Tabulka soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2015
Tabulky soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2015
I. atletická liga mužů – skupina „C“ – stav po IV. kole
Pořadí Družstvo Body
1.AK Olomouc 31 / 870,00
2. TJ Lokomotiva Břeclav 26 / 699,50
3. TJ Sokol Opava 26 / 679,00
4. AC Moravská Slavia Brno 20 / 600,50
5. AK Hodonín 16 / 532,50
6. TJ TŽ Třinec 13 / 380,00
7. AK Zlín 8 / 233,50
8. SK Hranice 4 / 169,50
II. atletická liga mužů – skupina „F“ – stav po IV. kole
Pořadí Družstvo Body
1.AC Moravská Slavia Brno “B” 40 / 933,00
2. SK Přerov 36 / 710,50
3. AC Sl. Sl. Uh. Hradiště 30 / 496,00
4. TJ Jiskra Otrokovice 22 / 240,50
5. AHA Vyškov 21 / 274,00
6. AC TRACK & FIELD Brno 21 / 241,50
7.AC Prostějov 21 / 232,00
8.TJ Znojmo 12 / 167,00
8. TJ Sokol Brno-Žabovřesky 12 / 164,50
10. AC Čejkovice 0 / 41,00
II. atletická liga žen – skupina „F“ – stav po IV. kole
Pořadí Družstvo Body
1. AC Moravská Slavia Brno 24 / 996,50
2.SK Přerov 20 / 844,00
3.AK Kroměříž 15 / 579,00
4.AC Čejkovice 13 / 537,00
5.AHA Vyškov 8 / 246,50
6.TJ Znojmo 4 / 98,00
Krajský přebor družstev starších žáků – stav po III. kole
Pořadí Družstvo Body
1 BYAC Brno 27 / 602,50
2 AHA Vyškov 24 / 494,50
3 AC Moravská Slavia Brno 21 / 310,50
4 AK Hodonín 17 / 243,00
5 TJ Znojmo 13 / 165,00
6 TJ Lokomotiva Břeclav 13 / 153,50
7 VSK Univerzita Brno 11 / 147,00
8 AC Čejkovice 5 / 46,00
9 AK Kyjov 4 / 29,00
Krajský přebor družstev starších žákyň – stav po III. kole
Pořadí Družstvo Body
1 JAC Brno 26 / 612,00
2 AC Moravská Slavia Brno 25 / 544,00
3 TJ Lokomotiva Břeclav 19 / 236,00
4 TJ Jiskra Otrokovice 17 / 232,00
5 AHA Vyškov 15 / 221,00
6 AK Hodonín 14 / 168,00
7 AK Kyjov 9 / 106,00
8 AC Čejkovice 6 / 57,00
9 TJ Znojmo 4 / 20,00
Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žákyň
Pořadí Družstvo Body
1 SSK Vítkovice 205,00
2 TJ Sokol Opava 179,50
3 Atletický klub Zlín 146,50
4 JAC Brno 101,00
5 AC Moravská Slavia Brno 73,00
6 TJ TŽ Třinec 66,00
8 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 57,00
9 AK Olomouc 40,00
10 TJ Šumperk 19,00
11 AC Prostějov 14,00
Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků
Pořadí Družstvo Body
1 SSK Vítkovice 212,00
2 TJ Sokol Opava 147,50
3 AK Olomouc 123,50
4 TJ TŽ T5inec 120,50
5 BYAC Brno 118,50
6 AHA Vyškov 113,00
7 Atletický klub Zlín 62,00
8. SK Přerov 53,00
9. AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 49,00
10 AC Moravská Slavia Brno 24,00
11 AC Prostějov 7,00
Městská soutěž družstev mladších žáků – stav po IV. kole
Pořadí Družstvo Body
1 AC Moravská Slavia Brno „A“ 36 / 428,00
2 VSK Univerzita Brno 31 / 357,00
3 BYAC Brno 29 / 276,50
4 Atletika Slavkov u Brna 23 / 96,00
5 SK Speed Brno 19 / 54,00
6 AC Moravská Slavia Brno „B“ 18 / 64,00
7 MC atletika Brno 11 / 63,00
8 ASK Blansko 2 / 2,00
9 BYAC Brno „B“ 2 / 2,00
10 JAC Brno 0 / 0,00
Městská soutěž družstev mladších žákyň – stav po IV. kole
Pořadí Družstvo Body
1. JAC Brno „A“ 35 / 428,50
2 AC Moravská Slavia Brno „A“ 32 / 359,00
3 VSK Univerzita Brno 29 / 241,50
5 Atletika Slavkov u Brna 24 / 131,00
4 SK Speed Brno 20 / 107,00
6. BYAC Brno 16 / 57,00
7 AC Moravská Slavia Brno „B“ 12 / 17,00
8 ASK Blansko 2 / 1,00
9 MC Atletika Brno 0 / 0,00
Mistrovství Jižní Moravy družstev mladších žáků
Pořadí Družstvo Body
1. TJ Lokomotiva Břeclav 150,00
2. VSK Univerzita Brno 133,00
3. AC Moravská Slavia Brno 120,00
4. BYAC Brno 96,00
5. AHA Vyškov 70,00
6. AK Hodonín 46,00
Mistrovství Jižní Moravy družstev mladších žákyň
Pořadí Družstvo Body
1. JAC Brno 155,50
2. TJ Lokomotiva Břeclav 104,50
3. VSK Univerzita Brno 92,00
4. AC Moravská Slavia Brno 86,50
4. SK Speed Brno 91,00
5. AHA Vyškov 74,50
6. AK Hodonín 47,00
Reprezentační starty v roce 2015
Reprezentační starty závodníků AC Moravská Slavia Brno v roce 2015
Reprezentace České republiky
Mistrovství Světa v silničním běhu na 100 km 12.9. Winschoten
100 km : 46. místo Orálek Daniel 7:25:48
Reprezentace Jihomoravského kraje
Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky 15.-18.6.2015 Plzeň
Dálka : 12. místo Hudečková Barbora 403
Kriketový míček : 13. místo Hudečková Barbora 44,48
60 m překážek : rozběh Kalovská Viktorie 10,41
60 m : ms Kalovská Viktorie 8,60
60 m překážek : rozběh Lukáš Punčochář 10,03
Kriketový míček : 16. místo Lukáš Punčochář 51,93
Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň 27.9.2015 Olomouc
Kriketový míček : 2. místo Punčochář Lukáš 58,20
60 m překážek : 3. místo Kalovská Viktorie 10,06
60 m : 5. místo Kalovská Viktorie 8,46
60 m překážek : 6. místo Punčochář Lukáš 10,24
300 m : 7. místo Morávek Jaromír 44,30
60 m : 8. místo Kadlec Michal 8,37
Koule 3 kg : 9. místo Sekerka Antonín 9,30
Dálka : 10. místo Kadlec Michal 422
Kriketový míček : 11. místo Sekerka Antonín 42,57
Mezikrajové utkání družstev žáků a žákyň 28.11.2015 Praha
800 m : 13. místo Hladký Adam 2:09,91
koule : 17. místo Doležalová Marie 10,29
Reprezentace Brna
Meziměstském utkání mladšího žactva Praha-Brno 15.3.2015 Praha
60 m překážek : 1. místo Punčochář Lukáš 10,08
Dálka : 2. místo Hudečková Barbora 438
60 m : 5. místo Matulová Lenka 8,70
150 m : 5. místo Matulová Lenka 21,34
60 m : 5. místo Punčochář Lukáš 8,62
Dálka : 5. místo Doležal Jakub 408
60 m : 6. místo Hudečková Barbora 8,81
150 m : 6. místo Doležal Jakub 22,07
Výsledek ankety nejlepší atleti Moravské Slavie za rok 2014
Výsledek ankety nejlepší atleti Moravské Slavie Brno za rok 2014
Kategorie DOSPĚLÍ
Olejníček Lukáš 54
Orálek Daniel 41
Martincová Ivana
Rerych Jiří 8
Mahovský 4
Jagošová 3
Nosek 0
Obšelová 0
Kategorie MLÁDEŽE (junioři, dorost, žactvo 14 až 15 let)
Tuček Martin 47
Vojtek Matouš 21
Jeřábková Alžběta 17
Prochová Hana 13
Freibergerová Eliška 11
Hladký Adam 11
Klaška Dominik 0
Hvasta Lukáš 0
Kategorie ŽACTVO do 13 let
Koláčková Adéla 39
Doležalová Marie 33
Punčochář Lukáš 26
Hudečková Barbora 20
Kalovská Lucie 1
Medailisté klubu v roce 2015
PŘEHLED O ZISKU MEDAILÍ V ROCE 2 0 1 5
Mistrovství České republiky
ZLATÁ medaile
U l t r a m a r a t o n
Orálek Daniel 50 km 3:21:28,8 muži
S i l n i c e
Orálek Daniel půlmaraton 1:13:22 muži nad 45 let
Anderlová Dorota půlmaraton 1:36:02 ženy nad 35 let
Dvořáčková Dagmar půlmaraton 1:58:08 ženy nad 65 let .
P ř e s p o l n í b ě h
Nosek Miroslav 10 km 41:20,8 muži nad 60 let
STŘÍBRNÁ medaile
D r á h a
Vojtek Matouš 400 m 49,95 dorostenci
H a l a
Vojtek Matouš 400 m 50,78 dorostenci
BRONZOVÁ medaile
H a l a
Prochová Hana 60 m 7,85 juniorky
Prochová Hana 60 m překážek 8,96 juniorky
U l t r a m a r a t o n
Podmelová Vilma 50 km 5:55:14,3 ženy
S i l n i c e
Nosek Miroslav silniční běh 10 km 45:37:,88 muži 60 – 64 let
Podmelová Vilma půlmaraton 1:57:40 ženy nad 50 let
Mistrovství Moravy a Slezska
ZLATÁ medaile
D r á h a
Coufalová Dominika 400 m 1:01,11 ženy
H a l a
Vojtek Matouš 200 m 23,45 dorostenci
Vojtek Matouš 400 m 52,10 dorostenci
Prochová Hana 60 m 7,93 juniorky
Prochová Hana 200 m 25,98 juniorky
STŘÍBRNÁ medaile
D r á h a
Dvořák Jan 400 m překážek 58,14 muži
Kollár Martin Koule 7,26 kg 14,88 muži
Konečný Aleš 800 m 2:03,60 junioři
Stibal Jakub 1 500 m 4:44,24 starší žáci
Punčochář Lukáš kriketový míček 59,11 mladší žáci
Freibergerová Anna 400 m 1:00,23 juniorky
Flipová Lucie 1 500 m 5:07,49 starší žákyně
H a l a
Zach Adam sedmiboj 3 456 muži
/60 m-dálka-koule 7,26-Výška-60 m přek.-tyč-1 000 m/ /7,69-526-11,07-169-11-22-364-3:26,14/
Freibergerová Eliška 800 m 2:26,62 dorostenky
Filipová Lucie 1 500 m 5:26,70 žákyně
BRONZOVÁ medaile
D r á h a
Klézl David 100 m 11,20 muži
Zeman Filip tyč 280 dorostenci
Konečný-Smetana-Hvasta-Zeman 4 x 100 m 48,96 dorostenci
Coufalová Karolína 100 m 12,68 juniorky
H a l a
Kollár Martin Koule 7,26 kg 14,69 muži
Coufalová Karlína 200 m 27,77 ženy
P ř e s p o l n í b ě h
Hladký Adam 3 040 m 11:04 starší žáci
Mistrovství Jihomoravského kraje
ZLATÁ medaile
D r á h a
Štůsková Veronika 300 m 44,20 starší žákyně
Filipová Lucie 1 500 m 5:12,19 starší žákyně
Kalovská Viktorie 300 m 46,66 mladší žákyně
Hudečková Barbora kriketový míček 44,53 mladší žákyně
STŘÍBRNÁ medaile
D r á h a
Habr Lukáš dálka 549 starší žáci
Doležalová Marie koule 3 kg 10,42 starší žákyně
Vymazalová Kamila disk 0,75 kg 26,48 starší žákyně
Matulová Lenka 150 m 20,97 mladší žákyně
Kalovská Viktorie 60 m překážek 10,60 mladší žákyně
Vindišová Veronika kriketový míček 38,87 mladší žákyně
BRONZOVÁ medaile
D r á h a
Habr Lukáš 60 m 7,57 starší žáci
Habr Lukáš 150 m 17,89 starší žáci
Stibal Jakub 800 m 2:11,97 starší žáci
Ryš Štěpán koule 9,02 mladší žáci
Kadlec Michal 60 m 8,52 mladší žáci
Doležal Jakub 60 m překážek 10,84 mladší žáci
Koláčková Adéla 800 m 2:32,80 starší žákyně
Matulová Lenka 60 m 8,58 mladší žákyně
Přebor Brna
ZLATÁ medaile
D r á h a
Morávek Jaromír 60 m 8,96 mladší žáci
Punčochář Lukáš 60 m překážek 10,56 mladší žáci
Punčochář Lukáš kriketový míček 51,74 mladší žáci
Kalovská Viktorie 60 m překážek 10,55 mladší žákyně
Horáčková Markéta kriketový míček 41,10 mladší žákyně
STŘÍBRNÁ medaile
D r á h a
Punčochář Lukáš dálka 419 mladší žáci
Hudečková Barbora kriketový míček 41,08 mladší žákyně
Kalovská Viktorie 150 m 21,54 mladší žákyně
BRONZOVÁ medaile
D r á h a
Morávek Jaromír 150 m 21,67 mladší žáci
Doležal Jakub 60 m překážek 11,37 mladší žáci
Doležal Jakub výška 130 mladší žáci
Kalovská Viktorie 60 m 8,93 mladší žákyně
Punčochář-Žižka-Doležal-Morávek 4 x 60 m 35,81 mladší žáci
Kalovská-Mjartanová-Matulová-Všianská 4 x 60 m 37,05 mladší žákyně
Překonané klubovní rekordy v roce 2015
PŘEKONANÉ KLUBOVNÍ REKORDY V ROCE 2015
MUŽI
Disciplína Výkon Závodník Datum Místo
500 m – hala 1:08,45 Matouš Vojtek 31.01. Bratislava
JUNIOŘI
500 m – hala 1:08,45 Matouš Vojtek 31.01. Bratislava
DOROSTENCI
200 m – hala 23,45 Matouš Vojtek 07.02. Bratislava
400 m – hala 51,07 Matouš Vojtek 14.02. Praha
50,78 Matouš Vojtek 15.02. Praha
50,77 Matouš Vojtek 05.03. Praha
500 m – hala 1:08,45 Matouš Vojtek 31.01. Bratislava
600 m – hala 1:28,99 Dominik Klaška 31.01. Bratislava
800 m – hala 2:04,21 Dominik Klaška 14,02. Praha
ŽÁCI
500 m – hala 1:15,94 Adam Hladký 31.01. Bratislava
1:14,36 Adam Hladký 12.12. Bratislava
800 m – hala 2:09,91 Adam Hladký 28.11. Praha
pětiboj 1 455 Jaromír Morávek 19.06. Vyškov
60 m př-míček-60 m-dálka-800 m /12,12-33,70-8,74-422-2:32,71/
600 m – dráha 1:29,7 Adam Hladký 23.09. Brno
ŽENY
60 m přek. – hala 9,34 Hana Prochová 24.01. Praha
9,12 Hana Prochová 07.02. Bratislava
8,96 Hana Prochová 14,02. Praha
500 m – hala 1:21,52 Alžběta Jeřábková 31.01. Bratislava
600 m – hala 1:46,10 Veronika Švejnohová 31.01. Bratislava
300 m přek. – dráha 55,5 Lucie Hanáková 17.08. Brno
JUNIORKY
60 m přek. – hala 9,34 Hana Prochová 24.01. Praha
9,12 Hana Prochová 07.02. Bratislava
8,96 Hana Prochová 14.02. Praha
400 m – hala 1:01,75 Alžběta Jeřábková 14.02. Praha
500 m – hala 1:21,52 Alžběta Jeřábková 31.01. Bratislava
600 m – hala 1:46,10 Veronika Švejnohová 31.01. Bratislava
400 m – dráha 59,50 Anna Freiberherová 20.06. Ostrava
100 m přek. – dráha 17,97 Lucie Křižková 05.09. Břeclav
300 m přek. – dráha 55,5 Lucie Hanáková 17.08. Brno
DOROSTENKY
400 m – hala 1:02,15 Alžběta Jeřábková 07.02. Bratislava
1:01,75 Alžběta Jeřábková 14.02. Praha
500 m – hala 1:21,52 Alžběta Jeřábková 31.01. Bratislava
100 m přek. – dráha 17,97 Lucie Křižková 05.09. Břeclav
400 m přek. – dráha 1:12,02 Lucie Křižková 05.09. Břeclav
ŽÁKYNĚ
60 m překážek – dráha 10,87 Viktorie Kalovská 02.05. Uherské Hradiště
10,82 Viktorie Kalovská 07.05. Brno
10,60 Viktorie Kalovská 17.05. Břeclav
10,55 Viktorie Kalovská 21.05. Brno
10,54 Viktorie Kalovská 04.06. Blansko
10,41 Viktorie Kalovská 17.06. Plzeň
Disk 0,75 kg 25,73 Kamila Vymazalová 09.05. Vyškov
26,48 Kamila Vymazalová 17.05. Břeclav
27,56 Kamila Vymazalová 12.09. Šumperk
28,74 Kamila Vymazalová 16.09. Brno
Oštěp 500 g 27,56 Marie Doležalová 17.05. Břeclav
VYROVNANÉ KLUBOVNÍ REKORDY V ROCE 2015
DOROSTENCI
60 m – hala 7,38 Matouš Vojtek 31.01. Bratislava
ŽÁKYNĚ
500 m – dráha 1:33,7 Barbora Alexová 25.09. Brno
NOVĚ UTVOŘENÉ REKORDY V ROCE 2015
JUNIORKY
60 m přek. – hala 9,51 Hana Prochová 07.01. Olomouc
Výsledky atletů Moravské Slavie v roce 2015
Výsledky atletů AC Moravská Slavia Brno v roce 2015
MUŽI
60 m
7,49 1 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 17.01. – Olomouc
7,69 S Adam Zach 28.03.93 – 24.01. – Olomouc
100 m
11,20 +2,0 3 David Klézl 05.09.94 – 07.06. – Třinec
11,48 3 Patrik Seknička 16.05.95 – 10.06. – Tachov
11,80 -1,3 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 23.05. – Stará Boleslav
12,06 -0,1 6 A Adam Zach 28.03.93 – 13.06. – Hodonín
12,61 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
150 m
18,07 -2,8 2 E Vojtěch Čech 09.06.94 – 08.05. – Praha
20,1 3 Pavel Musil 30.03.75 – 17.08. – Brno
200 m
22,71 +1,2 2 A David Klézl 05.09.94 – 07.06. – Třinec
25,85 -2,5 5 C Tomáš Bouda 12.09.91 – 30.05. – Uherské Hradiště
400 m
53,21 2 A David Klézl 05.09.94 – 16.05. – Vyškov
53,28 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 23.05. – Stará Boleslav
53,70 1 Patrik Seknička 16.05.95 – 10.06. – Tachov
1:08,16 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
1:24,7 11 Petr Kaňovský 28.12.76 – 27.07. – Brno
500 m
1:11,65 1 Jan Dvořák 02.01.77 – 26.04. – Blansko
600 m
1:41,6 4 Libor Tuček 04.08.65 – 20.07. – Brno
800 m
2:05,92 2 A Jakub Procházka 11.08.94 – 30.05. – Uherské Hradiště
2:07,42 3 Pavel Musil 30.03.75 – 05.09. – Břeclav
2:11,12 3 B Jaroslav Novotný 15.03.84 – 30.05. – Uherské Hradiště
2:14,19 7 Petr Jeřábek 14.09.93 – 13.06. – Uherské Hradiště
2:25,43 4 Libor Tuček 04.08.65 – 14.03. – Praha
2:53,04 4 Petr Kaňovský 28.12.76 – 14.03. – Praha
1 000 m
2:39,5 1 Pavel Musil 30.03.75 – 10.08. – Brno
3:23,42 S Vojtěch Čech 09.06.94 – 10.01. – Liberec
3:26,14 S Adam Zach 28.03.93 – 25.01. – Olomouc
1 500 m
4:08,66 4 Jakub Ambros 28.05.87 – 16.05. – Olomouc
4:08,07 4 František Mahovský 22.12.83 – 13.06. – Hodonín
4:18,92 1 Patrik Sochor 22.09.95 – 16.05. – Vyškov
4:21,80 9 Milan Hrazděra 03.06.84 – 22.08. – Třinec
4:27,01 4 Jakub Procházka 11.08.94 – 16.05. – Vyškov
4:27,11 1 David Strnka 16.10.95 – 05.09. – Břeclav
4:30,06 10 Karel Petroš 29.08.90 – 22.08. – Třinec
4:30,45 14 Vojtěch Koníř 25.10.91 – 31.05. – Břeclav
4:30,62 5 Jaroslav Novotný 15.03.84 – 16.05. – Vyškov
4:30,92 7 Pavel Musil 30.03.75 – 16.05. – Vyškov
4:36,15 8 Lukáš Soural 09.12.82 – 16.05. – Vyškov
4:50,3 2 Michal Glier 10.03.82 – 27.07. – Brno
4:51,79 11 Petr Jeřábek 14.09.93 – 13.06. – Uherské Hradiště
5:00,44 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 24.05. – Stará Boleslav
5:18,79 7 Petr Kaňovský 28.12.76 – 23.01. – Praha
6:02,14 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
1 míle – 1 609,34 m
4:36,2 1 František Mahovský 22.12.83 – 23.09. – Brno
2 000 m
5:57,2 1 Pavel Musil 30.03.75 – 20.07. – Brno
7:00,8 2 Jan Fiala 28.09.72 – 20.07. – Brno
3 000 m
8:52,45 2 Milan Hrazděra 03.06.84 – 22.08. – Třinec
8:54,92 3 František Mahovský 22.12.83 – 22.08. – Třinec
9:18,85 8 Karel Petroš 29.08.90 – 22.08. – Třinec
9:42,91 3 Lukáš Soural 09.12.82 – 13.06. – Uherské Hradiště
9:43,74 4 Pavel Musil 30.03.75 – 13.06. – Uherské Hradiště
9:48,26 5 Jaroslav Novotný 15.03.84 – 13.06. – Uherské Hradiště
9:51,60 6 Vlastimil Chadim 13.10.76 – 13.06. – Uherské Hradiště
10:31,68 10 Michal Sláma 16.11.93 – 07.02. – Bratislava
11:00,80 11 Petr Kaňovský 28.12.76 – 21.01. – Jablonec
11:11,1 3 Jan Fiala 28.09.72 – 10.08. – Brno
11:11,72 11 Pavel Hověžák 21.01.75 – 13.06. – Uherské Hradiště
5 000 m
15:27,16 2 František Mahovský 22.12.83 – 13.06. – Hodonín
15:58,0 3 Daniel Orálek 29.03.70 – 12.08. – Brno
16:07,0 5 Lukáš Soural 09.12.82 – 12.08. – Brno
16:17,0 6 Vojtěch Koníř 25.10.91 – 12.08. – Brno
16:18,05 2 Patrik Sochor 22.09.95 – 16.05. – Vyškov
16:32,78 4 Pavel Musil 30.03.75 – 16.05. – Vyškov
16:53,30 6 Jaroslav Novotný 15.03.84 – 16.05. – Vyškov
17:06,0 11 Michal Glier 10.03.82 – 12.08. – Brno
17:13,47 7 Vlastimil Chadim 13.10.76 – 16.05. – Vyškov
17:16,0 12 Karel Fučík 21.09.72 – 15.07. – Brno
17:32,08 9 Petr Jeřábek 14.09.93 – 16.05. – Vyškov
17:51,0 18 Karel Petroš 29.08.90 – 12.08. – Brno
18:21,39 15 Michal Sláma 16.11.93 – 16.05. – Vyškov
18:22,0 31 Jiří Polcar 04.05.77 – 15.07. – Brno
18:55,0 40 Tomáš Hikl 14.09.81 – 15.07. – Brno
19:22,58 16 Pavel Hověžák 21.01.75 – 16.05. – Vyškov
19:38,0 64 Jan Havelka 10.03.94 – 15.07. – Brno
20:34,0 80 Svatopluk Sedláček 23.10.57 – 12.08. – Brno
21:24,0 107 Karel Veselý 01.09.70 – 12.08. – Brno
21:29,0 121 Jan Fiedler 27.06.56 – 15.07. – Brno
21:55,0 135 Šimon Vích 30.06.84 – 15.07. – Brno
22:34,0 130 Albín Hanák 12.03.51 – 12.08. – Brno
23:59,0 167 Přemysl Divácký 06.09.49 – 12.08. – Brno
25:44,0 240 Pavel Sedláček 21.02.53 – 15.07. – Brno
26:27,0 199 Ivo Zejda 23.07.56 – 12.08. – Brno
28:18,0 210 Josef Holý 28.06.41 – 12.08. – Brno
28:35,0 5v Karel Fuksa 30.07.46 – 24.04. – Blansko
10 000 m
32:16,88 4 Daniel Orálek 29.03.70 – 16.05. – Olomouc
33:23,17 2 Lukáš Soural 09.12.82 – 05.09. – Břeclav
34:00,1 5 Vojtěch Koníř 25.10.91 – 02.09. – Brno
36:04,74 6 Michal Glier 10.03.82 – 05.09. – Břeclav
36:24.5 11 Fučík Karel 21.09.72 – 02.09. – Brno
38:27,7 28 Jiří Polcar 04.05.77 – 02.09. – Brno
39:18,1 35 Pavel Hověžák 21.01.75 – 02.09. – Brno
41:50,6 68 Svatopluk Sedláček 23.10.57 – 02.09. – Brno
43:41,5 98 Karel Veselý 01.09.70 – 02.09. – Brno
44:42,50 7 Petr Kaňovský 28.12.76 – 05.09. – Břeclav
44:49,5 122 Miroslav Nosek 22.07.55 – 02.09. – Brno
47:22,7 160 Albín Hanák 12.03.51 – 02.09. – Brno
50:59,2 197 Přemysl Divácký 06.09.49 – 02.09. – Brno
52:41,7 212 Ivo Zejda 23.07.56 – 02.09. – Brno
53:27,9 218 Pavel Sedláček 21.02.53 – 02.09. – Brno
55:39,6 226 Karel Fuksa 30.07.46 – 02.09. – Brno
56:01,1 227 Rostislav Stříbrný 05.10.52 – 02.09. – Brno
56:37,3 228 Josef Holý 28.06.41 – 02.09. – Brno
Hodinovka na dráze
17 378 1 František Mahovský 22.12.83 – 23.09. – Brno
17 357 2 Vojtěch Koníř 25.10.91 – 23.09. – Brno
14 863 6 Pavel Hověžák 21.01.75 – 23.09. – Brno
14 605 7 Jiří Rerych 25.02.62 – 23.09. – Brno
14 393 13 Pavel Musil 30.03.75 – 17.10. – Kuřim
13 933 11 Svatopluk Sedláček 23.10.57 – 23.09. – Brno
13 816 1v Miroslav Nosek 22.07.55 – 01.10. – Ivančice
13 425 21 Jan Fiedler 27.06.56 – 17.10. – Kuřim
11 762 29 Ivo Zejda 23.07.56 – 23.09. – Brno
11 083 34 Rostislav Stříbrný 05.10.52 – 23.09. – Brno
10 617 36 Karel Fuksa 30.07.46 – 23.09. – Brno
Půlmaratón
1:11:18 2 Daniel Orálek 29.03.70 – 18.04. – Brno
1:11:50 1 František Mahovský 22.12.83 – 05.04. – Prostějov
1:17:33 49 Michal Glier 10.03.82 – 20.06. – Olomouc
1:17:39 7 Karel Petroš 29.08.90 – 24.10. – Blansko
1:18:03 32 Vlastimil Chadim 13.10.76 – 18.04. – Pardubice
1:18:32 3 Jakub Hoff 12.01.77 – 04.04. – Kroměříž
1:19:14 11 Karel Fučík 21.09.72 – 24.10. – Blansko
1:21:00 44 Jiří Polcar 04.05.77 – 18.04. – Pardubice
1:22:11 12 Petr Svoboda 15.10.68 – 05.04. – Prostějov
1:22:53 33 Petr Jeřábek 14.09.93 – 18.04. – Brno
1:23:07 38 Pavel Musil 30.03.75 – 24.10. – Blansko
1:23:08 36 Zdeněk Kundera 22.09.89 – 18.04. – Brno
1:26:47 155 Tomáš Bůbela 01.04.71 – 20.06. – Olomouc
1:29:18 217 Martin Štěpánek 09.01.81 – 20.06. – Olomouc
1:30:57 112 František Slatina 25.01.66 – 18.04. – Brno
1:31:26 123 Zdeněk Vrága 07.01.58 – 24.10. – Blansko
1:32:05 15 Petr Kaňovský 28.12.76 – 15.11. – Ústí nad Labem
1:32:42 2v Miroslav Nosek 22.07.55 – 01.01. – Brno
1:35:03 200 Svatopluk Sedláček 23.10.57 – 24.10. – Blansko
1:36:29 234 Zdeněk Mazal 22.09.81 – 24.10. – Blansko
1:38:05 50 Hubert Adámek 06.10.71 – 01.01. – Brno
1:38:58 Pavel Hověžák 21.01.75 – 28.03. – Praha
1:38:17 3v Jan Fiedler 27.06.56 – 01.01. – Brno
1:38:37 Jan Havelka 10.03.94 – 18.04. – Brno
1:39:19 56 Ondřej Fiala 15.12.76 – 01.01. – Brno
1:40:11 49 Karel Veselý 01.09.70 – 04.04. – Kroměříž
1:45:08 442 Aleš Sikora 27.07.73 – 24.10. – Blansko
1:50:05 František Hlavsa 19.06.47 – 18.04. – Brno
1:57:27 6v Ivo Zejda 23.07.56 – 21.11. – Moravské Budějovice
2:04:28 957 Ivoš Kupský 23.09.72 – 24.10. – Blansko
2:04:31 959 Rostislav Stříbrný 05.10.52 – 24.10. – Blansko
2:05:28 4v Pavel Sedláček 21.02.53 – 21.11. – Moravské Budějovice
2:08:47 13v Ivan Kopeček 03.03.49 – 01.01. – Brno
2:09:00 Karel Fuksa 30.07.46 – 27.09. – Pisa
2:10:42 1v Josef Holý 28.06.41 – 24.10. – Blansko
25 km – silnice
1:26:28 1 Daniel Orálek 29.03.70 – 01.08. – Velká nad Veličkou
1:46:10 12 Jiří Rerych 25.02.62 – 12.09. – Brno
2:09:20 43 Petr Kaňovský 28.12.76 – 12.09. – Brno
2:17:35 51 František Hlavsa 19.06.47 – 12.09. – Brno
2:29:43 58 Pavel Sedláček 21.02.53 – 12.09. – Brno
2:32:05 59 Ivo Zejda 23.07.56 – 12.09. – Brno
2:39:47 2v Josef Holý 28.06.41 – 01.08. – Velká nad Veličkou
2:47:06 68 Karel Fuksa 30.07.46 – 12.09. – Brno
32 km – silnice – Vír
1:54:34 1 Daniel Orálek 29.03.70 – 22.08. – Vír
2:11:00 10 Michal Glier 10.03.82 – 22.08. – Vír
2:34:44 36 Svatopluk Sedláček 23.10.57 – 22.08. – Vír
3:42:45 1 Josef Holý 28.06.41 – 22.08. – Vír
Maratón
2:35:53 32 Daniel Orálek 29.03.70 – 03.05. – Praha
2:42:11 41 František Mahovský 22.12.83 – 03.05. – Praha
2:44:50 18 Tomáš Buryška 01.04.88 – 29.03. – Bratislava
2:49:48 78 Michal Glier 10.03.82 – 03.05. – Praha
2:56:29 130 Jiří Polcar 04.05.77 – 03.05. – Praha
2:58:34 158 Jakub Hoff 12.01.77 – 03.05. – Praha
3:11:59 22v Tomáš Bůbela 01.04.71 – 03.05. – Salzburk
3:20:25 15 František Slatina 25.01.66 – 17.10. – Kroměříž
3:38:47,2 7v Zdeněk Vrága 07.01.58 – 10.10. – Benešov u Semil
3:56:04 František Hlavsa 19.06.47 – 29.03. – Bratislava
5:02:10 2v Josef Holý 28.06.41 – 24.01. – Č. Budějovice
5:17:33 Karel Fuksa 30.07.46 – 17.05. – Plzeň
50 km – silnice
3:12:40 6 Daniel Orálek 29.03.70 – 25.04. – Castel Bolognese
100 km – silnice
7:25:48 46 Daniel Orálek 29.03.70 – 12.09. – Winschoten
Běh na 24 hodin
152,056 1v Stanislav Holeček 01.08.55 – 31.07. – Kladno
60 m překážek
9,05 S Vojtěch Čech 09.06.94 – 10.01. – Liberec
9,18 Jan Dvořák 02.01.77 – 07.02. – Bratislava
11,22 S Adam Zach 28.03.93 – 25.01. – Olomouc
110 m překážek
15,52 +1,4 1 B Martin Schmöger 03.05.95 – 22.08. – Třinec
15,78 +1,6 1 B Vojtěch Čech 09.06.94 – 13.06. – Hodonín
16,28 +0,1 3 B Jan Dvořák 02.01.77 – 30.05. – Břeclav
17,45 +0,0 3 B Tomáš Řezníček 21.10.95 – 07.06. – Třinec
21,97 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
23,15 6 Lukáš Soural 09.12.82 – 05.09. – Břeclav
200 m překážek
27,0 2 Martin Schmöger 03.05.95 – 03.08. – Brno
28,5 3 Jan Dvořák 02.01.77 – 03.08. – Brno
300 m překážek
40,5 2 Martin Schmöger 03.05.95 – 17.08. – Brno
41,30 1 Jan Dvořák 02.01.77 – 26.04. – Blansko
400 m překážek
58,14 2 Jan Dvořák 02.01.77 – 07.06. – Třinec
58,45 6 A Martin Schmöger 03.05.95 – 22.08. – Třinec
1:01,83 4 Tomáš Řezníček 21.10.95 – 07.06. – Třinec
1:06,01 1 B Jakub Procházka 11.08.94 – 13.06. – Uherské Hradiště
1:11,55 3 B Lukáš Soural 09.12.82 – 16.05. – Vyškov
1:22,98 3 C Pavel Hověžák 21.01.75 – 13.06. – Uherské Hradiště
3 000 m překážek
9:29,54 ms Milan Hrazděra 03.06.84 – 05.09. – Třinec
9:50,33 4 František Mahovský 22.12.83 – 30.05. – Břeclav
10:16,95 6 Vojtěch Koníř 25.10.91 – 30.05. – Břeclav
10:39,41 1 Lukáš Soural 09.12.82 – 30.05. – Uherské Hradiště
Výška
201 4 Dalibor Hon 02.08.78 – 16.05. – Olomouc
185 2-3 Marek Kyzlink 03.02.94 – 26.04. – Blansko
181 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 23.05. – Stará Boleslav
169 S Adam Zach 28.03.93 – 24.01. – Olomouc
Dálka
645 -1,7 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 23.05. – Stará Boleslav
582 +1,4 7 Tomáš Řezníček 21.10.95 – 30.05. – Uherské Hradiště
540 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
526 S Adam Zach 28.03.93 – 24.01. – Olomouc
452 4 Pavel Musil 30.03.75 – 17.08. – Brno
352 P Aleš Sikora 27.07.73 – 20.09. – Kuřim
Tyč
411 6 Adam Zach 28.03.93 – 13.06. – Hodonín
410 S Vojtěch Čech 09.06.94 – 10.01. – Liberec
393 6 Jan Žižka 10.10.76 – 22.08. – Třinec
264 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
Koule 7,26 kg
15,10 1 Martin Kollár 18.09.90 – 13.05. – Brno
14,44 4 Jiří Dohnal 20.01.88 – 30.05. – Břeclav
12,43 2 Karel Mazálek 25.08.94 – 02.09. – Brno
11,18 8 František Drmola 27.05.91 – 13.06. – Uherské Hradiště
11,07 S Adam Zach 28.03.93 – 24.01. – Olomouc
10,80 1 Ondřej Petr 22.03.84 – 21.10. – Brno
10,78 10 Adam Drmola 14.10.94 – 13.06. – Uherské Hradiště
10,67 6 Lukáš Polívka 24.03.92 – 13.05. – Brno
10,62 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
10,47 6 Vojtěch Čech 09.06.94 – 05.01. – Praha
7,09 P Aleš Sikora 27.07.73 – 20.09. – Kuřim
Disk 2 kg
46,22 3 Jiří Dohnal 20.01.88 – 22.08. – Třinec
42,26 1 Ondřej Petr 22.03.84 – 08.07. – Brno
35,96 5 František Drmola 27.05.91 – 05.09. – Břeclav
32,53 8 Lukáš Polívka 24.03.92 – 05.09. – Břeclav
31,50 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 24.05. – Stará Boleslav
29,30 14 Adam Drmola 14.10.94 – 05.09. – Břeclav
26,74 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
Oštěp 800 g
44,20 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
43,81 6 Lukáš Polívka 24.03.92 – 13.06. – Uherské Hradiště
42,41 2 Karel Mazálek 25.08.94 – 02.09. – Brno
37,22 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 24.05. – Stará Boleslav
34,39 P Aleš Sikora 27.07.73 – 20.09. – Kuřim
Kladivo 7,26 kg
46,63 1 Ondřej Petr 22.03.84 – 08.07. – Brno
46,07 4 Jiří Dohnal 20.01.88 – 16.05. – Olomouc
44,71 5 František Vrbka 23.07.58 – 22.08. – Třinec
10 km chůze – silnice
49:26 2 Mila Švehla 04.05.78 – 01.08. – Přerov
Desetiboj /100 m-dálka-koule-výška-400 m-110 m přek.-disk-tyč-oštěp-1 500 m/
5 947 6 Vojtěch Čech 09.06.94 – 24.05. – Stará Boleslav
/11,80-645-9,55-175-53,28-16,23-31,50-410-37,22-5:00,44/
3 933 6 Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
/12,61-540-10,62-176-1:08,16-21,97-26,74-264-44,20-6:02,14/
Sedmiboj (60 m-dálka-koule 7,26-Výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)
4 226 4 Vojtěch Čech 09.06.94 – 10.01. – Liberec
/7,55-624-9,91-174-9,05-410-3:23,42/
3 456 2 Adam Zach 28.03.93 – 25.01. – Olomouc
/7,69-526-11,07-169-11,22-364-3:26,14/
Štafeta 4 x 100 m
49,17 2 B Sláma-Procházka-Novotný-Schneider – 16.05. – Vyškov
53,06 3 B Soural-Musil-Jeřábek-Novotný – 13.06. – Uherské Hradiště
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS-VSK Univerzita Brno-ŠK Comenium Michalovce/
43,06 1 A Navrátil-Vojtek-Gatermaier-Lazor – 16.05. – Olomouc
43,43 2 A Lazor-Navrátil- Schmöger-Vaverka- 13.06. – Hodonín
43,60 1 A Veverka-Navrátil-Schmöger-Lazor – 22.08. – Třinec
44,87 3 A Lazor-Navrátil-Vaverka-Dvořák – 31.05. – Břeclav
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS-VSK Univerzita Brno-Slovensko/
45,41 2 A Hvasta-Suchánek-Klézl-Gerec – 16.05. – Vyškov
46,18 4 A Klaška-Řezníček-Ščudla-Gerec – 13.06. – Uherské Hradiště
Štafeta 4 x 400 m
3:46,95 5 A Konečný-Sochor-Čech-Schmöger – 13.06. – Hodonín
Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS-VSK Univerzita Brno-Slovensko/
3:34,15 2 A Kopečný-Klaška-Gerec-Klézl – 30.05. – Uherské Hradiště
Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno/
3:40,58 4 A Petroš-Kotyza-Konečný-Schmöger – 22.08. – Třinec
3:44,34 6 A Ambros-Dvořák-Kotyza-Navrátil – 30.05. – Břeclav
3:45,62 2 Hvasta-Klaška-Klézl-Suchánek – 05.09. – Břeclav
3:49,32 3 A Procházka-Suchánek-Řezníček-Zeman- 31.05. – Uherské Hradiště
3:59,04 5 Soural-Musil-Slavík-Glier – 05.09. – Břeclav
3:59,84 5 B Slavík-Soural-Novotný-Smetana – 30.05. – Uherské Hradiště
Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+ISCARAX Č. Třebová/
4:04,39 8 A Ambros-Záveský-Horáček-Koníř – 16.05. – Olomouc
JUNIOŘI /18-19 let/
100 m
11,70 7 Petr Janků 02.05.97 – 10.06. – Tachov
400 m
55,52 1 B Aleš Konečný 19.03.97 – 16.09. – Brno
800 m
2:01,83 3 B Aleš Konečný 19.03.97 – 13.06. – Hodonín
2:14,58 5 Kryštof Kolář 29.11.96 – 16.05. – Vyškov
1 000 m
2:37,50 4 Aleš Konečný 19.03.97 – 15.08. – Zlín
1 500 m
4:19,58 2 Aleš Konečný 19.03.97 – 16.05. – Vyškov
4:33,59 3 Milan Schneider 05.12.96 – 16.09. – Brno
Výška
181 4 Petr Janků 02.05.97 – 16.09. – Brno
Dálka
592 1 Petr Janků 02.05.97 – 11.06. – Tachov
Štafeta 4 x 100 m
48,96 3 Konečný-Smetana-Hvasta-Zeman – 07.06. – Třinec
DOROSTENCI /16-17 let/
60 m
7,38 13 Matouš Vojtek 19.04.98 – 31.01. – Bratislava-vyrovnán KR
/7,42 +1,7 2 B – 01.05. – Přerov/
7,55 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 14.05. – Brno
8,13 č Martin Smetana 07.04.99 – 29.05. – Břeclav
8,21 č Tomáš Krejzlík 31.12.98 – 29.05. – Břeclav
8,24 8 Bohuslav Mucha 08.12.98 – 26.04. – Blansko
8,35 1 H Jakub Kotek 13.12.99 – 12.12. – Bratislava
8,47 č Petr Svítil 04.12.99 – 29.05. – Břeclav
9,05 4 Jonáš Hrazdira 02.12.99 – 11.10. – České Budějovice
100 m
11,65 +1,1 5 C Matouš Vojtek 19.04.98 – 16.05. – Olomouc
/11,39 +2,5 1 B – 01.05. – Přerov/
11,85 +1,7 1 C Lukáš Hvasta 25.06.99 – 23.05. – Třinec
12,3 4 Filip Zeman 23.08.99 – 10.08. – Brno
12,77 5 A Adam Sedlář 98 – 26.04. – Blansko
13,48 -1,1 ms Bohuslav Mucha 08.12.98 – 16.05. – Vyškov
13,6 7 Jakub Kotek 13.12.99 – 10.08. – Brno
150 m
17,9 1 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 17.08. – Brno
18,6 3 Filip Zeman 23.08.99 – 27.07. – Brno
200 m
22,86 +0,2 1 Matouš Vojtek 19.04.98 – 01.05. – Přerov
24,06 +1,8 1 C Lukáš Hvasta 25.06.99 – 01.05. – Přerov
24,72 -2,5 2 C Dominik Klaška 06.02.98 – 30.05. – Uherské Hradiště
25,21 5 B Filip Zeman 23.08.99 – 10.05. – Břeclav
25,73 +0,9 6 B Martin Smetana 07.04.99 – 07.06. – Třinec
300 m
38,53 4 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 26.04. – Blansko
39,6 1 Filip Zeman 23.08.99 – 03.08. – Brno
43,0 4 Jakub Richter 09.07.98 – 03.08. – Brno
44,19 7 Bohuslav Mucha 08.12.98 – 26.04. – Blansko
400 m
49,95 2 Matouš Vojtek 19.04.98 – 20.06. – Ostrava
52,94 4 A Lukáš Hvasta 25.06.99 – 07.06. – Třinec
53,34 1 C Dominik Klaška 06.02.98 – 13.06. – Uherské Hradiště
56,28 4 B Filip Zeman 23.08.99 – 10.05. – Břeclav
58,39 6 B Martin Smetana 07.04.99 – 07.06. – Třinec
500 m
1:08,45 2 Matouš Vojtek 19.04.98 – 31.01. – Bratislava-klubovní rekord
1:15,39 2 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 26.04. – Blansko
1:20,48 4 B Jakub Kotek 13.12.99 – 12.12. – Bratislava
600 m
1:28,99 6 Dominik Klaška 06.02.98 – 31.01. – Bratislava-klubovní rekord
800 m
2:02,07 3 B Dominik Klaška 06.02.98 – 20.06. – Ostrava
2:08,61 10 Filip Zeman 23.08.99 – 26.09. – Praha
2:14,34 6 Martin Smetana 07.04.99 – 07.06. – Třinec
2:25,5 4 Jakub Richter 09.07.98 – 03.08. – Brno
2:27,99 1 Jonáš Hrazdira 02.12.99 – 11.10. – České Budějovice
2:30,03 2 Jakub Kotek 13.12.99 – 11.10. – České Budějovice
1 000 m
2:58,93 č Martin Smetana 07.04.99 – 29.05. – Břeclav
3:05,54 č Lukáš Hvasta 25.06.99 – 29.05. – Břeclav
3:15,38 č Tomáš Krejzlík 31.12.98 – 29.05. – Břeclav
3:17,37 č Petr Svítil 04.12.99 – 29.05. – Břeclav
3:38,5 4 Bohuslav Mucha 08.12.98 – 09.01. – Brno
1 500 m
4:31,40 4 Filip Zeman 23.08.99 – 05.09. – Břeclav
4:38,25 5 Dominik Klaška 06.02.98 – 16.09. – Brno
4:52,75 9 Martin Smetana 07.04.99 – 14.05. – Brno
4:54,00 7 B Jakub Richter 09.07.98 – 16.09. – Brno
5:36,24 16 B Tomáš Krejzlík 31.12.98 – 16.09. – Brno
5 000 m
18:37,0 3j Filip Zeman 23.08.99 – 24.04. – Blansko
200 m překážek
32,4 4 Filip Zeman 23.08.99 – 03.08. – Brno
400 m překážek – mužské
1:08,74 2 C Filip Zeman 23.08.99 – 13.06. – Uherské Hradiště
1:09,42 2 B Martin Smetana 07.04.99 – 30.05. – Uherské Hradiště
Výška
172 1 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 14.05. – Brno
157 ms Martin Smetana 07.04.99 – 10.02. – Brno
155 6 Petr Svítil 04.12.99 – 26.04. – Blansko
6 Bohuslav Mucha 08.12.98 – 26.04. – Blansko
153 23 Jakub Kotek 13.12.99 – 16.09. – Brno
142 ms Tomáš Krejzlík 31.12.98 – 10.02. – Brno
128 2 Jonáš Hrazdira 02.12.99 – 11.10. – České Budějovice
Dálka
583 2 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 16.09. – Brno
574 1 Filip Zeman 23.08.99 – 16.04. – Vyškov
521 č Tomáš Krejzlík 31.12.98 – 29.05. – Břeclav
504 11 Petr Svítil 04.12.99 – 14.05. – Brno
481 17 Martin Smetana 07.04.99 – 14.05. – Brno
441 4 Bohuslav Mucha 08.12.98 – 09.01. – Brno
418 5 Jakub Kotek 13.12.99 – 09.01. – Brno
Tyč
301 1 Filip Zeman 23.08.99 – 05.09. – Břeclav
Koule 5 kg
10,40 1 Filip Zeman 23.08.99 – 12.08. – Brno
7,72 2 Jakub Kotek 13.12.99 – 10.08. – Brno
Koule 4 kg
9,72 č Lukáš Hvasta 25.06.99 – 29.05. – Břeclav
Disk 1,5 kg
26,88 1 Filip Zeman 23.08.99 – 12.08. – Brno
Oštěp 700 g
33,54 1 Filip Zeman 23.08.99 – 12.08. – Brno
26,08 2 Jonáš Hrazdira 02.12.99 – 11.10. – České Budějovice
23,99 3 Jakub Kotek 13.12.99 – 11.10. – České Budějovice
Kriketový míček
65,61 č Martin Smetana 07.04.99 – 29.05. – Břeclav
53,92 9 Petr Svítil 04.12.99 – 21.05. – Brno
45,15 17 Tomáš Krejzlík 31.12.98 – 21.05. – Brno
Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
2 314 6 Matouš Vojtek 19.04.98 – 01.05. – Přerov
/7,42-11,39*-22,86/
2 051 12 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 01.05. – Přerov
/7,59-11,86*-24,06/
poznámka:
*nedovolená podpora větru – nad 2,0 m/s
ŽÁCI /do 15 let/ (včetně žáků atletických tříd ZŠ Svážná, Kamínky a Tuháčkova)
30 m
17,70 6 Jonáš Topinka 22.02.13 – 16.04. – Brno
21,47 7 Vít Hověžák 01.08.12 – 16.04. – Brno
50 m
7,1 č Jaromír Morávek 22.03.03 – 20.06. – Slavkov
7,44 1 A Vladimír Pokora 01.08.04 – 11.10. – České Budějovice
7,4 č Rudolf Žižka 07.04.04 – 20.06. – Slavkov
7,6 č Martin Pohanka 29.10.02 – 20.06. – Slavkov
7,8 č Vít Holík 05.05.06 – 20.06. – Slavkov
7,9 č Filip Alec Matouš 21.06.05 – 20.06. – Slavkov
8,4 č Tomáš Palát 26.07.03 – 20.06. – Slavkov
9,3 č Filip Zatloukal 28.06.08 – 20.06. – Slavkov
60 m
7,46 +0,8 3 B Lukáš Habr 14.09.00 – 09.05. – Vyškov
7,79 5 Jiří Brtník 11.01.00 – 14.05. – Brno
7,86 5 E Jakub Hurt 08.03.01 – 12.12. – Bratislava
8,01 -0,1 2 C Josef Kaplan 24.05.00 – 09.05. – Vyškov
/7,7 č – 25.09. – Brno/
7,9 č Jan Hampl 24.10.00 – 25.09. – Brno
8,06 1 G Jakub Stibal 29.01.01 – 12.12. – Bratislava
8,07 2 G Adam Hladký 10.06.00 – 12.12. – Bratislava
8,14 1 Jaromír Morávek 22.03.03 – 30.05. – Ivančice
8,27 +1,1 4 A Viktor Veleba 04.11.01 – 01.05. – Přerov
8,30 3 Michal Kadlec 20.09.02 – 24.09. – Hodonín
8,49 +0,4 3 D Lukáš Punčochář 18.11.02 – 08.09. – Brno
8,3 č Ondřej Ševčík 01.07.00 – 25.09. – Brno
8,55 +0,0 2 D Milan Haminger 22.08.01 – 12.09. – Šumperk
8,59 2 B Vladimír Pokora 01.08.04 – 14.05. – Brno
8,61 +1,5 4 G Adam Zourek 04.02.01 – 08.06. – Brno
8,63 5 A Štěpán Ryš 23.04.02 – 14.05. – Brno
8,63 5 D Petr Pazourek 06.05.00 – 17.05. – Břeclav
8,64 3 B Jonáš Konečný 21.01.03 – 24.09. – Hodonín
8,75 +1,5 5 G Ladislav Kinc 03.09.01 – 08.09. – Brno
8,76 P Antonín Sekerka 04.05.03 – 19.09. – Moravská Třebová
8,77 +0,1 3 E Vojtěch Matějíček 29.09.02 – 08.09. – Brno
8,80 23 Martin Filo 18.02.00 – 14.05. – Brno
8,90 8 Vojtěch Konečný 07.08.02 – 25.04. – Brno
8,90 +0,2 5 C Jakub Vrátný 09.04.00 – 06.09. – Břeclav
8,90 P Luděk Čumpelík 24.04.03 – 19.09. – Moravská Třebová
8,91 9 Vojtěch Smutný 07.08.02 – 25.04. – Brno
8,81 +1,3 5 H Ivan Charbaka 22.06.01 – 08.09. – Brno
8,81 5 A Martin Pohanka 29.10.02 – 11.10. – České Budějovice
9,05 3 B Jakub Doležal 20.05.03 – 14.05. – Brno
9,18 4 B Šimon Kafka 12.01.04 – 14.05. – Brno
9,1 6 Martin Švarcberger 01 – 23.05. – Brno
9,25 1 C Matyáš Galvas 11.02.04 – 14.05. – Brno
9,32 5 Vojtěch Hyánek 29.01.02 – 21.05. – Brno
9,42 14 Kryštof Bílý 29.10.00 – 25.04. – Brno
9,2 7 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 16.01. – Brno
9,49 8 Jiří Marčík 19.02.04 – 21.05. – Brno
/9,41 +2,4 4 B – 01.05. – Přerov/
9,51 1 Jan Gregor 06 – 25.04. – Brno
1 Rudolf Žižka 07.04.04 – 23.01. – Brno
9,55 2 F Jan Sebastian Pučera 02 – 14.05. – Brno
9,58 2 Vít Holík 05.05.06 – 25.04. – Brno
9,5 4 Matěj Máša 29.03.04 – 23.05. – Brno
9,76 +1,8 7 H Jan Dočekal 03 – 08.09. – Brno
9,81 4 B Marek Čermák 03 – 24.09. – Hodonín
9,6 5 Adam Gorani 18.10.04 – 23.01. – Brno
9,7 7 David Zafirelis – 23.05. – Brno
9,99 +0,3 3 J Josef Racek 16.04.04 – 08.09. – Brno
9,8 9 Filip Alec Matouš 21.06.05 – 23.01. – Brno
8 Jan Sojka – 23.05. – Brno
10,06 4 C Tomáš Tesař 09.11.02 – 03.09. – Brno
10,10 28 Samuel Provazník 24.11.03 – 25.04. – Brno
10,13 7 Patrick Melcher 19.01.06 – 25.04. – Brno
10,21 15 Jáchym Tachovský 04.11.05 – 25.04. – Brno
10,0 13 Matyáš Tachovský 29.08.02 – 16.01. – Brno
1 Vojtěch Bazala 06 – 23.05. – Brno
3 Tadeáš Svoboda 07 – 23.05. – Brno
14 Lukáš Merta 22.10.07 – 17.08. – Brno
10,1 11 Martin Kamann 01 – 23.05. – Brno
č Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 25.09. – Brno
10,2 7 Jiří Staněk 05 – 23.05. – Brno
8 David Jaitner 02 – 23.05. – Brno
10,46 32 Adam Filipi 22.08.02 – 25.04. – Brno
10,49 4 E Patrick Doppler 01.08.03 – 03.09. – Brno
10,64 35 Jáchym Badin 06.12.02 – 25.04. – Brno
10,5 5 Martin Sedlecký 06 – 23.05. – Brno
č Tomáš Palát 26.07.03 – 25.09. – Brno
10,6 9 Vojtěch Bakič 14.05.03 – 23.05. – Brno
12 Patrik Rusek 06 – 17.08. – Brno
10,90 21 Vojtěch Holcman 02.02.07 – 25.04. – Brno
10,7 2 Lukáš Žáček 15.06.06 – 23.01. – Brno
č Jan Svoboda 07 – 25.09. – Brno
11,06 25 Viktor Lekeš 07.11.07 – 25.04. – Brno
11,26 37 Martin Hübel 14.03.03 – 25.04. – Brno
11,39 28 Petr Zajíček 05.03.07 – 25.04. – Brno
11,1 19 Samuel Hrazdira 02.07.04 – 23.01. – Brno
8-9 Ondřej Skovajsa 25.02.06 – 23.05. – Brno
10 Lukáš Dvořák 17.07.07 – 23.05. – Brno
11,2 4 Michal Kadrnožka 06 – 23.01. – Brno
11,4 10 Robin Pohanka 03 – 23.05. – Brno
11,6 21 David Beneš 05 – 23.01. – Brno
3 Vojtěch Lorenc 08 – 23.05. – Brno
11,7 4 Filip Zatloukal 28.06.08 – 23.05. – Brno
11,8 6 Vojtěch Jedlička 16.02.06 – 23.01. – Brno
11,9 10 Robert Ševčík 04 – 23.05. – Brno
12,33 34 Jakub Gregor 08 – 25.04. – Brno
12,6 12 Matěj Dujka 27.04.08 – 23.01. – Brno
30,59 13 Petr Hověžák 09.11.10 – 16.04. – Brno
100 m
13,26 +1,0 5 A Viktor Veleba 04.11.01 – 01.05. – Přerov
13,2 5 Adam Hladký 10.06.00 – 10.08. – Brno
14,38 +0,8 2 B Jaromír Morávek 22.03.03 – 15.07. – Břeclav
14,75 -1,5 2 C Michal Kadlec 20.09.02 – 26.04. – Blansko
14,7 9 Lukáš Punčochář 18.11.02 – 10.08. – Brno
15,66 +1,5 4 B Jiří Marčík 19.02.04 – 01.05. – Přerov
16,77 5 Patrick Melcher 19.01.06 – 16.04. – Brno
17,09 9 Lukáš Žáček 15.06.06 – 16.04. – Brno
18,03 19 Vojtěch Holcman 02.02.07 – 16.04. – Brno
18,39 25 Vojtěch Jedlička 16.02.06 – 16.04. – Brno
18,2 12 Lukáš Merta 22.10.07 – 10.08. – Brno
18,73 30 Lukáš Dvořák 17.07.07 – 16.04. – Brno
20,61 50 Abraham Hrazdira 27.07.07 – 16.04. – Brno
150 m
17,68 +0,4 3 A Lukáš Habr 14.09.00 – 09.05. – Vyškov
19,03 +0,0 1 B Adam Hladký 10.06.00 – 09.05. – Vyškov
19,12 1 B Jiří Brtník 11.01.00 – 06.06. – Hodonín
19,32 +0,0 2 D Jakub Hurt 08.03.01 – 12.09. – Šumperk
19,69 -0,7 1 F Josef Kaplan 24.05.00 – 12.09. – Šumperk
19,77 2 C Viktor Veleba 04.11.01 – 17.05. – Břeclav
19,83 3 C Jakub Stibal 29.01.01 – 17.05. – Břeclav
20,47 +0,0 1 E Milan Haminger 22.08.01 – 12.09. – Šumperk
20,48 +1,3 1 G Lukáš Punčochář 18.11.02 – 08.09. – Brno
21,27 4 C Adam Zourek 04.02.01 – 06.06. – Hodonín
21,33 3 B Štěpán Ryš 23.04.02 – 17.05. – Břeclav
21,40 1 B Jaromír Morávek 22.03.03 – 24.09. – Hodonín
21,50 1 E Jonáš Konečný 21.01.03 – 14.05. – Brno
21,52 2 C Michal Kadlec 20.09.02 – 13.09. – Znojmo
21,75 1 F Vladimír Pokora 01.08.04 – 14.05. – Brno
21,86 +1,3 2 H Vojtěch Matějíček 29.09.02 – 08.09. – Brno
21,91 +0,2 3 C Ivan Charbaka 22.06.01 – 06.09. – Břeclav
21,95 +1,3 3 H Martin Pohanka 29.10.02 – 08.09. – Brno
22,07 6 Jakub Doležal 20.05.03 – 15.03. – Praha
22,11 4 A Vojtěch Hyánek 29.01.02 – 14.05. – Brno
22,13 4 D Ladislav Kinc 03.09.01 – 06.06. – Hodonín
22,18 1 B Rudolf Žižka 07.04.04 – 14.05. – Brno
22,33 1 G Vojtěch Pavelka 25.06.02 – 14.05. – Brno
22,2 6 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 27.07. – Brno
22,50 +1,3 5 H Vojtěch Hyjánek 29.01.02 – 08.09. – Brno
23,3 8 Jiří Marčík 19.02.04 – 27.07. – Brno
22,62 2 E Kryštof Bílý 29.10.00 – 17.05. – Břeclav
23,98 ms Šimon Kafka 12.01.04 – 14.05. – Brno
23,99 16 Vojtěch Pavelka 25.06.02 – 07.05. – Brno
24,0 10 Josef Racek 16.04.04 – 27.07. – Brno
25,14 4 C Tomáš Vrbacký 03 – 14.05. – Brno
26,20 35 Tomáš Tesař 09.11.02 – 07.05. – Brno
26,37 13 Samuel Provazník 24.11.03 – 21.05. – Brno
27,2 10 Patrik Rusek 06 – 17.08. – Brno
27,5 11 Lukáš Merta 22.10.07 – 27.07. – Brno
200 m
26,1 5 Adam Hladký 10.06.00 – 20.07. – Brno
/27,40 +2,6 5 A Viktor Veleba 04.11.01 – 01.05. – Přerov/
28,76 +1,2 2 Vladimír Pokora 01.08.04 – 26.05. – Ostrava
29,8 8 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 20.07. – Brno
30,69 +0,0 1 C Jaromír Morávek 22.03.03 – 29.07. – Břeclav
30,81 3 Rudolf Žižka 07.04.04 – 16.04. – Brno
31,43 5 Matyáš Galvas 11.02.04 – 16.04. – Brno
32,4 10 Jiří Marčík 19.02.04 – 20.07. – Brno
33,75 12 Josef Racek 16.04.04 – 16.04. – Brno
35,28 18 Filip Alec Matouš 21.06.05 – 16.04. – Brno
38,1 12 Lukáš Merta 22.10.07 – 20.07. – Brno
44,15 30 Štěpán Daněk 05.12.04 – 16.04. – Brno
300 m
39,98 2 F Adam Hladký 10.06.00 – 09.09. – Brno
40,06 3 D Jiří Brtník 11.01.00 – 09.09. – Brno
40,99 3 B Jakub Stibal 29.01.01 – 09.05. – Vyškov
42,09 1 E Jakub Hurt 08.03.01 – 09.09. – Brno
43,06 2 B Ondřej Ševčík 01.07.00 – 17.05. – Břeclav
43,75 4 B Viktor Veleba 04.11.01 – 06.06. – Hodonín
44,12 4 Milan Haminger 22.08.01 – 25.04. – Brno
44,30 6 A Jaromír Morávek 22.03.03 – 27.09. – Olomouc
44,35 5 G Petr Pazourek 06.05.00 – 09.09. – Brno
45,02 3 Lukáš Punčochář 18.11.02 – 16.04. – Brno
45,71 2 C Kryštof Bílý 29.10.00 – 09.05. – Vyškov
45,90 5 H Jakub Vrátný 09.04.00 – 09.09. – Brno
46,08 1 B Michal Kadlec 20.09.02 – 13.09. – Znojmo
46,20 3 H Adam Zourek 04.02.01 – 09.09. – Brno
46,48 1 C Vladimír Pokora 01.08.04 – 03.09. – Brno
46,75 1 G Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 03.09. – Brno
46,79 6 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 16.04. – Brno
47,24 7 F Ladislav Kinc 03.09.01 – 09.09. – Brno
47,42 1 D Rudolf Žižka 07.04.04 – 03.09. – Brno
47,52 8 Jakub Doležal 20.05.03 – 16.04. – Brno
47,72 9 Antonín Sekerka 04.05.03 – 16.04. – Brno
48,59 2 G Vojtěch Hyánek 29.01.02 – 03.09. – Brno
49,65 4 G Ivan Charbaka 22.06.01 – 09.09. – Brno
53,07 17 Martin Pohanka 29.10.02 – 16.04. – Brno
53,38 16 Jonáš Konečný 21.01.03 – 04.06. – Blansko
54,30 6 A Marek Čermák 03 – 24.09. – Hodonín
54,36 17 Kryštof Doležal 02 – 04.06. – Blansko
54,93 3 D Tomáš Vrbacký 03 – 03.09. – Brno
55,9 č Vít Holík 05.05.06 – 20.06. – Slavkov
54,6 č Tomáš Palát 26.07.03 – 20.06. – Slavkov
56,14 20 Patrick Doppler 01.08.03 – 04.06. – Blansko
56,65 23 Šimon Kafka 12.01.04 – 04.06. – Blansko
57,72 21 Matyáš Oujezdský 07.02.03 – 16.04. – Brno
58,12 22 Samuel Provazník 24.11.03 – 16.04. – Brno
58,3 č Filip Alec Matouš 21.06.05 – 20.06. – Slavkov
58,58 23 Tomáš Tesař 09.11.02 – 16.04. – Brno
58,9 4 David Zafirelis – 23.05. – Brno
59,0 14 Jiří Marčík 19.02.04 – 03.08. – Brno
1:00,34 28 David Suchánek 03 – 04.06. – Blansko
1:00,38 29 Jakub Matula 04 – 04.06. – Blansko
1:00,67 4 F Matyáš Tachovský 29.08.02 – 03.09. – Brno
1:01,3 6 Vojtěch Bakič 14.05.03 – 23.05. – Brno
1:01,7 6 Martin Kamann 01 – 23.05. – Brno
1:05,0 1 Jan Slavík 25.11.08. – 21.11. – Vyškov
1:05,3 15 Lukáš Merta 22.10.07 – 03.08. – Brno
1:05,5 2 Filip Zatloukal 28.06.08 – 21.11. – Vyškov
1:11,1 8 Robin Pohanka 03 – 23.05. – Brno
1:30,4 16 Jakub Merta 06 – 03.08. – Brno
400 m
58,7 3 Adam Hladký 10.06.00 – 27.07. – Brno
1:07,7 6 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 27.07. – Brno
1:13,7 1 Vít Holík 05.05.06 – 21.11. – Vyškov
1:18,8 2 Filip Alec Matouš 21.06.05 – 23.05. – Brno
1:20,3 1 Rudolf Žižka 07.04.04 – 23.01. – Brno
1:21,5 1 Vojtěch Bazala 06 – 23.05. – Brno
1:21,8 3 Josef Racek 16.04.04 – 23.01. – Brno
1:27,3 3 Jan Svoboda 07 – 23.05. – Brno
1:29,2 14 Patrick Melcher 19.01.06 – 21.11. – Vyškov
1:31,8 1 Lukáš Žáček 15.06.06 – 23.01. – Brno
1:33,3 13 Adam Gorani 18.10.04 – 23.01. – Brno
1:37,5 15 Samuel Hrazdira 02.07.04 – 23.01. – Brno
2 Vojtěch Holcman 02.02.07 – 23.01. – Brno
1:39,5 7 Lukáš Merta 22.10.07 – 23.05. – Brno
1:44,1 5 Matěj Dujka 27.04.08 – 23.01. – Brno
1:44,9 6 Michal Kadrnožka 06 – 23.01. – Brno
1:45,1 7 Lukáš Dvořák 17.07.07 – 23.01. – Brno
1:45,6 17 David Beneš 05 – 23.01. – Brno
1:55,4 12 Vojtěch Jedlička 16.02.06 – 23.01. – Brno
500 m
1:14,36 3 A Adam Hladký 10.06.00 – 12.12. – Bratislava-klubovní rekord
1:37,1 č Vladimír Pokora 01.08.04 – 25.09. – Brno
1:44,1 č Vít Holík 05.05.06 – 25.09. – Brno
1:47,6 č Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 25.09. – Brno
1:52,4 č Jan Svoboda 07 – 25.09. – Brno
2:01,5 č Lukáš Dvořák 17.07.07 – 25.09. – Brno
2:02,2 č Lukáš Merta 22.10.07 – 25.09. – Brno
2:06,6 č Vojtěch Holcman 02.02.07 – 25.09. – Brno
600 m
1:29,7 1 Adam Hladký 10.06.00 – 23.09. – Brno-klubovní rekord
1:39,7 2 Petr Pazourek 06.05.00 – 23.09. – Brno
1:40,4 3 Jakub Stibal 29.01.01 – 23.09. – Brno
1:49,7 5 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 20.07. – Brno
1:51,85 4 D Rudolf Žižka 07.04.04 – 08.09. – Brno
1:58,88 7 D Vladimír Pokora 01.08.04 – 08.09. – Brno
2:00,02 4 C Matyáš Galvas 11.02.04 – 08.09. – Brno
2:00,8 č Josef Racek 16.04.04 – 27.09. – Tišnov
2:06,7 2 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 16.01. – Brno
2:08,9 3 Antonín Sekerka 04.05.03 – 16.01. – Brno
2:13,34 9 C Jiří Marčík 19.02.04 – 09.09. – Brno
2:24,7 8 Martin Pohanka 29.10.02 – 16.01. – Brno
2:34,7 10 Tomáš Tesař 09.11.02 – 16.01. – Brno
2:36,5 11 Lukáš Merta 22.10.07 – 20.07. – Brno
800 m
2:07,04 6 A Adam Hladký 10.06.00 – 20.09. – Praha
2:11,97 3 Jakub Stibal 29.01.01 – 17.05. – Břeclav
2:27,35 2 Jaromír Morávek 22.03.03 – 04.06. – Blansko
2:27,56 10 Kryštof Bílý 29.10.00 – 17.05. – Břeclav
2:28,57 4 C Antonín Sekerka 04.05.03 – 09.09. – Brno
2:31,0 č Josef Kaplan 24.05.00 – 25.09. – Brno
2:31,2 č Jakub Hurt 08.03.01 – 25.09. – Brno
2:33,2 5 Ladislav Kinc 03.09.01 – 04.06. – Brno
2:34,4 6 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 03.08. – Brno
2:37,5 č Ondřej Ševčík 01.07.00 – 25.09. – Brno
2:38,5 12 Štěpán Ryš 23.04.02 – 04.06. – Brno
2:40,60 7 Josef Racek 16.04.04 – 04.06. – Blansko
2:40,7 č Jan Hampl 24.10.00 – 25.09. – Brno
2:41,01 7 Rudolf Žižka 07.04.04 – 07.05. – Brno
2:41,95 1 Jakub Vrátný 09.04.00 – 11.10. – České Budějovice
2:42,19 P Luděk Čumpelík 24.04.03 – 19.09. – Moravská Třebová
2:44,12 9 Jan Dočkal 20.05.03 – 04.06. – Blansko
2:44,13 10 Matyáš Galvas 11.02.04 – 04.06. – Blansko
2:45,5 č Lukáš Punčochář 18.11.02 – 25.09. – Brno
2:45,8 č Martin Pohanka 29.10.02 – 25.09. – Brno
2:49,75 8 Matyáš Oujezdský 07.02.03 – 25.04. – Brno
2:55,42 12 B Jan Dočekal 03 – 09.09. – Brno
3:05,72 18 Samuel Hrazdira 02.07.04 – 04.06. – Blansko
3:09,3 č Vojtěch Hyánek 29.01.02 – 25.09. – Brno
3:12,74 10 Šimon Kafka 12.01.04 – 24.09. – Hodonín
3:15,11 1 Vít Holík 05.05.06 – 25.04. – Brno
3:18,93 20 Vojtěch Hora 03 – 04.06. – Blansko
3:21,1 3 Jiří Šťastný 03 – 23.05. – Brno
3:21,5 č Tomáš Palát 26.07.03 – 25.09. – Brno
3:26,95 4 Patrick Melcher 19.01.06 – 25.04. – Brno
3:30,5 14 Lukáš Merta 22.10.07 – 03.08. – Brno
3:43,11 8 Filip Zatloukal 28.06.08 – 25.04. – Brno
3:48,23 30 Štěpán Daněk 05.12.04 – 07.05. – Brno
1 000 m
2:57,0 3 Adam Hladký 10.06.00 – 10.08. – Brno
3:13,,6 6 Lukáš Habr 14.09.00 – 21.05. – Brno
3:21,0 Antonín Sekerka 04.05.03 – 12.09. – Praha
3:28,0 Josef Racek 16.04.04 – 10.06. – Brno
3:29,5 2 Jakub Stibal 29.01.01 – 09.01. – Brno
3:39,03 13 Ladislav Kinc 03.09.01 – 14.05. – Brno
3:41,5 5 Jakub Vrátný 09.04.00 – 23.05. – Brno
3:53,0 Ivan Charbaka 22.06.01 – 10.06. – Brno
4:18,7 9 Lukáš Merta 22.10.07 – 10.08. – Brno
1 500 m
4:33,55 2 Jakub Stibal 29.01.01 – 14.05. – Brno
4:35,89 1 A Adam Hladký 10.06.00 – 09.09. – Brno
4:51,18 7 Petr Pazourek 06.05.00 – 14.05. – Brno
5:14,93 2 Kryštof Bílý 29.10.00 – 25.04. – Brno
5:20,74 3 Josef Racek 16.04.04 – 03.09. – Brno
5:21,14 3 Jaromír Morávek 22.03.03 – 14.05. – Brno
5:23,41 5 Jan Dočkal 20.05.03 – 14.05. – Brno
5:51,49 7 Matyáš Oujezdský 07.02.03 – 03.09. – Brno
6:53,01 12 Šimon Kafka 12.01.04 – 03.09. – Brno
7:40,60 14 Štěpán Daněk 05.12.04 – 03.09. – Brno
7:52,7 15 Lukáš Merta 22.10.07 – 27.07. – Brno
50 m překážek
8,98 1 D Vladimír Pokora 01.08.04 – 11.10. – České Budějovice
9,88 1 B Rudolf Žižka 07.04.04 – 11.10. – České Budějovice
60 m překážek
10,03 +2,6 4 B Lukáš Punčochář 18.11.02 – 17.06. – Plzeň
10,65 P Luděk Čumpelík 24.04.03 – 19.09. – Moravská Třebová
10,84 3 A Jakub Doležal 20.05.03 – 17.05. – Břeclav
11,15 P Antonín Sekerka 04.05.03 – 19.09. – Moravská Třebová
11,91 8 Vladimír Pokora 01.08.04 – 07.05. – Brno
12,12 P Jaromír Morávek 22.03.03 – 19.06. – Vyškov
200 m překážek
32,7 6 Adam Hladký 10.06.00 – 03.08. – Brno
33,6 8 Jakub Stibal 29.01.01 – 03.08. – Brno
34,4 10 Lukáš Punčochář 18.11.02 – 03.08. – Brno
Výška
150 1 Josef Kaplan 24.05.00 – 23.05. – Brno
147 10 Lukáš Habr 14.09.00 – 10.02. – Brno
142 1 Vojtěch Smutný 07.08.02 – 10.02. – Brno
140 2 Jakub Stibal 29.01.01 – 25.04. – Brno
10 Ivan Charbaka 22.06.01 – 17.05. – Břeclav
3-4 Martin Švarcberger 01 – 23.05. – Brno
135 5 Jakub Doležal 20.05.03 – 25.04. – Brno
3 Josef Racek 16.04.04 – 08.09. – Brno
130 7 Štěpán Ryš 23.04.02 – 25.04. – Brno
8 Michal Kadlec 20.09.02 – 25.04. – Brno
129 7 Matyáš Tachovský 29.08.02 – 10.02. – Brno
125 10 Matyáš Oujezdský 07.02.03 – 25.04. – Brno
6 Jonáš Konečný 21.01.03 – 07.05. – Brno
3 Petr Šťastný 02 – 23.05. – Brno
120 4 Jiří Šťastný 03 – 23.05. – Brno
116 15 A Jaromír Morávek 22.03.03 – 08.09. – Brno
110 8 Jáchym Tachovský 04.11.05 – 25.04. – Brno
105 13 Jáchym Badin 06.12.02 – 25.04. – Brno
1 Jiří Staněk 05 – 23.05. – Brno
100 1 Ondřej Skovajsa 25.02.06 – 23.05. – Brno
5 David Jaitner 02 – 23.05. – Brno
90 2 Milan Sedláček 06 – 23.05. – Brno
2 Karel Šmak 04 – 23.05. – Brno
80 4 Jan Svoboda 07 – 23.05. – Brno
Dálka
562 3 Lukáš Habr 14.09.00 – 06.06. – Hodonín
557 4 Jakub Hurt 08.03.01 – 06.09 – Břeclav
553 2 Jiří Brtník 11.01.00 – 14.05. – Brno
523 6 Josef Kaplan 24.05.00 – 17.05. – Břeclav
504 č Adam Hladký 10.06.00 – 25.09. – Brno
501 9 Viktor Veleba 04.11.01 – 17.05. – Břeclav
480 č Ivan Charbaka 22.06.01 – 27.09. – Tišnov
472 4 Ondřej Ševčík 01.07.00 – 25.04. – Brno
465 10 B Ladislav Kinc 03.09.01 – 08.09. – Brno
462 č Jan Hampl 24.10.00 – 25.09. – Brno
458 č Lukáš Punčochář 18.11.02 – 25.09. – Brno
455 +0,8 5 Petr Pazourek 06.05.00 – 09.05. – Vyškov
454 č Jakub Vrátný 09.04.00 – 25.09. – Brno
1 Jaromír Morávek 22.03.03 – 30.05. – Ivančice
451 P Luděk Čumpelík 24.04.03 – 19.09. – Moravská Třebová
442 P Antonín Sekerka 04.05.03 – 19.09. – Moravská Třebová
428 2 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 16.01. – Brno
427 9 Milan Haminger 22.08.01 – 25.04. – Brno
422 10 Michal Kadlec 20.09.02 – 27.09. – Olomouc
410 5 Vojtěch Smutný 07.08.02 – 25.04. – Brno
410 Štěpán Ryš 23.04.02 – 12.09. – Praha
409 8 Jonáš Konečný 21.01.03 – 03.09. – Brno
408 5 Jakub Doležal 20.05.03 – 15.03. – Praha
406 5 Jakub Stibal 29.01.01 – 09.01. – Brno
402 5 A Matyáš Galvas 11.02.04 – 08.09. – Brno
392 7 Rudolf Žižka 07.04.04 – 14.05. – Brno
390 14 B Martin Pohanka 29.10.02 – 08.09. – Brno
388 č Vladimír Pokora 01.08.04 – 25.09. – Brno
378 2 Matěj Máša 29.03.04 – 23.05. – Brno
373 15 Matyáš Oujezdský 07.02.03 – 25.04. – Brno
371 8 Josef Racek 16.04.04 – 17.08. – Brno
370 18 B Vojtěch Hyánek 29.01.02 – 08.09. – Brno
368 13 Adam Zourek 04.02.01 – 25.04. – Brno
č Vít Holík 05.05.06 – 25.09. – Brno
358 12 Jiří Marčík 19.02.04 – 25.04. – Brno
5 Marek Čermák 03 – 23.05. – Brno
7 Filip Alec Matouš 21.06.05 – 30.05. – Ivančice
349 č Tomáš Palát 26.07.03 – 25.09. – Brno
347 č Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 25.09. – Brno
346 21 Samuel Provazník 24.11.03 – 25.04. – Brno
345 11 Matyáš Tachovský 29.08.02 – 16.01. – Brno
11 Patrik Rusek 06 – 17.08. – Brno
341 19 Tomáš Tesař 09.11.02 – 03.09. – Brno
338 6 Jiří Staněk 05 – 23.05. – Brno
328 1 Martin Sedlecký 06 – 23.05. – Brno
321 24 Tomáš Vrbacký 03 – 14.05. – Brno
320 č Vojtěch Holcman 02.02.07 – 25.09. – Brno
319 2 Tadeáš Svoboda 07 – 23.05. – Brno
306 10 Jan Gregor 06 – 25.04. – Brno
č Jan Svoboda 07 – 25.09. – Brno
305 21 Adam Gorani 18.10.04 – 03.09. – Brno
304 6 Petr Šťastný 02 – 23.05. – Brno
č Lukáš Merta 22.10.07 – 25.09. – Brno
302 23 Jáchym Tachovský 04.11.05 – 03.09. – Brno
295 1 Lukáš Žáček 15.06.06 – 23.01. – Brno
293 16 Samuel Hrazdira 02.07.04 – 23.01. – Brno
4 Milan Sedláček 06 – 23.05. – Brno
290 6 Patrick Melcher 19.01.06 – 23.05. – Brno
288 3 Michal Kadrnožka 06 – 23.01. – Brno
č Lukáš Dvořák 17.07.07 – 25.09. – Brno
280 7 Ondřej Skovajsa 25.02.06 – 23.05. – Brno
277 8 Vojtěch Bazala 06 – 23.05. – Brno
272 21 Viktor Lekeš 07.11.07 – 25.04. – Brno
270 20 David Beneš 05 – 23.01. – Brno
10 Robin Pohanka 03 – 23.05. – Brno
268 10 Robert Ševčík 04 – 23.05. – Brno
260 11 Karel Šmak 04 – 23.05. – Brno
250 7 Vojtěch Jedlička 16.02.06 – 23.01. – Brno
237 č Filip Zatloukal 28.06.08 – 20.06. – Slavkov
204 35 Jakub Gregor 08 – 25.04. – Brno
Koule 2 kg
6,77 č Rudolf Žižka 07.04.04 – 20.06. – Slavkov
6,34 7 Josef Racek 16.04.04 – 25.04. – Brno
6,26 2 Vít Holík 05.05.06 – 25.04. – Brno
5,61 13 Jáchym Tachovský 04.11.05 – 25.04. – Brno
č Vladimír Pokora 01.08.04 – 20.06. – Slavkov
5,19 15 Samuel Hrazdira 02.07.04 – 25.04. – Brno
5,10 3 Vojtěch Holcman 02.02.07 – 25.04. – Brno
5,06 1 Jiří Marčík 19.02.04 – 10.08. – Brno
4,73 č Filip Alec Matouš 21.06.05 – 20.06. – Slavkov
1,94 č Filip Zatloukal 28.06.08 – 20.06. – Slavkov
Koule 3 kg
10,41 2 Antonín Sekerka 04.05.03 – 03.09. – Brno
10,20 3 Štěpán Ryš 23.04.02 – 03.09. – Brno
9,57 č Lukáš Punčochář 18.11.02 – 25.09. – Brno
9,00 4 Jonáš Konečný 21.01.03 – 03.09. – Brno
8,86 č Luděk Čumpelík 24.04.03 – 25.09. – Brno
7,89 8 Vojtěch Konečný 07.08.02 – 03.09. – Brno
7,52 2 David Jaitner 02 – 23.05. – Brno
7,47 3 Jakub Stibal 29.01.01 – 03.08. – Brno
7,08 6 Jan Sebastian Pučera 02 – 14.05. – Brno
6,99 14 Patrick Doppler 01.08.03 – 03.09. – Brno
6,90 15 Jan Dočkal 20.05.03 – 03.09. – Brno
6,83 16 Martin Pohanka 29.10.02 – 03.09. – Brno
6,77 4 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 03.08. – Brno
6,73 5 Petr Šťastný 02 – 23.05. – Brno
6,63 č Jaromír Morávek 22.03.03 – 25.09. – Brno
6,50 11 Jakub Doležal 20.05.03 – 14.05. – Brno
6,38 č Ivan Charbaka 22.06.01 – 27.09. – Tišnov
6,35 18 Tomáš Vrbacký 03 – 03.09. – Brno
5,70 19 Josef Racek 16.04.04 – 03.09. – Brno
5,66 7 Vojtěch Bakič 14.05.03 – 23.05. – Brno
5,50 8 Adam Anděl 03 – 23.05. – Brno
5,30 č Tomáš Palát 26.07.03 – 25.09. – Brno
5,25 9 Jiří Šťastný 03 – 23.05. – Brno
5,22 12 Samuel Provazník 24.11.03 – 25.04. – Brno
5,18 ms Matyáš Tachovský 29.08.02 – 14.05. – Brno
4,86 č Vojtěch Hyánek 29.01.02 – 25.09. – Brno
4,58 21 Štěpán Daněk 05.12.04 – 03.09. – Brno
4,20 22 Samuel Hrazdira 02.07.04 – 14.05. – Brno
Koule 4 kg
11,37 č Jan Hampl 24.10.00 – 25.09. – Brno
10,15 č Ondřej Ševčík 01.07.00 – 25.09. – Brno
9,98 10 Martin Filo 18.02.00 – 07.05. – Brno
9,10 č Josef Kaplan 24.05.00 – 25.09. – Brno
8,44 č Adam Hladký 10.06.00 – 25.09. – Brno
8,34 21 Lukáš Habr 14.09.00 – 21.05. – Brno
7,83 č Jakub Hurt 08.03.01 – 25.09. – Brno
6,47 3 Ladislav Kinc 03.09.01 – 25.04. – Brno
5,02 č Jakub Vrátný 09.04.00 – 25.09. – Brno
Disk 1 kg
29,39 3 Ondřej Ševčík 01.07.00 – 06.06. – Hodonín
27,93 4 Jan Hampl 24.10.00 – 06.06. – Hodonín
13,61 1 Jaromír Morávek 22.03.03 – 15.07. – Břeclav
Oštěp 600 g
41,33 2 Jan Hampl 24.10.00 – 09.05. – Vyškov
27,73 12 Ondřej Ševčík 01.07.00 – 06.06. – Hodonín
12,28 1 Jakub Vrátný 09.04.00 – 11.10. – České Budějovice
Kriketový míček
61,45 2 A Lukáš Punčochář 18.11.02 – 08.09. – Brno
61,06 2 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 24.09. – Hodonín
60,05 1 Jakub Stibal 29.01.01 – 26.04. – Blansko
58,70 5 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 24.09. – Hodonín
50,31 4 A Josef Racek 16.04.04 – 08.09. – Brno
48,25 Štěpán Ryš 23.04.02 – 12.09. – Praha
47,62 9 A Antonín Sekerka 04.05.03 – 08.09. – Brno
44,06 3 Jakub Doležal 20.05.03 – 26.04. – Blansko
42,23 2 B Matyáš Galvas 11.02.04 – 08.09. – Brno
41,46 11 Vojtěch Matějíček 29.09.02 – 07.05. – Brno
40,85 3 Josef Holcman 03 – 26.04. – Brno
40,51 1 Matěj Máša 29.03.04 – 23.05. – Brno
38,19 15 Patrick Doppler 01.08.03 – 04.06. – Blansko
36,94 17 Jan Dočkal 20.05.03 – 04.06. – Blansko
35,95 8 B Jan Dočekal 03 – 08.09. – Brno
34,25 43 Ivan Charbaka 22.06.01 – 04.06. – Brno
33,78 ms Martin Pohanka 29.10.02 – 04.06. – Blansko
33,70 P Jaromír Morávek 22.03.03 – 19.06. – Vyškov
33,63 9 Tomáš Tesař 09.11.02 – 21.05. – Brno
33,09 24 Vojtěch Konečný 07.08.02 – 24.09. – Hodonín
32,12 51 Ladislav Kinc 03.09.01 – 04.06. – Brno
31,00 č Vojtěch Holcman 02.02.07 – 25.09. – Brno
28,54 2 Tadeáš Svoboda 07 – 23.05. – Brno
27,92 24 Jáchym Tachovský 04.11.05 – 04.06. – Blansko
27,50 č Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 25.09. – Brno
27,39 3 Martin Sedlecký 06 – 23.05. – Brno
27,26 26 David Suchánek 03 – 04.06. – Blansko
27,18 28 Martin Hübel 14.03.03 – 07.05. – Brno
26,50 4 Milan Sedláček 06 – 23.05. – Brno
č Vít Holík 05.05.06 – 25.09. – Brno
26,40 29 Dominik Kejda 04 – 07.05. – Brno
26,00 č Lukáš Merta 22.10.07 – 25.09. – Brno
25,48 32 Matyáš Tachovský 29.08.02 – 07.05. – Brno
24,40 MS Vojtěch Hyjánek 29.01.02 – 07.05. – Brno
23,45 5 Tadeáš Ondráček 14.09.05 – 26.04. – Brno
22,76 5 Robert Ševčík 04 – 23.05. – Brno
21,70 5 Patrick Melcher 19.01.06 – 23.05. – Brno
21,24 27 Vojtěch Hora 03 – 04.06. – Blansko
21,10 č Jan Svoboda 07 – 25.09. – Brno
20,60 č Vladimír Pokora 01.08.04 – 25.09. – Brno
19,93 6 Karel Šmak 04 – 23.05. – Brno
19,05 2 Vojtěch Bazala 06 – 26.04. – Brno
15,71 2 Filip Zatloukal 28.06.08 – 23.05. – Brno
11,96 4 Vojtěch Lorenc 08 – 23.05. – Brno
10,55 10 Jakub Merta 06 – 26.04. – Brno
9,80 č Lukáš Dvořák 17.07.07 – 25.09. – Brno
3,50 11 Matěj Dujko 08 – 26.04. – Brno
Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
1 328 5 Viktor Veleba 04.11.01 – 01.05. – Přerov
/8,27-13,26-27,40*/
447 11 Jiří Marčík 19.02.04 – 01.05. – Přerov
/9,41-15,66-32,95*/
poznámka:
*nedovolená podpora větru – nad 2,0 m/s
Pětiboj /60 m-dálka-60 m přek-míček-800 m/
1 782 1 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 19.09. – Moravská Třebová
/8,9-451-10,65-57,00-2:42,19/
1 630 2 Antonín Sekerka 04.05.03 – 19.09. – Moravská Třebová
/8,76-442-11,15-46,79-2:42,49/
1 455 2 Jaromír Morávek 22.03.03 – 19.06. – Vyškov
/8,74-422-12,12-33,70-2:32,71/
Čtyřboj /50 m-dálka-koule 3 kg-300 m/
3 335 1 Jaromír Morávek 22.03.03 – 20.06. – Slavkov
/7,1-415-6,00-47,2/
2 502 4 Martin Pohanka 29.10.02 – 20.06. – Slavkov
/7,6-315-5,76-54,1/
2 122 6 Tomáš Palát 26.07.03 – 20.06. – Slavkov
/8,4-315-4,86-54,6/
Čtyřboj /50 m-dálka-koule 2 kg-300 m/
2 908 1 Rudolf Žižka 07.04.04 – 20.06. – Slavkov
/7,4-314-6,77-48,7/
2 813 2 Vladimír Pokora 01.08.04 – 20.06. – Slavkov
/7,3-324-5,61-49,4/
2 460 1 Vít Holík 05.05.06 – 20.06. – Slavkov
/7,8-354-5,44-55,9/
2 126 14 Filip Alec Matouš 21.06.05 – 20.06. – Slavkov
/7,9-312-4,73-58,3/
832 23 Filip Zatloukal 28.06.08 – 20.06. – Slavkov
/9,3-237-1,94-1:14,6/
Čtyřboj /60m-dálka-koule 4 kg-800m/
1950 1 Adam Hladký 10.06.00 – 25.09. – Brno
/8,0-504-8,44-2:14,2/
1885 2 Josef Kaplan 24.05.00 – 25.09. – Brno
/7,7-506-9,10-2:31,0/
1785 3 Jan Hampl 24.10.00 – 25.09. – Brno
/7,9-462-11,37-2:40,7/
1730 4 Jakub Hurt 08.03.01 – 25.09. – Brno
/8,0-510-7,83-2:31,2/
1636 5 Ondřej Ševčík 01.07.00 – 25.09. – Brno
/8,3-463-10,15-2:37,5/
11,69 6 Jakub Vrátný 09.04.00 – 25.09. – Brno
/8,7-454-5,02-2:43,1/
11,41 7 Ladislav Kinc 03.09.01 – 25.09. – Brno
/8,6-450-5,91-2:42,6/
Čtyřboj /60m-dálka-koule 3 kg-800m/
1492 1 Lukáš Punčochář 18.11.02 – 25.09. – Brno
/8,4-458-9,57-2:45,5/
1278 2 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 25.09. – Brno
/9,1-438-8,86-2:43,4/
1203 3 Jaromír Morávek 22.03.03 – 25.09. – Brno
/8,9-402-6,63-2:35,7/
995 4 Martin Pohanka 29.10.02 – 25.09. – Brno
/9,0-362-6,15-2:45,8/
705 6 Vojtěch Hyánek 29.01.02 – 25.09. – Brno
/9,1-352-4,86-3:09,3/
460 7 Tomáš Palát 26.07.03 – 25.09. – Brno
/10,5-349-5,30-3:21,5/
Čtyřboj /60m-dálka-kriketový míček-500m/
1871 1 Vladimír Pokora 01.08.04 – 25.09. – Brno
/8,9-388-20,60-1:37,1/
1581 1 Vít Holík 05.05.06 – 25.09. – Brno
/9,7-368-26,50-1:44,1/
1436 2 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 25.09. – Brno
/10,1-347-27,50-1:47,6/
1151 3 Jan Svoboda 07 – 25.09. – Brno
/10,7-306-21,10-1:52,4/
1019 6 Vojtěch Holcman 02.02.07 – 25.09. – Brno
/10,8-320-31,00-2:06,6/
933 9 Jakub Merta 06 – 25.09. – Brno
/11,4-304-26,00-2:02,2/
827 11 Lukáš Dvořák 17.07.07 – 25.09. – Brno
/11,3-288-9,80-2:01,5/
Čtyřboj /60m-dálka-kriketový míček -600m/
24 2 Josef Racek 16.04.04 – 27.09. – Tišnov
/10,2-354-42,10-2:00,8/
Čtyřboj /60m-800 m-kriketový míček-výška/
1 204 13 Štěpán Ryš 23.04.02 – 04.06. – Brno
/8,7-2:38,5-40,80-130/
952 33 Ivan Charbaka 22.06.01 – 04.06. – Brno
/9,0-2:57,5-34,25-135/
Čtyřboj /60m-800 m-kriketový míček-dálka/
1 188 16 Ladislav Kinc 03.09.01 – 04.06. – Brno
/8,7-2:33,2-32,12-428/
Čtyřboj /60m-dálka-koule-1 000m/
1 139 3 Ivan Charbaka 22.06.01 – 27.09. – Tišnov
/8,7-480-6,38-3:58,9/
Štafeta 4 x 60 m
31,38 2 Brtník-Kaplan-Veleba-Zourek – 09.05. – Vyškov
32,47 5 B Ševčík-Hladký-Kinc-Hurt – 09.09. – Brno
32,66 2 B Hampl-Charbaka-Kinc-Stibal – 06.06. – Hodonín
32,86 3 B Brtník-Haminger-Vrátný-Kaplan – 12.09. – Šumperk
32,97 5 Stibal-Pazourek-Charbaka-Haminger – 09.05. – Vyškov
33,90 2 B Doležal-Punčochář-Hudeček-Kadlec – 24.09. – Hodonín
33,95 4 A Charbaka-Kinc-Pazourek-Slavík – 17.05. – Břeclav
34,62 2 Doležal-Hyjánek-Matějíček-Puč – 07.05. – Brno
34,17 2 Kadlec-Dočkal-Doležal-Punčochář – 04.06. – Blansko
34,77 3 Kafka-Konečný-Ryš-Sekerka – 04.06. – Blansko
35,10 3 A Morávek-Oujezdský-Pohanka-Kadlec – 14.05. – Brno
35,81 3 Punčochář-Žižka-Doležal-Morávek – 21.05. – Brno
36,22 6 B Pokora-Hudeček-Matějíček-Punčochář – 09.09. – Brno
36,36 3 D Galvas-Marčík-Sekerka-Žižka – 09.09. – Brno
36,73 1 B Dočkal-Kafka-Konečný-Hudeček – 03.09. – Brno
37,89 5 Provazník-Hyjánek-Marčík-Pokora – 21.05. – Brno
37,95 7 Hrazdíra S-Pokora-Žižka-Doležal K – 04.06. – Blansko
37,98 3 B Pokora-Žižka-Marčík-Tachovský – 03.09. – Brno
38,01 3 B Galvas-Hrazdira-Pokora-Vrbacký – 14.05. – Brno
38,08 10 Hrazdira-Pokora-Žižka-Marčík – 07.05. – Brno
40,51 9 Doppler-Matula-Tachovský-Hora – 04.06. – Blansko
Štafeta 4 x 60 m – smíšená / ACMS-TJ Sokol Přísnotice/
34,30 2 A Doležal-Punčochář-Kadlec-Stodůlka – 03.09. – Brno
35,72 1 C Stodůlka-Dočkal-Kafka-Konečný – 14.05. – Brno
37,58 9 Oujezdský-Pohanka-Stodůlka-Kafka – 07.05. – Brno
Štafeta 4 x 60 m – smíšená / ACMS-TJ Sokol Přísnotice/
Štafeta 4 x 300 m
2:53,37 3 B Hladký-Stibal-Hurt-Vrátný – 06.09. – Břeclav
Štafeta 4 x 300 m – smíšená / ACMS-TJ Sokol Přísnotice/
2:57,04 2 B Hladký-Pazourek-Slavík-Ševčík – 12.09. – Šumperk
Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno mužů, starších a mladších žáků
MUŽI
100 m
10,96 +1,8 2 Martin Lazor 15.07.84 – 22.08. – Třinec- ŠK Comenium Michalovce
11,60 -0,2 4 A Matúš Gerec 25.08.94 – 13.06. – Uherské Hradiště
200 m
22,56 +0,1 1 A Martin Lazor 15.07.84 – 22.08. – Třinec – ŠK Comenium Michalovce
22,97 +0,2 4 A Matúš Gerec 25.08.94 – 30.05. – Uherské Hradiště
400 m
51,08 1 A Matúš Gerec 25.08.94 – 13.06. – Uherské Hradiště
1 500 m
4:13,02 8 Filip Záveský 05.08.93 – 13.06. – Hodonín – ČTBK ISCAREY Č. Třebová
4:13,54 9 Michal Horáček 05.01.75 – 13.06. – Hodonín – ČTBK ISCAREY Č. Třebová
5 00 m
15:31,15 3 Filip Záveský 05.08.93 – 13.06. – Hodonín – ČTBK ISCAREY Č. Třebová
15:45,24 5 Michal Horáček 05.01.75 – 13.06. – Hodonín – ČTBK ISCAREY Č. Třebová
10 00 m
32:10,36 2 Filip Záveský 05.08.93 – 16.05. – Olomouc – ČTBK ISCAREY Č. Třebová
32:34,63 5 Michal Horáček 05.01.75 – 16.05. – Olomouc – ČTBK ISCAREY Č. Třebová
Tyč
495 1 Tomáš Krajňák 30.09.89 – 30.05. – Břeclav – Akademik TU Košice
Koule 7,26 kg
12,75 1 Roman Vida 02.10.69 – 13.06. – Uh.Hradiště -AO Slávia UK Bratislava
Disk 2 kg
35,44 2 Roman Vida 02.10.69 – 13.06. – Uh.Hradiště -AO Slávia UK Bratislava
JUNIOŘI /18-19 let/
100 m
11,04 +0,6 1 C Lukáš Vaverka 13.02.97 – 13.06. – Hodonín – VSK Univerzita Brno
11,17 +1,1 2 C Filip Navrátil 19.04.97 – 16.05. – Olomouc – VSK Univerzita Brno
11,49 +1,0 4 A Leon Gattermayer 15.01.97 – 16.05. – Olomouc – VSK Univerzita Brno
200 m
22,64 +1,2 3 B Lukáš Vaverka 13.02.97 – 13.06. – Hodonín – VSK Univerzita Brno
22,79 +0,1 3 A Filip Navrátil 19.04.97 – 22.08. – Třinec – VSK Univerzita Brno
800 m
2:07,51 4 Šimon Slavík 18.11.96 – 05.09. – Břeclav – VSK Univerzita Brno
1 500 m
4:37,47 5 Šimon Slavík 18.11.96 – 13.06. – UH. Hradiště – VSK Univerzita Brno
110 m překážek
21,13 -0,4 2 B Šimon Slavík 18.11.96 – 13.06. – UH. Hradiště – VSK Univerzita Brno
Dálka
722 +0,4 1 Filip Navrátil 19.04.97 – 13.06. – Hodonín – VSK Univerzita Brno
Koule 7,26 kg
11,70 5 Zdeněk Ščudla 06.02.96 – 13.06. – UH. Hradiště – VSK Univerzita Brno
Disk 2 kg
30,66 11 Zdeněk Ščudla 06.02.96 – 13.06. – UH. Hradiště – VSK Univerzita Brno
Oštěp 800 g
48,98 1 Zdeněk Ščudla 06.02.96 – 30.05. – UH. Hradiště – VSK Univerzita Brno
DOROSTENCI /16-17 let/
100 m
12,02 -0,8 2 B Jan Kopečný 25.08.98 – 30.05. – UH. Hradiště – VSK Univerzita Brno
12,15 -1,0 ms Filip Lorenz 03.06.98 – 30.05. – UH. Hradiště – VSK Univerzita Brno
200 m
24,63 -1,1 5 B Jan Kopečný 25.08.98 – 30.05. – UH. Hradiště – VSK Univerzita Brno
24,82 -1,4 5 B Daniel Suchánek 15.02.99 – 16.05. – Vyškov – VSK Univerzita Brno
400 m
54,02 2 A Daniel Suchánek 15-02.99 – 30.05. – Uh. Hradiště – VSK Univerzita Brno
1:00,42 5 B Adam Bojanovský 04.12.98 – 05.09. – Břeclav – VSK Univerzita Brno
Výška
165 3 Lukáš Kračmar 23.04.98 – 05.09. – Břeclav- VSK Univerzita Brno
Dálka
667 1 Lukáš Kračmar 23.04.98 – 05.09. – Břeclav- VSK Univerzita Brno
571 6 Jan Kopečný 25.08.98 – 05.09. – Břeclav- VSK Univerzita Brno
Trojskok
12,88 +2,1 1 Lukáš Kračmar 23.04.98 – 13.06. – Uh. Hradiště – VSK Univerzita Brno
/12,75 +1,5 – 13.06. – Uh. Hradiště/
ŽÁCI
150 m
21,36 19 Ondřej Slavík 14.04.01 – 17.05. – Břeclav – Sokol Přísnotice
300 m
45,16 4 C Ondřej Slavík 14.04.01 – 12.09. – Šumperk- Sokol Přísnotice
800 m
2:51,29 13 Jakub Stodůlka 03.07.03 – 04.06. – Blansko – Sokol Přísnotice
1 500 m
4:09,36 6 Daniel Kotyza 05.01.00 – 30.05. – Břeclav – VSK Univerzita Brno
4:50,79 4 Ondřej Slavík 14.04.01 – 17.05. – Břeclav – Sokol Přísnotice
60 m překážek
12,66 9 Jakub Stodůlka 03.07.03 – 04.06. – Blansko – Sokol Přísnotice
Dálka
413 6 Jakub Stodůlka 03.07.03 – 03.09. – Brno – Sokol Přísnotice
Výsledky atletek Moravské Slavie v roce 2015
Výsledky atletek AC Moravská Slavia Brno v roce 2015
ŽENY
60 m
7,49 1 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 17.01. – Olomouc
7,69 S Adam Zach 28.03.93 – 24.01. – Olomouc
100 m
11,20 +2,0 3 David Klézl 05.09.94 – 07.06. – Třinec
11,48 3 Patrik Seknička 16.05.95 – 10.06. – Tachov
11,80 -1,3 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 23.05. – Stará Boleslav
12,06 -0,1 6 A Adam Zach 28.03.93 – 13.06. – Hodonín
12,61 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
150 m
18,07 -2,8 2 E Vojtěch Čech 09.06.94 – 08.05. – Praha
20,1 3 Pavel Musil 30.03.75 – 17.08. – Brno
200 m
22,71 +1,2 2 A David Klézl 05.09.94 – 07.06. – Třinec
25,85 -2,5 5 C Tomáš Bouda 12.09.91 – 30.05. – Uherské Hradiště
400 m
53,21 2 A David Klézl 05.09.94 – 16.05. – Vyškov
53,28 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 23.05. – Stará Boleslav
53,70 1 Patrik Seknička 16.05.95 – 10.06. – Tachov
1:08,16 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
1:24,7 11 Petr Kaňovský 28.12.76 – 27.07. – Brno
500 m
1:11,65 1 Jan Dvořák 02.01.77 – 26.04. – Blansko
600 m
1:41,6 4 Libor Tuček 04.08.65 – 20.07. – Brno
800 m
2:05,92 2 A Jakub Procházka 11.08.94 – 30.05. – Uherské Hradiště
2:07,42 3 Pavel Musil 30.03.75 – 05.09. – Břeclav
2:11,12 3 B Jaroslav Novotný 15.03.84 – 30.05. – Uherské Hradiště
2:14,19 7 Petr Jeřábek 14.09.93 – 13.06. – Uherské Hradiště
2:25,43 4 Libor Tuček 04.08.65 – 14.03. – Praha
2:53,04 4 Petr Kaňovský 28.12.76 – 14.03. – Praha
1 000 m
2:39,5 1 Pavel Musil 30.03.75 – 10.08. – Brno
3:23,42 S Vojtěch Čech 09.06.94 – 10.01. – Liberec
3:26,14 S Adam Zach 28.03.93 – 25.01. – Olomouc
1 500 m
4:08,66 4 Jakub Ambros 28.05.87 – 16.05. – Olomouc
4:08,07 4 František Mahovský 22.12.83 – 13.06. – Hodonín
4:18,92 1 Patrik Sochor 22.09.95 – 16.05. – Vyškov
4:21,80 9 Milan Hrazděra 03.06.84 – 22.08. – Třinec
4:27,01 4 Jakub Procházka 11.08.94 – 16.05. – Vyškov
4:27,11 1 David Strnka 16.10.95 – 05.09. – Břeclav
4:30,06 10 Karel Petroš 29.08.90 – 22.08. – Třinec
4:30,45 14 Vojtěch Koníř 25.10.91 – 31.05. – Břeclav
4:30,62 5 Jaroslav Novotný 15.03.84 – 16.05. – Vyškov
4:30,92 7 Pavel Musil 30.03.75 – 16.05. – Vyškov
4:36,15 8 Lukáš Soural 09.12.82 – 16.05. – Vyškov
4:50,3 2 Michal Glier 10.03.82 – 27.07. – Brno
4:51,79 11 Petr Jeřábek 14.09.93 – 13.06. – Uherské Hradiště
5:00,44 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 24.05. – Stará Boleslav
5:18,79 7 Petr Kaňovský 28.12.76 – 23.01. – Praha
6:02,14 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
1 míle – 1 609,34 m
4:36,2 1 František Mahovský 22.12.83 – 23.09. – Brno
2 000 m
5:57,2 1 Pavel Musil 30.03.75 – 20.07. – Brno
7:00,8 2 Jan Fiala 28.09.72 – 20.07. – Brno
3 000 m
8:52,45 2 Milan Hrazděra 03.06.84 – 22.08. – Třinec
8:54,92 3 František Mahovský 22.12.83 – 22.08. – Třinec
9:18,85 8 Karel Petroš 29.08.90 – 22.08. – Třinec
9:42,91 3 Lukáš Soural 09.12.82 – 13.06. – Uherské Hradiště
9:43,74 4 Pavel Musil 30.03.75 – 13.06. – Uherské Hradiště
9:48,26 5 Jaroslav Novotný 15.03.84 – 13.06. – Uherské Hradiště
9:51,60 6 Vlastimil Chadim 13.10.76 – 13.06. – Uherské Hradiště
10:31,68 10 Michal Sláma 16.11.93 – 07.02. – Bratislava
11:00,80 11 Petr Kaňovský 28.12.76 – 21.01. – Jablonec
11:11,1 3 Jan Fiala 28.09.72 – 10.08. – Brno
11:11,72 11 Pavel Hověžák 21.01.75 – 13.06. – Uherské Hradiště
5 000 m
15:27,16 2 František Mahovský 22.12.83 – 13.06. – Hodonín
15:58,0 3 Daniel Orálek 29.03.70 – 12.08. – Brno
16:07,0 5 Lukáš Soural 09.12.82 – 12.08. – Brno
16:17,0 6 Vojtěch Koníř 25.10.91 – 12.08. – Brno
16:18,05 2 Patrik Sochor 22.09.95 – 16.05. – Vyškov
16:32,78 4 Pavel Musil 30.03.75 – 16.05. – Vyškov
16:53,30 6 Jaroslav Novotný 15.03.84 – 16.05. – Vyškov
17:06,0 11 Michal Glier 10.03.82 – 12.08. – Brno
17:13,47 7 Vlastimil Chadim 13.10.76 – 16.05. – Vyškov
17:16,0 12 Karel Fučík 21.09.72 – 15.07. – Brno
17:32,08 9 Petr Jeřábek 14.09.93 – 16.05. – Vyškov
17:51,0 18 Karel Petroš 29.08.90 – 12.08. – Brno
18:21,39 15 Michal Sláma 16.11.93 – 16.05. – Vyškov
18:22,0 31 Jiří Polcar 04.05.77 – 15.07. – Brno
18:55,0 40 Tomáš Hikl 14.09.81 – 15.07. – Brno
19:22,58 16 Pavel Hověžák 21.01.75 – 16.05. – Vyškov
19:38,0 64 Jan Havelka 10.03.94 – 15.07. – Brno
20:34,0 80 Svatopluk Sedláček 23.10.57 – 12.08. – Brno
21:24,0 107 Karel Veselý 01.09.70 – 12.08. – Brno
21:29,0 121 Jan Fiedler 27.06.56 – 15.07. – Brno
21:55,0 135 Šimon Vích 30.06.84 – 15.07. – Brno
22:34,0 130 Albín Hanák 12.03.51 – 12.08. – Brno
23:59,0 167 Přemysl Divácký 06.09.49 – 12.08. – Brno
25:44,0 240 Pavel Sedláček 21.02.53 – 15.07. – Brno
26:27,0 199 Ivo Zejda 23.07.56 – 12.08. – Brno
28:18,0 210 Josef Holý 28.06.41 – 12.08. – Brno
28:35,0 5v Karel Fuksa 30.07.46 – 24.04. – Blansko
10 000 m
32:16,88 4 Daniel Orálek 29.03.70 – 16.05. – Olomouc
33:23,17 2 Lukáš Soural 09.12.82 – 05.09. – Břeclav
34:00,1 5 Vojtěch Koníř 25.10.91 – 02.09. – Brno
36:04,74 6 Michal Glier 10.03.82 – 05.09. – Břeclav
36:24.5 11 Fučík Karel 21.09.72 – 02.09. – Brno
38:27,7 28 Jiří Polcar 04.05.77 – 02.09. – Brno
39:18,1 35 Pavel Hověžák 21.01.75 – 02.09. – Brno
41:50,6 68 Svatopluk Sedláček 23.10.57 – 02.09. – Brno
43:41,5 98 Karel Veselý 01.09.70 – 02.09. – Brno
44:42,50 7 Petr Kaňovský 28.12.76 – 05.09. – Břeclav
44:49,5 122 Miroslav Nosek 22.07.55 – 02.09. – Brno
47:22,7 160 Albín Hanák 12.03.51 – 02.09. – Brno
50:59,2 197 Přemysl Divácký 06.09.49 – 02.09. – Brno
52:41,7 212 Ivo Zejda 23.07.56 – 02.09. – Brno
53:27,9 218 Pavel Sedláček 21.02.53 – 02.09. – Brno
55:39,6 226 Karel Fuksa 30.07.46 – 02.09. – Brno
56:01,1 227 Rostislav Stříbrný 05.10.52 – 02.09. – Brno
56:37,3 228 Josef Holý 28.06.41 – 02.09. – Brno
Hodinovka na dráze
17 378 1 František Mahovský 22.12.83 – 23.09. – Brno
17 357 2 Vojtěch Koníř 25.10.91 – 23.09. – Brno
14 863 6 Pavel Hověžák 21.01.75 – 23.09. – Brno
14 605 7 Jiří Rerych 25.02.62 – 23.09. – Brno
14 393 13 Pavel Musil 30.03.75 – 17.10. – Kuřim
13 933 11 Svatopluk Sedláček 23.10.57 – 23.09. – Brno
13 816 1v Miroslav Nosek 22.07.55 – 01.10. – Ivančice
13 425 21 Jan Fiedler 27.06.56 – 17.10. – Kuřim
11 762 29 Ivo Zejda 23.07.56 – 23.09. – Brno
11 083 34 Rostislav Stříbrný 05.10.52 – 23.09. – Brno
10 617 36 Karel Fuksa 30.07.46 – 23.09. – Brno
Půlmaratón
1:11:18 2 Daniel Orálek 29.03.70 – 18.04. – Brno
1:11:50 1 František Mahovský 22.12.83 – 05.04. – Prostějov
1:17:33 49 Michal Glier 10.03.82 – 20.06. – Olomouc
1:17:39 7 Karel Petroš 29.08.90 – 24.10. – Blansko
1:18:03 32 Vlastimil Chadim 13.10.76 – 18.04. – Pardubice
1:18:32 3 Jakub Hoff 12.01.77 – 04.04. – Kroměříž
1:19:14 11 Karel Fučík 21.09.72 – 24.10. – Blansko
1:21:00 44 Jiří Polcar 04.05.77 – 18.04. – Pardubice
1:22:11 12 Petr Svoboda 15.10.68 – 05.04. – Prostějov
1:22:53 33 Petr Jeřábek 14.09.93 – 18.04. – Brno
1:23:07 38 Pavel Musil 30.03.75 – 24.10. – Blansko
1:23:08 36 Zdeněk Kundera 22.09.89 – 18.04. – Brno
1:26:47 155 Tomáš Bůbela 01.04.71 – 20.06. – Olomouc
1:29:18 217 Martin Štěpánek 09.01.81 – 20.06. – Olomouc
1:30:57 112 František Slatina 25.01.66 – 18.04. – Brno
1:31:26 123 Zdeněk Vrága 07.01.58 – 24.10. – Blansko
1:32:05 15 Petr Kaňovský 28.12.76 – 15.11. – Ústí nad Labem
1:32:42 2v Miroslav Nosek 22.07.55 – 01.01. – Brno
1:35:03 200 Svatopluk Sedláček 23.10.57 – 24.10. – Blansko
1:36:29 234 Zdeněk Mazal 22.09.81 – 24.10. – Blansko
1:38:05 50 Hubert Adámek 06.10.71 – 01.01. – Brno
1:38:58 Pavel Hověžák 21.01.75 – 28.03. – Praha
1:38:17 3v Jan Fiedler 27.06.56 – 01.01. – Brno
1:38:37 Jan Havelka 10.03.94 – 18.04. – Brno
1:39:19 56 Ondřej Fiala 15.12.76 – 01.01. – Brno
1:40:11 49 Karel Veselý 01.09.70 – 04.04. – Kroměříž
1:45:08 442 Aleš Sikora 27.07.73 – 24.10. – Blansko
1:50:05 František Hlavsa 19.06.47 – 18.04. – Brno
1:57:27 6v Ivo Zejda 23.07.56 – 21.11. – Moravské Budějovice
2:04:28 957 Ivoš Kupský 23.09.72 – 24.10. – Blansko
2:04:31 959 Rostislav Stříbrný 05.10.52 – 24.10. – Blansko
2:05:28 4v Pavel Sedláček 21.02.53 – 21.11. – Moravské Budějovice
2:08:47 13v Ivan Kopeček 03.03.49 – 01.01. – Brno
2:09:00 Karel Fuksa 30.07.46 – 27.09. – Pisa
2:10:42 1v Josef Holý 28.06.41 – 24.10. – Blansko
25 km – silnice
1:26:28 1 Daniel Orálek 29.03.70 – 01.08. – Velká nad Veličkou
1:46:10 12 Jiří Rerych 25.02.62 – 12.09. – Brno
2:09:20 43 Petr Kaňovský 28.12.76 – 12.09. – Brno
2:17:35 51 František Hlavsa 19.06.47 – 12.09. – Brno
2:29:43 58 Pavel Sedláček 21.02.53 – 12.09. – Brno
2:32:05 59 Ivo Zejda 23.07.56 – 12.09. – Brno
2:39:47 2v Josef Holý 28.06.41 – 01.08. – Velká nad Veličkou
2:47:06 68 Karel Fuksa 30.07.46 – 12.09. – Brno
32 km – silnice – Vír
1:54:34 1 Daniel Orálek 29.03.70 – 22.08. – Vír
2:11:00 10 Michal Glier 10.03.82 – 22.08. – Vír
2:34:44 36 Svatopluk Sedláček 23.10.57 – 22.08. – Vír
3:42:45 1 Josef Holý 28.06.41 – 22.08. – Vír
Maratón
2:35:53 32 Daniel Orálek 29.03.70 – 03.05. – Praha
2:42:11 41 František Mahovský 22.12.83 – 03.05. – Praha
2:44:50 18 Tomáš Buryška 01.04.88 – 29.03. – Bratislava
2:49:48 78 Michal Glier 10.03.82 – 03.05. – Praha
2:56:29 130 Jiří Polcar 04.05.77 – 03.05. – Praha
2:58:34 158 Jakub Hoff 12.01.77 – 03.05. – Praha
3:11:59 22v Tomáš Bůbela 01.04.71 – 03.05. – Salzburk
3:20:25 15 František Slatina 25.01.66 – 17.10. – Kroměříž
3:38:47,2 7v Zdeněk Vrága 07.01.58 – 10.10. – Benešov u Semil
3:56:04 František Hlavsa 19.06.47 – 29.03. – Bratislava
5:02:10 2v Josef Holý 28.06.41 – 24.01. – Č. Budějovice
5:17:33 Karel Fuksa 30.07.46 – 17.05. – Plzeň
50 km – silnice
3:12:40 6 Daniel Orálek 29.03.70 – 25.04. – Castel Bolognese
100 km – silnice
7:25:48 46 Daniel Orálek 29.03.70 – 12.09. – Winschoten
Běh na 24 hodin
152,056 1v Stanislav Holeček 01.08.55 – 31.07. – Kladno
60 m překážek
9,05 S Vojtěch Čech 09.06.94 – 10.01. – Liberec
9,18 Jan Dvořák 02.01.77 – 07.02. – Bratislava
11,22 S Adam Zach 28.03.93 – 25.01. – Olomouc
110 m překážek
15,52 +1,4 1 B Martin Schmöger 03.05.95 – 22.08. – Třinec
15,78 +1,6 1 B Vojtěch Čech 09.06.94 – 13.06. – Hodonín
16,28 +0,1 3 B Jan Dvořák 02.01.77 – 30.05. – Břeclav
17,45 +0,0 3 B Tomáš Řezníček 21.10.95 – 07.06. – Třinec
21,97 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
23,15 6 Lukáš Soural 09.12.82 – 05.09. – Břeclav
200 m překážek
27,0 2 Martin Schmöger 03.05.95 – 03.08. – Brno
28,5 3 Jan Dvořák 02.01.77 – 03.08. – Brno
300 m překážek
40,5 2 Martin Schmöger 03.05.95 – 17.08. – Brno
41,30 1 Jan Dvořák 02.01.77 – 26.04. – Blansko
400 m překážek
58,14 2 Jan Dvořák 02.01.77 – 07.06. – Třinec
58,45 6 A Martin Schmöger 03.05.95 – 22.08. – Třinec
1:01,83 4 Tomáš Řezníček 21.10.95 – 07.06. – Třinec
1:06,01 1 B Jakub Procházka 11.08.94 – 13.06. – Uherské Hradiště
1:11,55 3 B Lukáš Soural 09.12.82 – 16.05. – Vyškov
1:22,98 3 C Pavel Hověžák 21.01.75 – 13.06. – Uherské Hradiště
3 000 m překážek
9:29,54 ms Milan Hrazděra 03.06.84 – 05.09. – Třinec
9:50,33 4 František Mahovský 22.12.83 – 30.05. – Břeclav
10:16,95 6 Vojtěch Koníř 25.10.91 – 30.05. – Břeclav
10:39,41 1 Lukáš Soural 09.12.82 – 30.05. – Uherské Hradiště
Výška
201 4 Dalibor Hon 02.08.78 – 16.05. – Olomouc
185 2-3 Marek Kyzlink 03.02.94 – 26.04. – Blansko
181 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 23.05. – Stará Boleslav
169 S Adam Zach 28.03.93 – 24.01. – Olomouc
Dálka
645 -1,7 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 23.05. – Stará Boleslav
582 +1,4 7 Tomáš Řezníček 21.10.95 – 30.05. – Uherské Hradiště
540 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
526 S Adam Zach 28.03.93 – 24.01. – Olomouc
452 4 Pavel Musil 30.03.75 – 17.08. – Brno
352 P Aleš Sikora 27.07.73 – 20.09. – Kuřim
Tyč
411 6 Adam Zach 28.03.93 – 13.06. – Hodonín
410 S Vojtěch Čech 09.06.94 – 10.01. – Liberec
393 6 Jan Žižka 10.10.76 – 22.08. – Třinec
264 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
Koule 7,26 kg
15,10 1 Martin Kollár 18.09.90 – 13.05. – Brno
14,44 4 Jiří Dohnal 20.01.88 – 30.05. – Břeclav
12,43 2 Karel Mazálek 25.08.94 – 02.09. – Brno
11,18 8 František Drmola 27.05.91 – 13.06. – Uherské Hradiště
11,07 S Adam Zach 28.03.93 – 24.01. – Olomouc
10,80 1 Ondřej Petr 22.03.84 – 21.10. – Brno
10,78 10 Adam Drmola 14.10.94 – 13.06. – Uherské Hradiště
10,67 6 Lukáš Polívka 24.03.92 – 13.05. – Brno
10,62 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
10,47 6 Vojtěch Čech 09.06.94 – 05.01. – Praha
7,09 P Aleš Sikora 27.07.73 – 20.09. – Kuřim
Disk 2 kg
46,22 3 Jiří Dohnal 20.01.88 – 22.08. – Třinec
42,26 1 Ondřej Petr 22.03.84 – 08.07. – Brno
35,96 5 František Drmola 27.05.91 – 05.09. – Břeclav
32,53 8 Lukáš Polívka 24.03.92 – 05.09. – Břeclav
31,50 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 24.05. – Stará Boleslav
29,30 14 Adam Drmola 14.10.94 – 05.09. – Břeclav
26,74 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
Oštěp 800 g
44,20 D Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
43,81 6 Lukáš Polívka 24.03.92 – 13.06. – Uherské Hradiště
42,41 2 Karel Mazálek 25.08.94 – 02.09. – Brno
37,22 D Vojtěch Čech 09.06.94 – 24.05. – Stará Boleslav
34,39 P Aleš Sikora 27.07.73 – 20.09. – Kuřim
Kladivo 7,26 kg
46,63 1 Ondřej Petr 22.03.84 – 08.07. – Brno
46,07 4 Jiří Dohnal 20.01.88 – 16.05. – Olomouc
44,71 5 František Vrbka 23.07.58 – 22.08. – Třinec
10 km chůze – silnice
49:26 2 Mila Švehla 04.05.78 – 01.08. – Přerov
Desetiboj /100 m-dálka-koule-výška-400 m-110 m přek.-disk-tyč-oštěp-1 500 m/
5 947 6 Vojtěch Čech 09.06.94 – 24.05. – Stará Boleslav
/11,80-645-9,55-175-53,28-16,23-31,50-410-37,22-5:00,44/
3 933 6 Marek Kyzlink 03.02.94 – 27.09. – Brno
/12,61-540-10,62-176-1:08,16-21,97-26,74-264-44,20-6:02,14/
Sedmiboj (60 m-dálka-koule 7,26-Výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)
4 226 4 Vojtěch Čech 09.06.94 – 10.01. – Liberec
/7,55-624-9,91-174-9,05-410-3:23,42/
3 456 2 Adam Zach 28.03.93 – 25.01. – Olomouc
/7,69-526-11,07-169-11,22-364-3:26,14/
Štafeta 4 x 100 m
49,17 2 B Sláma-Procházka-Novotný-Schneider – 16.05. – Vyškov
53,06 3 B Soural-Musil-Jeřábek-Novotný – 13.06. – Uherské Hradiště
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS-VSK Univerzita Brno-ŠK Comenium Michalovce/
43,06 1 A Navrátil-Vojtek-Gatermaier-Lazor – 16.05. – Olomouc
43,43 2 A Lazor-Navrátil- Schmöger-Vaverka- 13.06. – Hodonín
43,60 1 A Veverka-Navrátil-Schmöger-Lazor – 22.08. – Třinec
44,87 3 A Lazor-Navrátil-Vaverka-Dvořák – 31.05. – Břeclav
Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS-VSK Univerzita Brno-Slovensko/
45,41 2 A Hvasta-Suchánek-Klézl-Gerec – 16.05. – Vyškov
46,18 4 A Klaška-Řezníček-Ščudla-Gerec – 13.06. – Uherské Hradiště
Štafeta 4 x 400 m
3:46,95 5 A Konečný-Sochor-Čech-Schmöger – 13.06. – Hodonín
Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS-VSK Univerzita Brno-Slovensko/
3:34,15 2 A Kopečný-Klaška-Gerec-Klézl – 30.05. – Uherské Hradiště
Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno/
3:40,58 4 A Petroš-Kotyza-Konečný-Schmöger – 22.08. – Třinec
3:44,34 6 A Ambros-Dvořák-Kotyza-Navrátil – 30.05. – Břeclav
3:45,62 2 Hvasta-Klaška-Klézl-Suchánek – 05.09. – Břeclav
3:49,32 3 A Procházka-Suchánek-Řezníček-Zeman- 31.05. – Uherské Hradiště
3:59,04 5 Soural-Musil-Slavík-Glier – 05.09. – Břeclav
3:59,84 5 B Slavík-Soural-Novotný-Smetana – 30.05. – Uherské Hradiště
Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+ISCARAX Č. Třebová/
4:04,39 8 A Ambros-Záveský-Horáček-Koníř – 16.05. – Olomouc
JUNIOŘI /18-19 let/
100 m
11,70 7 Petr Janků 02.05.97 – 10.06. – Tachov
400 m
55,52 1 B Aleš Konečný 19.03.97 – 16.09. – Brno
800 m
2:01,83 3 B Aleš Konečný 19.03.97 – 13.06. – Hodonín
2:14,58 5 Kryštof Kolář 29.11.96 – 16.05. – Vyškov
1 000 m
2:37,50 4 Aleš Konečný 19.03.97 – 15.08. – Zlín
1 500 m
4:19,58 2 Aleš Konečný 19.03.97 – 16.05. – Vyškov
4:33,59 3 Milan Schneider 05.12.96 – 16.09. – Brno
Výška
181 4 Petr Janků 02.05.97 – 16.09. – Brno
Dálka
592 1 Petr Janků 02.05.97 – 11.06. – Tachov
Štafeta 4 x 100 m
48,96 3 Konečný-Smetana-Hvasta-Zeman – 07.06. – Třinec
DOROSTENCI /16-17 let/
60 m
7,38 13 Matouš Vojtek 19.04.98 – 31.01. – Bratislava-vyrovnán KR
/7,42 +1,7 2 B – 01.05. – Přerov/
7,55 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 14.05. – Brno
8,13 č Martin Smetana 07.04.99 – 29.05. – Břeclav
8,21 č Tomáš Krejzlík 31.12.98 – 29.05. – Břeclav
8,24 8 Bohuslav Mucha 08.12.98 – 26.04. – Blansko
8,35 1 H Jakub Kotek 13.12.99 – 12.12. – Bratislava
8,47 č Petr Svítil 04.12.99 – 29.05. – Břeclav
9,05 4 Jonáš Hrazdira 02.12.99 – 11.10. – České Budějovice
100 m
11,65 +1,1 5 C Matouš Vojtek 19.04.98 – 16.05. – Olomouc
/11,39 +2,5 1 B – 01.05. – Přerov/
11,85 +1,7 1 C Lukáš Hvasta 25.06.99 – 23.05. – Třinec
12,3 4 Filip Zeman 23.08.99 – 10.08. – Brno
12,77 5 A Adam Sedlář 98 – 26.04. – Blansko
13,48 -1,1 ms Bohuslav Mucha 08.12.98 – 16.05. – Vyškov
13,6 7 Jakub Kotek 13.12.99 – 10.08. – Brno
150 m
17,9 1 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 17.08. – Brno
18,6 3 Filip Zeman 23.08.99 – 27.07. – Brno
200 m
22,86 +0,2 1 Matouš Vojtek 19.04.98 – 01.05. – Přerov
24,06 +1,8 1 C Lukáš Hvasta 25.06.99 – 01.05. – Přerov
24,72 -2,5 2 C Dominik Klaška 06.02.98 – 30.05. – Uherské Hradiště
25,21 5 B Filip Zeman 23.08.99 – 10.05. – Břeclav
25,73 +0,9 6 B Martin Smetana 07.04.99 – 07.06. – Třinec
300 m
38,53 4 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 26.04. – Blansko
39,6 1 Filip Zeman 23.08.99 – 03.08. – Brno
43,0 4 Jakub Richter 09.07.98 – 03.08. – Brno
44,19 7 Bohuslav Mucha 08.12.98 – 26.04. – Blansko
400 m
49,95 2 Matouš Vojtek 19.04.98 – 20.06. – Ostrava
52,94 4 A Lukáš Hvasta 25.06.99 – 07.06. – Třinec
53,34 1 C Dominik Klaška 06.02.98 – 13.06. – Uherské Hradiště
56,28 4 B Filip Zeman 23.08.99 – 10.05. – Břeclav
58,39 6 B Martin Smetana 07.04.99 – 07.06. – Třinec
500 m
1:08,45 2 Matouš Vojtek 19.04.98 – 31.01. – Bratislava-klubovní rekord
1:15,39 2 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 26.04. – Blansko
1:20,48 4 B Jakub Kotek 13.12.99 – 12.12. – Bratislava
600 m
1:28,99 6 Dominik Klaška 06.02.98 – 31.01. – Bratislava-klubovní rekord
800 m
2:02,07 3 B Dominik Klaška 06.02.98 – 20.06. – Ostrava
2:08,61 10 Filip Zeman 23.08.99 – 26.09. – Praha
2:14,34 6 Martin Smetana 07.04.99 – 07.06. – Třinec
2:25,5 4 Jakub Richter 09.07.98 – 03.08. – Brno
2:27,99 1 Jonáš Hrazdira 02.12.99 – 11.10. – České Budějovice
2:30,03 2 Jakub Kotek 13.12.99 – 11.10. – České Budějovice
1 000 m
2:58,93 č Martin Smetana 07.04.99 – 29.05. – Břeclav
3:05,54 č Lukáš Hvasta 25.06.99 – 29.05. – Břeclav
3:15,38 č Tomáš Krejzlík 31.12.98 – 29.05. – Břeclav
3:17,37 č Petr Svítil 04.12.99 – 29.05. – Břeclav
3:38,5 4 Bohuslav Mucha 08.12.98 – 09.01. – Brno
1 500 m
4:31,40 4 Filip Zeman 23.08.99 – 05.09. – Břeclav
4:38,25 5 Dominik Klaška 06.02.98 – 16.09. – Brno
4:52,75 9 Martin Smetana 07.04.99 – 14.05. – Brno
4:54,00 7 B Jakub Richter 09.07.98 – 16.09. – Brno
5:36,24 16 B Tomáš Krejzlík 31.12.98 – 16.09. – Brno
5 000 m
18:37,0 3j Filip Zeman 23.08.99 – 24.04. – Blansko
200 m překážek
32,4 4 Filip Zeman 23.08.99 – 03.08. – Brno
400 m překážek – mužské
1:08,74 2 C Filip Zeman 23.08.99 – 13.06. – Uherské Hradiště
1:09,42 2 B Martin Smetana 07.04.99 – 30.05. – Uherské Hradiště
Výška
172 1 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 14.05. – Brno
157 ms Martin Smetana 07.04.99 – 10.02. – Brno
155 6 Petr Svítil 04.12.99 – 26.04. – Blansko
6 Bohuslav Mucha 08.12.98 – 26.04. – Blansko
153 23 Jakub Kotek 13.12.99 – 16.09. – Brno
142 ms Tomáš Krejzlík 31.12.98 – 10.02. – Brno
128 2 Jonáš Hrazdira 02.12.99 – 11.10. – České Budějovice
Dálka
583 2 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 16.09. – Brno
574 1 Filip Zeman 23.08.99 – 16.04. – Vyškov
521 č Tomáš Krejzlík 31.12.98 – 29.05. – Břeclav
504 11 Petr Svítil 04.12.99 – 14.05. – Brno
481 17 Martin Smetana 07.04.99 – 14.05. – Brno
441 4 Bohuslav Mucha 08.12.98 – 09.01. – Brno
418 5 Jakub Kotek 13.12.99 – 09.01. – Brno
Tyč
301 1 Filip Zeman 23.08.99 – 05.09. – Břeclav
Koule 5 kg
10,40 1 Filip Zeman 23.08.99 – 12.08. – Brno
7,72 2 Jakub Kotek 13.12.99 – 10.08. – Brno
Koule 4 kg
9,72 č Lukáš Hvasta 25.06.99 – 29.05. – Břeclav
Disk 1,5 kg
26,88 1 Filip Zeman 23.08.99 – 12.08. – Brno
Oštěp 700 g
33,54 1 Filip Zeman 23.08.99 – 12.08. – Brno
26,08 2 Jonáš Hrazdira 02.12.99 – 11.10. – České Budějovice
23,99 3 Jakub Kotek 13.12.99 – 11.10. – České Budějovice
Kriketový míček
65,61 č Martin Smetana 07.04.99 – 29.05. – Břeclav
53,92 9 Petr Svítil 04.12.99 – 21.05. – Brno
45,15 17 Tomáš Krejzlík 31.12.98 – 21.05. – Brno
Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
2 314 6 Matouš Vojtek 19.04.98 – 01.05. – Přerov
/7,42-11,39*-22,86/
2 051 12 Lukáš Hvasta 25.06.99 – 01.05. – Přerov
/7,59-11,86*-24,06/
poznámka:
*nedovolená podpora větru – nad 2,0 m/s
ŽÁCI /do 15 let/ (včetně žáků atletických tříd ZŠ Svážná, Kamínky a Tuháčkova)
30 m
17,70 6 Jonáš Topinka 22.02.13 – 16.04. – Brno
21,47 7 Vít Hověžák 01.08.12 – 16.04. – Brno
50 m
7,1 č Jaromír Morávek 22.03.03 – 20.06. – Slavkov
7,44 1 A Vladimír Pokora 01.08.04 – 11.10. – České Budějovice
7,4 č Rudolf Žižka 07.04.04 – 20.06. – Slavkov
7,6 č Martin Pohanka 29.10.02 – 20.06. – Slavkov
7,8 č Vít Holík 05.05.06 – 20.06. – Slavkov
7,9 č Filip Alec Matouš 21.06.05 – 20.06. – Slavkov
8,4 č Tomáš Palát 26.07.03 – 20.06. – Slavkov
9,3 č Filip Zatloukal 28.06.08 – 20.06. – Slavkov
60 m
7,46 +0,8 3 B Lukáš Habr 14.09.00 – 09.05. – Vyškov
7,79 5 Jiří Brtník 11.01.00 – 14.05. – Brno
7,86 5 E Jakub Hurt 08.03.01 – 12.12. – Bratislava
8,01 -0,1 2 C Josef Kaplan 24.05.00 – 09.05. – Vyškov
/7,7 č – 25.09. – Brno/
7,9 č Jan Hampl 24.10.00 – 25.09. – Brno
8,06 1 G Jakub Stibal 29.01.01 – 12.12. – Bratislava
8,07 2 G Adam Hladký 10.06.00 – 12.12. – Bratislava
8,14 1 Jaromír Morávek 22.03.03 – 30.05. – Ivančice
8,27 +1,1 4 A Viktor Veleba 04.11.01 – 01.05. – Přerov
8,30 3 Michal Kadlec 20.09.02 – 24.09. – Hodonín
8,49 +0,4 3 D Lukáš Punčochář 18.11.02 – 08.09. – Brno
8,3 č Ondřej Ševčík 01.07.00 – 25.09. – Brno
8,55 +0,0 2 D Milan Haminger 22.08.01 – 12.09. – Šumperk
8,59 2 B Vladimír Pokora 01.08.04 – 14.05. – Brno
8,61 +1,5 4 G Adam Zourek 04.02.01 – 08.06. – Brno
8,63 5 A Štěpán Ryš 23.04.02 – 14.05. – Brno
8,63 5 D Petr Pazourek 06.05.00 – 17.05. – Břeclav
8,64 3 B Jonáš Konečný 21.01.03 – 24.09. – Hodonín
8,75 +1,5 5 G Ladislav Kinc 03.09.01 – 08.09. – Brno
8,76 P Antonín Sekerka 04.05.03 – 19.09. – Moravská Třebová
8,77 +0,1 3 E Vojtěch Matějíček 29.09.02 – 08.09. – Brno
8,80 23 Martin Filo 18.02.00 – 14.05. – Brno
8,90 8 Vojtěch Konečný 07.08.02 – 25.04. – Brno
8,90 +0,2 5 C Jakub Vrátný 09.04.00 – 06.09. – Břeclav
8,90 P Luděk Čumpelík 24.04.03 – 19.09. – Moravská Třebová
8,91 9 Vojtěch Smutný 07.08.02 – 25.04. – Brno
8,81 +1,3 5 H Ivan Charbaka 22.06.01 – 08.09. – Brno
8,81 5 A Martin Pohanka 29.10.02 – 11.10. – České Budějovice
9,05 3 B Jakub Doležal 20.05.03 – 14.05. – Brno
9,18 4 B Šimon Kafka 12.01.04 – 14.05. – Brno
9,1 6 Martin Švarcberger 01 – 23.05. – Brno
9,25 1 C Matyáš Galvas 11.02.04 – 14.05. – Brno
9,32 5 Vojtěch Hyánek 29.01.02 – 21.05. – Brno
9,42 14 Kryštof Bílý 29.10.00 – 25.04. – Brno
9,2 7 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 16.01. – Brno
9,49 8 Jiří Marčík 19.02.04 – 21.05. – Brno
/9,41 +2,4 4 B – 01.05. – Přerov/
9,51 1 Jan Gregor 06 – 25.04. – Brno
1 Rudolf Žižka 07.04.04 – 23.01. – Brno
9,55 2 F Jan Sebastian Pučera 02 – 14.05. – Brno
9,58 2 Vít Holík 05.05.06 – 25.04. – Brno
9,5 4 Matěj Máša 29.03.04 – 23.05. – Brno
9,76 +1,8 7 H Jan Dočekal 03 – 08.09. – Brno
9,81 4 B Marek Čermák 03 – 24.09. – Hodonín
9,6 5 Adam Gorani 18.10.04 – 23.01. – Brno
9,7 7 David Zafirelis – 23.05. – Brno
9,99 +0,3 3 J Josef Racek 16.04.04 – 08.09. – Brno
9,8 9 Filip Alec Matouš 21.06.05 – 23.01. – Brno
8 Jan Sojka – 23.05. – Brno
10,06 4 C Tomáš Tesař 09.11.02 – 03.09. – Brno
10,10 28 Samuel Provazník 24.11.03 – 25.04. – Brno
10,13 7 Patrick Melcher 19.01.06 – 25.04. – Brno
10,21 15 Jáchym Tachovský 04.11.05 – 25.04. – Brno
10,0 13 Matyáš Tachovský 29.08.02 – 16.01. – Brno
1 Vojtěch Bazala 06 – 23.05. – Brno
3 Tadeáš Svoboda 07 – 23.05. – Brno
14 Lukáš Merta 22.10.07 – 17.08. – Brno
10,1 11 Martin Kamann 01 – 23.05. – Brno
č Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 25.09. – Brno
10,2 7 Jiří Staněk 05 – 23.05. – Brno
8 David Jaitner 02 – 23.05. – Brno
10,46 32 Adam Filipi 22.08.02 – 25.04. – Brno
10,49 4 E Patrick Doppler 01.08.03 – 03.09. – Brno
10,64 35 Jáchym Badin 06.12.02 – 25.04. – Brno
10,5 5 Martin Sedlecký 06 – 23.05. – Brno
č Tomáš Palát 26.07.03 – 25.09. – Brno
10,6 9 Vojtěch Bakič 14.05.03 – 23.05. – Brno
12 Patrik Rusek 06 – 17.08. – Brno
10,90 21 Vojtěch Holcman 02.02.07 – 25.04. – Brno
10,7 2 Lukáš Žáček 15.06.06 – 23.01. – Brno
č Jan Svoboda 07 – 25.09. – Brno
11,06 25 Viktor Lekeš 07.11.07 – 25.04. – Brno
11,26 37 Martin Hübel 14.03.03 – 25.04. – Brno
11,39 28 Petr Zajíček 05.03.07 – 25.04. – Brno
11,1 19 Samuel Hrazdira 02.07.04 – 23.01. – Brno
8-9 Ondřej Skovajsa 25.02.06 – 23.05. – Brno
10 Lukáš Dvořák 17.07.07 – 23.05. – Brno
11,2 4 Michal Kadrnožka 06 – 23.01. – Brno
11,4 10 Robin Pohanka 03 – 23.05. – Brno
11,6 21 David Beneš 05 – 23.01. – Brno
3 Vojtěch Lorenc 08 – 23.05. – Brno
11,7 4 Filip Zatloukal 28.06.08 – 23.05. – Brno
11,8 6 Vojtěch Jedlička 16.02.06 – 23.01. – Brno
11,9 10 Robert Ševčík 04 – 23.05. – Brno
12,33 34 Jakub Gregor 08 – 25.04. – Brno
12,6 12 Matěj Dujka 27.04.08 – 23.01. – Brno
30,59 13 Petr Hověžák 09.11.10 – 16.04. – Brno
100 m
13,26 +1,0 5 A Viktor Veleba 04.11.01 – 01.05. – Přerov
13,2 5 Adam Hladký 10.06.00 – 10.08. – Brno
14,38 +0,8 2 B Jaromír Morávek 22.03.03 – 15.07. – Břeclav
14,75 -1,5 2 C Michal Kadlec 20.09.02 – 26.04. – Blansko
14,7 9 Lukáš Punčochář 18.11.02 – 10.08. – Brno
15,66 +1,5 4 B Jiří Marčík 19.02.04 – 01.05. – Přerov
16,77 5 Patrick Melcher 19.01.06 – 16.04. – Brno
17,09 9 Lukáš Žáček 15.06.06 – 16.04. – Brno
18,03 19 Vojtěch Holcman 02.02.07 – 16.04. – Brno
18,39 25 Vojtěch Jedlička 16.02.06 – 16.04. – Brno
18,2 12 Lukáš Merta 22.10.07 – 10.08. – Brno
18,73 30 Lukáš Dvořák 17.07.07 – 16.04. – Brno
20,61 50 Abraham Hrazdira 27.07.07 – 16.04. – Brno
150 m
17,68 +0,4 3 A Lukáš Habr 14.09.00 – 09.05. – Vyškov
19,03 +0,0 1 B Adam Hladký 10.06.00 – 09.05. – Vyškov
19,12 1 B Jiří Brtník 11.01.00 – 06.06. – Hodonín
19,32 +0,0 2 D Jakub Hurt 08.03.01 – 12.09. – Šumperk
19,69 -0,7 1 F Josef Kaplan 24.05.00 – 12.09. – Šumperk
19,77 2 C Viktor Veleba 04.11.01 – 17.05. – Břeclav
19,83 3 C Jakub Stibal 29.01.01 – 17.05. – Břeclav
20,47 +0,0 1 E Milan Haminger 22.08.01 – 12.09. – Šumperk
20,48 +1,3 1 G Lukáš Punčochář 18.11.02 – 08.09. – Brno
21,27 4 C Adam Zourek 04.02.01 – 06.06. – Hodonín
21,33 3 B Štěpán Ryš 23.04.02 – 17.05. – Břeclav
21,40 1 B Jaromír Morávek 22.03.03 – 24.09. – Hodonín
21,50 1 E Jonáš Konečný 21.01.03 – 14.05. – Brno
21,52 2 C Michal Kadlec 20.09.02 – 13.09. – Znojmo
21,75 1 F Vladimír Pokora 01.08.04 – 14.05. – Brno
21,86 +1,3 2 H Vojtěch Matějíček 29.09.02 – 08.09. – Brno
21,91 +0,2 3 C Ivan Charbaka 22.06.01 – 06.09. – Břeclav
21,95 +1,3 3 H Martin Pohanka 29.10.02 – 08.09. – Brno
22,07 6 Jakub Doležal 20.05.03 – 15.03. – Praha
22,11 4 A Vojtěch Hyánek 29.01.02 – 14.05. – Brno
22,13 4 D Ladislav Kinc 03.09.01 – 06.06. – Hodonín
22,18 1 B Rudolf Žižka 07.04.04 – 14.05. – Brno
22,33 1 G Vojtěch Pavelka 25.06.02 – 14.05. – Brno
22,2 6 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 27.07. – Brno
22,50 +1,3 5 H Vojtěch Hyjánek 29.01.02 – 08.09. – Brno
23,3 8 Jiří Marčík 19.02.04 – 27.07. – Brno
22,62 2 E Kryštof Bílý 29.10.00 – 17.05. – Břeclav
23,98 ms Šimon Kafka 12.01.04 – 14.05. – Brno
23,99 16 Vojtěch Pavelka 25.06.02 – 07.05. – Brno
24,0 10 Josef Racek 16.04.04 – 27.07. – Brno
25,14 4 C Tomáš Vrbacký 03 – 14.05. – Brno
26,20 35 Tomáš Tesař 09.11.02 – 07.05. – Brno
26,37 13 Samuel Provazník 24.11.03 – 21.05. – Brno
27,2 10 Patrik Rusek 06 – 17.08. – Brno
27,5 11 Lukáš Merta 22.10.07 – 27.07. – Brno
200 m
26,1 5 Adam Hladký 10.06.00 – 20.07. – Brno
/27,40 +2,6 5 A Viktor Veleba 04.11.01 – 01.05. – Přerov/
28,76 +1,2 2 Vladimír Pokora 01.08.04 – 26.05. – Ostrava
29,8 8 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 20.07. – Brno
30,69 +0,0 1 C Jaromír Morávek 22.03.03 – 29.07. – Břeclav
30,81 3 Rudolf Žižka 07.04.04 – 16.04. – Brno
31,43 5 Matyáš Galvas 11.02.04 – 16.04. – Brno
32,4 10 Jiří Marčík 19.02.04 – 20.07. – Brno
33,75 12 Josef Racek 16.04.04 – 16.04. – Brno
35,28 18 Filip Alec Matouš 21.06.05 – 16.04. – Brno
38,1 12 Lukáš Merta 22.10.07 – 20.07. – Brno
44,15 30 Štěpán Daněk 05.12.04 – 16.04. – Brno
300 m
39,98 2 F Adam Hladký 10.06.00 – 09.09. – Brno
40,06 3 D Jiří Brtník 11.01.00 – 09.09. – Brno
40,99 3 B Jakub Stibal 29.01.01 – 09.05. – Vyškov
42,09 1 E Jakub Hurt 08.03.01 – 09.09. – Brno
43,06 2 B Ondřej Ševčík 01.07.00 – 17.05. – Břeclav
43,75 4 B Viktor Veleba 04.11.01 – 06.06. – Hodonín
44,12 4 Milan Haminger 22.08.01 – 25.04. – Brno
44,30 6 A Jaromír Morávek 22.03.03 – 27.09. – Olomouc
44,35 5 G Petr Pazourek 06.05.00 – 09.09. – Brno
45,02 3 Lukáš Punčochář 18.11.02 – 16.04. – Brno
45,71 2 C Kryštof Bílý 29.10.00 – 09.05. – Vyškov
45,90 5 H Jakub Vrátný 09.04.00 – 09.09. – Brno
46,08 1 B Michal Kadlec 20.09.02 – 13.09. – Znojmo
46,20 3 H Adam Zourek 04.02.01 – 09.09. – Brno
46,48 1 C Vladimír Pokora 01.08.04 – 03.09. – Brno
46,75 1 G Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 03.09. – Brno
46,79 6 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 16.04. – Brno
47,24 7 F Ladislav Kinc 03.09.01 – 09.09. – Brno
47,42 1 D Rudolf Žižka 07.04.04 – 03.09. – Brno
47,52 8 Jakub Doležal 20.05.03 – 16.04. – Brno
47,72 9 Antonín Sekerka 04.05.03 – 16.04. – Brno
48,59 2 G Vojtěch Hyánek 29.01.02 – 03.09. – Brno
49,65 4 G Ivan Charbaka 22.06.01 – 09.09. – Brno
53,07 17 Martin Pohanka 29.10.02 – 16.04. – Brno
53,38 16 Jonáš Konečný 21.01.03 – 04.06. – Blansko
54,30 6 A Marek Čermák 03 – 24.09. – Hodonín
54,36 17 Kryštof Doležal 02 – 04.06. – Blansko
54,93 3 D Tomáš Vrbacký 03 – 03.09. – Brno
55,9 č Vít Holík 05.05.06 – 20.06. – Slavkov
54,6 č Tomáš Palát 26.07.03 – 20.06. – Slavkov
56,14 20 Patrick Doppler 01.08.03 – 04.06. – Blansko
56,65 23 Šimon Kafka 12.01.04 – 04.06. – Blansko
57,72 21 Matyáš Oujezdský 07.02.03 – 16.04. – Brno
58,12 22 Samuel Provazník 24.11.03 – 16.04. – Brno
58,3 č Filip Alec Matouš 21.06.05 – 20.06. – Slavkov
58,58 23 Tomáš Tesař 09.11.02 – 16.04. – Brno
58,9 4 David Zafirelis – 23.05. – Brno
59,0 14 Jiří Marčík 19.02.04 – 03.08. – Brno
1:00,34 28 David Suchánek 03 – 04.06. – Blansko
1:00,38 29 Jakub Matula 04 – 04.06. – Blansko
1:00,67 4 F Matyáš Tachovský 29.08.02 – 03.09. – Brno
1:01,3 6 Vojtěch Bakič 14.05.03 – 23.05. – Brno
1:01,7 6 Martin Kamann 01 – 23.05. – Brno
1:05,0 1 Jan Slavík 25.11.08. – 21.11. – Vyškov
1:05,3 15 Lukáš Merta 22.10.07 – 03.08. – Brno
1:05,5 2 Filip Zatloukal 28.06.08 – 21.11. – Vyškov
1:11,1 8 Robin Pohanka 03 – 23.05. – Brno
1:30,4 16 Jakub Merta 06 – 03.08. – Brno
400 m
58,7 3 Adam Hladký 10.06.00 – 27.07. – Brno
1:07,7 6 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 27.07. – Brno
1:13,7 1 Vít Holík 05.05.06 – 21.11. – Vyškov
1:18,8 2 Filip Alec Matouš 21.06.05 – 23.05. – Brno
1:20,3 1 Rudolf Žižka 07.04.04 – 23.01. – Brno
1:21,5 1 Vojtěch Bazala 06 – 23.05. – Brno
1:21,8 3 Josef Racek 16.04.04 – 23.01. – Brno
1:27,3 3 Jan Svoboda 07 – 23.05. – Brno
1:29,2 14 Patrick Melcher 19.01.06 – 21.11. – Vyškov
1:31,8 1 Lukáš Žáček 15.06.06 – 23.01. – Brno
1:33,3 13 Adam Gorani 18.10.04 – 23.01. – Brno
1:37,5 15 Samuel Hrazdira 02.07.04 – 23.01. – Brno
2 Vojtěch Holcman 02.02.07 – 23.01. – Brno
1:39,5 7 Lukáš Merta 22.10.07 – 23.05. – Brno
1:44,1 5 Matěj Dujka 27.04.08 – 23.01. – Brno
1:44,9 6 Michal Kadrnožka 06 – 23.01. – Brno
1:45,1 7 Lukáš Dvořák 17.07.07 – 23.01. – Brno
1:45,6 17 David Beneš 05 – 23.01. – Brno
1:55,4 12 Vojtěch Jedlička 16.02.06 – 23.01. – Brno
500 m
1:14,36 3 A Adam Hladký 10.06.00 – 12.12. – Bratislava-klubovní rekord
1:37,1 č Vladimír Pokora 01.08.04 – 25.09. – Brno
1:44,1 č Vít Holík 05.05.06 – 25.09. – Brno
1:47,6 č Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 25.09. – Brno
1:52,4 č Jan Svoboda 07 – 25.09. – Brno
2:01,5 č Lukáš Dvořák 17.07.07 – 25.09. – Brno
2:02,2 č Lukáš Merta 22.10.07 – 25.09. – Brno
2:06,6 č Vojtěch Holcman 02.02.07 – 25.09. – Brno
600 m
1:29,7 1 Adam Hladký 10.06.00 – 23.09. – Brno-klubovní rekord
1:39,7 2 Petr Pazourek 06.05.00 – 23.09. – Brno
1:40,4 3 Jakub Stibal 29.01.01 – 23.09. – Brno
1:49,7 5 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 20.07. – Brno
1:51,85 4 D Rudolf Žižka 07.04.04 – 08.09. – Brno
1:58,88 7 D Vladimír Pokora 01.08.04 – 08.09. – Brno
2:00,02 4 C Matyáš Galvas 11.02.04 – 08.09. – Brno
2:00,8 č Josef Racek 16.04.04 – 27.09. – Tišnov
2:06,7 2 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 16.01. – Brno
2:08,9 3 Antonín Sekerka 04.05.03 – 16.01. – Brno
2:13,34 9 C Jiří Marčík 19.02.04 – 09.09. – Brno
2:24,7 8 Martin Pohanka 29.10.02 – 16.01. – Brno
2:34,7 10 Tomáš Tesař 09.11.02 – 16.01. – Brno
2:36,5 11 Lukáš Merta 22.10.07 – 20.07. – Brno
800 m
2:07,04 6 A Adam Hladký 10.06.00 – 20.09. – Praha
2:11,97 3 Jakub Stibal 29.01.01 – 17.05. – Břeclav
2:27,35 2 Jaromír Morávek 22.03.03 – 04.06. – Blansko
2:27,56 10 Kryštof Bílý 29.10.00 – 17.05. – Břeclav
2:28,57 4 C Antonín Sekerka 04.05.03 – 09.09. – Brno
2:31,0 č Josef Kaplan 24.05.00 – 25.09. – Brno
2:31,2 č Jakub Hurt 08.03.01 – 25.09. – Brno
2:33,2 5 Ladislav Kinc 03.09.01 – 04.06. – Brno
2:34,4 6 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 03.08. – Brno
2:37,5 č Ondřej Ševčík 01.07.00 – 25.09. – Brno
2:38,5 12 Štěpán Ryš 23.04.02 – 04.06. – Brno
2:40,60 7 Josef Racek 16.04.04 – 04.06. – Blansko
2:40,7 č Jan Hampl 24.10.00 – 25.09. – Brno
2:41,01 7 Rudolf Žižka 07.04.04 – 07.05. – Brno
2:41,95 1 Jakub Vrátný 09.04.00 – 11.10. – České Budějovice
2:42,19 P Luděk Čumpelík 24.04.03 – 19.09. – Moravská Třebová
2:44,12 9 Jan Dočkal 20.05.03 – 04.06. – Blansko
2:44,13 10 Matyáš Galvas 11.02.04 – 04.06. – Blansko
2:45,5 č Lukáš Punčochář 18.11.02 – 25.09. – Brno
2:45,8 č Martin Pohanka 29.10.02 – 25.09. – Brno
2:49,75 8 Matyáš Oujezdský 07.02.03 – 25.04. – Brno
2:55,42 12 B Jan Dočekal 03 – 09.09. – Brno
3:05,72 18 Samuel Hrazdira 02.07.04 – 04.06. – Blansko
3:09,3 č Vojtěch Hyánek 29.01.02 – 25.09. – Brno
3:12,74 10 Šimon Kafka 12.01.04 – 24.09. – Hodonín
3:15,11 1 Vít Holík 05.05.06 – 25.04. – Brno
3:18,93 20 Vojtěch Hora 03 – 04.06. – Blansko
3:21,1 3 Jiří Šťastný 03 – 23.05. – Brno
3:21,5 č Tomáš Palát 26.07.03 – 25.09. – Brno
3:26,95 4 Patrick Melcher 19.01.06 – 25.04. – Brno
3:30,5 14 Lukáš Merta 22.10.07 – 03.08. – Brno
3:43,11 8 Filip Zatloukal 28.06.08 – 25.04. – Brno
3:48,23 30 Štěpán Daněk 05.12.04 – 07.05. – Brno
1 000 m
2:57,0 3 Adam Hladký 10.06.00 – 10.08. – Brno
3:13,,6 6 Lukáš Habr 14.09.00 – 21.05. – Brno
3:21,0 Antonín Sekerka 04.05.03 – 12.09. – Praha
3:28,0 Josef Racek 16.04.04 – 10.06. – Brno
3:29,5 2 Jakub Stibal 29.01.01 – 09.01. – Brno
3:39,03 13 Ladislav Kinc 03.09.01 – 14.05. – Brno
3:41,5 5 Jakub Vrátný 09.04.00 – 23.05. – Brno
3:53,0 Ivan Charbaka 22.06.01 – 10.06. – Brno
4:18,7 9 Lukáš Merta 22.10.07 – 10.08. – Brno
1 500 m
4:33,55 2 Jakub Stibal 29.01.01 – 14.05. – Brno
4:35,89 1 A Adam Hladký 10.06.00 – 09.09. – Brno
4:51,18 7 Petr Pazourek 06.05.00 – 14.05. – Brno
5:14,93 2 Kryštof Bílý 29.10.00 – 25.04. – Brno
5:20,74 3 Josef Racek 16.04.04 – 03.09. – Brno
5:21,14 3 Jaromír Morávek 22.03.03 – 14.05. – Brno
5:23,41 5 Jan Dočkal 20.05.03 – 14.05. – Brno
5:51,49 7 Matyáš Oujezdský 07.02.03 – 03.09. – Brno
6:53,01 12 Šimon Kafka 12.01.04 – 03.09. – Brno
7:40,60 14 Štěpán Daněk 05.12.04 – 03.09. – Brno
7:52,7 15 Lukáš Merta 22.10.07 – 27.07. – Brno
50 m překážek
8,98 1 D Vladimír Pokora 01.08.04 – 11.10. – České Budějovice
9,88 1 B Rudolf Žižka 07.04.04 – 11.10. – České Budějovice
60 m překážek
10,03 +2,6 4 B Lukáš Punčochář 18.11.02 – 17.06. – Plzeň
10,65 P Luděk Čumpelík 24.04.03 – 19.09. – Moravská Třebová
10,84 3 A Jakub Doležal 20.05.03 – 17.05. – Břeclav
11,15 P Antonín Sekerka 04.05.03 – 19.09. – Moravská Třebová
11,91 8 Vladimír Pokora 01.08.04 – 07.05. – Brno
12,12 P Jaromír Morávek 22.03.03 – 19.06. – Vyškov
200 m překážek
32,7 6 Adam Hladký 10.06.00 – 03.08. – Brno
33,6 8 Jakub Stibal 29.01.01 – 03.08. – Brno
34,4 10 Lukáš Punčochář 18.11.02 – 03.08. – Brno
Výška
150 1 Josef Kaplan 24.05.00 – 23.05. – Brno
147 10 Lukáš Habr 14.09.00 – 10.02. – Brno
142 1 Vojtěch Smutný 07.08.02 – 10.02. – Brno
140 2 Jakub Stibal 29.01.01 – 25.04. – Brno
10 Ivan Charbaka 22.06.01 – 17.05. – Břeclav
3-4 Martin Švarcberger 01 – 23.05. – Brno
135 5 Jakub Doležal 20.05.03 – 25.04. – Brno
3 Josef Racek 16.04.04 – 08.09. – Brno
130 7 Štěpán Ryš 23.04.02 – 25.04. – Brno
8 Michal Kadlec 20.09.02 – 25.04. – Brno
129 7 Matyáš Tachovský 29.08.02 – 10.02. – Brno
125 10 Matyáš Oujezdský 07.02.03 – 25.04. – Brno
6 Jonáš Konečný 21.01.03 – 07.05. – Brno
3 Petr Šťastný 02 – 23.05. – Brno
120 4 Jiří Šťastný 03 – 23.05. – Brno
116 15 A Jaromír Morávek 22.03.03 – 08.09. – Brno
110 8 Jáchym Tachovský 04.11.05 – 25.04. – Brno
105 13 Jáchym Badin 06.12.02 – 25.04. – Brno
1 Jiří Staněk 05 – 23.05. – Brno
100 1 Ondřej Skovajsa 25.02.06 – 23.05. – Brno
5 David Jaitner 02 – 23.05. – Brno
90 2 Milan Sedláček 06 – 23.05. – Brno
2 Karel Šmak 04 – 23.05. – Brno
80 4 Jan Svoboda 07 – 23.05. – Brno
Dálka
562 3 Lukáš Habr 14.09.00 – 06.06. – Hodonín
557 4 Jakub Hurt 08.03.01 – 06.09 – Břeclav
553 2 Jiří Brtník 11.01.00 – 14.05. – Brno
523 6 Josef Kaplan 24.05.00 – 17.05. – Břeclav
504 č Adam Hladký 10.06.00 – 25.09. – Brno
501 9 Viktor Veleba 04.11.01 – 17.05. – Břeclav
480 č Ivan Charbaka 22.06.01 – 27.09. – Tišnov
472 4 Ondřej Ševčík 01.07.00 – 25.04. – Brno
465 10 B Ladislav Kinc 03.09.01 – 08.09. – Brno
462 č Jan Hampl 24.10.00 – 25.09. – Brno
458 č Lukáš Punčochář 18.11.02 – 25.09. – Brno
455 +0,8 5 Petr Pazourek 06.05.00 – 09.05. – Vyškov
454 č Jakub Vrátný 09.04.00 – 25.09. – Brno
1 Jaromír Morávek 22.03.03 – 30.05. – Ivančice
451 P Luděk Čumpelík 24.04.03 – 19.09. – Moravská Třebová
442 P Antonín Sekerka 04.05.03 – 19.09. – Moravská Třebová
428 2 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 16.01. – Brno
427 9 Milan Haminger 22.08.01 – 25.04. – Brno
422 10 Michal Kadlec 20.09.02 – 27.09. – Olomouc
410 5 Vojtěch Smutný 07.08.02 – 25.04. – Brno
410 Štěpán Ryš 23.04.02 – 12.09. – Praha
409 8 Jonáš Konečný 21.01.03 – 03.09. – Brno
408 5 Jakub Doležal 20.05.03 – 15.03. – Praha
406 5 Jakub Stibal 29.01.01 – 09.01. – Brno
402 5 A Matyáš Galvas 11.02.04 – 08.09. – Brno
392 7 Rudolf Žižka 07.04.04 – 14.05. – Brno
390 14 B Martin Pohanka 29.10.02 – 08.09. – Brno
388 č Vladimír Pokora 01.08.04 – 25.09. – Brno
378 2 Matěj Máša 29.03.04 – 23.05. – Brno
373 15 Matyáš Oujezdský 07.02.03 – 25.04. – Brno
371 8 Josef Racek 16.04.04 – 17.08. – Brno
370 18 B Vojtěch Hyánek 29.01.02 – 08.09. – Brno
368 13 Adam Zourek 04.02.01 – 25.04. – Brno
č Vít Holík 05.05.06 – 25.09. – Brno
358 12 Jiří Marčík 19.02.04 – 25.04. – Brno
5 Marek Čermák 03 – 23.05. – Brno
7 Filip Alec Matouš 21.06.05 – 30.05. – Ivančice
349 č Tomáš Palát 26.07.03 – 25.09. – Brno
347 č Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 25.09. – Brno
346 21 Samuel Provazník 24.11.03 – 25.04. – Brno
345 11 Matyáš Tachovský 29.08.02 – 16.01. – Brno
11 Patrik Rusek 06 – 17.08. – Brno
341 19 Tomáš Tesař 09.11.02 – 03.09. – Brno
338 6 Jiří Staněk 05 – 23.05. – Brno
328 1 Martin Sedlecký 06 – 23.05. – Brno
321 24 Tomáš Vrbacký 03 – 14.05. – Brno
320 č Vojtěch Holcman 02.02.07 – 25.09. – Brno
319 2 Tadeáš Svoboda 07 – 23.05. – Brno
306 10 Jan Gregor 06 – 25.04. – Brno
č Jan Svoboda 07 – 25.09. – Brno
305 21 Adam Gorani 18.10.04 – 03.09. – Brno
304 6 Petr Šťastný 02 – 23.05. – Brno
č Lukáš Merta 22.10.07 – 25.09. – Brno
302 23 Jáchym Tachovský 04.11.05 – 03.09. – Brno
295 1 Lukáš Žáček 15.06.06 – 23.01. – Brno
293 16 Samuel Hrazdira 02.07.04 – 23.01. – Brno
4 Milan Sedláček 06 – 23.05. – Brno
290 6 Patrick Melcher 19.01.06 – 23.05. – Brno
288 3 Michal Kadrnožka 06 – 23.01. – Brno
č Lukáš Dvořák 17.07.07 – 25.09. – Brno
280 7 Ondřej Skovajsa 25.02.06 – 23.05. – Brno
277 8 Vojtěch Bazala 06 – 23.05. – Brno
272 21 Viktor Lekeš 07.11.07 – 25.04. – Brno
270 20 David Beneš 05 – 23.01. – Brno
10 Robin Pohanka 03 – 23.05. – Brno
268 10 Robert Ševčík 04 – 23.05. – Brno
260 11 Karel Šmak 04 – 23.05. – Brno
250 7 Vojtěch Jedlička 16.02.06 – 23.01. – Brno
237 č Filip Zatloukal 28.06.08 – 20.06. – Slavkov
204 35 Jakub Gregor 08 – 25.04. – Brno
Koule 2 kg
6,77 č Rudolf Žižka 07.04.04 – 20.06. – Slavkov
6,34 7 Josef Racek 16.04.04 – 25.04. – Brno
6,26 2 Vít Holík 05.05.06 – 25.04. – Brno
5,61 13 Jáchym Tachovský 04.11.05 – 25.04. – Brno
č Vladimír Pokora 01.08.04 – 20.06. – Slavkov
5,19 15 Samuel Hrazdira 02.07.04 – 25.04. – Brno
5,10 3 Vojtěch Holcman 02.02.07 – 25.04. – Brno
5,06 1 Jiří Marčík 19.02.04 – 10.08. – Brno
4,73 č Filip Alec Matouš 21.06.05 – 20.06. – Slavkov
1,94 č Filip Zatloukal 28.06.08 – 20.06. – Slavkov
Koule 3 kg
10,41 2 Antonín Sekerka 04.05.03 – 03.09. – Brno
10,20 3 Štěpán Ryš 23.04.02 – 03.09. – Brno
9,57 č Lukáš Punčochář 18.11.02 – 25.09. – Brno
9,00 4 Jonáš Konečný 21.01.03 – 03.09. – Brno
8,86 č Luděk Čumpelík 24.04.03 – 25.09. – Brno
7,89 8 Vojtěch Konečný 07.08.02 – 03.09. – Brno
7,52 2 David Jaitner 02 – 23.05. – Brno
7,47 3 Jakub Stibal 29.01.01 – 03.08. – Brno
7,08 6 Jan Sebastian Pučera 02 – 14.05. – Brno
6,99 14 Patrick Doppler 01.08.03 – 03.09. – Brno
6,90 15 Jan Dočkal 20.05.03 – 03.09. – Brno
6,83 16 Martin Pohanka 29.10.02 – 03.09. – Brno
6,77 4 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 03.08. – Brno
6,73 5 Petr Šťastný 02 – 23.05. – Brno
6,63 č Jaromír Morávek 22.03.03 – 25.09. – Brno
6,50 11 Jakub Doležal 20.05.03 – 14.05. – Brno
6,38 č Ivan Charbaka 22.06.01 – 27.09. – Tišnov
6,35 18 Tomáš Vrbacký 03 – 03.09. – Brno
5,70 19 Josef Racek 16.04.04 – 03.09. – Brno
5,66 7 Vojtěch Bakič 14.05.03 – 23.05. – Brno
5,50 8 Adam Anděl 03 – 23.05. – Brno
5,30 č Tomáš Palát 26.07.03 – 25.09. – Brno
5,25 9 Jiří Šťastný 03 – 23.05. – Brno
5,22 12 Samuel Provazník 24.11.03 – 25.04. – Brno
5,18 ms Matyáš Tachovský 29.08.02 – 14.05. – Brno
4,86 č Vojtěch Hyánek 29.01.02 – 25.09. – Brno
4,58 21 Štěpán Daněk 05.12.04 – 03.09. – Brno
4,20 22 Samuel Hrazdira 02.07.04 – 14.05. – Brno
Koule 4 kg
11,37 č Jan Hampl 24.10.00 – 25.09. – Brno
10,15 č Ondřej Ševčík 01.07.00 – 25.09. – Brno
9,98 10 Martin Filo 18.02.00 – 07.05. – Brno
9,10 č Josef Kaplan 24.05.00 – 25.09. – Brno
8,44 č Adam Hladký 10.06.00 – 25.09. – Brno
8,34 21 Lukáš Habr 14.09.00 – 21.05. – Brno
7,83 č Jakub Hurt 08.03.01 – 25.09. – Brno
6,47 3 Ladislav Kinc 03.09.01 – 25.04. – Brno
5,02 č Jakub Vrátný 09.04.00 – 25.09. – Brno
Disk 1 kg
29,39 3 Ondřej Ševčík 01.07.00 – 06.06. – Hodonín
27,93 4 Jan Hampl 24.10.00 – 06.06. – Hodonín
13,61 1 Jaromír Morávek 22.03.03 – 15.07. – Břeclav
Oštěp 600 g
41,33 2 Jan Hampl 24.10.00 – 09.05. – Vyškov
27,73 12 Ondřej Ševčík 01.07.00 – 06.06. – Hodonín
12,28 1 Jakub Vrátný 09.04.00 – 11.10. – České Budějovice
Kriketový míček
61,45 2 A Lukáš Punčochář 18.11.02 – 08.09. – Brno
61,06 2 Vojtěch Hudeček 24.01.02 – 24.09. – Hodonín
60,05 1 Jakub Stibal 29.01.01 – 26.04. – Blansko
58,70 5 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 24.09. – Hodonín
50,31 4 A Josef Racek 16.04.04 – 08.09. – Brno
48,25 Štěpán Ryš 23.04.02 – 12.09. – Praha
47,62 9 A Antonín Sekerka 04.05.03 – 08.09. – Brno
44,06 3 Jakub Doležal 20.05.03 – 26.04. – Blansko
42,23 2 B Matyáš Galvas 11.02.04 – 08.09. – Brno
41,46 11 Vojtěch Matějíček 29.09.02 – 07.05. – Brno
40,85 3 Josef Holcman 03 – 26.04. – Brno
40,51 1 Matěj Máša 29.03.04 – 23.05. – Brno
38,19 15 Patrick Doppler 01.08.03 – 04.06. – Blansko
36,94 17 Jan Dočkal 20.05.03 – 04.06. – Blansko
35,95 8 B Jan Dočekal 03 – 08.09. – Brno
34,25 43 Ivan Charbaka 22.06.01 – 04.06. – Brno
33,78 ms Martin Pohanka 29.10.02 – 04.06. – Blansko
33,70 P Jaromír Morávek 22.03.03 – 19.06. – Vyškov
33,63 9 Tomáš Tesař 09.11.02 – 21.05. – Brno
33,09 24 Vojtěch Konečný 07.08.02 – 24.09. – Hodonín
32,12 51 Ladislav Kinc 03.09.01 – 04.06. – Brno
31,00 č Vojtěch Holcman 02.02.07 – 25.09. – Brno
28,54 2 Tadeáš Svoboda 07 – 23.05. – Brno
27,92 24 Jáchym Tachovský 04.11.05 – 04.06. – Blansko
27,50 č Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 25.09. – Brno
27,39 3 Martin Sedlecký 06 – 23.05. – Brno
27,26 26 David Suchánek 03 – 04.06. – Blansko
27,18 28 Martin Hübel 14.03.03 – 07.05. – Brno
26,50 4 Milan Sedláček 06 – 23.05. – Brno
č Vít Holík 05.05.06 – 25.09. – Brno
26,40 29 Dominik Kejda 04 – 07.05. – Brno
26,00 č Lukáš Merta 22.10.07 – 25.09. – Brno
25,48 32 Matyáš Tachovský 29.08.02 – 07.05. – Brno
24,40 MS Vojtěch Hyjánek 29.01.02 – 07.05. – Brno
23,45 5 Tadeáš Ondráček 14.09.05 – 26.04. – Brno
22,76 5 Robert Ševčík 04 – 23.05. – Brno
21,70 5 Patrick Melcher 19.01.06 – 23.05. – Brno
21,24 27 Vojtěch Hora 03 – 04.06. – Blansko
21,10 č Jan Svoboda 07 – 25.09. – Brno
20,60 č Vladimír Pokora 01.08.04 – 25.09. – Brno
19,93 6 Karel Šmak 04 – 23.05. – Brno
19,05 2 Vojtěch Bazala 06 – 26.04. – Brno
15,71 2 Filip Zatloukal 28.06.08 – 23.05. – Brno
11,96 4 Vojtěch Lorenc 08 – 23.05. – Brno
10,55 10 Jakub Merta 06 – 26.04. – Brno
9,80 č Lukáš Dvořák 17.07.07 – 25.09. – Brno
3,50 11 Matěj Dujko 08 – 26.04. – Brno
Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
1 328 5 Viktor Veleba 04.11.01 – 01.05. – Přerov
/8,27-13,26-27,40*/
447 11 Jiří Marčík 19.02.04 – 01.05. – Přerov
/9,41-15,66-32,95*/
poznámka:
*nedovolená podpora větru – nad 2,0 m/s
Pětiboj /60 m-dálka-60 m přek-míček-800 m/
1 782 1 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 19.09. – Moravská Třebová
/8,9-451-10,65-57,00-2:42,19/
1 630 2 Antonín Sekerka 04.05.03 – 19.09. – Moravská Třebová
/8,76-442-11,15-46,79-2:42,49/
1 455 2 Jaromír Morávek 22.03.03 – 19.06. – Vyškov
/8,74-422-12,12-33,70-2:32,71/
Čtyřboj /50 m-dálka-koule 3 kg-300 m/
3 335 1 Jaromír Morávek 22.03.03 – 20.06. – Slavkov
/7,1-415-6,00-47,2/
2 502 4 Martin Pohanka 29.10.02 – 20.06. – Slavkov
/7,6-315-5,76-54,1/
2 122 6 Tomáš Palát 26.07.03 – 20.06. – Slavkov
/8,4-315-4,86-54,6/
Čtyřboj /50 m-dálka-koule 2 kg-300 m/
2 908 1 Rudolf Žižka 07.04.04 – 20.06. – Slavkov
/7,4-314-6,77-48,7/
2 813 2 Vladimír Pokora 01.08.04 – 20.06. – Slavkov
/7,3-324-5,61-49,4/
2 460 1 Vít Holík 05.05.06 – 20.06. – Slavkov
/7,8-354-5,44-55,9/
2 126 14 Filip Alec Matouš 21.06.05 – 20.06. – Slavkov
/7,9-312-4,73-58,3/
832 23 Filip Zatloukal 28.06.08 – 20.06. – Slavkov
/9,3-237-1,94-1:14,6/
Čtyřboj /60m-dálka-koule 4 kg-800m/
1950 1 Adam Hladký 10.06.00 – 25.09. – Brno
/8,0-504-8,44-2:14,2/
1885 2 Josef Kaplan 24.05.00 – 25.09. – Brno
/7,7-506-9,10-2:31,0/
1785 3 Jan Hampl 24.10.00 – 25.09. – Brno
/7,9-462-11,37-2:40,7/
1730 4 Jakub Hurt 08.03.01 – 25.09. – Brno
/8,0-510-7,83-2:31,2/
1636 5 Ondřej Ševčík 01.07.00 – 25.09. – Brno
/8,3-463-10,15-2:37,5/
11,69 6 Jakub Vrátný 09.04.00 – 25.09. – Brno
/8,7-454-5,02-2:43,1/
11,41 7 Ladislav Kinc 03.09.01 – 25.09. – Brno
/8,6-450-5,91-2:42,6/
Čtyřboj /60m-dálka-koule 3 kg-800m/
1492 1 Lukáš Punčochář 18.11.02 – 25.09. – Brno
/8,4-458-9,57-2:45,5/
1278 2 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 25.09. – Brno
/9,1-438-8,86-2:43,4/
1203 3 Jaromír Morávek 22.03.03 – 25.09. – Brno
/8,9-402-6,63-2:35,7/
995 4 Martin Pohanka 29.10.02 – 25.09. – Brno
/9,0-362-6,15-2:45,8/
705 6 Vojtěch Hyánek 29.01.02 – 25.09. – Brno
/9,1-352-4,86-3:09,3/
460 7 Tomáš Palát 26.07.03 – 25.09. – Brno
/10,5-349-5,30-3:21,5/
Čtyřboj /60m-dálka-kriketový míček-500m/
1871 1 Vladimír Pokora 01.08.04 – 25.09. – Brno
/8,9-388-20,60-1:37,1/
1581 1 Vít Holík 05.05.06 – 25.09. – Brno
/9,7-368-26,50-1:44,1/
1436 2 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 25.09. – Brno
/10,1-347-27,50-1:47,6/
1151 3 Jan Svoboda 07 – 25.09. – Brno
/10,7-306-21,10-1:52,4/
1019 6 Vojtěch Holcman 02.02.07 – 25.09. – Brno
/10,8-320-31,00-2:06,6/
933 9 Jakub Merta 06 – 25.09. – Brno
/11,4-304-26,00-2:02,2/
827 11 Lukáš Dvořák 17.07.07 – 25.09. – Brno
/11,3-288-9,80-2:01,5/
Čtyřboj /60m-dálka-kriketový míček -600m/
24 2 Josef Racek 16.04.04 – 27.09. – Tišnov
/10,2-354-42,10-2:00,8/
Čtyřboj /60m-800 m-kriketový míček-výška/
1 204 13 Štěpán Ryš 23.04.02 – 04.06. – Brno
/8,7-2:38,5-40,80-130/
952 33 Ivan Charbaka 22.06.01 – 04.06. – Brno
/9,0-2:57,5-34,25-135/
Čtyřboj /60m-800 m-kriketový míček-dálka/
1 188 16 Ladislav Kinc 03.09.01 – 04.06. – Brno
/8,7-2:33,2-32,12-428/
Čtyřboj /60m-dálka-koule-1 000m/
1 139 3 Ivan Charbaka 22.06.01 – 27.09. – Tišnov
/8,7-480-6,38-3:58,9/
Štafeta 4 x 60 m
31,38 2 Brtník-Kaplan-Veleba-Zourek – 09.05. – Vyškov
32,47 5 B Ševčík-Hladký-Kinc-Hurt – 09.09. – Brno
32,66 2 B Hampl-Charbaka-Kinc-Stibal – 06.06. – Hodonín
32,86 3 B Brtník-Haminger-Vrátný-Kaplan – 12.09. – Šumperk
32,97 5 Stibal-Pazourek-Charbaka-Haminger – 09.05. – Vyškov
33,90 2 B Doležal-Punčochář-Hudeček-Kadlec – 24.09. – Hodonín
33,95 4 A Charbaka-Kinc-Pazourek-Slavík – 17.05. – Břeclav
34,62 2 Doležal-Hyjánek-Matějíček-Puč – 07.05. – Brno
34,17 2 Kadlec-Dočkal-Doležal-Punčochář – 04.06. – Blansko
34,77 3 Kafka-Konečný-Ryš-Sekerka – 04.06. – Blansko
35,10 3 A Morávek-Oujezdský-Pohanka-Kadlec – 14.05. – Brno
35,81 3 Punčochář-Žižka-Doležal-Morávek – 21.05. – Brno
36,22 6 B Pokora-Hudeček-Matějíček-Punčochář – 09.09. – Brno
36,36 3 D Galvas-Marčík-Sekerka-Žižka – 09.09. – Brno
36,73 1 B Dočkal-Kafka-Konečný-Hudeček – 03.09. – Brno
37,89 5 Provazník-Hyjánek-Marčík-Pokora – 21.05. – Brno
37,95 7 Hrazdíra S-Pokora-Žižka-Doležal K – 04.06. – Blansko
37,98 3 B Pokora-Žižka-Marčík-Tachovský – 03.09. – Brno
38,01 3 B Galvas-Hrazdira-Pokora-Vrbacký – 14.05. – Brno
38,08 10 Hrazdira-Pokora-Žižka-Marčík – 07.05. – Brno
40,51 9 Doppler-Matula-Tachovský-Hora – 04.06. – Blansko
Štafeta 4 x 60 m – smíšená / ACMS-TJ Sokol Přísnotice/
34,30 2 A Doležal-Punčochář-Kadlec-Stodůlka – 03.09. – Brno
35,72 1 C Stodůlka-Dočkal-Kafka-Konečný – 14.05. – Brno
37,58 9 Oujezdský-Pohanka-Stodůlka-Kafka – 07.05. – Brno
Štafeta 4 x 60 m – smíšená / ACMS-TJ Sokol Přísnotice/
Štafeta 4 x 300 m
2:53,37 3 B Hladký-Stibal-Hurt-Vrátný – 06.09. – Břeclav
Štafeta 4 x 300 m – smíšená / ACMS-TJ Sokol Přísnotice/
2:57,04 2 B Hladký-Pazourek-Slavík-Ševčík – 12.09. – Šumperk
Výkony hostujících závodnic a cizinek startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno žen, starších a mladších žákyň
ŽENY
1 500 m
5:09,38 1 Soňa Vnenčáková 07.05.94 – 05.09. – Břeclav
5:25,54 3 Tereza Eliášková 14.03.95 – 30.05. – Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
3 000 m
11:41,18 ms Tereza Eliášková 14.03.95 – 13.06. – Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
5 000 m
18:34,82 1 Soňa Vnenčáková 07.05.94 – 05.09. – Břeclav
19:12,01 ms Tereza Eliášková 14.03.95 – 05.09. – Břeclav – AK Olymp Brno
Půlmaratón
1:21:39 1 Soňa Vnenčáková 07.05.94 – 04.10. – Košice
Disk 1 kg
26,82 ms Veronika Gubiová 04.07.94 – 05.09. – Břeclav
Oštěp 600 g
32,57 2 Veronika Gubiová 04.07.94 – 30.05. – Uherské Hradiště
Kladivo 4 kg
24,20 ms Veronika Gubiová 04.07.94 – 05.09. – Břeclav
JUNIORKY /18-19 let/
100 m
13,37 +0,1 3 A Eliška Fischerová 18.12.97 – 05.09. – Břeclav – AK Olymp Brno
14,24 +0,1 ms Aneta Palánová 16.01.97 – 05.09. – Břeclav – AK Olymp Brno
200 m
27,51 -2,0 1 C Leona Malenínská 23.11.96 – 30.05. – Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
27,25 +0,0 4 A Eliška Fischerová 18.12.97 – 05.09. – Břeclav – AK Olymp Brno
29,24 -2,0 ms Martina Havlíčková 29.07.96 – 30.05. – Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
400 m
1:00,44 2 A Leona Malenínská 23.11.96 – 13.06. – Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
1:05,28 ms Martina Havlíčková 29.07.96 – 30.05. – Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
100 m překážek
16,66 -1,2 ms Aneta Palánová 16.01.97 – 30.05. – Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
18,43 -2,4 ms Martina Havlíčková 29.07.96 – 13.06. – Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
400 m překážek
1:11,16 3 Martina Havlíčková 29.07.96 – 05.09. – Břeclav – AK Olymp Brno
Dálka
502 3 Aneta Palánová 16.01.97 – 13.06. – Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
488 -1,0 1 Adriana Jagošová 03.09.96 – 16.05. – Vyškov – AK Olymp Brno
/500 +2,9 4 – 30.05. – Uh. Hradiště/
Trojskok
10,45 +1,0 4 Adriana Jagošová 03.09.96 – 30.05. – Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
Tyč
344 1 Soňa Krajňáková 14.12.96 – 30.05. – Uh.Hradiště-Akademik TU Košice
Oštěp 600 g
26,10 3 Adriana Jagošová 03.09.96 – 05.09. – Břeclav – AK Olymp Brno
DOROSTENKY /16-17 let/
100 m
14,53 -4,3 7 A Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 13.06. – Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
200 m
29,48 -2,0 ms Terezie Grézlová 27.01.99 – 30.05. – Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
400 m
1:05,77 ms Terezie Grézlová 27.01.99 – 30.05. – Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
800 m
2:36,69 3 Barbora Elblová 15.03.99 – 13.06. – Uh. Hradiště – AK Olymp Brno
2:40,28 ms Terezie Grézlová 27.01.99 – 16.05. – Vyškov – AK Olymp Brno
Výška
146 7 Andrea Starčevičová 02.12.98 – 13.06. – Uh.Hradiště – AK Olymp Brno
Dálka
488 5 Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 13.06. – Uh.Hradiště – AK Olymp Brno
482 -1,1 5 Andrea Starčevičová 02.12.98 – 16.05. – Vyškov – AK Olymp Brno
Trojskok
10,37 3 Kristýna Heřmánková 13.05.99 – 13.06. – Uh.Hradiště – AK Olymp Brno
Tyč
264 ms Andrea Starčevičová 02.12.98 – 30.05. – Uh.Hradiště – AK Olymp Brno
ŽÁKYNĚ
60 m
7,99 +1,1 1 Hana Bumbálková 27.07.01 – 09.05. – Vyškov – SK Speed Brno
9,00 1 B Natálie Furchová 06.03.03 – 24.09. – Hodonín – Sokol Přísnotice
8,25 1 C Veronika Šmerdová 07.02.01 – 06.06. – Hodonín – SK Speed Brno
8,38 +0,1 3 A Věra Lenská 08.01.01 – 09.05. – Vyškov – SK Speed Brno
8,60 8 Michaela Tichá 02.08.01 – 17.05. – Břeclav – SK Speed Brno
8,78 ms Lucie Vašíčková 30.07.01 – 06.06. – Hodonín-SK Sped Brno
9,23 2 E Anna Kolegarová 16.09.02 – 14.05. – Brno – Sokol Přísnotice
9,26 3 B Kamila Cechmeistrová 10.06.02 – 14.05. – Brno – Sokol Přísnotice
9,69 4 C Barbora Sedláčková 15.09.02 – 24.09. – Hodonín – Sokol Přísnotice
100 m
12,86 -0,5 2 A Hana Bumbálková 27.07.01 – 30.05. – Uh. Hradiště – SK Speed Brno
13,21 -1,9 ms Veronika Šmerdová 07.02.01 – 30.05. – Uh. Hradiště – SK Speed Brno
13,87 +0,1 ms Věra Lenská 08.01.01 – 05.09. – Břeclav – SK Speed Brno
150 m
19,21 +0,8 1 Hana Bumbálková 27.07.01 – 09.05. – Vyškov – SK Speed Brno
19,63 3 Veronika Šmerdová 07.02.01 – 17.05. – Břeclav – SK Speed Brno
20,53 +0,9 1 B Věra Lenská 08.01.01 – 09.05. – Vyškov – SK Speed Brno
21,07 12 Michaela Tichá 02.08.01 – 17.05. – Břeclav – SK Speed Brno
21,14 +0,0 1 C Pavlína Šmerdová 07.02.01 – 09.05. – Vyškov – SK Speed Brno
21,48 ms Lucie Vašíčková 30.07.01 – 06.06. – Hodonín-SK Sped Brno
22,34 +0,0 3 C Adéla Kelblová 20.10.01 – 09.05. – Vyškov – ŠAK Židlochovice
22,41 1 D Natálie Furchová 06.03.03 – 14.05. – Brno – Sokol Přísnotice
23,02 3 B Anna Kolegarová 16.09.02 – 14.05. – Brno – Sokol Přísnotice
23,61 23 Barbora Sedláčková 15.09.02 – 07.05. – Brno – Sokol Přísnotice
26,05 43 Iveta Holešínská 21.11.03 – 07.05. – Brno – ŠAK Židlochovice
200 m
26,73 -2,5 2 A Hana Bumbálková 27.07.01 – 30.05. – Uh. Hradiště – SK Speed Brno
27,29 -2,0 ms Veronika Šmerdová 07.02.01 – 30.05. – Uh. Hradiště – SK Speed Brno
28,67 +0,1 ms Věra Lenská 08.01.01 – 05.09. – Břeclav – SK Speed Brno
300 m
42,40 1 A Veronika Šmerdová 07.02.01 – 09.05. – Vyškov – SK Speed Brno
46,78 3 Natálie Furchová 06.03.03 – 04.06. – Blansko – Sokol Přísnotice
49,14 5 A Aneta Kolegarová 16.09.02 – 24.09. – Hodonín – Sokol Přísnotice
50,03 6 B Adéla Kelblová 20.10.01 – 09.05. – Vyškov – ŠAK Židlochovice
51,64 ms Barbora Sedláčková 15.09.02 – 04.06. – Blansko – Sokol Přísnotice
55,87 ms Iveta Holešínská 21.11.03 – 03.09. – Brno – ŠAK Židlochovice
800 m
2:33,91 3 Aneta Kolegarová 16.09.02 – 04.06. – Blansko – Sokol Přísnotice
1 500 m
5:58,35 9 Adéla Kelblová 20.10.01 – 17.05. – Břeclav – ŠAK Židlochovice
60 m překážek
12,18 4 Natálie Furchová 06.03.03 – 07.05. – Brno – Sokol Přísnotice
13,12 15 Kamila Cechmeisterová 10.06.02 – 04.06. – Blansko – Sokol Přísnotice
Dálka
409 20 Adéla Kelblová 20.10.01 – 17.05. – Břeclav – ŠAK Židlochovice
404 +0,4 17 Michaela Tichá 02.08.01 – 09.05. – Vyškov – SK Speed Brno
370 10 Aneta Kolegarová 16.09.02 – 14.05. – Brno – Sokol Přísnotice
365 13 Barbora Sedláčková 15.09.02 – 14.05. – Brno – Sokol Přísnotice
Koule 3 kg
8,65 7 Pavlína Šmerdová 07.02.01 – 06.06. – Hodonín – SK Speed Brno
6,87 15 Adéla Kelblová 20.10.01 – 17.05. – Břeclav – ŠAK Židlochovice
Štafeta 4 x 60 m /SK Speed Brno/
30,82 1 Bumbálková-Lenská-Tichá-Šmerdová – 09.05. – Vyškov
31,85 1 Bumbálková-Jedličková-Tichá-Šmerdová – 17.05. – Břeclav
31,85 1 Lenská-Šmerdová P-Šmerdová V-Bumbálková – 12.09. – Šumperk
Štafeta 4 x 60 m /TJ Sokol Přísnotice/
34,98 1 Furchová-Kolegarová-Kolegarová-Sedláčková – 14.05. – Brno
34,71 2 Furchová-Kolegarová-Sedláčková-Cechmeistrová – 04.06. – Blansko
Halové klubovní přebory mladšího žactva 16. ledna 2015 Běžecký koridor v Brně Novém Lískovci na Oblé ulici
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 16.1.2015 60 metrů mladší žákyně | |||||||
Příjmení: | Jméno: | RN | Oddíl: | finále | [60m] | ||
1. | Hudečková | Barbora | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 8,9 | 9,1 | |
2. | Furchová | Natálie | 2003 | TJ Sokol Přísnotice | 9,2 | 9,3 | |
3. | Křížková | Natalie | 2003 | Slavkov u Brna | 9,1 | 9,4 | |
4. | Horáčková | Markéta | 2002 | AC Moravská Slávia Brno | 9,3 | 9,4 | |
5. | Sedláčková | Barbora | 2002 | TJ Sokol Přísnotice | 9,6 | ||
6. | Štůsková | Lucie | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 9,8 | ||
7. | Hristová | Desi | 2003 | TJ Sokol Přísnotice | 9,9 | ||
8. | Placarová | Denisa | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 10,0 | ||
9. | Všianská | Tereza | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 10,0 | ||
10. | Gajárková | Barbora | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 10,6 | ||
11. | Halasová | Anna | 2003 | SBK Kyjov | 10,6 | ||
12. | Peloušková | Anna | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 10,8 | ||
13. | Smejkalová | Zuzana | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 11,2 | ||
14. | Hlavačíková | Klára | 2002 | ZŠ Kotlářská | 11,5 | ||
15. | Kolářová | Kristýna | 2002 | ZŠ Kotlářská | 11,8 |
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 16.1.2015 600 metrů mladší žákyně | ||||||
Příjmení: | Jméno: | RN | Oddíl: | [600m] | ||
1. | Furchová | Natálie | 2003 | TJ Sokol Přísnotice | 2:06,8 | |
2. | Horáčková | Markéta | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 2:06,9 | |
3. | Štůsková | Lucie | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 2:15,3 | |
4. | Halasová | Anna | 2003 | SBK Kyjov | 2:18,9 | |
5. | Všianská | Tereza | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 2:21,3 | |
6. | Křížková | Natalie | 2003 | Slavkov u Brna | 3:25,1 | |
7. | Hristová | Desi | 2003 | TJ Sokol Přísnotice | 2:26,0 | |
8. | Smejkalová | Zuzana | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 2:33,5 | |
9. | Placarová | Denisa | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 2:38,0 | |
10. | Hlavačíková | Klára | 2002 | ZŠ Kotlářská | 2:42,2 | |
11. | Kolářová | Kristýna | 2002 | ZŠ Kotlářská | DNF |
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 16.1.2015 dálka mladší žákyně | |||||||||
Příjmení: | Jméno: | RN | Oddíl: | [dálka] | |||||
1. | Hudečková | Barbora | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 448 | 419 | x | 448 | |
2. | Křížková | Natalie | 2003 | Slavkov u Brna | 387 | 391 | 390 | 391 | |
3. | Všianská | Tereza | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 382 | 367 | 384 | 384 | |
4. | Placarová | Denisa | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 303 | 323 | 371 | 371 | |
5. | Sedláčková | Barbora | 2002 | TJ Sokol Přísnotice | 367 | 356 | 363 | 367 | |
6. | Furchová | Natálie | 2003 | TJ Sokol Přísnotice | 364 | 351 | 352 | 364 | |
7. | Horáčková | Markéta | 2002 | AC Moravská Slávia Brno | x | x | 355 | 355 | |
8. | Štůsková | Lucie | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 318 | 306 | 327 | 327 | |
9. | Gajárková | Barbora | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 313 | 284 | 315 | 315 | |
10. | Hlavačíková | Klára | 2002 | ZŠ Kotlářská | 311 | 271 | 286 | 311 | |
11. | Peloušková | Anna | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 285 | 297 | 281 | 297 | |
12. | Kolářová | Kristýna | 2002 | ZŠ Kotlářská | 275 | 258 | 267 | 275 | |
13. | Halasová | Anna | 2003 | SBK Kyjov | 233 | 203 | 272 | 272 | |
14. | Hristová | Desi | 2003 | TJ Sokol Přísnotice | 237 | x | x | 237 |
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 16.1.2015 60 metrů mladší žáci | |||||||
Příjmení: | Jméno: | RN | Oddíl: | finále | [60m] | ||
1. | Punčochář | Lukáš | 2002 | AC Moravská Slávia Brno | 8,6 | 8,7 | |
2. | Kadlec | Michal | 2003 | ZŠ Kotlářská | 8,9 | 8,8 | |
3. | Ryš | Štěpán | 2002 | ZŠ Kotlářská | 8,9 | 9,1 | |
4. | Konečný | Jonáš | 2003 | AK Kuřim | 9,0 | 9,1 | |
5. | Budík | Ondřej | 2003 | Atletika Slavkov u Brna | 9,2 | ||
6. | Sekerka | Antonín | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 9,2 | ||
7. | Hudeček | Vojtěch | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 9,2 | ||
8. | Čumpelík | Luděk | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 9,3 | ||
9. | Vavřiník | Lukáš | 2003 | ZŠ Kotlářská | 9,4 | ||
10. | Stodůlka | Jakub | 2003 | TJ Sokol Přísnotice | 9,9 | ||
11. | Cittnar | Aleš | 2003 | ZŠ Kotlářská | 10,0 | ||
12. | Kopeček | Jakub | 2003 | BYAC Brno | 10,0 | ||
13. | Tachovský | Matyáš | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 10,0 | ||
14. | Pohanka | Martin | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 10,2 | ||
15 | Nechvíle | Vojtěch | 2002 | ZŠ Kotlářská | 10,4 | ||
16 | Tesař | Tomáš | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 10,4 |
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 16.1.2015 600 metrů mladší žáci | ||||||
Příjmení: | Jméno: | RN | Oddíl: | [600m] | ||
1. | Hudeček | Vojtěch | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 1:57,6 | |
2. | Čumpelík | Luděk | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 2:06,7 | |
3. | Sekerka | Antonín | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 2:08,9 | |
4. | Cittnar | Aleš | 2003 | ZŠ Kotlářská | 2:12,5 | |
5. | Ryš | Štěpán | 2002 | ZŠ Kotlářská | 2:13,5 | |
6. | Stodůlka | Jakub | 2003 | TJ Sokol Přísnotice | 2:15,4 | |
7. | Kopeček | Jakub | 2003 | BYAC Brno | 2:17,1 | |
8. | Pohanka | Martin | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 2:24,7 | |
9. | Vavřiník | Lukáš | 2003 | ZŠ Kotlářská | 2:25,9 | |
10. | Tesař | Tomáš | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 2:34,7 |
VÝSLEDKOVÁ LISTINA BRNO 16.1.2015 dálka mladší žáci | |||||||||
Příjmení: | Jméno: | RN | Oddíl: | [dálka] | |||||
1. | Punčochář | Lukáš | 2002 | AC Moravská Slávia Brno | x | x | 444 | 444 | |
2. | Hudeček | Vojtěch | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 407 | 401 | 428 | 428 | |
3. | Cumpelík | Luděk | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 409 | 395 | 412 | 412 | |
4. | Sekerka | Antonín | 2003 | AC Moravská Slavia Brno | 401 | 399 | 395 | 401 | |
5. | Konečný | Jonáš | 2003 | AK Kuřim | 401 | 365 | 342 | 401 | |
6. | Ryš | Štěpán | 2002 | ZŠ Kotlářská | 398 | 389 | 389 | 398 | |
7. | Kopeček | Jakub | 2003 | BYAC Brno | 384 | 366 | 366 | 384 | |
8. | Kadlec | Michal | 2002 | ZŠ Kotlářská | 376 | x | 324 | 376 | |
9. | Budík | Ondřej | 2003 | Atletika Slavkov u Brna | 371 | x | 372 | 372 | |
10. | Vavřiník | Lukáš | 2003 | ZŠ Kotlářská | x | x | 361 | 361 | |
11. | Tachovský | Matyáš | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 339 | x | 345 | 345 | |
12. | Stodůlka | Jakub | 2003 | TJ Sokol Přísnotice | 332 | 343 | 320 | 343 | |
13. | Cittnar | Aleš | 2003 | ZŠ Kotlářská | x | 337 | x | 337 | |
14. | Nechvíle | Vojtěch | 2002 | ZŠ Kotlářská | x | x | 328 | 328 | |
15. | Tesař | Tomáš | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 307 | 317 | 326 | 326 | |
16. | Pohanka | Martin | 2002 | AC Moravská Slavia Brno | 311 | 301 | 295 | 311 |
Hana Prochová zaběhla halový klubovní rekord
juniorek a žen na 60 m překážek čsem 9,51 na halových závodech v Olomouci Pokračovat ve čtení
Mistrovství Moravy a Slezska v maratonu
Ostrava