08.02 – 29.07. – Brno
1:16,9 3 B Lucie Křížková 15.11.98 – 29.07. – Brno
1:17,1 3 Lenka Matulová 23.02.02 – 08.06. – Brno
1:19,7 1 Kristýna Havelková 26.06.00 – 18.01. – Brno
1:21,3 2 Klára Guldová 26.03.00 – 18.01. – Brno
1:21,6 3 Aneta Pištěková 18.06.00 – 18.01. – Brno
1:22,3 1 Ivana Skřivanová 04 – 08.06. – Brno
1:23,6 4 Anna Slaná 17.12.01 – 18.01. – Brno
1:23,9 3 Lenka Matulová 23.02.02 – 18.01. – Brno
1:26,1 5 Tereza Všianská 24.01.03 – 08.06. – Brno
1:27,1 6 Helena Vacková 02 – 08.06. – Brno
1:31,3 7 Anna Peloušková 30.06.03 – 08.06. – Brno
1:32,2 5 Sabina Obořilová 05 – 08.06. – Brno
1:33,3 6 Daniela Veselá 25.03.02 – 18.01. – Brno
1:33,7 7 Klára Porhajmová 11.12.03 – 18.01. – Brno
1:34,1 8 Karolína Macháčková 21.05.03 – 18.01. – Brno
1:44,3 12 Anna Peloušková 30.06.03 – 18.01. – Brno
1:44,4 10 Markéta Škorňáková 03 – 08.06. – Brno
1:50,4 13 Sára Beránková 27.04.03 – 18.01. – Brno
500 m
1:43,8 č Zuzana Zádrapová – 27.09. – Brno
1:57,9 č Tereza Janoušková 05 – 27.09. – Brno
1:59,4 č Daniela Holíková 18.07.02 – 27.09. – Brno
1:59,9 č Anna Peloušková 30.06.03 – 27.09. – Brno
2:00,2 č Sára Beránková 27.04.03 – 27.09. – Brno
2:00,9 č Sára Svobodová 04 – 27.09. – Brno
2:04,1 č Kateřina Svobodová 26.10.04 – 27.09. – Brno
2:16,7 č Veronika Kunešová – 27.09. – Brno
2:36,5 č Zuzana Trkanová 05 – 27.09. – Brno
2:38,9 č Agáta Andělová 20.07.06 – 27.09. – Brno
2:39,8 č Viktorie Pavlíčková 16.07.06 – 27.09. – Brno
3:02,6 č Kristýna Jechová – 27.09. – Brno
3:03,5 č Aneta Nová – 27.09. – Brno
3:04,7 č Daria Arabpourová – 27.09. – Brno
600 m
1:46,8 1 Eliška Freibergerová 23.07.99 – 25.09. – Brno
1:50,4 3 Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 25.09. – Brno
1:52,1 4 Adéla Koláčková 11.07.01 – 25.09. – Brno
1:57,85 2 C Karolína Ročková 26.11.99 – 26.01. – Bratislava
2:00,10 4 Barbora Škollová 06.03.00 – 15.05. – Brno
2:00,5 5 Viktorie Kalovská 04.08.02 – 25.09. – Brno
2:05,45 5 C Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 26.01. – Bratislava
2:08,42 3 D Lenka Matulová 23.02.02 – 11.09. – Brno
2:08,92 9 B Denisa Machová 01.11.98 – 26.01. – Bratislava
2:16,6 6 Lenka Marčíková 26.10.99 – 25.09. – Brno
800 m
2:26,07 4 Eliška Freibergerová 23.07.99 – 09.06. – Ostrava
2:36,59 2 Adéla Koláčková 11.07.01 – 18.09. – Znojmo
2:37,56 1 Karolína Ročková 26.11.99 – 20.10. – České Budějovice
2:41,04 1 B Kristýna Havelková 26.06.00 – 11.09 – Brno
2:44,52 5 Viktorie Kalovská 04.08.02 – 19.05. – Břeclav
2:49,45 8 Barbora Prochová 11.09.01 – 06.06. – Blansko
2:50,57 5 Klára Guldová 26.03.00 – 23.05. – Brno
2:50,0 2 Barbora Škollová 06.03.00 – 08.06. – Brno
2:52,04 3 Vendula Sedláková 01 – 20.10. – České Budějovice
2:56,35 Monika Skoumalová 10.03.00 – 23.05. – Brno
2:58,0 7 Lucie Křížková 15.11.98 – 05.08. – Brno
2:58,2 č Lenka Marčíková 26.10.99 – 27.09. – Brno
3:02,4 č Martina Šmaková 01 – 27.09. – Brno
3:02,49 13 Aneta Pištěková 18.06.00 – 16.05. – Brno
3:02,9 č Adéla Holubová – 27.09. – Brno
3:04,28 13 Zuzana Pazourková 17.03.03 – 02.05. – Brno
3:07,23 16 Lenka Matulová 23.02.02 – 16.05. – Brno
3:14,32 20 Anna Slaná 17.12.01 – 02.05. – Brno
3:14,9 č Natálie Helsnerová 15.07.99 – 27.09. – Brno
3:17,5 9 Alexandra Kučerovská 04 – 05.08. – Brno
3:25,1 č Tereza Adamcová 13.08.01 – 27.09. – Brno
3:37,20 2 Hana Špalková 13.10.04 – 13.04. – Brno
1 000 m
3:40,3 6 Adéla Koláčková 11.07.01 – 12.08. – Brno
3:46,7 7 Viktorie Kalovská 04.08.02 – 12.08. – Brno
4:02,8 9 Vendula Sedláková 01 – 12.08. – Brno
4:21,1 10 Lenka Marčíková 26.10.99 – 12.08. – Brno
1 500 m
5:15,65 9 Eliška Freibergerová 23.07.99 – 11.09. – Brno
6:03,02 14 Lucie Křížková 15.11.98 – 24.08. – Břeclav
7:13,0 5 Lenka Marčíková 26.10.99 – 29.07. – Brno
2 000 m
8:24,2 1 Kristýna Havelková 26.06.00 – 22.07 – Brno
9:21,7 2 Lucie Křížková 15.11.98 – 22.07 – Brno
60 m překážek
11,52 2 B Marie Doležalová 27.11.01 – 16.05. – Brno
12,22 1 Viktorie Kalovská 04.08.02 – 20.10. – České Budějovice
13,18 4 A Michaela Skoumalová 16.02.03 – 02.05 – Brno
13,98 2 C Adéla Koláčková 11.07.01 – 02.05 – Brno
60 m překážek
11,19 3 B Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 15.12. – Bratislava
12,41 6 C Lenka Marčíková 26.10.99 – 15.12. – Bratislava
100 m překážek
19,68 -2,7 3 D Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 10.09. – Brno
20,73 5 C Lenka Marčíková 26.10.99 – 19.05. – Břeclav
20,84 3 D Sára Lahodová 19.01.99 – 19.05. – Břeclav
20,88 4 D Lucie Křížková 15.11.98 – 19.05. – Břeclav
200 m překážek
36,12 2 C Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 09.06. – Ostrava
37,83 4 C Lucie Křížková 15.11.98 – 26.05. – Znojmo
40,13 6 B Lenka Marčíková 26.10.99 – 12.05. – Vyškov
400 m překážek
1:32,95 6 B Lenka Marčíková 26.10.99 – 30.06. – Olomouc
Dálka
476 2 Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 22.07. – Brno
454 1 Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 20.10. – České Budějovice
436 7 Denisa Machová 01.11.98 – 26.05. – Znojmo
433 5 Lucie Křížková 15.11.98 – 19.08. – Brno
432 17 Klára Čáslavová 27.02.98 – 19.05. – Břeclav
424 27 Kateřina Benešová 03.01.00 – 15.12. – Batislava
402 4 Eliška Freibergerová 23.07.99 – 08.06. – Brno
398 26 Marie Slaná 25.04.99 – 19.05. – Břeclav
1 Adéla Koláčková 11.07.01 – 20.10. – České Budějovice
396 16 Lenka Matulová 23.02.02 – 10.09. – Brno
2 Lenka Marčíková 26.10.99 – 20.10. – České Budějovice
391 11 Berenika Munteanu 05.05.00 – 15.05. – Brno
390 ms Kamila Surovcová 13.12.98 – 12.05. – Vyškov
382 1 Viktorie Kalovská 04.08.02 – 13.04 – Brno
10 Marie Doležalová 27.11.01 – 16.05. – Brno
367 13 Aneta Pištěková 18.06.00 – 16.05. – Brno
361 3 Zuzana Pazourková 17.03.03 – 08.06. – Brno
352 12 Anita Gorani 04 – 19.08. – Brno
350 2-3 Barbora Prochová 11.09.01 – 18.01. – Brno
349 10 Nikola Veselá 11.07.00 – 18.01. – Olomouc
343 4 Klára Porhajmová 11.12.03 – 18.01. – Brno
340 14 Eva Fojtíková 12.03.02 – 23.05. – Brno
338 5 Karolína Macháčková 21.05.03 – 18.01. – Brno
337 Anna Slaná 17.12.01 – 23.05. – Brno
332 Andrea Dobrovolná 09.11.01 – 23.05. – Brno
330 6 Tereza Všianská 24.01.03 – 08.06. – Brno
325 č Natálie Helsnerová 15.07.99 – 27.09. – Brno
323 č Tereza Janoušková 05 – 27.09. – Brno
322 č Martina Šmaková 01 – 27.09. – Brno
320 7 Kateřina Kratochvílová 02 – 08.06. – Brno
313 Michaela Skoumalová 16.02.03 – 23.05 – Brno
310 č Daniela Holíková 18.07.02 – 27.09. – Brno
306 č Zuzana Trkanová 05 – 27.09. – Brno
303 9-10 Daniela Veselá 25.03.02 – 18.01. – Brno
300 1 Charlotte Špačková 06 – 08.06. – Brno
299 11 Karolína Mrázová 31.10.03 – 18.01. – Brno
9 Eliška Mastilová 03 – 13.04. – Brno
č Tereza Adamcová 13.08.01 – 27.09. – Brno
298 č Sára Svobodová 04 – 27.09. – Brno
294 č Sára Beránková 27.04.03 – 27.09. – Brno
293 5 Tereza Nováčková 04 – 08.06. – Brno
287 7 Tereza Myšková 05 – 08.06. – Brno
280 č Agáta Andělová 20.07.06 – 27.09. – Brno
276 5 Karolína Ročková 26.11.99 – 18.01. – Brno
274 č Kateřina Svobodová 26.10.04 – 27.09. – Brno
270 7 Lucie Havelková 07 – 22.07. – Brno
266 Anna Ryšavá 20.09.02 – 23.05. – Brno
260 15 Pavlína Dobešová 07 – 19.08. – Brno
255 12 Hana Špalková 13.10.04 – 13.04. – Brno
15 Rebeka Jedounková 03 – 20.04. – Blansko
3 Viktorie Pavlíčková 16.07.06 – 08.06. – Brno
254 6 Alžběta Slaná 14.10.04 – 18.01. – Brno
253 č Kristýna Jechová – 27.09. – Brno
252 11 Adéla Borková 05 – 08.06. – Brno
250 č Zuzana Zádrapová – 27.09. – Brno
249 8 Klára Vavrysová 04 – 18.01. – Brno
14 Anna Peloušková 30.06.03 – 18.01. – Brno
248 č Veronika Kunešová – 27.09. – Brno
242 9 Anežka Matějíčková 08.06.05 – 18.01. – Brno
234 č Adéla Holubová – 27.09. – Brno
230 10 Klára Mazálková 25.03.05 – 18.01. – Brno
229 11 Lucie Weidenhöferová 10.11.04 – 18.01. – Brno
227 12 Aneta Doležalová 10.07.04 – 18.01. – Brno
219 21 Anna Bílková 06 – 13.04. – Brno
15 Adéla Kopečná 05 – 08.06. – Brno
210 25 Anna Žižková 25.03.06 – 13.04. – Brno
208 15 Sabina Obořilová 05 – 18.01. – Brno
202 13 Markéta Škorňáková 03 – 08.06. – Brno
178 9 Anna Mikulášková 06 – 08.06. – Brno
177 č Daria Arabpourová – 27.09. – Brno
176 10 Petra Dobešová 08 – 08.06. – Brno
146 č Aneta Nová – 27.09. – Brno
Výška
135 1 Eliška Nešporová 21.11.98 – 08.06. – Brno
130 4 Lucie Křížková 15.11.98 – 29.07. – Brno
126 8 Berenika Munteanu 05.05.00 – 15.05. – Brno
125 2 Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 13.04. – Brno
120 7 Barbora Škollová 06.03.00 – 02.05. – Brno
2 Eva Fojtíková 12.03.02 – 08.06. – Brno
110 9 Cleir Troch 09.06.00 – 02.05. – Brno
105 1 Tereza Nováčková 04 – 08.06. – Brno
100 4 Martina Šmaková 01 – 08.06. – Brno
3 Helena Vacková 02 – 08.06. – Brno
95 4 Adéla Porková 05 – 08.06. – Brno
90 5 Tereza Myšková 05 – 08.06. – Brno
6 Sára Svobodová 04 – 08.06. – Brno
4 Sára Beránková 27.04.03 – 08.06. – Brno
5 Anna Peloušková 30.06.03 – 08.06. – Brno
85 7 Martina Sedláčková 04 – 08.06. – Brno
Koule 2 kg
9,39 1 Monika Skoumalová 03.10.00 – 05.09. – Brno-klub. rekord
8,31 8 Kamila Vymazalová 00 – 18.09. – Znojmo
7,99 4 Aneta Pištěková 18.06.00 – 05.09. – Brno
Koule 3 kg
8,68 2 Eliška Nešporová 21.11.98 – 08.06. – Brno
7,45 4 Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 08.06. – Brno
7,29 1 Aneta Pištěková 18.06.00 – 08.06. – Brno
6,88 1 Karolína Ročková 26.11.99 – 20.10. – České Budějovice
6,84 5 Denisa Machová 01.11.98 – 08.06. – Brno
6,80 2 Monika Skoumalová 03.10.00 – 08.06. – Brno
č Lenka Marčíková 26.10.99 – 27.09. – Brno
6,69 14 Renata Talafantová 09.09.98 – 07.05. – Brno
6,68 č Natálie Helsnerová 15.07.99 – 27.09. – Brno
6,62 23 Kristýna Janáková 21.02.99 – 10.09. – Brno
6,13 7 Kristýna Janáková 21.02.99 – 08.06. – Brno
5,40 č Tereza Adamcová 13.08.01 – 27.09. – Brno
5,25 č Barbora Prochová 11.09.01 – 27.09. – Brno
5,19 9 Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 13.04. – Brno
4,52 3 Martina Šmaková 01 – 08.06. – Brno
4,43 č Adéla Holubová – 27.09. – Brno
Disk 0,75 kg
17,02 7 Renata Talafantová 09.09.98 – 19.05. – Břeclav-klub.rek.
9,53 12 Veronika Bezděková 20.05.99 – 12.05. – Vyškov
Kriketový míček
45,39 2 Marie Doležalová 27.11.01 – 06.06. – Blansko
38,45 6 Kamila Vymazalová 00 – 02.05. – Brno
34,63 7 Kateřina Benešová 03.01.00 – 06.05. – Brno
34,15 9 Barbora Škollová 06.03.00 – 02.05. – Brno
33,13 10 Monika Skoumalová 03.10.00 – 06.06. – Blansko
26,80 1 Barbora Prochová 11.09.01 – 14.04. – Brno
26,53 2 Anna Peloušková 30.06.03 – 08.06. – Brno
24,11 č Daniela Holíková 18.07.02 – 27.09. – Brno
23,97 13 Aneta Pištěková 18.06.00 – 06.06. – Blansko
23,58 29 Anna Ryšavá 20.09.02 – 18.09. – Znojmo
22,93 3 Tereza Všianská 24.01.03 – 08.06. – Brno
22,00 2 Adriana Miškovičová 04 – 14.04. – Brno
20,55 č Sára Beránková 27.04.03 – 27.09. – Brno
20,03 č Zuzana Zádrapová – 27.09. – Brno
19,88 č Sára Svobodová 04 – 27.09. – Brno
18,88 4 Kateřina Kratochvílová 02 – 08.06. – Brno
17,81 5 Zuzana Trnková 05 – 08.06. – Brno
16,88 6 Sára Svobodová 04 – 08.06. – Brno
12,93 1 Agáta Andělová 20.07.06 – 08.06. – Brno
12,95 č Zuzana Trkanová 05 – 27.09. – Brno
11,86 č Charlotte Špačková 06 – 27.09. – Brno
11,30 6 Anežka Matějíčková 08.06.05 – 14.04. – Brno
11,05 č Tereza Janoušková 05 – 27.09. – Brno
10,80 č Veronika Kunešová – 27.09. – Brno
10,30 č Kateřina Svobodová 26.10.04 – 27.09. – Brno
9,82 7 Pavlína Dobešová 23.02.07 – 08.06. – Brno
9,51 č Kristýna Jechová – 27.09. – Brno
9,05 11 Adéla Švarcbergerová 05 – 08.06. – Brno
8,71 č Viktorie Pavlíčková 16.07.06 – 27.09. – Brno
8,32 13 Adéla Kopečná 05 – 08.06. – Brno
7,68 č Daria Arabpourová – 27.09. – Brno
6,45 č Aneta Nová – 27.09. – Brno
5,78 12 Anna Mikulášková 06 – 08.06. – Brno
5,25 15 Petra Dobešová 08 – 08.06. – Brno
Oštěp 500 g
18,27 3 Adéla Koláčková 11.07.01 – 20.10. – České Budějovice
12,96 4 Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 20.10. – České Budějovice
11,20 7 Lenka Marčíková 26.10.99 – 20.10. – České Budějovice
10,51 8 Viktorie Kalovská 04.08.02 – 20.10. – České Budějovice
10,24 9 Karolína Ročková 26.11.99 – 20.10. – České Budějovice
8,25 10 Vendula Sedláková 01 – 20.10. – České Budějovice
Štafeta 4 x 60 m
32,82 3 C Slaná-Machová-Jeřábková-Heřmánková – 11.09. – Brno
33,05 6 A Benešová-Heřmánková-Machová-Jeřábková – 09.06. – Ostrava
34,67 2 B Havelková-Guldová-Benešová-Koláčková – 11.09. – Brno
34,83 9 Marčíková-Ročková-Freibergerová-Lahodová – 19.05. – Břeclav
35,46 6 E Freibergerová-Ročková-Marčíková-Janáková – 11.09. – Brno
35,52 6 A Janáková-Surovcová-Čáslavová-Bezděková – 12.05. – Vyškov
36,39 4 A Benešová-Prochová-Havelková-Kalovská – 06.06. – Blansko
36,52 3 A Havelková-Benešová-Prochová-Kalovská – 05.09. – Brno
37,51 3 B Prochová-Slaná-Kalovská-Matulová – 18.09. – Znojmo
38,83 4 A Slavíková-Prochová-Havelková-Kalovská – 23.05. – Brno
38,92 2 A Koláčková-Pazourková-Skoumalová Mo.+Mi – 02.05. – Brno
39,29 4 B Koláčková-Matulová-Pištěková-Doležalová – 16.05. – Brno
39,48 6 A Koláčková-Fojtíková-Skoumalová Mo+Mi – 06.06. – Blansko
40,19 ms Skoumalová-Skoumalová-Pazourková-Fojtíková – 05.09. – Brno
Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS-ŠAK Židlochovice/
36,65 3 B Benešová-Prochová-Havelková-Kelblová – 02.05. – Brno
38,00 2 B Sedláková-Koláčková-Doležalová-Kelblová – 05.09. – Brno
38,29 2 B Koláčková-Kelblová-Blažková.Doležalová – 23.05. – Brno
Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS-Sokol Přísnotice/
34,90 4 B Marčíková-Freibergerová-Kolegarová-Lahodová – 12.05. – Vyškov
34,93 3 C Čáslavová-Kolegarová-Surovcová-Nešporová – 26.05. – Znojmo
39,37 Doležalová-Kolegarová Aneta+Anna-Slaná – 06.06. – Blansko
Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS-Sokol Přísnotice-ŠAK Židlochovice/
38,71 6 B Kelblová-Doležalová-Kolegarová Anna+Aneta – 18.09. – Znojmo
Štafeta 4 x 200 m
1:56,78 3 E Heřmánková-Machová-Benešová-Jeřábková- 15.12. – Bratislava-kl.rek
2:00,3 1 Jeřábková-Freibergerová-Machová-Heřmánková – 25.09. – Brno
2:08,79 3 D Ročková-Marčíková-Heřmánková-Machová – 26.01. – Bratislava
Štafeta 4 x 300 m
3:08,65 1 Benešová-Slaná-Jeřábková-Ročková – 13.04. – Brno-klub.rek.
3:13,74 5 A Machová-Freibergerová-Heřmánková-Jeřábková – 09.06. – Ostrava
3:31,06 3 Heřmánková-Machová.Freibergerová-Marčíková – 13.04. – Brno
Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
2 046 2 Alžběta Jeřábková 22.08.99 – 01.05. – Přerov
/8,46-13,29-28,21/
1 833 6 Kateřina Benešová 03.01.00 – 01.05. – Přerov
/8,90-13,72-28,50/
Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno žen, staršího a mladšího žactva
ŽENY
1 500 m
5:09,15 4 Patrícia Gánovská 02.10.86 – 24.08. – Břeclav- Šport team Hritz
3 000 m
10:54,48 3 Patrícia Gánovská 02.10.86 – 18.05. – Hodonín- Šport team Hritz
5 000 m
18:46,50 3 Patrícia Gánovská 02.10.86 – 24.08. – Břeclav- Šport team Hritz
100 m překážek
15,51 2 A Miroslava Kažimirová 26.04.88 – 18.05. – Hodonín-AO Slávia UK Bratislava
3 000 m překážek
11:59,34 1 Patrícia Gánovská 02.10.86 – 01.06. – Třinec- Šport team Hritz
Výška
167 3 Miroslava Kažimirová 26.04.88 – 18.05. – Hodonín-AO Slávia UK Bratislava
Trojskok
10,95 8 Miroslava Kažimirová 26.04.88 – 01.06. – Třinec-AO Slávia UK Bratislava
Koule 4 kg
9,18 18 Miroslava Kažimirová 26.04.88 – 18.05. – Hodonín-AO Slávia UK Bratislava
JUNIORKY
Dálka
523 +0,8 10 Kateřina Veverková 24.10.94 – 29.06. – Olomouc-AK Olymp Brno
Trojskok
11,43 +0,8 6 Kateřina Veverková 24.10.94 – 29.06. – Olomouc-AK Olymp Brno
Výška
147 11 Kateřina Veverková 24.10.94 – 29.06. – Olomouc-AK Olymp Brno
DOROSTENKY
Dálka
490 +0,7 10 Adriana Jagošová 03.09.96 – 29.06. – Olomouc-AK Olymp Brno
Trojskok
10,37 Adriana Jagošová 03.09.96 – 18.05. – Hodonín-AK Olymp Brno
Tyč
325 ms Soňa Krajňáková 14.12.96 – 24.08. – Břeclav – Akademik TU Košice
ŽÁKYNĚ
60 m
8,68 1 B Gabriela Kolegarová 25.07.99 – 26.05. – Znojmo – Sokol Přísnotice
10,41 5 D Anna Kolegarová 16.09.02 – 06.06. – Blansko – Sokol Přísnotice
150 m
24,45 2 B Adéla Kelblová 20.10.01 – 18.09. – Znojmo – ŠAK Židlochovice
24,91 4 A Anna Kolegarová 16.09.02 – 02.05. – Brno – Sokol Přísnotice
300 m
52,60 2 B Adéla Kelblová 20.10.01 – 05.09. – Brno – ŠAK Židlochovice
800 m
2:48,43 7 Anna Kolegarová 16.09.02 – 06.06. – Blansko – Sokol Přísnotice
Dálka
346 10 Adéla Kelblová 20.10.01 – 23.05. – Brno – ŠAK Židlochovice
345 16 Aneta Kolegarová 16.09.02 – 05.09. – Brno -Sokol Přísnotice
Koule 3 kg
8,36 8 Gabriela Kolegarová 25.07.99 – 26.05. – Znojmo – Sokol Přísnotice
Kriketový míček
31,18 12 Adéla Kelblová 20.10.01 – 02.05. – Brno – ŠAK Židlochovice
Halové klubovní přebory žactva
Halové klubovní přebory v atletice žactva | ||||||
18. ledna 2013, Běžecký tunel, Oblá 51c, Brno | ||||||
pořadatel: Bač line sport o.s. a AC Moravská Slavia Brno | ||||||
Čas | ||||||
příjmení | jméno | ročník | klub | rozběh | finále | |
60 m hoši 2006 a ml. | ||||||
1. | Fiala | Jan | 06 | AC Slavkov | 10,3 | 10,8 |
2. | Bazala | Vojtěch | 06 | Bač line sport | 11,5 | 11,3 |
3. | Sedláček | Jiří | 06 | Čiba Sport | 11,9 | 11,6 |
4. | Skvovajsa | Ondřej | 06 | Bač line sport | 11,6 | 11,8 |
5. | Porhajm | Tobias | 06 | AC Moravská Slavia Brno | 12,6 | |
6. | Géč | Herbert | 06 | AC Moravská Slavia Brno | 14,4 | |
60 m hoši 2005 – 2004 | ||||||
1. | Vinkler | Samuel | 04 | 10,4 | 10,1 | |
2. | Máša | Matěj | 04 | Bač line sport | 10,2 | 10,1 |
3. | Neugebauer | Adam | 05 | TS Oslavany | 10,5 | 10,7 |
4. | Marčík | Jiří | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 10,8 | 11,3 |
5. | Erbes | Šimon | 05 | AC Moravská Slavia Brno | 10,9 | |
6. | Janek | Jakub | 04 | AC Slavkov | 11,0 | |
7. | Jiříkovský | Pavel | 05 | AK Moravský Krumlov | 11,2 | |
8. | Ondráček | Tadeáš | 05 | AC Moravská Slavia Brno | 11,3 | |
9. | Vespalec | Daniel | 04 | 11,4 | ||
10. | Stix | Antonín | 05 | AK Moravský Krumlov | 11,5 | |
11. | Daněk | Štěpán | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 11,7 | |
12. | Dvořáček | Oliver | 05 | ŠAK Židlochovice | 12,5 | |
13. | Beer | Matyáš | 05 | 12,6 | ||
14. | Martečík | Martin | 04 | Bač line sport | 12,7 | |
15. | Beneš | David | 05 | AC Moravská Slavia Brno | 12,7 | |
16. | Jirásek | Viktor | 05 | TS Oslavany | 13,0 | |
60 m hoši 2002 – 2003 | ||||||
1. | Punčochář | Lukáš | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 8,9 | 8,8 |
2. | Matějíček | Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 8,8 | 9,0 |
3. | Morávek | Jaromír | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 9,4 | 9,5 |
4. | Doležal | Jakub | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 9,7 | 9,5 |
5. | Pavelka | Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 9,8 | |
6. | Kresáč | Miroslav | 02 | ŠAK Židlochovice | 10,0 | |
7. | Novotný | Michal | 03 | AK Moravský Krumlov | 10,2 | |
8. | Konečný | Jonáš | 03 | AK Kuřim | 10,2 | |
9. | Čermák | Marek | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 10,3 | |
10. | Janek | Adam | 03 | AC Slavkov | 10,4 | |
11. | Šťastný | Petr | 02 | Bač line sport | 10,4 | |
12. | Nejezchleb | Martin | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 10,6 | |
13. | Theimer | Daniel | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 10,6 | |
14. | Tužil | David | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 10,9 | |
15. | Waldhans | Filip | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 11,2 | |
16. | Barák | Dominik | 03 | Bač line sport | 11,3 | |
17. | Anděl | Adam | 03 | Bač line sport | 11,7 | |
18. | Šťastný | Jiří | 03 | Bač line sport | 12,3 | |
60 m hoši 2001 – 2000 | ||||||
1. | Habr | Lukáš | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 8,3 | 8,6 |
2. | Kaplan | Josef | 00 | Bač line sport | 8,9 | 8,8 |
3. | Jandek | Lukáš | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 9,0 | 9,0 |
4. | Hladký | Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 8,9 | 9,1 |
5. | Bogner | Tomáš | 01 | AK Moravský Krumlov | 9,2 | |
6. | Haminger | Milan | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 9,4 | |
7. | Pazourek | Petr | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 9,5 | |
8. | Kinc | Ladislav | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 9,6 | |
9. | Kozel | David | 01 | TJ Oslavany | 10,1 | |
60 m hoši 1999 – 1998 | ||||||
1. | Vojtek | Matouš | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 7,5 | 7,2 |
2. | Richter | Jakub | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 8,3 | 7,8 |
3. | Klaška | Dominik | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 8,3 | 8,4 |
4. | Ščevík | Michal | 99 | Bač line sport | 8,5 | 8,4 |
5. | Tioka | Libor | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 8,9 | |
6. | Blatný | Jan | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,0 | |
7. | Kotek | Jakub | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,7 | |
8. | Brázda | Mikuláš | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,8 | |
MS | Janků | Petr | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 7,6 | |
MS | Konečný | Aleš | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 8,2 | |
60 m dívky 2006 a ml. | ||||||
1. | Miková | Julie | 06 | JAC Brno | 12,2 | 11,5 |
2. | Špačková | Charlotte | 06 | Bač line sport | 12,0 | 11,5 |
3. | Andělová | Agáta | 06 | Bač line sport | 12,1 | 11,9 |
4. | Dobešová | Pavlína | 07 | AC Moravská Slavia Brno | 13,7 | 12,2 |
5. | Pavlíčková | Viktorie | 06 | Bač line sport | 14,3 | |
6.-7. | Demlová | Eva | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 14,5 | |
6.-7. | Holešínská | Nela | 07 | ŠAK Židlochovice | 14,5 | |
8. | Vavrysová | Nela | 06 | Bač line sport | 14,5 | |
9. | Soldánová | Julie | 08 | 15,3 | ||
10. | Dobešová | Petra | 08 | AC Moravská Slavia Brno | 15,7 | |
60 m dívky 2005 – 2004 | ||||||
1. | Břinková | Eliška | 04 | AK Moravský Krumlov | 10,3 | 9,9 |
2. | Ročková | Veronika | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 10,7 | 10,3 |
3. | Konečná | Eliška | 05 | AK Kuřim | 10,7 | 10,5 |
4. | Červinková | Adéla | 05 | AC Slavkov | 11,2 | 10,7 |
5. | Hutárková | Veronika | 04 | TJ Oslavany | 10,8 | |
6. | Slaná | Alžběta | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 11,2 | |
7. | Vavrysová | Klára | 04 | Bač line sport | 11,3 | |
8. | Matějíčková | Anežka | 05 | Bač line sport | 11,3 | |
9. | Obořilová | Sabina | 05 | Bač line sport | 11,4 | |
10. | Bechová | Petra | 05 | AC Slavkov | 11,9 | |
11. | Mazálková | Klára | 05 | AC Moravská Slavia Brno | 11,9 | |
12. | Stehlíková | Tereza | 05 | AC Slavkov | 12,0 | |
13. | Doležalová | Aneta | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 12,1 | |
14. | Novotná | Barbora | 05 | TJ Oslavany | 12,7 | |
15. | Weidenhöferová | Lucie | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 12,8 | |
60 m dívky 2003 – 2002 | ||||||
1. | Miková | Dominika | 02 | JAC Brno | 9,2 | 9,1 |
2. | Kalovská | Viktorie | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 9,0 | 9,2 |
3. | Matulová | Lenka | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 9,3 | 9,2 |
4. | Kolegarová | Aneta | 02 | Atletika Přísnotice | 10,2 | 10,1 |
5. | Macháčková | Karolína | 03 | Bač line sport | 10,4 | |
6. | Andrýsková | Veronika | 03 | AC Slavkov | 10,7 | |
7. | Hristková | Desi | 03 | Atletika Přísnotice | 10,7 | |
8.-9.. | Porhajmová | Klára | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 10,7 | |
8.-9.. | Holešínská | Iveta | 03 | ŠAK Židlochovice | 10,7 | |
10. | Mrázová | Karolína | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 10,7 | |
11. | Veselá | Daniela | 02 | Bač line sport | 10,8 | |
12. | Beránková | Sára | 03 | Bač line sport | 10,9 | |
13. | Všianská | Tereza | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 11,1 | |
14. | Peloušková | Anna | 03 | Bač line sport | 11,5 | |
60 m dívky 2001 – 2000 | ||||||
1. | Sedláčková | Lucie | 01 | Čiba Sport | 9,1 | 9,0 |
2. | Prochová | Barbora | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 9,5 | 9,4 |
3. | Havelková | Kristýna | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 9,4 | 9,4 |
4. | Guldová | Klára | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 9,9 | 9,5 |
5. | Kölblová | Adéla | 01 | ŠAK Židlochovice | 9,9 | |
6. | Waldhansová | Barbora | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 10,0 | |
7. | Pištěková | Aneta | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 10,1 | |
8. | Slaná | Anna | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 10,2 | |
9. | Dobrovolná | Andrea | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 10,3 | |
60 m dívky 1999 – 1998 | ||||||
1. | Jeřábková | Alžběta | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 8,1 | 8,5 |
2. | Kolegarová | Gabriela | 99 | Atletika Přísnotice | 8,6 | 8,6 |
3. | Machová | Denisa | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 9,0 | 9,0 |
4. | Heřmánková | Kristýna | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 8,4 | 9,0 |
5. | Ročková | Karolína | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,1 | |
6. | Freibergerová | Eliška | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 9,2 | |
skok daleký hoši 2006 a ml. | ||||||
1. | Fiala | Jan | 06 | AC Slavkov | 266 cm | |
2.-3. | Skvovajsa | Ondřej | 06 | Bač line sport | 225 cm | |
2.-3. | Bazala | Vojtěch | 06 | Bač line sport | 225 cm | |
4. | Sedláček | Jiří | 06 | Čiba Sport | 223 cm | |
5. | Porhajm | Tobias | 06 | AC Moravská Slavia Brno | 194 cm | |
6. | Géč | Herbert | 06 | AC Moravská Slavia Brno | 165 cm | |
skok daleký hoši 2005 – 2004 | ||||||
1. | Vinkler | Samuel | 04 | 305 cm | ||
2. | Máša | Matěj | 04 | Bač line sport | 303 cm | |
3. | Martečík | Martin | 05 | Bač line sport | 299 cm | |
4. | Erbes | Šimon | 05 | AC Moravská Slavia Brno | 290 cm | |
5. | Neugebauer | Adam | 05 | TJ Oslavany | 281 cm | |
6. | Ondráček | Tadeáš | 05 | AC Moravská Slavia Brno | 269 cm | |
7. | Vespalec | Daniel | 04 | 262 cm | ||
8. | Marčík | Jiří | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 258 cm | |
9. | Janek | Jakub | 04 | AC Slavkov | 242 cm | |
10. | Stix | Antonín | 05 | AK Moravský Krumluv | 241 cm | |
11. | Jiříkovský | Pavel | 05 | AK Moravský Krumluv | 237 cm | |
12. | Dvořáček | Oliver | 05 | ŠAK Židlochovice | 230 cm | |
13. | Jirásek | Viktor | 05 | TJ Oslavany | 228 cm | |
14. | Daněk | Štěpán | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 220 cm | |
15. | Beneš | David | 05 | AC Moravská Slavia Brno | 210 cm | |
16. | Beer | Matyáš | 05 | 190 cm | ||
skok daleký hoši 2003 – 2002 | ||||||
1. | Punčochář | Lukáš | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 429 cm | |
2. | Matějíček | Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 396 cm | |
3. | Doležal | Jakub | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 365 cm | |
4. | Konečný | Jonáš | 03 | AK Kuřim | 360 cm | |
5. | Pavelka | Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 342 cm | |
6. | Morávek | Jaromír | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 335 cm | |
7.-8. | Kresáč | Miroslav | 02 | ŠAK Židlochovice | 322 cm | |
7.-8. | Šťastný | Petr | 02 | Bač line sport | 322 cm | |
9. | Novotný | Michal | 03 | AK Moravský Krumluv | 316 cm | |
10. | Theimer | Daniel | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 311 cm | |
11. | Janek | Adam | 03 | AC Slavkov | 306 cm | |
12. | Nejezchleb | Martin | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 290 cm | |
13. | Tužil | David | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 286 cm | |
14. | Čermák | Marek | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 283 cm | |
15. | Barák | Dominik | 03 | Bač line sport | 269 cm | |
16. | Šťastný | Jiří | 03 | Bač line sport | 251 cm | |
17. | Anděl | Adam | 03 | Bač line sport | 239 cm | |
18. | Kasal | Tomáš | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 190 cm | |
skok daleký hoši 2001 – 2000 | ||||||
1. | Habr | Lukáš | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 418 cm | |
2. | Pazourek | Petr | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 397 cm | |
3.-4. | Hladký | Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 391 cm | |
3.-4. | Jandek | Lukáš | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 391 cm | |
5. | Kaplan | Josef | 00 | Bač line sport | 385 cm | |
6. | Bogner | Tomáš | 01 | AK Moravský Krumlov | 365 cm | |
7. | Haminger | Milan | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 299 cm | |
8. | Chmela | Nicolas | 01 | AC Moravská SlaviaBrno | 297 cm | |
skok daleký hoši 1999 – 1998 | ||||||
1. | Blatný | Jan | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 567 cm | |
2. | Richter | Jakub | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 482 cm | |
3. | Ščevík | Michal | 98 | Bač line sport | 477 cm | |
4. | Tionka | Libor | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 370 cm | |
5. | Kotek | Jakub | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 357 cm | |
6. | Brázda | Mikuláš | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 319 cm | |
MS | Janků | Petr | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 567 cm | |
skok daleký dívky 2006 a ml. | ||||||
1. | Špačková | Charlotte | 06 | Bač line sport | 225 cm | |
2. | Miková | Julie | 06 | JAC Brno | 216 cm | |
3. | Dobešová | Pavlína | 07 | AC Moravská Slavia Brno | 204 cm | |
4. | Demlová | Eva | 06 | AC Moravská Slavia Brno | 201 cm | |
5. | Andělová | Agáta | 06 | Bač line sport | 188 cm | |
6. | Soldánová | Julie | 08 | 177 cm | ||
7. | Pavlíčková | Viktorie | 06 | Bač line sport | 173 cm | |
8. | Dobešová | Petra | 08 | AC Moravská Slavia Brno | 156 cm | |
9. | Vavrysová | Klára | 06 | Bač line sport | 152 cm | |
10. | Holešínská | Nela | 07 | ŠAK Židlochovice | 149 cm | |
skok daleký dívky 2005 – 2004 | ||||||
1. | Břinková | Eliška | 04 | AK Moravský Krumlov | 297 cm | |
2. | Hutárková | Veronika | 04 | TJ Oslavany | 296 cm | |
3. | Konečná | Eliška | 05 | AK Kuřim | 287 cm | |
4. | Červinková | Adéla | 05 | AC Slavkov | 280 cm | |
5. | Ročková | Karolína | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 276 cm | |
6. | Slaná | Alžběta | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 254 cm | |
7. | Stehlíková | Tereza | 04 | AC Slavkov | 253 cm | |
8. | Vavrysová | Klára | 04 | Bač line sport | 249 cm | |
9. | Matějíčková | Anežka | 05 | Bač line sport | 242 cm | |
10. | Mazálková | Klára | 05 | AC Moravská Slavia Brno | 230 cm | |
11. | Weidenhöferová | Lucie | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 229 cm | |
12. | Doležalová | Aneta | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 227 cm | |
13. | Novotná | Barbora | 05 | TJ Oslavany | 217 cm | |
14. | Bechová | Petra | 05 | AC Slavkov | 213 cm | |
15. | Obořilová | Sabina | 05 | Bač line sport | 208 cm | |
skok daleký dívky 2003 – 2002 | ||||||
1. | Kalovská | Viktorie | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 380 cm | |
2. | Miková | Dominika | 02 | JAC Brno | 378 cm | |
3. | Matulová | Lenka | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 348 cm | |
4. | Porhajmová | Klára | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 343 cm | |
5. | Macháčková | Karolína | 03 | Bač line sport | 338 cm | |
6. | Kolegarová | Aneta | 02 | Atletika Přísnotice | 330 cm | |
7. | Andrýsková | Veronika | 03 | AC Slavkov | 310 cm | |
8. | Všianská | Petra | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 309 cm | |
9.-10. | Veselá | Daniela | 02 | Bač line sport | 303 cm | |
9.-10. | Holešínská | Iveta | 03 | ŠAK Židlochovice | 303 cm | |
11. | Mrázová | Karolína | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 299 cm | |
12. | Hristková | Desi | 03 | Atletika Přísnotice | 290 cm | |
13. | Beránková | Sára | 03 | Bač line sport | 267 cm | |
14. | Peloušková | Anna | 03 | Bač line sport | 249 cm | |
skok daleký dívky 2001 – 2000 | ||||||
1. | Sedláčková | Lucie | 01 | Čiba sport | 390 cm | |
2.-3. | Pištěková | Aneta | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 350 cm | |
2.-3. | Prochová | Barbora | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 350 cm | |
4. | Kölblová | Adéla | 01 | ŠAK Židlochovice | 346 cm | |
5. | Slaná | Anna | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 326 cm | |
6. | Dobrovolná | Andrea | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 313 cm | |
skok daleký dívky 1999 – 1998 | ||||||
1. | Heřmánková | Kristýna | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 427 cm | |
2. | Jeřábková | Alžběta | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 420 cm | |
3. | Machová | Denisa | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 405 cm | |
4. | Kolegarová | Gabriela | 99 | Atletika Přísnotice | 389 cm | |
200 m hoši 2005 – 2004 | ||||||
1. | Máša | Matěj | 04 | Bač line sport | 38,9 | |
2. | Vinkler | Samuel | 04 | 39,6 | ||
3. | Janek | Jakub | 04 | 40,6 | ||
4.-5. | Erbes | Šimon | 05 | AC Moravská Slavia Brno | 41,4 | |
4.-5. | Neugebauer | Adam | 05 | TJ Oslavany | 41,4 | |
6. | Martečík | Martin | 05 | Bač line sport | 42,3 | |
7. | Ondráček | Mikuláš | 05 | AC Moravská Slavia Brno | 42,8 | |
8. | Daněk | Štěpán | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 44,5 | |
9. | Marčík | Jiří | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 44,6 | |
10. | Beer | Matyáš | 05 | 45,3 | ||
11. | Stix | Antonín | 05 | AK Moravský Krumlov | 46,1 | |
12. | Jirásek | Viktor | 05 | TJ Oslavany | 46,9 | |
13. | Beneš | David | 05 | AC Moravská Slavia Brno | 48,3 | |
14. | Jiříkovský | Pavel | 05 | AK Moravský Krumlov | 51,7 | |
400 m hoši 2003 – 2002 | ||||||
1. | Matějíček | Vojtěch | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 1:20,8 | |
2. | Doležal | Jakub | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 1:23,2 | |
3. | Novotný | Michal | 03 | AK Moravský Krumlov | 1:24,6 | |
4. | Morávek | Jaromír | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 1:27,0 | |
5. | Kresáč | Miroslav | 02 | ŠAK Židlochovice | 1:27,6 | |
6. | Konečný | Jonáš | 03 | AK Kuřim | 1:29,4 | |
7. | Čermák | Marek | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 1:32,6 | |
8. | Theimer | Daniel | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 1:34,6 | |
9. | Janek | Adam | 03 | AC Slavkov | 1:34,9 | |
10. | Nejezchleb | Martin | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 1:35,3 | |
11. | Barák | Dominik | 03 | Bač line sport | 1:44,9 | |
12. | Kasal | Tomáš | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 2:06,1 | |
400 m hoši 2001 – 2000 | ||||||
1. | Hladký | Adam | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 1:16,2 | |
2. | Pazourek | Petr | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 1:20,3 | |
3. | Bogner | Tomáš | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 1:20,8 | |
4. | Kinc | Ladislav | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 1:22,5 | |
5. | Kaplan | Josef | 00 | Bač line sport | 1:29,5 | |
6. | Kozel | David | 01 | TJ Oslavany | 1:32,9 | |
800 m hoši 1999 – 1998 | ||||||
1. | Vojtek | Matouš | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 2:33,4 | |
2. | Richter | Jakub | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 2:37,2 | |
3. | Klaška | Dominik | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 2:46,2 | |
4. | Blatný | Jan | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 2:52,4 | |
5. | Brázda | Mikuláš | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 2:53,1 | |
6. | Tionko | Libor | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 3:45,5 | |
MS | Konečný | Aleš | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 2:33,1 | |
MS | Janků | Petr | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 2:39,1 | |
200 m dívky 2005 – 2004 | ||||||
1. | Konečná | Eliška | 05 | AK Kuřim | 40,1 | |
2. | Hutárková | Veronika | 04 | TJ Oslavany | 40,1 | |
3. | Červinková | Adéla | 05 | AC Slavkov | 40,4 | |
4. | Břinková | Eliška | 04 | AK Moravský Krumlov | 40,9 | |
5. | Obořilová | Sabina | 05 | Bač line sport | 41,2 | |
6. | Stehlíková | Tereza | 04 | AC Slavkov | 41,8 | |
7.-8. | Slaná | Alžběta | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 41,9 | |
7.-8. | Weidenhöferová | Lucie | 04 | AC Moravská Slavia Brno | 41,9 | |
9. | Bechová | Petra | 05 | AC Slavkov | 42,0 | |
10. | Matějíčková | Alžběta | 05 | Bač line sport | 43,6 | |
11. | Mazálková | Klára | 05 | AC Moravská Slavia Brno | 44,9 | |
12. | Vavrysová | Klára | 04 | Bač line sport | 45,6 | |
13. | Novotná | Barbora | 05 | TJ Oslavany | 46,6 | |
400 m dívky 2003 – 2002 | ||||||
1. | Kalovská | Viktorie | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 1:16,9 | |
2. | Kolegarová | Aneta | 02 | Atletika Přísnotice | 1:22,2 | |
3. | Matulová | Lenka | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 1:23,9 | |
4. | Miková | Dominika | 02 | JAC Brno | 1:25,6 | |
5. | Andrýsková | Veronika | 03 | AC Slavkov | 1:31,3 | |
6. | Veselá | Daniela | 02 | Bač line sport | 1:33,3 | |
7. | Porhajmová | Klára | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 1:33,7 | |
8. | Macháčková | Karolína | 03 | Bač line sport | 1:34,1 | |
9. | Holešínská | Iveta | 03 | ŠAK Židlochovice | 1:34,5 | |
10. | Hristková | Desi | 03 | Atletika Přísnotice | 1:34,9 | |
11. | Všianská | Tereza | 03 | AC Moravská Slavia Brno | 1:38,3 | |
12. | Peloušková | Anna | 03 | Bač line sport | 1:44,3 | |
13. | Beránková | Sára | 03 | Bač line sport | 1:50,4 | |
400 m dívky 2001- 2000 | ||||||
1. | Havelková | Kristýna | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 1:19,7 | |
2. | Guldová | Klára | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 1:21,3 | |
3. | Pištěková | Aneta | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 1:21,6 | |
4. | Slaná | Anna | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 1:23,6 | |
5. | Kölblová | Adéla | 01 | ŠAK Židlochovice | 1:27,9 | |
Ředitel závodu: Bc. Simona Punčochářová | ||||||
Hlavní rozhodčí: Ladislav Zouhar | ||||||
Závody proběhly bez protestů. |
Dan Orálek vyhrál Lednový Třebovický maraton
který se v sobotu dne 12. ledna běžel po deváté a je Memoriálu Jaroslava Dubničky. Pokračovat ve čtení
Termíny soutěží družstev a jednotlivců
najdete v sekci Termínovka 2013, kde jsou uvedeny místa konání a data Pokračovat ve čtení
Roční členské příspěvky 2013
Vážení členové klubu, dovoluji si Vás oslovit ve věci úhrady ročních Pokračovat ve čtení
Anketa nejlepší atleti Moravské Slavie za rok 2012
Anketa nejlepší atleti Moravské Slavie za rok 2012. Respondenti Pokračovat ve čtení
Konec roku jsme zakončili Silvestrovským během
v pondělí 31. prosince jsme uspořádali 34. ročník Silvestrovského běhu, Pokračovat ve čtení
Silvestrovský běh 2012
XXXIV. Ročník Silvestrovského běhu, Memoriál Richarda Plcha | ||||
Brno – Nový Lískovec, 31.12.2012 | ||||
Rodiče s dětmi ( 2007 a ml. ) – 180 m | ||||
1. | Martin Zřídkaveselý | 08 | SK Žabovřesky | 1:02 |
2. | Barbora Topinková | 07 | AC Moravská Slavia Brno | 1:06 |
3. | Julie Vráblová | 10 | Brno | 1:56 |
4. | Anežka Halasová | 11 | Orel Drnovice | 2:46 |
Přípravka dívky ml. ( 2003 a ml. ) – 380 m | ||||
1. | Pavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 1:26 |
2. | Anna Halasová | 03 | SBK Kyjov | 1:34 |
3. | Julie Miková | 06 | Orel Obřany | 2:33 |
4. | Viktorie Pavlíčková | 06 | Brno | 2:34 |
Přípravka hoši ml. ( 2003 a ml. ) – 380 m | ||||
1. | Adam Zřídkaveselý | 05 | SK Žabovřesky | 1:36 |
2. | Zbyněk Chaloupka | 04 | Brno | 1:43 |
Přípravka dívky st. ( 2001 – 2002 ) – 807 m | ||||
1. | Adéla Koláčková | 01 | AK Kuřim | 3:00 |
2. | Tereza Obořilová | 02 | SK Speed Brno | 3:06 |
3. | Barbora Prochová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 3:07 |
4. | Dominika Miková | 02 | JAC Brno | 3:17 |
Přípravka hoši st. ( 2001 – 2002 ) – 807 m | ||||
1. | Milan Chaloupka | 02 | Brno | 3:04 |
2. | Miroslav Marek | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 3:18 |
Mladší žákyně ( 1999 – 2000 ) – 807 m | ||||
1. | Anísa Filali | 00 | AHA Vyškov | 3:18 |
2. | Kateřina Tichá | 99 | JAC Brno | 3:22 |
3. | Lenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 3:47 |
4. | Eliška Miková | 00 | Brno | 5:14 |
Mladší žáci ( 1999 – 2000 ) – 807 m | ||||
1. | Filip Zeman | 99 | AHA Vyškov | 2:57 |
2. | Adam Hladký | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 3:06 |
Starší žákyně ( 1997 – 1998 ) – 1 614 m | ||||
1. | Lucie Mikušová | 98 | JAC Brno | 10:39 |
Starší žáci ( 1997 – 1998 ) – 1 614 m | ||||
1. | Patrik Ptáček | 98 | Beta ursus orientiring | 9:56 |
2. | Marek Láníček | 98 | Zetor Brno | 11:23 |
3. | Tomáš Crhák | 98 | Zetor Brno | 11:40 |
Dorostenky ( 1995 – 1996 ) – 5 300 m | ||||
1. | Gabriela Hiršová | 96 | Mendelu Brno | 27:05 |
2. | Dominika Miková | 02 | JAC Brno | 35:12 |
2. | Kateřina Tichá | 99 | JAC Brno | 35:12 |
Dorostenci ( 1995 – 1996 ) – 5 300 m | ||||
1. | Pavel Záděra | 95 | Beta ursus orientiring | 21:01 |
2. | Martin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 21:36 |
3. | Otakar Hirš | 98 | Mendelu Brno | 22:18 |
4. | Pavel Ptáček | 96 | Beta ursus orientiring | 23:26 |
5. | Patrik Ptáček | 98 | Beta ursus orientiring | 29:50 |
6. | Josef Láníček | 96 | Zetor Brno | 30:37 |
Ženy ( 1973 – 1994 ) – 5 300 m | ||||
1. | Klanicová Jana | 87 | AC Moravská Slavia Brno | 24:31 |
2. | Kusyová Veronika | 87 | Brno | 27:30 |
3. | Hégrová Jitka | 84 | Drnovice | 35:19 |
Ženy veteránky ( 1972 a st. ) – 5 300 m | ||||
1. | Soňa Smržová | 71 | HaPe Brno | 26:31 |
2. | Alice Studničková | 70 | Brno | 27:46 |
3. | Ivana Volavá | 64 | Fit online | 28:03 |
4. | Martina Mikušová | 97 | Zetor Brno | 31:32 |
5. | Marie Kociánová | 46 | Křenovice | 32:33 |
MS | Luděk Crhák | 59 | Zetor Brno | 27:30 |
Lidový běh – 2 000 m | ||||
1. | Ondřej Kubík | 95 | Kunštát | 8:00 |
2. | Martin Skyba | 62 | Dino sport Ivančice | 8:07 |
3. | Jiří Rerych | 88 | Brno | 8:47 |
4. | Jakub Matula | 99 | Kometa Brno | 9:10 |
5. | Tereza Obořilová | 02 | SK Speed Brno | 10:03 |
6. | Lenka Slabáková | 66 | AK Olymp Brno | 10:23 |
7. | Ivo Drápal | 54 | Brno | 10:55 |
8. | Luboš Rezner | 65 | AC Moravská Slavia Brno | 10:55 |
9. | Radomír Kubík | 64 | TK Brno | 11:38 |
10. | Katarína Kusyová | 66 | Brno | 11:50 |
11. | Tomáš Kubík | 70 | Kunštát | 12:08 |
12. | Ladislav Latta | 55 | Brno | 12:13 |
13. | Richard Puškáš | 74 | SK Speed Brno | 12:24 |
14. | František Krejčí | 43 | Brno | 12:49 |
15. | Mandy Koláčková | 71 | AK Kuřim | 13:08 |
16. | Ludvík David | 51 | Sokol Slavkov | 13:25 |
17. | Petr Všetečka | 48 | KMSNL | 14:21 |
18. | Petr Puškáš | 46 | SK Speed Brno | 14:41 |
19. | Adéla Koláčková | 01 | AK Kuřim | 24:44 |
Muži ( 1973 – 1994 ) – 10 250 m | ||||
1. | Aleš Borek | 77 | VSK Univerzita Brno | 38:22 |
2. | Zdeněk Kundera | 89 | AC Moravská Slavia Brno | 40:29 |
3. | Vojtěch Bořil | 90 | LOWEPRO | 40:37 |
4. | Lukáš Maiwaelder | 91 | Ekol team Brno | 40:37 |
5. | Ondřej Plechatý | 84 | HaBeK Velká Bíteš | 42:21 |
6. | Jan Havelka | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 44:14 |
7. | Martin Macholán | 88 | Velká Bíteš | 44:46 |
8. | Bohuslav Dokoupil | 80 | Tetčice | 44:51 |
9. | Petr Jeřábek | 93 | HaBeK Velká Bíteš | 45:02 |
10. | Rudolf Matula | 93 | Kohoutovice | 45:49 |
11. | Karel Musil | 78 | Brno | 45:55 |
12. | Dominik Kinter | 92 | ČVK Brno | 46:22 |
13. | Petr Kaňovský | 76 | AC Moravská Slavia Brno | 46:23 |
14. | Jakub Procházka | 94 | TJ Sokol V. Meziříčí | 47:05 |
15. | Jiří Slouka | 83 | Blažovice | 47:25 |
16. | Petr Halas | 73 | AHA Vyškov | 47:48 |
17. | Oldřich Blecha | 81 | Lotrando Brno | 48:33 |
18. | Roman Březina | 76 | VSK Univerzita Brno | 49:11 |
19. | Pavel Pohanka | 73 | Lotrando Brno | 50:02 |
20. | Juraj Vrabel | 82 | Brno | 50:42 |
21. | Petr Hora | 76 | KPPH Brno | 55:16 |
22. | Martin Kadlec | 78 | Lotrando Brno | 57:44 |
23. | Michal Hutský | 86 | AC Moravská Slavia Brno | 58:13 |
24. | Ladislav Kracík | 76 | Stones of Madeira | 1:00:20 |
25. | Michal Studnička | 73 | Nejlepší nakonec | 1:04:29 |
26. | Tomáš Vykoukal | 75 | Stones of Madeira | 1:15:18 |
Muži veteráni nad 40 ( 1963 – 1972 ) – 10 250 m | ||||
1. | Pavel Cibulka | 64 | Brno | 44:51 |
2. | Jaroslav Kropáček | 70 | Brno | 46:01 |
3. | Libor Tuček | 65 | AC Moravská Slavia Brno | 46:16 |
4. | Petr Janek | 69 | Brno | 47:19 |
5. | Petr Marčík | 72 | AC Moravská Slavia Brno | 47:35 |
6. | Richard Plch | 64 | AC Moravská Slavia Brno | 48:24 |
7. | Ivo Mika | 66 | Orel Obřany | 49:19 |
8. | Jaroslav Matula | 70 | Zetor Brno | 49:28 |
9. | Jaromír Marek | 64 | Brno | 53:47 |
10. | Ota Vlasák | 68 | Šmeral Brno | 1:02:00 |
Martin Smrž | 65 | HaPe Brno | DNF | |
Muži veteráni nad 50 ( 1953 – 1962 ) – 10 250 m | ||||
1. | Jiří Rerych | 62 | AC Moravská Slavia Brno | 47:00 |
2. | Jan Fiedler | 56 | AC Moravská Slavia Brno | 47:30 |
3. | Libor Pečenka | 61 | KHB Radegast | 49:27 |
4. | Stanislav Juránek | 56 | Orel Židenice | 55:32 |
5. | Oto Suchánek | 58 | Sokol Syrovice | 56:08 |
6. | Milan Daněk | 62 | Horizont Blansko | 56:20 |
7. | Stanislav Holeček | 55 | Sokol Syrovice | 59:01 |
Muži veteráni nad 60 ( 1952 a st. ) – 10 250 m | ||||
1. | Albín Hanák | 51 | AC Moravská Slavia Brno | 51:15 |
2. | Petr Krieg | 49 | BMT Brno | 55:49 |
3. | Rostislav Stříbrný | 52 | AC Moravská Slavia Brno | 58:00 |
4. | Karel Fuksa | 46 | AC Moravská Slavia Brno | 1:12:40 |
PF 2013
Hodně sportovních úspěchů, štěstí a zdraví přeje AC Moravská Slavia Brno