Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva na dráze
MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA mladších žáků a žákyň
Pořadatel: z pověření atletických svazů jihomoravského, olomouckého, moravskoslezského a zlínského kraje zajišťuje atletický oddíl TJ Znojmo.
Datum a místo konání: neděle 13.září 2015 od 10.30. hodin na stadionu ve Znojmě.
Podmínky účasti: startují mladší žáci a žákyně 12-13 let (2002-2003) atletických oddílů a klubů jihomoravského, olomouckého, moravskoslezského a zlínského kraje, kteří mají platnou lékařskou prohlídku v den závodu ne starší jednoho roku. Za platnost je zodpovědný vysílající oddíl.
Přihlášky: podávají atletické oddíly a kluby na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od pondělí 7.září do čtvrtku 10.září 2015 do 24.00 hodin. Způsob přihlášky je stejný jako na Mistrovství ČR, nebude se provádět prezentace, jen změny.
Ve výjimečných případech nejpozději do 11.9.2015 e mailem na adresu: jsoba@c-box.cz. V přihlášce nezapomeňte uvádět u závodníků celé datum narození a u běhů rovněž dosažený výkon, kvůli nasazení do rozběhů.
Prezentace: v závodní kanceláři v tribuně stadiónu se budou provádět pouze změny v přihláškách od 9.00 hodin do 10.00 hodin. Prezentace závodníků bude u vrchníků soutěží.
Ředitel závodu: Josef Šoba
Hlavní rozhodčí: Jiří Mikulič, Mgr
Discipliny: 60m př., 60m, 150m, 300m, 800m, 1 500m(Žci), výška, dálka, koule, kriket, štafeta 4x 60m
Ceny: závodníci na prvních třech místech v každé disciplině obdrží diplomy a medaile.
Základní výška a zvyšování: budou stanoveny podle počtu přihlášených na místě.
Různé: Vzhledem k dalším akcím pořádaným ve městě Znojmě dojede k omezeným možnostem parkování. Proto oddíl po účastníky umožní parkování v prostoru stadionu. Vjezd do stadionu je z ulice Sokolská.
Časový program:
10.30 hod. 60m př. H F výška H F dálka D F kriket H F
10.40 hod. 60m př. D F
10.50 hod. 60m R H
11.05 hod. 60m R D
11.20 hod. 800m H F koule H F
11.30 hod. 800m D F
11.40 hod. 1 500 H F kriket D F
11.50 hod. 60m F H výška D F dálka H F
12.00 hod. 60m F D
12.10 hod. 300m H F
12.25 hod. 300m D F koule D F
12.40 hod 150m H F
12.55 hod. 150m D F
13.10 hod. 4x60m H F
13.25 hod. 4x60m D F
Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva na dráze
sraz závodníků je v 7,45 hod. na parkovišti naproti hotelu Grand /staré autobusové nádraží/ v 7,45 hod.
odjezd v 8,00 hod.
Pořadatel : z pověření atletických svazů jihomoravského, olomouckého, moravskoslezského
a zlínského kraje zajišťuje atletický klub TJ Lokomotiva Břeclav.
Datum a místo konání : neděle 6.září 2015 od 10.00 hodin na stadioně Lokomotiva Břeclav
/Veslařská 1/.
Přihlášky : podávají atletické oddíly a kluby na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz) a to od pondělí 31.srpna 2015 do čtvrtku 3.září 2015 do 20.00 hodin.
Způsob přihlášky je stejný jako na Mistrovství ČR, ale nebude se provádět prezentace.
Startují: starší žáci a žákyně, mladší žáci a žákyně dle rozhodnutí pořadatele. Pořadatel zveřejní v pátek 4. září nevybrané závodníky.
Závodní kancelář : bude otevřena v den konání závodů na stadiónu od 8.00 hodin až do ukončení závodů.
Disciplíny: 60m, 150m, 300m, 800m, 1500m, 3000 m,(Žci) 1500m př.(Žci), 100m př., 200m př., 4x60m, 3x300m, výška, dálka, tyč, koule, disk, oštěp, kladivo, 3000 m chůze
Základní výška a zvyšování:
Žáci tyč : 220-240-260-280-290-300 a dále po 10cm
výška : 155-160-165-170-173-176-179-181 a dále po 2cm
Žákyně tyč : 180-200-220-240-250 a dále po 10cm
výška : 145-150-155-158-161-164-167-169 a dále po 2cm
Časový pořad :
10.00 3000m chůze H+D
10.30 100m př. DR výška H dálka D tyč H kladivo H oštěp D
10.45 100m př. HR
11.00 60m DR
11.15 60m HR
11.30 800 m DF
11.40 800 m HF
11.50 100 m př. DF oštěp H kladivo D
12.00 100 m př. HF
12.10 60 m DF A-B
12.20 60 m HF A-B dálka H výška D tyč D
12.30 300m DF
12.45 300 m HF
13.00 1500 m př. HF koule H disk D
13.15 3000 m HF
13.40 200m př. DF
13.50 200m př. HF
14.00 150m DF
14.15 150m HF disk H koule D
14.30 1500 m DF
14.45 1500 m HF
15.00 4×60 m DF
15.10 4x60m HF
15.20 4×300 m DF
15.30 4x300m H
Mistrovství Moravy a Slezska v běhu do vrchu
Lysá Hora
Mistrovství Moravy a Slezska na dráze
mužů, juniorů, dorostenců, žen, juniorek a dorostenek – Třinec
Mistrovství Moravy a Slezska v půlmaratonu
Olomouc
Mistrovství Moravy a Slezska v silničním běhu na 10 km
Ostrava – Dolní Lhota
Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu
všech kategorií – Frýdek Místek
Halové Mistrovství Moravy a Slezska
mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a starších žáků a žákyň – Bratislava
Mistrovství Moravy a Slezska v halových vícebojích
všech kategorií – Olomouc
Halové klubovní přebory staršího žactva 9. ledna 2015 Běžecký koridor v Brně Novém Lískovci na Oblé ulici
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60m starší žákyně 2000-2001 | |||||||
Příjmení: | Jméno: | RN | Oddíl: | [60m] | finále | ||
1 | Štůsková | Veronika | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 8,8 | 8,7 | |
2 | Koláčková | Adéla | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 9,0 | 9,0 | |
3 | Filipová | Lucie | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 9,3 | 9,3 | |
4 | Slaná | Anna | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 9,5 | 9,4 | |
5 | Sedláková | Vendula | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 9,6 | ||
6 | Burešová | Zuzana | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 9,8 | ||
7 | Jungmannová | Eliška | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 10,0 | ||
8 | Podborská | Michaela | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 10,1 | ||
9 | Žalkovská | Barbora | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 10,6 |
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 1000m starší žákyně 2000-2001 | ||||||
Příjmení: | Jméno: | RN | Oddíl: | [1000m] | ||
1 | Filipová | Lucie | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 3:56,6 | |
2 | Sedláková | Vendula | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 3:57,5 | |
3 | Slaná | Anna | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 4:02,3 | |
4 | Podborská | Michaela | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 4:24,1 | |
5 | Pištěková | Aneta | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 4:26,9 | |
6 | Žalkovská | Barbora | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 4:55,8 |
VÝSLEDKOVÁ LISTINA dálka starší žákyně 2000-2001 | ||||||||||
Příjmení: | Jméno: | RN | Oddíl: | [dálka] | ||||||
1 | Štůsková | Veronika | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 418 | x | 301 | 418 | cm | |
2 | Koláčková | Adéla | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 206 | 325 | 406 | 406 | cm | |
3 | Pištěková | Aneta | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 399 | 383 | 393 | 399 | cm | |
4 | Burešová | Zuzana | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 369 | 389 | x | 389 | cm | |
5 | Slaná | Anna | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 368 | 375 | 382 | 385 | cm | |
6 | Filipová | Lucie | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 380 | 370 | 361 | 380 | cm |
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60m starší žáci 2000-2001 | |||||||
Příjmení: | Jméno: | RN | Oddíl: | [60m] | finále | ||
1 | Kaplan | Josef | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 8,2 | 8,2 | |
2 | Hampl | Jan | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 8,4 | 8,5 | |
3 | Hladký | Adam | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 8,5 | 8,5 | |
4 | Ševčík | Ondřej | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 8,6 | 8,5 | |
5 | Haminger | Milan | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 8,8 | ||
6 | Stibal | Jakub | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 8,9 | ||
7 | Kinc | Ladislav | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 9,7 | ||
8 | Kraus | Jakub | 2000 | ZŠ Kotlářská | 9,8 |
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 1000m starší žáci 2000-2001 | ||||||
Příjmení: | Jméno: | RN | Oddíl: | [1000m] | ||
1 | Hladký | Adam | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 3:24,2 | |
2 | Stibal | Jakub | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 3:29,5 |
VÝSLEDKOVÁ LISTINA dálka starší žáci 2000-2001 | ||||||||||
Příjmení: | Jméno: | RN | Oddíl: | [dálka] | ||||||
1 | Hladký | Adam | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 475 | 466 | 463 | 475 | cm | |
2 | Kaplan | Josef | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 465 | 448 | 471 | 471 | cm | |
3 | Ševčík | Ondřej | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 437 | 445 | 447 | 447 | cm | |
4 | Hampl | Jan | 2000 | AC Moravská Slavia Brno | 416 | 415 | 442 | 442 | cm | |
5 | Stibal | Jakub | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 389 | 406 | 387 | 406 | cm | |
6 | Kinc | Ladislav | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 357 | 383 | 364 | 383 | cm | |
7 | Haminger | Milan | 2001 | AC Moravská Slavia Brno | 359 | x | 380 | 380 | cm | |
8 | Kraus | Jakub | 2000 | ZŠ Kotlářská | 350 | 363 | 338 | 363 | cm |
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60m ženy 1999 a starší | |||||||
Příjmení: | Jméno: | RN | Oddíl: | [60m] | finále | ||
1 | Křižková | Lucie | 1998 | AC Moravská Slavia Brno | 8,8 | 8,8 | |
2 | Juřenčáková | Petra | 1995 | AC Moravská Slavia Brno | 9,1 | 8,9 | |
3 | Slaná | Marie | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 8,9 | 8,9 | |
4 | Hanáková | Lucie | 1997 | AC Moravská Slavia Brno | 9,0 | 9,1 | |
5 | Machová | Denisa | 1998 | AC Moravská Slavia Brno | 9,3 | ||
6 | Freibergerová | Eliška | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 9,4 | ||
7 | Marčíková | Lenka | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 9,7 |
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 1000m ženy 1999 a starší | ||||||
Příjmení: | Jméno: | RN | Oddíl: | [1000m] | ||
1 | Juřenčáková | Petra | 1995 | AC Moravská Slavia Brno | 3:41,4 | |
2 | Ročková | Karolína | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 3:46,2 | |
3 | Křižková | Lucie | 1998 | AC Moravská Slavia Brno | 4:12,2 | |
4 | Tešnarová | Eva | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 4:26,3 |
VÝSLEDKOVÁ LISTINA dálka ženy 1999 a starší | ||||||||||
Příjmení: | Jméno: | RN | Oddíl: | [dálka] | ||||||
1 | Machová | Denisa | 1998 | AC Moravská Slavia Brno | 427 | x | x | 427 | cm | |
2 | Juřenčáková | Petra | 1995 | AC Moravská Slavia Brno | 409 | 420 | 422 | 422 | cm | |
3 | Freibergerová | Eliška | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 410 | x | x | 410 | cm | |
4 | Hanáková | Lucie | 1997 | AC Moravská Slavia Brno | 340 | x | 401 | 401 | cm | |
5 | Slaná | Marie | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | x | 390 | 383 | 390 | cm | |
6 | Ročková | Karolína | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 369 | 365 | 384 | 384 | cm | |
7 | Marčíková | Lenka | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | x | 334 | x | 334 | cm |
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60m muži 1999 a starší | |||||||
Příjmení: | Jméno: | RN | Oddíl: | [60m] | finále | ||
1 | Hvasta | Lukáš | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 7,7 | 7,7 | |
2 | Smetana | Martin | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 8,1 | 8,0 | |
3 | Mucha | Bohuslav | 1998 | AC Moravská Slavia Brno | 8,6 | 8,4 | |
4 | Kotek | Jakub | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 8,8 | 8,8 |
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 1000m muži 1999 a starší | ||||||
Příjmení: | Jméno: | RN | Oddíl: | [1000m] | ||
1 | Smetana | Martin | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 3:21,7 | |
2 | Zeman | Filip | 1999 | AK AHA Vyškov | 3:22,0 | |
3 | Hvasta | Lukáš | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 3:26,2 | |
4 | Mucha | Bohuslav | 1998 | AC Moravská Slavia Brno | 3:38,5 |
VÝSLEDKOVÁ LISTINA dálka muži 1999 a starší | ||||||||||
Příjmení: | Jméno: | RN | Oddíl: | [dálka] | ||||||
1 | Hvasta | Lukáš | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 485 | 488 | 522 | 522 | cm | |
2 | Zeman | Filip | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 426 | 427 | 460 | 460 | cm | |
3 | Smetana | Martin | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 447 | 456 | 435 | 456 | cm | |
4 | Mucha | Bohuslav | 1998 | AC Moravská Slavia Brno | 441 | 434 | 432 | 441 | cm | |
5 | Kotek | Jakub | 1999 | AC Moravská Slavia Brno | 410 | 418 | 406 | 418 | cm |