Výsledky atletů Moravské Slavie v roce 2010

Vzhledem  k tomu, že nám opět pomalu končí rok 2010 a chystáme již tradiční ročenku, která vyjde v březnu 2011 žádám vás tímto o doplňky k tabulce nejlepších výkonů

 

Výsledky atletů AC Moravská Slavia Brno v roce  2010
Stav k 31.12.2010
MUŽI
60 m
7,45      3 B    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    30.01.    –    Olomouc
100 m
11,77  -0,3    2 D    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    05.09.    –    Hranice
14,5    3 B    Libor Tuček    04.08.65    –    16.08.    –    Brno
150 m
21,9    4    Libor Tuček    04.08.65    –    02.08.    –    Brno
26,0    4 B    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    02.08.    –    Brno
200 m
23,72  +1,0    1 D    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    01.05.    –    Přerov
33,1    2 B    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    26.07.    –    Brno
300 m
54,2    3 B    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    09.08.    –    Brno
400 m
53,98    4    Jiří Dobšík    14.08.78    –    02.05.    –    Uherské Hradiště
54,80    7 A    Jan Dvořák    02.01.77    –    08.05.    –    Olomouc
1:07,8    4 A    Libor Tuček    04.08.65    –    02.08.    –    Brno
1:15,0    4 B    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    02.08.    –    Brno
600 m
1:25,6    1    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    22.09.    –    Brno
800 m
1:57,96    4 A    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    22.05.    –    Opava
2:01,23    4 A    Jiří Dobšík    14.08.78    –    03.07.    –    Hodonín
2:27,1    3    Jan Fiala    28.09.72    –    09.08.    –    Brno
2:41,8    5    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    09.08.    –    Brno
1 000 m
2:38,04    12    Jiří Dobšík    14.08.78    –    08.05.    –    Olomouc
3:02,5    2    Jan Fiala    28.09.72    –    16.08.    –    Brno
3:30,1    6    Libor Tuček    04.08.65    –    16.08.    –    Brno
1 500 m
3:58,32    8    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    18.07.    –    Třinec
4:12,30    4    František Mahovský    22.12.83    –    21.08.    –    Břeclav
4:46,4    4    Pavel Hověžák    21.01.75    –    02.08.    –    Brno
5:24,21    P    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    01.05.    –    Přerov
5:26,6    7    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    02.08.    –    Brno
5:31,3        Aleš Sikora    27.07.73    –    20.06.    –    Kuřim
5:57,0    11    Libor Tuček    04.08.65    –    02.08.    –    Brno
1 míle – 1 609,34 m
4:17,29    1    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    14.09.    –    Vyškov
2 000 m
6:34,0    1    Karel Fučík    21.09.72    –    26.07.    –    Brno
7:37,4    3    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    26.07.    –    Brno
7:50,6    3    Libor Tuček    04.08.65    –    23.08.    –    Brno
9:39,5    7    Karel Fuksa    30.07.46    –    23.08.    –    Brno
3 000 m
8:53,88    1    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    03.07.    –    Hodonín
8:54,50    6    František Mahovský    22.12.83    –    01.09.    –    Pardubice
9:11,90    4    Daniel Orálek    29.03.70    –    03.07.    –    Hodonín
9:50,97    11    Martin Pohanka    30.11.73    –    03.07.    –    Hodonín
10:18,97    17    Pavel Hověžák    21.01.75    –    03.07.    –    Hodonín
11:21,14    19    Matěj Nytra    08.10.88    –    03.07.    –    Hodonín
5 000 m
14:56,04    2    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    28.08.    –     Břeclav
15:41,70    2    Daniel Orálek    29.03.70    –    05.09.    –    Hranice
16:02,07    2    František Mahovský    22.12.83    –    05.06.    –    Olomouc
16:42,14    9    Jakub Hoff    12.01.77    –    05.06.    –    Olomouc
17:28,0    10    Karel Fučík    21.09.72    –    21.07.    –    Brno
17:36,70    2    Pavel Hověžák    21.01.75    –    24.07.    –    Stříbro
17:39,0    11    Michal Glier    10.03.82    –    21.07.    –    Brno
18:05,0    21    Jan Fiala    28.09.72    –    21.07.    –    Brno
19:40,0    47    Tomáš Bůbela    01.04.71    –    21.07.    –    Brno
19:53,37    14    Matěj Nytra    08.10.88    –    05.06.    –    Olomouc
20:29,0    63    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    21.07.    –    Brno
23:09,0    115    Stanislav Holeček    01.08.55    –    21.07.    –    Brno
23:10,0    116    Pavel Sedláček    21.02.53    –    21.07.    –    Brno
117    Ivo Zejda    23.07.56    –    21.07.    –    Brno
24:41,0    138    Rostislav Stříbrný    05.10.52    –    21.07.    –    Brno
25:31,18    18    Josef Holý    28.06.41    –    24.02.    –    Vyškov
26:40,0    155    Karel Fuksa    30.07.46    –    21.07.    –    Brno
10 000 m
32:53,0    1 C    Daniel Orálek    29.03.70    –    18.08.    –    Brno
34:45,65    3    Martin Pohanka    30.11.73    –    22.05.    –    Opava
36:35,0    7 C    Jan Fiala    28.09.72    –    18.08.    –    Brno
36:37,0    8 C    Pavel Hověžák    21.01.75    –    18.08.    –    Brno
36:52,0    4 B    Petr Svoboda    15.10.68    –    18.08.    –    Brno
40:02,0    12 A    Jan Fiedler    27.06.56    –    18.08.    –    Brno
40:56,0    33 B    Tomáš Bůbela    01.04.71    –    18.08.    –    Brno
41:09,0    35 B    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    18.08.    –    Brno
42:12,0    40 B    Pavel Tešnar    22.07.73    –    18.08.    –    Brno
46:16,0    66 B    Stanislav Holeček    01.08.55    –    18.08.    –    Brno
46:30,0    69 B    Ivo Zejda    23.07.56    –    18.08.    –    Brno
49:14,0    78 B    Pavel Sedláček    21.02.53    –    18.08.    –    Brno
Hodinovka na dráze
17 956    1    Daniel Orálek    29.03.70    –    22.09.    –    Brno
15 995    3    Michal Glier    10.03.82    –    23.10.    –    Kuřim
15 900    8    Petr Svoboda    15.10.68    –    22.09.    –    Brno
15 834    9    Pavel Hověžák    21.01.75    –    22.09.    –    Brno
15 799    10    Jan Fiala    28.09.72    –    22.09.    –    Brno
14 496    9    Aleš Sikora    27.07.73    –    23.10.    –    Kuřim
14 443    28    Tomáš Bůbela    01.04.71    –    22.09.    –    Brno
14 280    32    Pavel Tešnar    22.07.73    –    22.09.    –    Brno
13 946    40    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    22.09.    –    Brno
12 520    4v    Ivo Zejda    23.07.56    –    01.05.    –    Uherské Hradiště
12 440    104    Pavel Sedláček    21.02.53    –    22.09.    –    Brno
12 439    32    Vladimír Volavý    29.09.55    –    23.10.    –    Kuřim
11 540    135    Rostislav Stříbrný    05.10.52    –    22.09.    –    Brno
11 447    137    Josef Holý    28.06.41    –    22.09.    –    Brno
11 033    149    Petr Horákovský    13.10.52    –    22.09.    –    Brno
11 005    150    Karel Fuksa    30.07.46    –    22.09.    –    Brno
9 200    165    Petr Glanc    54    –    22.09.    –    Brno
Půlmaratón – 21,1 km
1:08:22    8    Daniel Orálek    29.03.70    –    17.04.    –    Pardubice
1:09:25    6    Filip Ospalý    15.05.76    –    21.03.    –    Palme de Mallorka
1:14:05    12    Karel Zadák    26.02.78    –    21.03.    –    Palme de Mallorka
1:18:48    38    Petr Svoboda    15.10.68    –    17.04.    –    Pardubice
1:19:05    3    Michal Glier    10.03.82    –    03.01.    –    Brno
1:20:40    8    Pavel Hověžák    21.01.75    –    24.04.    –    Olomouc
1:23:59    88    Jan Fiedler    27.06.56    –    17.04.    –    Pardubice
1:29:15    19    Hubert Adámek    06.10.71    –    03.01.    –    Brno
1:29:57        Pavel Tešnar    22.07.73    –    03.10.    –    Košice
1:30:47    85    Tomáš Bůbela    01.04.71    –    26.06.    –    Olomouc
1:32:01    24    Jan Jína    11.07.73    –    03.01.    –    Brno
1:34:45    28    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    03.01.    –    Brno
1:35:45    275    Jiří Soukup    04.03.61    –    17.04.    –    Pardubice
1:36:42    61    Matěj Nytra    08.10.88    –    02.05.    –    Brno
1:37:57    38    Vladimír Volavý    29.09.55    –    03.01.    –    Brno
1:38:10    72    Aleš Sikora    27.07.73    –    02.05.    –    Brno
1:43:06    43    Ivan Kopeček    03.03.49    –    06.11.    –    Otrokovice
1:44:56    10v    Ivo Zejda    23.07.56    –    24.04.    –    Olomouc
1:57:13        Pavel Sedláček    21.02.53    –    03.10.    –    Košice
1:57:31    65    Petr Horákovský    13.10.52    –    03.01.    –    Brno
1:57:54    236    Josef Holý    28.06.41    –    25.04.    –    Plzeň
2:01:24    68    Karel Fuksa    30.07.46    –    03.01.    –    Brno
25 km – silnice
1:29:50    1    František Mahovský    22.12.83    –    12.09.    –    Brno
1:40:32    7    Michal Glier    10.03.82    –    12.09.    –    Brno
1:40:57    8    Petr Svoboda    15.10.68    –    12.09.    –    Brno
1:52:24    25    Pavel Hověžák    21.01.75    –    12.09.    –    Brno
1:52:53    28    Tomáš Bůbela    01.04.71    –    12.09.    –    Brno
1:56:18    33    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    12.09.    –    Brno
1:57:09    35    Pavel Tešnar    22.07.73    –    12.09.    –    Brno
2:10:04    63    Ivo Zejda    23.07.56    –    12.09.    –    Brno
2:20:51    82    Pavel Sedláček    21.02.53    –    12.09.    –    Brno
2:24:09    86    Stanislav Holeček    01.08.55    –    12.09.    –    Brno
2:28:06    92    Petr Horákovský    13.10.52    –    12.09.    –    Brno
2:28:08    93    Josef Holý    28.06.41    –    12.09.    –    Brno
2:36:46    95    Rostislav Stříbrný    05.10.52    –    12.09.    –    Brno
2:51:02    100    Karel Fuksa    30.07.46    –    12.09.    –    Brno
32 km – silnice
1:53:33    1    Daniel Orálek    29.03.70    –    21.08.    –    Vír
2:18:00    13    Michal Glier    10.03.82    –    21.08.    –    Vír
2:22:40    17    Pavel Hověžák    21.01.75    –    21.08.    –    Vír
2:26:42    23    Petr Svoboda    15.10.68    –    21.08.    –    Vír
2:48:13    42    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    21.08.    –    Vír
3:08:12    60    Ivo Zejda    23.07.56    –    21.08.    –    Vír
3:18:16    63    Josef Holý    28.06.41    –    21.08.    –    Vír
Maratón – 42,195 km
2:27:35    1    Daniel Orálek    29.03.70    –    05.06.    –    Čadca
2:47:18    7    Petr Svoboda    15.10.68    –    09.10.    –    Ostrava
2:53:21    22    Jakub Hoff    12.01.77    –    09.05.    –    Praha
2:53:29    41    Michal Glier    10.03.82    –    14.11.    –    Tenero
2:53:43    11    Karel Fučík    21.09.72    –    23.10.    –    Praha
3:02:30    25    Zdeněk Mazal    22.09.81    –    23.10.    –    Praha
3:07:12    5    Pavel Hověžák    21.01.75    –    27.07.    –    Plzeň
3:15:33    109    Tomáš Bůbela    01.04.71    –    10.10.    –    Lake Garda
3:25:50        Peter Krupka    02.06.65    –    09.05.    –    Praha
3:26:43    31    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    23.01.    –    České Budějovice
3:38:48    64    Aleš Sikora    27.07.73    –    09.10.    –    Ostrava
3:43:06    69    Ivo Zejda    23.07.56    –    09.10.    –    Ostrava
4:31:38    33    Josef Holý    28.06.41    –    27.07.    –    Plzeň
4:58:42        Karel Fuksa    30.07.46    –    21.03.    –    Řím
50 km – silnice
3:02:57    3    Daniel Orálek    29.03.70    –    24.04.    –    Castel Bolognese
4:36        Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    24.04.    –    Castel Bolognese
Běh na 6 hodin
86,716 km    1    Daniel Orálek    29.03.70    –    13.03.    –    Brno – český rekord
60,476        Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    13.03.    –    Brno
53,755    28    Josef Holý    28.06.41    –    13.03.    –    Brno
100 km – silnice
6:58:07    1    Daniel Orálek    29.03.70    –    10.04.    –    Kisbér  (Maďarsko)
Běh na 24 hodin
223,99    1    Daniel Orálek    29.03.70    –    01.08.    –    Kladno
182,07    7    Stanislav Holeček    01.08.55    –    01.08.    –    Kladno
Běh na 48 hodin
333,132    6    Daniel Orálek    29.03.70    –    21.05.    –    Surgéres (Francie)
110 m překážek
16,32  -0,1    1 B    Jan Dvořák    02.01.77    –    05.09.    –    Hranice
200 m překážek
27,9    2 A    Jan Dvořák    02.01.77    –    23.08.    –    Brno
37,5    1 B    Libor Tuček    04.08.65    –    23.08.    –    Brno
400 m překážek
57,47      2 B    Jan Dvořák    02.01.77    –    05.06.    –    Olomouc
3 000 m překážek
9:20,92    2    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    21.08.    –    Břeclav
10:00,23    5    František Mahovský    22.12.83    –    21.08.    –    Břeclav
10:15,98    9    Martin Pohanka    30.11.73    –    21.08.    –    Břeclav
Dálka
724  +0,7      1    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    05.06.    –    Olomouc
326    5    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    26.07.    –    Brno
Výška
180      16    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    21.12.    –    Brno
128    3    Libor Tuček    04.08.65    –    02.08.    –    Brno
Trojskok
14,01    4    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    03.07.    –    Hodonín
11,91    13    Jan Žižka    10.10.76    –    22.05.    –    Opava
Tyč
380    6    Jan Žižka    10.10.76    –    08.05.    –    Olomouc
Koule 7,26 kg
13,61    1    Martin Kuklínek    08.11.79    –    24.04.    –    Brno
12,49    1    Vít Drmola    25.12.60    – 04.08.    –    Brno
11,20    16    Petr Ondřej    22.03.84    –    05.09.    –    Hranice
9,70    P    Marek Vrbka    02.07.61    –    02.10.    –    Brno
7,43    3    Libor Tuček    04.08.65    –    16.08.    –    Brno
Koule 10 kg
9,52        Martin Kuklínek    08.11.79    –    30.10.    –    Brno
Koule 6 kg
13,17    1    Vít Drmola    25.12.60    – 06.10.    –    Brno
12,81        Martin Kuklínek    08.11.79    –    30.10.    –    Brno
Koule 5 kg
14,25        Martin Kuklínek    08.11.79    –    30.10.    –    Brno
8,33    1    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    09.08.    –    Brno
Koule 4 kg
16,12        Martin Kuklínek    08.11.79    –    30.10.    –    Brno
Disk 2 kg
41,15    9    Petr Ondřej    22.03.84    –    03.07.    –    Hodonín
38,71    1    Martin Kuklínek    08.11.79    –    08.05.    –    Brno
28,58    P    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    01.05.    –    Přerov
27,79    6    Marek Vrbka    02.07.61    –    28.04.    –    Brno
Disk 1,5 kg
37,59        Martin Kuklínek    08.11.79    –    30.10.    –    Brno
Disk 1 kg
45,17        Martin Kuklínek    08.11.79    –    30.10.    –    Brno
Oštěp 800 g
53,23    10    Vladimír Malý    15.09.78    –    21.08.    –    Břeclav
44,77    1    Martin Kuklínek    08.11.79    –    24.04.    –    Brno
42,44    2    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    25.04.    –    Blansko
25,81    P    Marek Vrbka    02.07.61    –    02.10.    –    Brno
Oštěp 700 kg
41,67        Martin Kuklínek    08.11.79    –    30.10.    –    Brno
Oštěp 600 kg
39,40        Martin Kuklínek    08.11.79    –    30.10.    –    Brno
Oštěp 500 kg
43,88        Martin Kuklínek    08.11.79    –    30.10.    –    Brno
Kladivo 7,26 kg
49,35    7    Marek Vrbka    02.07.61    –    05.06.    –    Olomouc
47,85    1    Martin Kuklínek    08.11.79    –    08.05.    –    Brno
47,67    5    Petr Ondřej    22.03.84    –    21.08.    –    Břeclav
Břemeno 15,88 kg
13,85    P    Martin Kuklínek    08.11.79    –    19.05.    –    Brno
13,58    2    Petr Ondřej    22.03.84    –    28.07.    –    Brno
13,26    P    Marek Vrbka    02.07.61    –    02.10.    –    Brno
Shotorama /koule 4 kg-5 kg-6 kg-7,26 kg-10 kg/
64,36    2    Martin Kuklínek    08.11.79    –    30.10.    –    Brno
16,12-14,25-12,81-11,66-9,52/
Shotorama /disk 1 kg-1,5 kg-2 kg/
116,91    2    Martin Kuklínek    08.11.79    –    30.10.    –    Brno
/45,17-37,59-34,15/
Shotorama /oštěp 500 g-600 g-700 g- 800 g/
165,24    1    Martin Kuklínek    08.11.79    –    30.10.    –    Brno
/43,88-39,40-41,67-40,29/
5 km chůze – dráha
24:53,52    4    Tomáš Hlavenka    08.02.77    –    05.09.    –    Hranice
37:52        Jindřich Skácel    30.11.37    –    26.06.    –    Třebíč
20 km chůze – silnice
1:42:22    10    Tomáš Hlavenka    08.02.77    –    20.03.    –    Olomouc
Pětiboj /dálka-oštěp-200 m-disk-1 500 m/
2 779    7    Bohumil Běťuňák     10.12.90    –    01.05.    –    Přerov
/664-41,72-23,72-28,58-5:24,21/
Vrhačský trojboj /koule-disk-oštěp/
1 769        Martin Kuklínek    08.11.79    –    08.05.    –    Brno
/12,78-38,71-42,41/
Vrhačský čtyřboj /kladivo-koule-disk-oštěp/
2 410    1    Martin Kuklínek    08.11.79    –    08.05.    –    Brno
/47,85-12,78-38,71-42,41/
Vrhačský pětiboj / kladivo-koule-disk-oštěp-břemeno/
3 055    1    Martin Kuklínek    08.11.79    –    08.05.    –    Brno
/47,85-12,78-38,71-42,41-13,42/
Marek Vrbka    02.07.61    –    02.10.    –    Brno
/44,38-9,70-27,54-25,81-13,25/
Štafeta 4 x 100 m
46,60    8 A    Běťuňák-Juránek-Dvořák-Kyzlink    –    05.06.    –    Olomouc
49,29    4 B    Dvořák-Peslar-Kyzlink-Žižka    –    05.09.    –    Hranice
Štafeta 4 x 100 m  smíšená /ACMS+ VŠC Dukla Banská Bystrica/
45,04    3 A    Běťuňák-Juránek-Dvořák-Noskovič-    22.05.    –    Opava
Štafeta 4 x 100 m  smíšená /ACMS+ AC TRACK & FIELD Brno+AK Nové Zámky/
44,30    1 B    Běťuňák-Juránek-Kocáb-Bašťovanský    –    03.07.    –    Hodonín
Štafeta 4 x 400 m
3:34,18    4 A    Krejčík-Dvořák-Olejníček-Juránek    –    05.06.    –    Olomouc
3:47,28    2 C    Olejníček-Dobšík-Mahovský-Nytra    03.07.    –    Hodonín
Štafeta 4 x 400 m  smíšená /ACMS+ AC TRACK & FIELD Brno/
3:30,58    4 A    Krejčík-Dvořák-Juránek-Kocáb    03.07.    –    Hodonín
3:37,87    1 B    Dvořák-Olejníček.Juránek-Kocáb    21.08.    –    Břeclav
JUNIOŘI /18-19 let/
60 m
7,42    5    Lukáš Láníček    29.05.92    –    06.02.    –    Bratislava
7,54        Martin Juránek    13.03.91    –    06.02.    –    Bratislava
100 m
12,3    2 E    Oldřich Peslar    27.11.91    –    05.09.    –    Hranice
150 m
16,8    1    Martin Juránek    13.03.91    –    09.08.    –    Brno
200 m
22,82  +1,6    4 A    Martin Juránek    13.03.91    –    08.05.    –    Olomouc
300 m
36,7    1 A    Martin Juránek    13.03.91    –    09.08.    –    Brno
400 m
52,14      5 A    Martin Juránek    13.03.91    –    08.05.    –    Olomouc
60 m překážek
8,80    2     Martin Juránek    13.03.91    –    06.02.    –    Bratislava
110 m překážek
15,66  +0,9    1    Martin Juránek    13.03.91    –    25.04.    –    Blansko
110 m překážek – mužské
15,56  +0,6  1    Martin Juránek    13.03.91    –    05.09.    –    Hranice
110 m překážek – 91,4 cm
15,13  -1,5    2    Martin Juránek    13.03.91    –    30.04.    –    Trnava
200 m překážek
25,8    1 A    Martin Juránek    13.03.91    –    23.08.    –    Brno
400 m překážek
54,93      1 A    Martin Juránek    13.03.91    –    03.07.    –    Hodonín-klubovní rekord
DOROSTENCI /16-17 let/
60 m
7,9    4 B    Jakub Krejčík    01.09.93    –    23.08.    –    Brno
8,21    1 B    Marek Kyzlink    03.02.94    –    24.04.    –    Brno
100 m
12,66    4 E    Jakub Lidmila    05.01.92    –    22.09.    –    Brno
13,13 -0,3    6 B    Marek Kyzlink    03.02.94    –    19.06.    –    Třinec
14,05 -2,0    4 B    Ondřej Šimek    25.01.96    –    25.09.    –    Břeclav
300 m
39,8    2 A    Jakub Krejčík    01.09.93    –    23.08.    –    Brno
400 m
53,96    3 B    Jakub Krejčík    01.09.93    –    19.06.    –    Třinec
1:08,89    2 C    Michal Sláma    16.11.93    –    09.05.    –    Ostrava
600 m
1:27,8    2    Jakub Krejčík    01.09.93    –    00.09.    –    Brno
800 m
2:04,13    5     Jakub Krejčík    01.09.93    –    25.09.    –    Břeclav
1 000 m
2:49,27    1    Jakub Krejčík    01.09.93    –    25.04.    –    Blansko
1 500 m
5:04,99    6    Michal Sláma    16.11.93    –    22.09.    –    Brno
2 000 m
7:06,3    1    Michal Sláma    16.11.93    –    23.08.    –    Brno
3 000 m
11:25,78    3    Michal Sláma    16.11.93    –    09.05.    –    Ostrava
Hodinovka na dráze
13 944    12    Michal Sláma    16.11.93    –    23.10.    –    Kuřim
100 m překážek
18,33  +1,4        Marek Kyzlink    03.02.94    –    09.05.    –    Ostrava
300 m překážek
44,59    1 C     Jakub Krejčík    01.09.93    –    25.09.    –    Břeclav-klubovní rekord
2 000 m překážek
7:57,18    5    Michal Sláma    16.11.93    –    25.09.    –    Břeclav
Výška
185    10    Marek Kyzlink    03.02.94    –    21.12.    –    Brno
Koule 5 kg
10,53    22    Jakub Lidmila    05.01.92    –    22.09.    –    Brno
10,38        Marek Kyzlink    03.02.94    –    24.04.    –    Brno
Štafeta 4 x 60 m
30,69        1    Kyzlink-Benátský-Kořínek-Strnka D.        –    24.04.    –        Brno
ŽÁCI /do 15-ti let/ (včetně žáků atletických tříd ZŠ Svážná a Kamínky)
60 m
7,84  +0,7    8 B    Martin Tuček    05.12.95    –    14.09.    –    Olomouc
7,5    P    Martin Tuček    05.12.95    –    25.09.    –    Moravská Třebová
8,08    1    Marek Benátský     12.03.95    –    24.04.    –    Brno
8,16    1 D    Matouš Vojtek    19.04.98    –    17.12.    –    Olomouc
8,46    4 D    Aleš Konečný    19.03.97    –    17.12.    –    Olomouc
8,63    2 B    Ondřej Šimek    25.01.96    –    24.04.    –    Brno
8,8    1 E    Tomáš Havíř    26.06.96    –    09.09.    –    Brno
9,22    2 E    Patrik Lidmila    19.10.98    –    24.04.    –    Brno
9,0    F C    Jakub Richter    09.07.98    –    27.05.    –    Brno
9,1    1 F    Michal Ščevík    20.02.99    –    27.05.    –    Brno
3 A    Tomáš Pánek    09.06.98    –    10.06.    –    Blansko
9,54    3 D    Lukáš Strnka    26.08.99    –    14.09.    –    Olomouc
9,4    1    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    05.06.    –    Brno
9,6    2    Jan Blatný    13.05.99    –    05.06.    –    Brno
3    Josef Kaplan    24.05.00    –    05.06.    –    Brno
3    Tomáš Votýpka    08.03.98    –    05.06.    –    Brno
9,88    4 B     Jan Badin    29.11.97    –    23.09.    –    Blansko
9,7    3    Jakub Hurt    08.03.01    –    05.06.    –    Brno
10,09    2 A    Filip Erbes    15.01.01    –    24.04.    –    Brno
10,12    3 A    Marek Musil    09.01.01    –    24.04.    –    Brno
10,13    2 G    Vojtěch Rozehnal    19.06.99    –    18.05.    –    Brno
9,8    1 C    Tomáš Oppelt    29.07.01    –    22.09.    –    Brno
10,0    3 C    Vojtěch Matějíček    29.09.02    –    05.06.    –    Brno
5    Jakub Kotek    13.12.99    –    05.06.    –    Brno
10,1    3 F    Ondřej Chudáček    05.09.99    –    27.05.    –    Brno
6 C    Kryštof Lang    30.07.98    –    10.06.    –    Blansko
4 D    Mikuláš Brázda    20.10.99    –    22.09.    –    Brno
10,33    2 C    Filip Jaglič    21.04.00    –    24.04.    –    Brno
10,49    4 A    Filip Kotek    06.09.01    –    24.04.    –    Brno
10,3    3 C    Jakub Stibal    29.01.01    –    27.05.    –    Brno
10,55    4 C    Tomáš Ondráček    08.07.99    –    18.05.    –     Brno
10,5    5    Martin Švarcberger    24.05.01    –    05.06.    –    Brno
10,76    5 A    Filip Hanák    02.12.00    –    24.04.    –    Brno
10,87    4 C    Adam Hladký    10.06.00    –    24.04.    –    Brno
10,95    2 B    Vojtěch Pavelka    25.06.02    –    24.04.    –    Brno
10,9    6    Petr Chvátal    07.08.01    –    05.06.    –    Brno
7    Adam Kyzlink    02.05.03    –    05.06.    –    Brno
11,0    8    Petr Šťastný    11.07.02    –    05.06.    –    Brno
5     Jiří Reška    02.02.00    –    22.09.    –    Brno
11,46    1 D    Jonáš Chocholouš    30.09.02    –    24.04.    –    Brno
11,52    6 B    Martin Kourník    07.10.01    –    24.04.    –    Brno
11,3    6 C    Ondřej Ševčík    01.07.00    –    22.09.    –    Brno
11,5        Jakub Hloušek    20.01.02    –    05.06.    –    Brno
11,9    1 A    Jiří Marčík    04    –    22.09.    –    Brno
3 B    Kryštof Šmídek    18.05.03    –    22.09.    –    Brno
12,2    4 B    Dan Geisselreiter    22.07.02    –    22.09.    –    Brno
12,3    5 B    Miroslav Marek    17.06.02    –    22.09.    –    Brno
12,4    3 E    Ondřej Podroužek    15.05.01    –    22.09.    –    Brno
12,7    4 E    Vojta Konečný    07.08.02    –    22.09.    –    Brno
13,1    2 A    Martin Hűbel     14.03.03    –    22.09.    –    Brno
13,3    5    Jakub Fládr    03    –    05.06.    –    Brno
13,4    3 A    Rudolf Žižka    07.04.04    –    22.09.    –    Brno
13,5    6 B    Eduard Kurdiovský    18.04.03    –    22.09.    –    Brno
13,83    2 D    Josef Martinec    20.06.03    –    24.04.    –    Brno
13,9    4 A    Filip Waldhans    07.02.03    –    22.09.    –    Brno
14,2    5 A    Petr Liška    27.01.04    –    22.09.    –    Brno
14,3    5 E    Tobiáš Reich    01    –    22.09.    –    Brno
14,4    10    Vojtěch Bakič    14.05.03    –    05.06.    –    Brno
100 m
12,6    1 A    Martin Tuček    05.12.95    –    16.08.    –    Brno
12,90  +2,4    4 D    Marek Benátský     12.03.95    –    09.05.    –    Ostrava
13,86  -0,3    MS    Ondřej Šimek    25.01.95    –    19.06.    –    Třinec
/12,38  +2,4    4 D            –    09.05.    –    Ostrava/
14,24  +2,4     5 E    Adam Gregor    04.01.96    –    09.05.    –    Ostrava
150 m
18,9    2    Martin Tuček    05.12.95    –    02.08.    –    Brno
20,52    2 B    Matouš Vojtek    19.04.98    –    19.09.    –    Znojmo
21,12    1 C    David Strnka    16.10.95    –    24.04.    –    Brno
21,23    1 C    Aleš Konečný    19.03.97    –    23.09.    –    Blansko
22,27    1 D    Pavel Ondráček    27.06.97    –    18.05.    –     Brno
22,6    1 B    Michal Ščevík    20.02.99    –    06.05.    –    Brno
23,54    1 B    Patrik Lidmila    19.10.98    –    24.04.    –    Brno
24,3    2 G    Vojtěch Rozehnal    19.06.99    –    06.05.    –    Brno
25,4    4 B    Lukáš Strnka    26.08.99    –    06.05.    –    Brno
24,9    4 C    Jan Blatný    13.05.99    –    27.05.    –    Brno
25,85    2 F    Jan Badin    29.11.97    – 23.09.    –    Blansko
25,7    3 D    Tomáš Votýpka    08.03.98    –    06.05.    –    Brno
26,03    1 A    Marek Musil    09.01.01    –    24.04.    –    Brno
26,09    2 A    Jakub Hurt    08.03.01    –    24.04.    –    Brno
26,0    2 H    Jakub Stibal    29.01.01    –    27.05.    –    Brno
26,55    1 B    Filip Erbes    15.01.01    –    24.04.    –    Brno
27,11    2 B    Vojtěch Matějíček    29.09.02    –    24.04.    –    Brno
26,9    3 H    Jakub Kotek    13.12.99    –    27.05.    –    Brno
4 H    Mikuláš Brázda    20.10.99    –    27.05.    –    Brno
31,09    4 B    Martin Kourník    07.10.01    –    24.04.    –    Brno
200 m
26,52  +1,6    6 D    Marek Benátský     12.03.95    –    09.05.    –    Ostrava
300 m
41,63    3 A    Martin Tuček    05.12.95    –    07.03.    –    Jablonec
43,0    1 F    Matouš Vojtek    19.04.98    –    09.09.    –    Brno
47,3    1    Marek Benátský     12.03.95    –    05.06.    –    Brno
47,5    2    David Strnka    16.10.95    –    05.06.    –    Brno
2 G    Tomáš Havíř    26.06.96    –    09.09.    –    Brno
52,7    1 E    Jakub Richter    09.07.98    –    09.09.    –    Brno
53,91    5 B    Jakub Stibal    29.01.01    –    23.09.    –    Blansko
54,96    3 C    Mikuláš Brázda    20.10.99    –    23.09.    –    Blansko
56,0    2 D    Jan Badin    29.11.97    –    10.06.    –    Blansko
56,8    4 A    Lukáš Strnka    26.08.99    –    10.06.    –    Blansko
2 F    Tomáš Votýpka    08.03.98    –    09.09.    –    Brno
57,1    4 B    Ondřej Chudáček    05.09.99    –    10.06.    –    Blansko
1:00,5    5 D    Vojtěch Rozehnal    19.06.99    –    10.06.    –    Blansko
1:07,9    3 F    Michal Ščevík    20.02.99    –    09.09.    –    Brno
1:08,9    4 B    Filip Erbes    15.01.01    –    09.09.    –    Brno
400 m
1:03,5    2 A    Martin Tuček    05.12.95    –    02.08.    –    Brno
1:19,3    1    Filip Erbes    15.01.01    –    05.06.    –    Brno
1:24,2    2    Jakub Hurt    08.03.01    –    05.06.    –    Brno
1:25,6    3    Vojtěch Matějíček    29.09.02    –    05.06.    –    Brno
1:30,9    4    Filip Kotek    06.09.01    –    05.06.    –    Brno
1:32,6    5    Petr Chvátal    07.08.01    –    05.06.    –    Brno
1:51,0    8    Petr Šťastný    11.07.02    –    05.06.    –    Brno
500 m
1:44,9    1    Ondřej Chudáček    05.09.99    –    05.06.    –    Brno
1:48,7    3    Mikuláš Brázda    20.10.99    –    05.06.    –    Brno
1:51,6    4    Jan Blatný    13.05.99    –    05.06.    –    Brno
600 m
2:08,03    4 C    Lukáš Strnka    26.08.99    –    15.09.    –    Olomouc
800 m
2:27,59    5    David Strnka    16.10.95    –    13.06.    –    Hodonín
2:27,64    1    Matouš Vojtek    19.04.98    –    23.09.    –    Blansko
2:36,8    3    Dominik Klaška    06.02.98    –    10.06.    –    Blansko
2:40,70    9 A    Aleš Konečný    19.03.97    –    17.12.    –    Olomouc
2:49,2    12    Jakub Richter    09.07.98    –    10.06.    –    Blansko
2:50,1    13    Tomáš Votýpka    08.03.98    –    10.06.    –    Blansko
2:57,5    5 A    Daniel Mareš    18.09.98    –    06.05.    –    Brno
2:57,97    9    Lukáš Strnka    26.08.99    –    23.09.    –    Blansko
3:06,31    1    Ondřej Chudáček    05.09.99    –    24.04.    –    Brno
3:09,74    1    Filip Jaglič    21.04.00    –    24.04.    –    Brno
3:10,57    2    Adam Hladký    10.06.00    –    24.04.    –    Brno
3:11,05    12    Tomáš Ondráček    08.07.99    –    18.05.    –     Brno
3:15,3    15    Jan Blatný    13.05.99    –    10.06.    –    Blansko
3:18,57    3    Petr Chvátal    07.08.01    –    24.04.    –    Brno
1 000 m
3:10,07    S    Martin Tuček    05.12.95    –    17.01.    –    Olomouc
3:12,9    1    Martin Kořínek    27.02.96    –    05.06.    –    Brno
3:24,8    2    David Strnka    16.10.95    –    05.06.    –    Brno
1 500 m
5:17,9        David Strnka    16.10.95    –    20.06.    –    Kuřim
5:32,6    8    Martin Tuček    05.12.95    –    02.08.    –    Brno
5:45,3    4     Dominik Klaška    06.02.98    –    27.05.    –    Brno
6:04,5    9    Tomáš Votýpka    08.03.98    –    09.09.    –    Brno
6:13,7    10    Ondřej Chudáček    05.09.99    –    09.09.    –    Brno
6:18,50    9    Jan Blatný    13.05.99    –    23.09.    –    Blansko
6:36,6    12    Martin Votýpka    00    –    09.09.    –    Brno
3 000 m
11:19,46    6    David Strnka    16.10.95    –    19.06.    –    Třinec
60 m překážek
8,62    1 A    Martin Tuček    05.12.95    -17.12.    –    Olomouc-klubovní rekord
/8,60    P            –    25.09.    –    Moravská Třebová/
60 m překážek
10,80    1 C    Aleš Konečný    19.03.97    –    23.09.    –    Blansko
12,2    1 C    Tomáš Pánek    09.06.98    –    06.05.    –    Brno
/12,49    3 A            –    13.06.    –    Hodonín/
13,4    1 B    Tomáš Votýpka    08.03.98    –    06.05.    –    Brno
15,48    2    Ondřej Chudáček    05.09.99    –    24.04.    –    Brno
100 m překážek
14,21  +1,1    6    Martin Tuček    05.12.95    –    11.09.    –    Praha-klubovní rekord
200 m překážek
27,54      5    Martin Tuček    05.12.95    –    12.09.    –    Praha -klubovní rekord
Dálka
565    2    Martin Tuček    05.12.95    –    17.12.    –    Olomouc
497    2    Matouš Vojtek    19.04.98    –    13.06.    –    Hodonín
479    22    Ondřej Šimek    25.01.96    –    09.05.    –    Ostrava
459    2    Marek Benátský     12.03.95    –    24.04.    –    Brno
433    4    Aleš Konečný    19.03.97    –    24.04.    –    Brno
412    1    Dominik Klaška    06.02.98    –    05.06.    –    Brno
395    8    Patrik Lidmila    19.10.98    –    09.09.    –    Brno
389    3    Pavel Ondráček    27.06.97    –    18.05.    –     Brno
380    11    Tomáš Pánek    09.06.98    –    09.09.    –    Brno
376    1    Jan Blatný    13.05.99    –    05.06.    –    Brno
365    1    Martin Švarcberger    24.05.01    –    05.06.    –    Brno
360    1    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    24.04.    –    Brno
355    5    Vojtěch Rozehnal    19.06.99    –    24.04.    –    Brno
352    2    Jakub Hurt    08.03.01    –    05.06.    –    Brno
340    7    Lukáš Strnka    26.08.99    –    24.04.    –    Brno
4    Filip Kotek    06.09.01    –    05.06.    –    Brno
2    Jakub Kotek    13.12.99    –    05.06.    –    Brno
330    5    Vojtěch Matějíček    29.09.02    –    05.06.    –    Brno
325    4    Tomáš Votýpka    08.03.98    –    05.06.    –    Brno
324    14    Tomáš Ondráček    08.07.99    –    18.05.    –     Brno
316    4    Filip Jaglič    21.04.00    –    24.04.    –    Brno
313    9    Ondřej Chudáček    05.09.99    –    24.04.    –    Brno
16    Mikuláš Brázda    20.10.99    –    23.09.    –    Blansko
305    6    Petr Chvátal    07.08.01    –    05.06.    –    Brno
302    5    Marek Musil    09.01.01    –    24.04.    –    Brno
295    7    Josef Kaplan    24.05.00    –    05.06.    –    Brno
275    10    Filip Hanák    02.12.00    –    24.04.    –    Brno
274    11    Filip Erbes    15.01.01    –    24.04.    –    Brno
270    8    Jakub Hloušek    20.01.02    –    05.06.    –    Brno
263    12    Martin Kourník    07.10.01    –    24.04.    –    Brno
252    13    Jonáš Chocholouš    30.09.02    –    24.04.    –    Brno
240    15    Adam Hladký    10.06.00    –    24.04.    –    Brno
230    11    Adam Kyzlink    02.05.03    –    05.06.    –    Brno
225    2    Jakub Fládr    10.07.03    –    05.06.    –    Brno
217    17    Josef Martinec    20.06.03    –    24.04.    –    Brno
213    18    Vojtěch Pavelka    25.06.02    –    24.04.    –    Brno
205    9    Vojtěch Bakič    14.05.03    –    05.06.    –    Brno
Výška
157    3    Ondřej Šimek    25.01.96    –    15.09.    –    Olomouc
150    2    Martin Kořínek    27.02.96    –    05.06.    –    Brno
148    S    Martin Tuček    05.12.95    –    12.02.    –    Praha
137    5    Matouš Vojtek    19.04.98    –    06.05.    –    Brno
130    10    Mearek Benátský    12.03.95    –    17.12.    –    Olomouc
125    1    Patrik Lidmila    19.10.98    –    24.04.    –    Brno
11    Dominik Klaška    06.02.98    –    23.09.    –    Blansko
120    2    Tomáš Pánek    09.06.98    –    05.06.    –    Brno
115    1    Jakub Kotek    13.12.99    –    05.06.    –    Brno
110    2    Josef Kaplan    24.05.00    –    05.06.    –    Brno
100    1    Adam Kyzlink    02.05.03    –    05.06.    –    Brno
80    2    Jakub Hloušek    20.01.02    –    05.06.    –    Brno
Tyč
260    1    Martin Tuček    05.12.95    –    13.06.    –    Hodonín
Koule 4 kg
9,78    1    Martin Tuček    05.12.95    –    16.08.    –    Brno
9,30        Martin Kořínek    27.02.96    –    24.04.    –    Brno
7,66    2    David Strnka    16.10.95    –    05.06.    –    Brno
Koule 3 kg
6,66    7    Dominik Klaška    06.02.98    –    09.09.    –    Brno
5,76    9    Jakub Richter    09.07.98    –    27.05.    –    Brno
5,72    8    Lukáš Strnka    26.08.99    –    09.09.    –    Brno
4,95        Vojtěch Rozehnal    19.06.99    –    24.04.    –    Brno
3,68        Filip Hanák    02.12.00    –    24.04.    –    Brno
Disk 1 kg
29,59    3    Martin Tuček    05.12.95    –    29.05.    –    Břeclav
Oštěp 600 g
40,96    7    Martin Tuček    05.12.95    –    15.09.    –    Olomouc
Kriketový míček
64,26    P    Martin Tuček    05.12.95    –    25.09.    –    Moravská Třebová
44,00    6    Jakub Richter    09.07.98    –    06.05.    –    Brno
42,46    7    Michal Ščevík    20.02.99    –    23.09.    –    Blansko
41,50    10    Tomáš Pánek    09.06.98    –    06.05.    –    Brno
38,65    2    Aleš Konečný    19.03.97    –    25.04.    –    Brno
38,40    2    Lukáš Strnka    26.08.99    –    05.06.    –    Brno
33,91    14    Jakub Stibal    29.01.01    –    23.09.    –    Blansko
33,45    1    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    25.04.    –    Brno
30,00    18    Daniel Mareš    18.09.98    –    06.05.    –    Brno
28,75    8    Mikuláš Brázda    20.10.99    –    05.06.    –    Brno
28,70    20    Vojtěch Rozehnal    19.06.99    –    06.05.    –    Brno
28,55    2    Jakub Hurt    08.03.01    –    25.04.    –    Brno
28,00    9    Lukáš Hloušek    00    –    05.06.    –    Brno
26,60    3    Filip Erbes    15.01.01    –    05.06.    –    Brno
25,30    22    Tomáš Votýpka    08.03.98    –    10.06.    –    Blansko
24,43    23    Kryštof Lang    30.07.98    –    10.06.    –    Blansko
24,23    22    Martin Votýpka    00    –    23.09.    –    Blansko
22,15    6    Filip Kotek    06.09.01    –    05.06.    –    Brno
20,95    1    Jakub Fládr    10.07.03    –    05.06.    –    Brno
20,90    7    Martin Švarcberger    24.05.01    –    05.06.    –    Brno
20,10    8    Petr Šťastný    11.07.02    –    05.06.    –    Brno
19,25    7    Martin Kourník    07.10.01    –    25.04.    –    Brno
17,25    9    Jakub Hloušek    20.01.02    –    05.06.    –    Brno
16,25    4    Vojtěch Pavelka    25.06.02    –    25.04.    –    Brno
11,05    3    Vojtěch Bakič    14.05.03    –    05.06.    –    Brno
10,35    6    Vojtěch Matějíček    29.09.02    –    25.04.    –    Brno
7,15    10    Šimon Erbes    05    –    05.06.    –    Brno
6,05    8    Kryštof Kadlečík    19.06.05    –    25.04.    –    Brno
Pětiboj /60 m-kriket.míček-dálka-60 m př.-800 m/
3 162    3    Martin Tuček    05.12.95    –    25.09.    –    Moravská Třebová-klub.rek.
/7,50-64,26-527-8,60-2:     /
Sedmiboj /60 m-dálka-koule 4 kg-výška-60 m př.-tyč-1 000 m/
3 214    3    Martin Tuček    05.12.95    –    16-17.01.    –    Olomouc-klubovní rekord
/7,92-508-8,48-145-9,17-234-3:10,07/
Devítiboj  /100 m př.-disk 1 kg-tyč-oštěp 600 g-60 m-dálka-koule 4 kg-výška-1 000 m/
3 903    2    Martin Tuček    05.12.95    –    15-16.05.    –    Třinec-klubovní rekord
/14,65-20,50-250-38,10-7,98-523-9,20-143-3:24,58/
Štafeta 4 x 60 m
34,9        2 A    Ščevík-Pánek-Klaška-Vojtek                –    09.09.    –    Brno
35,3        3    Vojtek-Pánek-Konečný-Klaška                –    10.06.    –    Blansko
35,93        2 A    Strnka-Konečný-Klaška-Ščevík                –    23.09.    –    Blansko
36,2        3 A    Pánek-Vojtek-Mareš-Ščevík                –    06.05.    –    Brno
37,46        2 A    Pánek-Rivhter-Rozehnal-Konečný                –    18.05.    –    Brno
37,5        3 A    Klaška-Blatný-Richter-Ščevík                –    27.05.    –    Brno
37,9        2 B    Lidmila-Richter-Brázda-Strnka                –    09.09.    –    Brno
40,2        8    Rozehnal-Brázda-Richter                    –    10.06.    –    Blansko
41,02        3    Kotek-Punčochář-Matějíček-Jagič                –    24.04.    –    Brno
41,18        4    Musil-Hanák-Erbes-Hurt                    –    24.04.    –    Brno
42,5        1 B    Strnka-Richter-Rozehnal-Chudáček            –    06.05.    –    Brno
42,9        2 B    Stibal-Chudáček-Brázda-Kotek                –    27.05.    –    Brno
44,21        6 B    Blatný-Badin-Mareš-Richter                –    23.09.    –    Blansko
Štafeta 4 x 200 m
1:54,00    3 A    Benátský-Konečný-Vojtek-Tuček                –    17.12    –    Olomouc-klub.rekord
ŽENY
60 m
7,60    4    Pavla Hřivnová    08.05.86    –    27.02.    –    Praha
9,24    8    Aneta Ambrosová    30.07.90    –    06.02.    –    Bratislava
9,6    2    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    27.07.    –    Brno
100 m
16,0    4 B    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    16.08.    –    Brno
150 m
24,7    2    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    02.08.    –    Brno
200 m
24,54    2 A    Pavla Hřivnová    08.05.86    –    28.02.    –    Praha
30,1        Tereza Mrkosová    05.11.90    –    20.06.    –    Kuřim
31,56        Aneta Ambrosová    30.07.90    –    06.02.    –    Bratislava
34,3    mix    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    26.07.    –    Brno
400 m
57,60    1    Pavla Hřivnová    08.05.86    –    06.02.    –    Bratislava-halový klubovní rekord
1:09,14    5 C    Dana Fickerová    30.03.85    –    05.09.    –    Hranice
600 m
2:15,1    mix    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    26.07.    –    Brno
800 m
3:16,0    mix    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    09.08.    –    Brno
1 000 m
3:54,1    mix    Vilma Podmelová    02.07.62    –    16.08.    –    Brno
1 500 m
5:15,92    2    Ivana Martincová    22.03.63    –    05.06.    –    Vyškov
5:36,25    4    Dana Fickerová    30.03.85    –    22.05.    –    Uherské Hradiště
5:56,05    5    Jana Klanicová    17.11.87    –    22.05.    –    Uherské Hradiště
6:18,03    7    Šárka Macháčková    15.09.83    –    22.05.    –    Uherské Hradiště
6:35,1    mix    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    02.08.    –    Brno
1 míle – 1 609,34 m
6:26,5    3    Jana Klanicová    17.11.87    –    22.09.    –    Brno
2 000 m
7:44,2    mix    Dana Fickerová    30.03.85    –    26.07.    –    Brno
8:28,1    3    Šárka Macháčková    15.09.83    –    23.08.    –    Brno
3 000 m
12:14,04    4    Jana Klanicová    17.11.87    –    22.05.    –    Uherské Hradiště
13:00,00    6    Šárka Macháčková    15.09.83    –    22.05.    –    Uherské Hradiště
5 000 m
19:36,88    1    Ivana Martincová    22.03.63    –    05.06.    –    Vyškov
20:45,91    1    Dana Fickerová    30.03.85    –    24.02.    –    Vyškov
20:53,31    2    Alena Krcháková    10.12.57    –    05.06.    –    Vyškov
21:23,93    7    Lenka Topinková    20.10.76    –    05.09.    –    Hranice
21:35,0        Renata Šťastná    20.02.85    –    21.07.    –    Brno
21:40,37    3    Jana Klanicová    17.11.87    –    05.06.    –    Vyškov
22:20,0        Šárka Macháčková    15.09.83    –    21.07.    –    Brno
22:21,71    4    Irena Antošová    28.11.67    –    05.06.    –    Vyškov
22:30,0        Hana Fučíková    19.05.77    –    21.07.    –    Brno
23:00,91    11    Vilma Podmelová    02.07.62    –    05.09.    –    Hranice
24:41,0        Pavla Coufalová    07.11.77    –    21.07.    –    Brno
10 000 m
40:30,0    mix    Ivana Martincová    22.03.63    –    18.08.    –    Brno
42:50,0    mix    Alena Krcháková    10.12.57    –    18.08.    –    Brno
44:36,0    mix    Šárka Macháčková    15.09.83    –    18.08.    –    Brno
46:48,0    mix    Lenka Topinková    20.10.76    –    18.08.    –    Brno
51:29,0    mix    Vilma Podmelová    02.07.62    –    18.08.    –    Brno
Hodinovka na dráze
14 556    mix    Ivana Martincová    22.03.63    –    22.09.    –    Brno
13 856    mix    Alena Krcháková    10.12.57    –    22.09.    –    Brno
13 577    mix    Renata Šťastná    20.02.85    –    23.10.    –    Kuřim
13 380    mix    Šárka Macháčková    15.09.83    –    22.09.    –    Brno
12 800    mix    Dana Fickerová    30.03.85    –    29.09.    –    Ivančice
12 738    mix    Lenka Topinková    20.10.76    –    22.09.    –    Brno
11 842    mix    Pavla Coufalová    07.11.77    –    22.09.    –    Brno
10 641    mix    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    23.10.    –    Kuřim
Půlmaratón – 21,1 km
1:23:21    1    Ivana Martincová    22.03.63    –    17.04.    –    Pardubice
1:31:49    8    Šárka Macháčková    15.09.83    –    26.06.    –    Olomouc
1:34:05    3    Blanka Jiráňová    27.02.78    –    03.01.    –    Brno
1:35:32    3    Alena Krcháková    10.12.57    –    17.04.    –    Pardubice
1:38:13        Renata Šťastná    20.02.85    –    27.06.    –    Nové Veselí
1:42:38    5    Vilma Podmelová    02.07.62    –    03.01.    –    Brno
1:52:03    8    Hana Budínská    05.10.60    –    17.04.    –    Pardubice
1:59:29    85    Eva Nemansky    28.07.80    –    26.06.    –    Olomouc
25 km – silnice
1:42:09    1    Ivana Martincová    22.03.63    –    12.09.    –    Brno
1:52:52    2    Alena Krcháková    10.12.57    –    12.09.    –    Brno
2:24:32    2    Hana Budínská    05.10.60    –    12.09.    –    Brno
32 km – silnice
2:18:22    1    Ivana Martincová    22.03.63    –    21.08.    –    Vír
2:34:17    2    Alena Krcháková    10.12.57    –    21.08.    –    Vír
3:23:46    5    Vilma Podmelová    02.07.62    –    21.08.    –    Vír
Maratón – 42,195 km
2:59:28    1v    Ivana Martincová    22.03.63    –    03.10.    –    Košice
3:22:09    1v    Alena Krcháková    10.12.57    –    03.10.    –    Košice
3:30:15    12    Šárka Macháčková    15.09.83    –    03.10.    –    Košice
4:04:48        Vilma Podmelová    02.07.62    –    23.10.    –    Praha
50 km – silnice
4:35:49,06    2    Šárka Macháčková    15.09.83    –    17.04.    –    Mníšek pod Brdy
4:47:35    3    Vilma Podmelová    02.07.62    –    11.09.    –    Winschoten
Běh na 6 hodin
65,823    1    Šárka Macháčková    15.09.83    –    08.05.    –    Banza-klubovní rekord
57,538        Vilma Podmelová    02.07.62    –    13.03.    –    Brno
100 km – silnice
10:21:09    45    Vilma Podmelová    02.07.62    –    07.11.    –    Gibraltar
Běh na 24 hodin – silnice
162,667    56    Vilma Podmelová    02.07.62    –    13-14.05.        Brive -klubovní rekord
151,07    3    Šárka Macháčková    15.09.83    –    01.08.    –    Kladno
60 m překážek
11,25    6    Aneta Ambrosová    30.07.90    –    06.02.    –    Bratislava
100 m překážek
17,71 -0,4    2    Aneta Ambrosová    30.07.90    –    05.06.    –    Vyškov
/17,13 +2,3    2            –    03.07.    –    Uherské Hradiště/
19,96    2    Dana Fickerová    30.03.85    –    21.08.    –    Vyškov
200 m překážek
35,7    1 D    Dana Fickerová    30.03.85    –    23.08.    –    Brno
400 m překážek
1:11,92    1    Aneta Ambrosová    30.07.90    –    03.07.    –    Uherské Hradiště
1:12,40    4    Dana Fickerová    30.03.85    –    30.05.    –    Ostrava
1:14,99    2    Tereza Mrkosová    05.11.90    –    03.07.    –    Uherské Hradiště
1:16,00    4 A    Jana Kouřilová    18.07.88    –    09.06.    –    Praha
Dálka
402        Aneta Ambrosová    30.07.90    –    20.06.    –    Kuřim
372    mix    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    26.07.    –    Brno
Výška
115    mix    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    02.08.    –    Brno
Koule 4 kg
9,72    4    Eva Blažková    11.05.70    –    03.07.    –    Uherské Hradiště
7,90    1    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    22.09.    –    Brno
7,41    1    Vilma Podmelová    02.07.62    –    16.08.    –    Brno
Koule 3 kg
11,15    1    Eva Blažková    11.05.70    –    30.06.    –    Brno
8,70    1    Danuše Brűcknerová    07.09.46    –    23.08.    –    Brno
Disk 1 kg
33,60    1    Eva Blažková    11.05.70    –    26.05.    –    Brno
24,62    2    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    22.09.    –    Brno
Oštěp 600 g
26,41    ms    Eva Blažková    11.05.70    –    03.07.    –    Uherské Hradiště
22,46    1    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    27.07.    –    Brno
Kladivo 4 kg
41,83    1    Eva Blažková    11.05.70    –    26.06.    –    Třebíč
28,36    1    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    08.09.    –    Brno
Břemeno 9,08 kg
13,15    1    Eva Blažková    11.05.70    –    24.07.    –    Nyíregyhádza-rekord Brna
8,73    P    Kateřina Tajovská    08.09.76    –    02.10.    –    Brno
Břemeno 7,26 kg
15,02    1    Eva Blažková    11.05.70    –    18.08.    –    Brno
Vrhačský pětiboj /kladivo-koule-disk-oštěp-břemeno/
3 338        Eva Blažková    11.05.70    –    24.07.    –    Nyíregyhádza-rekord Brna
/40,57-9,71-33,52-24,26-13,15/
Kateřina Tajovská    08.09.76    –    02.10.    –    Brno
/22,76-7,37-23,80-21,72-8,73/
Štafeta 4 x 100 m  smíšená /ACMS+TJ Znojmo /
54,35    2    Ambrosová-Mrkosová-Nečasová-Olejníčková    –    03.07.    –    Uherské Hradiště
55,57    4    Ambrosová-Jeřábková-Nečasová-Olejníčková    –    22.05.    –    Uherské Hradiště
Štafeta 4 x 400 m
4:23,54    1 B    Olejníčková-Fickerová-Coufalová-Jeřábková    –    05.09.    –    Hranice
4:35,48    2    Ambrosová-Jeřábková-Musilová-Olejníčková    –    05.06.    –    Vyškov
JUNIORKY /18-19 let/
300 m
48,6    2 C    Daniela Fejtová    17.12.92    –    23.08.    –    Brno
1 500 m
5:35,88    4    Erika Musilová    03.06.91    –    03.07.    –    Uherské Hradiště
5:41,96    5    Kateřina Fesslová    21.05.92    –    16.01.    –    Bratislava
3 000 m
12:11,26    3    Erika Musilová    03.06.91    –    22.05.    –    Uherské Hradiště
12:28,91    12    Kateřina Fesslová    21.05.92    –    20.02.    –    Praha
100 m překážek
/23,23  +2,3    2    Erika Musilová    03.06.91    –    03.07.    –    Uherské Hradiště/
400 m překážek
1:19,97    3    Erika Musilová    03.06.91    –    03.07.    –    Uherské Hradiště
Dálka
405    23    Daniela Fejtová    17.12.92    –    22.09.    –    Brno
Oštěp 600 g
14,41        Erika Musilová    03.06.91    –    20.06.    –    Kuřim
DOROSTENKY /16-17 let/
60 m
8,64        Dominika Coufalová    28.05.94    –    06.02.    –    Bratislava
8,4    1 D    Martina Olejníčková     14.03.93    –    23.08.    –    Brno
8,89        Jana Jeřábková    15.12.93    –    06.02.    –    Bratislava
9,19    3 F    Veronika Černá    07.09.93    –    24.04.    –    Brno
100 m
13,74  +0,6    7    Dominika Coufalová    28.05.94    –    21.08.    –    Vyškov
/13,51 +3,0                –    22.05.    –    Uherské Hradiště/
14,26  -0,8    3 A    Jana Jeřábková    15.12.93    –    05.06.    –    Vyškov
/14,15 +3,0                –    22.05.    –    Uherské Hradiště/
14,65  -0,8    4 A    Lenka Krollová    14.04.94    –    05.06.    –    Vyškov
14,80  -0,8    5 A    Lucie Peštálová    11.12.93    –    05.06.    –    Vyškov
200 m
27,44  +0,5    4 A    Dominika Coufalová    28.05.94    –    22.05.    –    Uherské Hradiště
29,15      1 B    Jana Jeřábková    15.12.93    –    29.09.    –    Břeclav
300 m
47,8    1 C    Jana Jeřábková    15.12.93    –    23.08.    –    Brno
400 m
1:04,01    2    Martina Olejníčková     14.03.93    –    03.07.    –    Uherské Hradiště
1:04,05    2 C    Dominika Coufalová    28.05.94    –    05.09.    –    Hranice
1:06,23    3    Jana Jeřábková    15.12.93    –    05.09.    –    Hranice
800 m
2:28,82    6    Martina Olejníčková     14.03.93    –    05.06.    –    Vyškov
2:34,07    1 A    Dominika Coufalová    28.05.94    –    29.09.    –    Břeclav
60 m překážek
11,68    1    Jana Jeřábková    15.12.93    –    24.04.    –    Brno
11,87    2    Lucie Peštálová    11.12.93    –    24.04.    –    Brno
200 m překážek
38,5    2 D    Jana Jeřábková    15.12.93    –    23.08.    –    Brno
40,7    3 D    Martina Olejníčková     14.03.93    –    23.08.    –    Brno
Dálka
435  +0,8    5    Dominika Coufalová    28.05.94    –    22.05.    –    Uherské Hradiště
/453 +3,4                –    22.05.    –    Uherské Hradiště/
429  -0,3    6    Lenka Krollová    14.04.94    –    05.06.    –    Vyškov
422 +0,2    7    Lucie Peštálová    11.12.93    –    05.06.    –    Vyškov
462    6    Jana Jeřábková    15.12.93    –    20.06.    –    Kuřim
Koule 3 kg
9,17    4    Martina Olejníčková     14.03.93    –    22.09.    –    Brno
7,90    2    Dominika Coufalová    28.05.94    –    22.09.    –    Brno
6,26    3    Jana Jeřábková    15.12.93    –    22.09.    –    Brno
Oštěp 600 g
18,56    6    Jana Jeřábková    15.12.93    –    25.04.    –    Blansko
17,87    7    Dominika Coufalová    28.05.94    –    25.04.    –    Blansko
Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
1 857 bodů    4    Dominika Coufalová    28.05.94    –    25.04.    –    Blansko
/8,71-13,90-28,47/
1 542    7    Jana Jeřábková    15.12.93    –    25.04.    –    Blansko
/9,04-14,67-29,98/
ŽÁKYNĚ /do 15-ti let/ (včetně žákyň atletických tříd ZŠ Svážná a Kamínky)
60 m
8,06  +1,4    1    Hana Prochová    13.02.96    –    08.05.    –    Olomouc
8,20  +1,7    1 C    Anna Ondráčková    07.06.96    –    20.06.    –    Olomouc
8,45      3 C    Anna Freibergerová    19.11.96    –    29.05.    –    Hodonín
8,49  +1,6    3 D    Karolína Coufalová    15.09.95    –    20.06.    –    Olomouc
8,87    2 E    Andrea Peštálová    09.02.96    –    17.12.    –    Olomouc
8,8    2     Andrea Hégrová    22.10.97    –    05.06.    –    Brno
9,21    4 G    Dominika Řezníčková    02.10.96    –    24.04.    –    Brno
9,0    3 A    Sabina Dvořáková     01.07.99    –    09.09.    –    Brno
9,40    4 B    Karolína Ročková    26.11.99    –    19.09.    –    Znojmo
9,47  -0,3    1G    Denisa Machová    01.11.98    –    14.09.    –    Olomouc
9,56  +0,1    7 C    Irena Ihmová    27.11.95    –    14.09.    –    Olomouc
9,69  +0,1    5 C    Marie Slaná    25.04.99    –    14.09.    –    Olomouc
9,89    4 D    Kristýna Heřmánková    13.05.99    –    23.09.    –    Blansko
9,7    3 E    Alžběta Jeřábková    22.08.99    –    10.06.    –    Blansko
5 A    Tereza Bělušová    25.09.99    –    09.09.    –    Brno
9,8    4 D    Silvie Škorňáková    30.07.98    –    27.05.    –    Brno
2 D    Veronika Gáčová    10.10..97    –    22.09.    –    Brno
10,12    1 A    Kristýna Havelková    26.06.00    –    24.04.    –    Brno
9,9    6    Lenka Marčíková    26.10.99    –    05.06.    –    Brno
10,15    3 D    Eliška Freibergerová    23.07.99    –    24.04.    –    Brno
10,0    3 C    Barbora Nováková    25.06.98    –    27.05.    –    Brno
5 E    Gabriela Molnárová    26.03.98    –    22.09.    –    Brno
10,27    2 E    Veronika Bakičová    24.06.99    –    24.04.    –    Brno
10,5    5 E    Štěpánka Badinová    30.10.99    –    10.06.    –    Blansko
10,4    2 C    Barbora Tesařová    26.05.00    –    22.09.    –    Brno
1 B    Eliška Nováková    01    –    22.09.    –    Brno
10,75    2 A    Barbora Prochová    11.09.01    –    24.04.    –    Brno
10,77    3 A    Saša Pitelková    25.04.00    –    24.04.    –    Brno
10,6    2 B    Marie Doležalová    27.11.01    –    22.09.    –    Brno
10,91    4 E    Natálie Helsnerová    15.07.99    –    24.04.    –    Brno
10,7    5    Tereza Adamcová    13.08.01    –    05.06.    –    Brno
3 C    Nikola Veselá    11.07.00    –    22.09.    –    Brno
6 E    Jana Šenkyříková    15.06.01    –    22.09.    –    Brno
10,8    6 D    Klára Šenkyříková    15.06.01    –    22.09.    –    Brno
11,06    2 B    Nela Chocholoušová    22.02.00     –    24.04.    –    Brno
11,26    4 A    Aneta Vondrová    23.01.01    –    24.04.    –    Brno
11,1    7    Šárka Půstová    16.03.02    –    05.06.    –    Brno
4 C    Markéta Sedláčková    16.01.00    –    22.09.    –    Brno
11,47    3 B    Barbora Svobodová    08.11.01    –    24.04.    –    Brno
11,54    4 B    Klára Jeglíková    16.01.03    –    24.04.    –    Brno
11,3    3 B    Chantal Nová    18.04.01    –    22.09.    –    Brno
6 A    Anna Slaná    17.12.01    –    22.09.    –    Brno
11,4    5 C    Barbora Waldhansová    29.06.00    –    22.09.    –    Brno
11,6    6 B    Aneta Řezníčková    07.05.01    –    22.09.    –    Brno
11,7    10    Barbora Adamcová    13.08.01    –    05.06.    –    Brno
12,03    5 B    Desireé Vopelková    20.03.01    –    24.04.    –    Brno
12,5    13    Daniela Holíková    18.07.02    –    05.06.    –    Brno
12,8    6 C    Kristýna Sabelová    21.07.00    –    22.09.    –    Brno
13,0    1 A    Markéta Ščevíková    02    –    22.09.    –    Brno
13,1    2 A    Veronika Ročková    22.06.04    –    22.09.    –    Brno
13,3    3 A    Lucie Sabelová    02.05.03    –    22.09.    –    Brno
13,4    4 A    Sylva Pokorná    03.07.03    –    22.09.    –    Brno
13,6    7    Zuzana Topinková    27.09.03    –    05.06.    –    Brno
13,9    5 A    Anna Rychnovská    18.11.04    –    22.09.    –    Brno
14,2    6 A    Lili Abrahamová    04    –    22.09.    –    Brno
4 F    Eliška Machová    22.03.03    –    22.09.    –    Brno
30,9    15    Barbora Topinková    29.09.07    –    05.06.    –    Brno
100 m
12,72 +1,1    1 A    Hana Prochová    13.02.96    –    22.05.    –    Uherské Hradiště
150 m
19,45      1 A    Hana Prochová    13.02.96    –    06.06.    –    Břeclav
20,45     3 A    Anna Freibergerová    19.11.96    –    13.06.    –    Hodonín
/20,05 +2,4    6 A            –    20.06.    –    Olomouc/
20,48    1 B    Anna Ondráčková    07.06.96    –    06.06.    –    Břeclav
20,80  +0,1    1    Karolína Coufalová    15.09.95    –    20.06.    –    Olomouc
23,09    2    Irena Ihmová    27.11.95    –    24.04.    –    Brno
23,2    1    Karolína Ročková    26.11.99    –    06.05.    –    Brno
23,77    3 B    Andrea Hégrová    22.10.97    –    18.05.    –    Brno
23,77    1 D    Marie Slaná    25.04.99    –    19.09.    –    Znojmo
23,9    2    Sabina Dvořáková     01.07.99    –    06.05.    –    Brno
24,4    4    Tereza Kudličková    18.08.98    –    06.05.    –    Brno
24,64    1 F    Denisa Machová    01.11.98    –    18.05.    –    Brno
24,70    3 D    Kateřina Císařová    24.06.96    –    29.05.    –    Hodonín
24,8    3 F    Alžběta Jeřábková    22.08.99    –    27.05.    –    Brno
25,19    4 A    Kristýna Heřmánková    13.05.99    –    18.05.    –    Brno
25,56    3 D    Eliška Freibergerová    23.07.99    –    19.09.    –    Znojmo
25,5    4    Veronika Bakičová    24.06.99    –    06.05.    –    Brno
26,15    3 F     Kristýna Havelková    26.06.00    –    18.05.    –    Brno
26,42    6 D    Štěpánka Badinová    30.10.99    –    23.09.    –    Blansko
26,2    MS    Tereza Bělušová    25.09.99    –    27.05.    –    Brno
26,3        Lenka Marčíková    26.10.99    –    06.05.    –    Brno
27,96    2 B    Barbora Prochová    11.09.01    –    24.04.    –    Brno
29,10    3    Natálie Helsnerová    15.07.99    –    24.04.    –    Brno
30,31    2 A    Desireé Vopelková    20.03.01    –    24.04.    –    Brno
30,34    3 A    Anna Slaná    17.12.01    –    24.04.    –    Brno
200 m
27,18 +1,3    1 A    Hana Prochová    13.02.96    –    21.08.    –    Vyškov
27,82 +0,1    6 B    Anna Freibergerová    19.11.96    –    21.08.    –    Vyškov
31,82        Andrea Peštálová    09.02.96    –    16.01.    –    Bratislava
300 m
41,67    1    Hana Prochová    13.02.96    –    13.06.    –    Hodonín-klubovní rekord žen
43,19    3 A    Anna Freibergerová    19.11.96    –    13.06.    –    Hodonín
48,27    3 B    Andrea Peštálová    09.02.96    –    13.06.    –    Hodonín
49,05    5 B    Irena Ihmová    27.11.95    –    06.06.    –    Břeclav
50,22    1 C    Karolína Ročková    26.11.99    –    19.09.    –    Znojmo
50,4    4 A    Andrea Hégrová    22.10.97    –    10.06.    –    Blansko
51,14    1 B    Sabina Dvořáková     01.07.99    –    23.09.    –    Blansko
51,6    1 D    Marie Slaná    25.04.99    –    09.09.    –    Brno
52,6    3 B    Eliška Fribergerová    23.07.99    –    09.09.    –    Brno
53,33    3 C    Denisa Machová    01.11.98    –    23.09.    –    Blansko
55,9    3 C    Kristýna Heřmánková    13.05.99    –    10.06.    –    Blansko
57,2    5    Barbora Křížová    97    –    05.06.    –    Brno
57,4    3 E    Lenka Marčíková    26.10.99    –    10.06.    –    Blansko
58,2    3 C    Alžběta Jeřábková    22.08.99    –    23.08.    –    Brno
400 m
1:25,3    1    Barbora Prochová    11.09.01    –    05.06.    –    Brno
1:31,5    4    Šárka Půstová    16.03.02    –    05.06.    –    Brno
1:39,0    6    Barbora Mrůzková    02    –    05.06.    –    Brno
1:41,8    7    Tereza Adamcová    13.08.01    –    05.06.    –    Brno
1:42,2    8    Desireé Vopelková    20.03.01    –    05.06.    –    Brno
500 m
1:39,0    1    Eliška Fribergerová    23.07.99    –    05.06.    –    Brno
1:41,3    2    Karolína Ročková    26.11.99    –    05.06.    –    Brno
1:47,4    4    Sabina Dvořáková     01.07.99    –    05.06.    –    Brno
1:47,9    5    Tereza Bělušová    25.09.99    –    05.06.    –    Brno
1:50,5    6    Alžběta Jeřábková    22.08.99    –    05.06.    –    Brno
1:55,8    7    Veronika Bakičová    24.06.99    –    05.06.    –    Brno
1:57,5    8    Lenka Marčíková    26.10.99    –    05.06.    –    Brno
600 m
2:01,09    2 D    Karolína Ročková    26.11.99    –    15.09.    –    Olomouc
2:01,26    8 A    Eliška Fribergerová    23.07.99    –    15.09.    –    Olomouc
2:01,4    95    Irena Ihmová    27.11.95    –    22.09.    –    Brno
2:02,88    3 D    Marie Slaná    25.04.99    –    15.09.    –    Olomouc
2:22,46    9 D    Lenka Marčíková    26.10.99    –    15.09.    –    Olomouc
2:24,73    10    Kristýna Havelková    26.06.00    –    15.09.    –    Olomouc
800 m
2:35,62    ms    Anna Freibergerová    19.11.96    –    25.09.    –    Břeclav
2:41,16    7 A    Eliška Fribergerová    23.07.99    –    19.09.    –    Znojmo
2:45,3    3    Karolína Ročková    26.11.99    –    10.06.    –    Blansko
2:49,46    4 B    Marie Slaná    25.04.99    –    19.09.    –    Znojmo
2:49,58        Michaela Bilčíková    21.04.95    –    16.01.    –    Bratislava
3:04,22    8 A    Irena Ihmová    27.11.95    –    17.12.    –    Olomouc
3:06,4    9    Denisa Machová    01.11.98    –    10.06.    –    Blansko
3:09,65    15    Veronika Bakičová    24.06.99    –    23.09.    –    Blansko
3:23,57    4    Alžběta Jeřábková    22.08.99    –    24.04.    –    Brno
3:24,45    5    Lenka Marčíková    26.10.99    –    24.04.    –    Brno
3:24,9    12    Štěpánka Badinová    30.10.99    –    10.06.    –    Blansko
3:36,19    1    Nela Chocholoušová    22.02.00     –    24.04.    –    Brno
60 m překážek
13,7        Tereza Bělušová    25.09.99    –    06.05.    –    Brno
15,0        Eliška Fribergerová    23.07.99    –    06.05.    –    Brno
100 m překážek
22,11      5 C    Irena Ihmová    27.11.95    –    06.06.    –    Břeclav
200 m překážek
40,48    2 D    Irena Ihmová    27.11.95    –    29.05.    –    Hodonín
Dálka
514    1    Hana Prochová    13.02.96    –    29.05.    –    Hodonín
/525 +2,6    2            –    22.05.    –    Uherské Hradiště/
514    2    Anna Ondráčková    07.06.96    –    29.05.    –    Hodonín
447    3    Anna Freibergerová    19.11.96    –    24.04.    –    Brno
428    12    Andrea Peštálová    09.02.96    –    15.05.    –    Břeclav
388    3    Andrea Hégrová    22.10.97    –    05.06.    –    Brno
381    MS    Kristýna Heřmánková    13.05.99    –    27.05.    –    Brno
378    21    Karolína Coufalová    15.09.95    –    14.09.    –    Olomouc
375    9    Denisa Machová    01.11.98    –    27.05.    –    Brno
372    7    Dominika Řezníčková    02.10.96    –    24.04.    –    Brno
1    Veronika Bakičová    24.06.99    –    05.06.    –    Brno
359    2    Silvie Škorňáková    30.07.98    –    24.04.    –    Brno
350    2    Eliška Fribergerová    23.07.99    –    05.06.    –    Brno
351    25    Karolína Ročková    26.11.99    –    14.09.    –    Olomouc
347    3    Tereza Kudličková    18.08.98    –    24.04.    –    Brno
332    6    Tereza Bělušová    25.09.99    –    05.06.    –    Brno
330    7    Sabina Dvořáková     01.07.99    –    05.06.    –    Brno
326    7    Lenka Marčíková    26.10.99    –    24.04.    –    Brno
321    10    Irena Ihmová    27.11.95    –    24.04.    –    Brno
314    3    Alžběta Jeřábková    22.08.99    –    23.08.    –    Brno
301    14    Natálie Helsnerová    15.07.99    –    24.04.    –    Brno
300    1    Barbora Prochová    11.09.01    –    05.06.    –    Brno
291    4    Tereza Adamcová    13.08.01    –    05.06.    –    Brno
280    1    Nela Chocholoušová    22.02.00     –    24.04.    –    Brno
15    Marie Slaná    25.04.99    –    24.04.    –    Brno
258    5    Anna Slaná    17.12.01    –    24.04.    –    Brno
256    6    Kristýna Havelková    26.06.00    –    24.04.    –    Brno
255    12    Lucie Fládrová    99    –    05.06.    –    Brno
250    6    Martina Šmaková    01    –    05.06.    –    Brno
7    Barbora Adamcová    13.08.01    –    05.06.    –    Brno
240    10    Daniela Holíková    18.07.02    –    05.06.    –    Brno
11    Desireé Vopelková    20.03.01    –    05.06.    –    Brno
230    7    Saša Pitelková    25.04.00    –    24.04.    –    Brno
169    9    Zuzana Topinková    27.09.03    –    05.06.    –    Brno
Výška
140    7    Anna Ondráčková    07.06.96    –    15.05.    –    Břeclav
125    3    Barbora Křížová    97    –    05.06.    –    Brno
1    Irena Ihmová    27.11.95    –    05.06.    –    Brno
112    9    Silvie Škorňáková    30.07.98    –    06.05.    –    Brno
10    Tereza Kudličková    18.08.98    –    06.05.    –    Brno
110    1    Natálie Helsnerová    15.07.99    –    06.05.    –    Brno
105    7    Tereza Bělušová    25.09.99    –    10.06.    –    Blansko
2    Lucie Fládrová    99    –    05.06.    –    Brno
95    6    Dominika Řezníčková    02.10.96    –    24.04.    –    Brno
85    2    Martina Šmaková    01    –    05.06.    –    Brno
Koule 3 kg
5,83    5    Karolína Coufalová    15.09.95    –    24.04.    –    Brno
4,94    18    Štěpánka Badinová    30.10.99    –    23.09.    –    Blansko
4,40    11    Barbora Nováková    25.06.98    –    27.05.    –    Brno
2,87    14    Alžběta Jeřábková    22.08.99    –    27.05.    –    Brno
Disk 1 kg
14,56    11    Kateřina Císařová    24.06.96    –    29.05.    –    Hodonín
13,69    12    Andrea Peštálová    09.02.96    –    29.05.    –    Hodonín
Kriketový míček
39,45    1    Veronika Bakičová    24.06.99    –    25.04.    –    Brno
35,35    1    Natálie Helsnerová    15.07.99    –    05.06.    –    Brno
34,75    2    Veronika Bakičová    24.06.99    –    05.06.    –    Brno
23,25    4    Štěpánka Badinová    30.10.99    –    05.06.    –    Brno
21,44    18    Eliška Fribergerová    23.07.99    –    10.06.    –    Blansko
20,75    1    Šárka Půstová    16.03.02    –    25.04.    –    Brno
19,60    18    Tereza Bělušová    25.09.99    –    06.05.    –    Brno
19,33    19    Alžběta Jeřábková    22.08.99    –    10.06.    –    Blansko
18,90    2    Šárka Půstová    16.03.02    –    05.06.    –    Brno
13,50    9    Lucie Fládrová    99    –    05.06.    –    Brno
12,30    6    Barbora Mrůzková    02    –    05.06.    –    Brno
11,75    7    Martina Šmaková    01    –    05.06.    –    Brno
11,20    2    Klára Michlová    20.02.01    –    25.04.    –    Brno
10,15    2    Viktorie Konečná    03    –    05.06.    –    Brno
10,00    4    Adéla Havelková    03    –    05.06.    –    Brno
9,80    9    Daniela Holíková    18.07.02    –    05.06.    –    Brno
9,45    3    Tereza Adamcová    13.08.01    –    25.04.    –    Brno
8,55    4    Barbora Prochová    11.09.01    –    25.04.    –    Brno
6,95    12    Barbora Adamcová    13.08.,01    –    05.06.    –    Brno
6,05    8    Zuzana Topinková    27.09.03    –    05.06.    –    Brno
1,90    15    Barbora Topinková    29.09.07    –    05.06.    –    Brno
Štafeta 4 x 60 m
31,02    1    Freibergerová A.-Ondráčková-Prochová-Peštálová    13.06.    –    Hodonín-klub.r.
31,56    2    Freibergerová A.-Ondráčková-Coufalová K.-Peštálová    20.06.    –    Olomouc
33,60    2    Peštálová L.-Coufalová D.-Jeřábková-Černá    –    24.04.    –    Brno
36,7    5    Heřmánková-Ročková-Slaná            –    10.06.    –    Blansko
37,6    7    Freibergerová E.-Hégrová-Dvořáková        –    10.06.    –    Blansko
37,87    5    Slaná-Heřmánková-Ročková-Machová    –    23.09.    –    Blansko
38,0    5    Marčíková-Machová-Ročková-Heřmánková    –    09.09.    –    Brno
38,60        Ročková-Freibergerová E.-Slaná-Havelková    –    15.09.    –    Olomouc
38,69    3 A    Jeřábková-Slaná-Havelková-Hégrová        –    18.05.    –    Brno
38,8    3 B    Marčíková-Slaná-Ročková-Kudličková    –    06.05.    –    Brno
39,4    3 A    Dvořáčková-Bakičová-Škorňáková-Freibergerová E.    –    06.05.    –    Brno
39,95    3 B    Machová-Heřmánková-Havelková-Freibergerová    –    18.05.    –    Brno
40,03    5 B    Dvořáková-Freibergerová-marčíková-Bakičová    –    23.09.    –    Blansko
41,63    4    Havelková-Slaná M.-Machová-Slaná A.    –    24.04.    –    Brno
Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS – ASK Blansko/
32,04    1    Coufalová-Freibergerová-Hlavoňová-Strejčková        15.05.    –    Břeclav
Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS – ŠAK Židlochovice /
36,9    1 B    Hégrová-Machová-Ročková-Kolegarová    –    27.05.    –    Brno
38,4    6    Freibergerová-Slaná-Dvořáková-Kolegarová    –    09.09.    –    Brno
Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS – ASK Blansko-ŠAK Židlochovice/
32,92    2 B    Peštálová-Coufalová-Trojanová                06.06.    –    Břeclav
Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS – TJ Sokol Přísnotice-ŠAK Židlochovice/
34,09    3    Peštálová-Schimmerlová-Tancerová T.-Trojanová    15.05.    –    Břeclav
Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS – TJ Sokol Přísnotice-ŠAK Židlochovice-ASK Blansko/
34,96    1 A    Ihmová-Tancerová T.-Trojanová-Klepalová        06.06.    –    Břeclav
Štafeta 3 x 300 m – smíšená /ACMS – ŠAK Židlochovice/
2:27,38    2 A    Peštálová-Coufalová-Trojanová                29.05.    –    Hodonín
Štafeta 3 x 300 m – smíšená /ACMS – TJ Sokol Přísnotice /
2:41,80    3 B    Císařová-Ihmová-Tancerová T.                29.05.    –    Hodonín

 

Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno mužů, žen, staršího a mladšího žactva
MUŽI
100 m
11,29 +1,2    3 A    Ladislav Noskovič    04.05.80    –    22.05.    –    Opava /AK Spartak Dubnica nad Váhom/
11,50 +0,6    5 B    Marek Bašťovanský    20.09.90    –    05.09.    –    Hranice /ŠK Nové Zámky/
11,79 +0,1    6 A    Vojtěch Kocáb    11.12.85    –    21.08.    –    Břeclav /AC TRACK & FIELD Brno/
200 m
22,74  +0,5    1 B    Marek Bašťovanský    20.09.90    –    05.09.    –    Hranice /ŠK Nové Zámky/
23,17 +1,9    1 D    Ladislav Noskovič    04.05.80    –    22.05.    –    Opava /AK Spartak Dubnica nad Váhom/
23,66 +0,0    3 C    Vojtěch Kocáb    11.12.85    –    21.08.    –    Břeclav /AC TRACK & FIELD Brno/
400 m
52,20    2 C    Vojtěch Kocáb    11.12.85    –    03.07.    –    Hodonín /AC TRACK & FIELD Brno/
Koule 7,26 kg
13,56    4    Roman Vida    02.10.69    –    05.09.    –    Hranice /AO Slávia STU Bratislava/
Oštěp 800 g
57,66    6    Richard Honner    20.03.70    –    21.08.    –    Břeclav /AO Slávia STU Bratislava/
5 km chůze – dráha
22:09:42    1    Milan Rízek    05.01.78    –    05.09.    –    Hranice /Atletika ŠK Skalica/
10 km chůze – silnice
43:48    1    Milan Rízek    05.01.78    –    24.04.    –    Poděbrady /Atletika ŠK Skalica/
ŽÁCI
Dálka
333    15    Petr Tancer    12.08.97    –    09.09.    –    Brno /TJ Sokol Přísnotice/
Koule 3 kg
9,36    2    Petr Tancer    12.08.97    –    23.09.    –    Blansko /TJ Sokol Přísnotice/
Kriketový míček
35,29    15    Petr Tancer    12.08.97    –    27.05.    –    Brno /TJ Sokol Přísnotice/
JUNIORKY /18-19 let/
100 m
13,18   +1,9    4 A    Klára Nečasová    02.05.92    –    03.07.    –    Uh. Hradiště /TJ Znojmo/
200 m
27,49   -2,1    2 A    Klára Nečasová    02.05.92    –    05.06.    –    Vyškov /TJ Znojmo/
/27,37 +2,9    6 A            –    03.07.    –    Uh. Hradiště/
DOROSTENKY /16-17 let/
200 m
31,90  +0,8    4 B    Alena Horáková    11.05.93    –    22.05.    –    Uh. Hradiště /ŠAK Židlochovice/
800 m
3:18,15    8    Alena Horáková    11.05.93    –    22.05.    –    Uh. Hradiště /ŠAK Židlochovice/
ŽÁKYNĚ
60 m
9,3    3 C    Gabriela Kolegarová    25.07.99    –    10.06.    –    Brno /ŠAK Židlochovice/
150 m
21,43    5 B    Barbora Trojanová    20.12.95    –    06.06.    –    Břeclav /ŠAK Židlochovice/
21,70 +0,8    1 E    Tereza Tancerová    22.05.96    –    15.05.    –    Břeclav /TJ Sokol Přísnotice/
23,4    1 G    Gabriela Kolegarová    25.07.99    –    27.05.    –    Brno /ŠAK Židlochovice/
300 m
45,95    1 B    Barbora Trojanová    20.12.95    –    06.06.    –    Břeclav /ŠAK Židlochovice/
51,16    4 B    Karolina Schimmerlová    01.03.96    –    15.05.    –    Břeclav /ŠAK Židlochovice/
51,51    4 C    Kateřina Tancerová    25.10.95    –    29.05.    –    Hodonín     /TJ Sokol Přísnotice/
51,7    1 B    Gabriela Kolegarová    25.07.99    –    10.06.    –    Brno /ŠAK Židlochovice/
800 m
2:44,69    5 A    Kamila Klepalová    12.04.96    –    15.05.    –    Břeclav /ASK Blansko/
2:44,75    6    Tereza Tancerová    22.05.96    –    15.05.    –    Břeclav /TJ Sokol Přísnotice/
2:50,75    9    Karolina Schimmerlová    01.03.96    –    15.05.    –    Břeclav /ŠAK Židlochovice/
2:57,6    7    Gabriela Kolegarová    25.07.99    –    09.09.    –    Brno /ŠAK Židlochovice/
2:59,15    ms    Kateřina Tancerová    25.10.95    –    15.05.    –    Břeclav /TJ Sokol Přísnotice/
1 500 m
5:37,15    3    Kamila Klepalová    12.04.96    –    29.05.    –    Hodonín /ASK Blansko/
5:46,20    5    Tereza Tancerová    22.05.96    –    29.05.    –    Hodonín /TJ Sokol Přísnotice/
100 m překážek
17,06      2 A    Michaela Hlavoňová    03.02.96    –    06.06.    –    Břeclav /ASK Blansko/
18,93  +0,1    2 B    Žaneta Strejčková    28.12.96    –    15.05.    –    Břeclav /ASK Blansko/
200 m překážek
33,52    1 B    Michaela Hlavoňová    03.02.96    –    29.05.    –    Hodonín /ASK Blansko/
Dálka
385    8    Gabriela Kolegarová    25.07.99    –    09.09.    –    Brno /ŠAK Židlochovice/
Výška
130    17    Kateřina Tancerová    25.10.95    –    29.05.    –    Hodonín /TJ Sokol Přísnotice/
Koule 3 kg
7,51    9    Dominika Pristašová    08.02.96    –    06.06.    –    Břeclav /ŠAK Židlochovice/
7,25    14    Barbora Trojanová    20.12.95    –    15.05.    –    Břeclav /ŠAK Židlochovice/
6,40    11    Kateřina Tancerová    25.10.95    –    06.06.    –    Břeclav /TJ Sokol Přísnotice/
Disk 1 kg
18,35    5    Michaela Hlavoňová    03.02.96    –    29.05.    –    Hodonín /ASK Blansko/
18,35    5    Dominika Pristašová    08.02.96    –    06.06.    –    Břeclav /ŠAK Židlochovice/
17,10    7    Kamila Klepalová    12.04.96    –    29.05.    –    Hodonín /ASK Blansko/
10,58    ms    Kateřina Tancerová    25.10.95    –    15.05.    –    Břeclav /TJ Sokol Přísnotice/
Oštěp 600 g
22,32    2    Barbora Trojanová    20.12.95    –    15.05.    –    Břeclav /ŠAK Židlochovice/
21,92    5    Kamila Klepalová    12.04.96    –    29.05.    –    Hodonín /ASK Blansko/
17,60    16    Dominika Pristašová    08.02.96    –    06.06.    –    Břeclav /ŠAK Židlochovice/
16,42    17    Žaneta Strejčková    28.12.96    –    06.06.    –    Břeclav /ASK Blansko/
16,34    13    Michaela Hlavoňová    03.02.96    –    29.05.    –    Hodonín /ASK Blansko/
Kriketový míček
38,68    7    Gabriela Kolegarová    25.07.99    –    23.09.    –    Blansko /ŠAK Židlochovice/

Sdělení trenérky Olejníčkové

Oddíl dětí a mládeže se zúčastní v sobotu 11.12. běžeckého krosu v Bílovicích. Startují všechny kategorie, sraz v 7,45 hod. ve vestibilu hl. nádraží. Kdo Pokračovat ve čtení

Vánoční soutěže žáků

V sobotu dne 11.prosince 2010 pořáda Bač line sport o.s. ve splupráci se ZŠ Svážná a podpory MČ  Nový Lískovec  12. ročník “Vánočních soutěží”, Pokračovat ve čtení

48.ročník Běhu na Býčí skálu – 11.12.2010

V sobotu dne 11.12.2010 pořádá oddíl orientačního běhu SK Žabovřesky Pokračovat ve čtení

MČR v běhu na 100 km

MČR v silničním běhu

MČR žáků a žákyň na dráze

MČR v běhu do vrchu

MČR ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu a žactva

MČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m na dráze

QR Code Business Card