Podmelové uběhla za 24 hodin 162,667 km

Na Mistrovství Světa v silničním běhu na 24 hodin, které se konalo dne  13. května ve francouzském městě Brive, překonala Vilma Podmelová  výkonem 162,667 km, klubovní rekord Alžběty Koukalové z roku 2000, který měl hodnotu 103,1 km.

Martin Tuček přivezl stříbro z vícebojů

Martin Tuček na MMaS ve vícebojích vybojoval stříbrnou medaili a ziskem 3 903 bodů překonal klubovní rekord žáků, který držel Martin Vaněček výkonem 3 901 bodů z roku 2002. Ve stejném závodě překonal Martin Tuček klubovní rekord v běhu na 100 m překážek časem 14,65 s, který držel Martin Pokorný výkonem 14,69 s od roku 2003

I.kolo družstev starších žákyň – 15.5.2010

I.kolo soutěže družstev starších žákyň se koná v sobotu dne 15.5.2010 v Břeclavi. Sraz v 7,45 hod. na parkovišti naproti obchodnímu domu Tesco. Odjezd v 8,00 hod. Vedoucí družstva: Ing.Jiřrí Proch, telefon   777  136 914 Read more

I.kolo I.ligy družstev mužů – 22.5.2010

V sobotu dne 22.5.2010 se koná v Opavě I.kolo skupiny “C″ I. ligy družstev mužů. Sraz závodníků v 6,15 hod. na parkovišti naproti hotelu Grand (bývalé autobusové nádraží). Odjezd v 6,30 hod. Vedoucí družstva: Ladislav Zouhar, telefon: 608 874 235 Read more

I.kolo II.ligy družstev žen – 22.5.2010

V sobotu dne 22.5.2010 se koná v Uherském Hradišti I.kolo skupiny “D2” II.ligy družstev žen. Sraz závodnic v 7,45 hod. na parkovišti naproti hotelu Grand (bývalé autobusové nádraží). Odjezd v 8,00 hod. Vedoucí družstva: Mgr.Alena Vyskočilová, telefon: 737 660 908 Read more

Klubovní rekord žen v běhu na 6 hodin

Šárka Macháčková překonala 8.května na závodech v italském městě Banza,  vlastní klubovní rekordběhu na 6 hodin výkonem 65 823 m (starý rekord držela výkonem 62 538 m, který vytvořila v Brně dne 13.3.2010).

Ivana Martincová má stříbrno z MČR v maratonu

Na MČR v maratonu vybojovala Ivana Martincová stříbrnou medaili. Je to již 10. medaile z mistrovství republiky  na této trati , kterou získala v letech 2000-2010, z toho 5 x zlatou (2003, 2005, 2006, 2008, 2009), 4 x stříbrnou (2000, 2001, 2004, 2010), 1 x bronzovou. Daniel Orálek vybojoval čtvrté místo v osobním rekordu časem 2:27:49 hod.

Výsledky V. ročníku Běhu Novým Lískovcem

Výsledková listina z V.ročníku Běhu Novým Lískovcem 
         
Pořadatel     : AC Moravská Slavia Brno  
Místo            : Brno-Nový Lískovec, areál pod ulicí Plachty
Datum konání : neděle 25.4.2010   
         
Přespolní běh      
         
Hoši – přípravka ( 2002 a ml. ) – 430 m    
1. Punčochář Lukáš  18.11.2002 AC Moravská Slavia Brno 1:23
2. Ernst Kryštof  04.06.2002 SK Čtyři Dvory České Budějovice  1:26
3. Matějíček Vojtěch   29.09.2002 AC Moravská Slavia Brno 1:27
4. Hloušek Jakub  20.01.2002 AC Moravská Slavia Brno 1:29
5. Uher Alexander  05.04.2002 AC Moravská Slavia Brno 1:39
6. Pavelka Vojtěch  25.06.2002 AC Moravská Slavia Brno 1:42
7. Kadlečík Kryštof  19.06.2005 AC Moravská Slavia Brno 2:12
Dívky – přípravka ( 2002 a ml. ) – 430 m    
1. Půstová Šárka  16.03.2002 AC Moravská Slavia Brno  1:26
2. Kavínová Štěpánka  23.09.2002 Sebranice 1:31
3. Mrůzková Barbora  14.06.2002 VSK Univerzita Brno 1:39
4. Gregušová Michaela  17.04.2003 AHA Vyškov 1:46
5. Kincová Alice  14.03.2005 individuální 2:16
Hoši – přípravka ( 2000 – 2001 ) – 807 m    
1. Kavín Michael  29.04.2001 Sebranice 3:13
2. Kinc Ladislav  03.092001 ZŠ Labská, Brno 3:15
3. Čížek Roman  27.06.2000 SVČ Ledeč nad Sázavou 3:16
4. Hladký Adam  10.06.2000 AC Moravská Slavia Brno 3:18
5. Hurt Jakub  08.03.2001 AC Moravská Slavia Brno 3:23
6. Liška Vojtěch  29.03.2001 SVČ Ledeč nad Sázavou 3:32
7. Koutník Martin  07.10.2001 AC Moravská Slavia Brno 3:39
8. Bumbálek Vojtěch  27.07.2001   3:47
9. Mikus Jiří 23.08.2000 TJ Zetor Brno-Židenice 4:26
10. Blahník Tomáš  29.11.2001   4:49
Dívky – přípravka ( 2000 – 2001 ) – 807 m    
1. Havelková Kristýna  06.06.2000 AC Moravská Slavia Brno 3:21
2. Michlová Klára  20.02.2001 AC Moravská Slavia Brno 3:44
3. Adamcová Tereza  13.08.2001 AC Moravská Slavia Brno 4:00
Mladší žákyně ( 1997 – 1999 ) – 807 m    
1. Mikušová Lucie  16.02.1998 TJ Zetor Brno-Židenice 2:58
2. Psohlavcová Tereza  20.09.1999 SK Čtyři Dvory České Budějovice  3:08
3. Mrůzková Markéta  12.03.1997 Kometa Brno 3:09
4. Čutková Zuzana  23.03.1999 SK Čtyři Dvory České Budějovice  3:17
5. Bakičová Veronika  24.06.1999 AC Moravská Slavia Brno 3:29
6. Marčíková Lenka  26.10.1999 AC Moravská Slavia Brno 3:32
Mladší žáci (1996 – 1997 ) –  1 614 m    
1. Konečný Aleš  19.03.1997 AC Moravská Slavia Brno 6:18
2. Richter Jakub  09.07.1998 AC Moravská Slavia Brno 6:41
3. Strnka Lukáš  26.08.1999 AC Moravská Slavia Brno 6:57
4. Veleta Richard  09.04.1998 SVČ Ledeč nad Sázavou 7:28
5. Blatný Jan  13.05.1999 AC Moravská Slavia Brno 7:30
6. Batysta Vladimír  03.01.1999 SK Čtyři Dvory České Budějovice  8:20
7. Uher Richard  28.03.1999   8:56
8. Kaňka Jan  22.07.1998 SK Čtyři Dvory České Budějovice  10:04
Starší žákyně ( 1995 – 1996 ) – 1 614 m    
1. Čutková Lucie  15.03.1996 SK Čtyři Dvory České Budějovice  7:31
2. Ernstová Barbora 23.02.1996 SK Čtyři Dvory České Budějovice  7:33
3. Pecová Iva  01.02.1995 SVČ Ledeč nad Sázavou 8:36
Starší žáci (1995 – 1996 ) –  1 750 m    
1. Strnka David  16.10.1995 AC Moravská Slavia Brno 6:14
2. Vévoda Martin  04.05.1996   7:19
3. Veleta Rudolf  23.05.1996 SVČ Ledeč nad Sázavou 8:49
Dorostenci ( 1992 – 1993 ) – 1750m    
1. Kyzlink Marek  03.02.1994 AC Moravská Slavia Brno 6:14
Dorostenky ( 1992 – 1993 ) – 1750m    
1. Veletová Anna  25.06.1993 SVČ Ledeč nad Sázavou 7:41
Ženy  – 3 500 m      
1. Slavíčková Jarmila  11.11.1956 Brno 14:02
2. Krejčová Magda  27.09.1980 Brno 14:11
3. Vévodová Simona  1989 individuální 14:38
4. Drozdová Dorota  27.12.1978 Brno 14:45
5. Volavá Ivana  02.06.1964 Barnex sport Brno 14:56
6. Budínská  Hana  23.10.1960 AC Moravská Slavia Brno 15:23
7. Mikušová Martina  16.05.1967 TJ Zetor Brno-Židenice 16:52
Muži – 5 250      
1. Klíma Miroslav   11.06.1975 Brno 17:55
2. Jurča Jaroslav  22.02.1962 “:o)” 18:06
3. Skyba Martin  27.06.1962 Barnex sport Brno 18:18
4. Horný Petr 11.06.1969 SVČ Ledeč nad Sázavou 18:52
5. Kučera Ladislav  06.03.1960 SK Čtyři Dvory České Budějovice  19:18
6. Kunc Josef  22.02.1960 LRS Vyškov 19:53
7. Musil Josef  25.08.1964 Náměšť nad Oslavou 19:56
8. Mrůzek Alexander  09.11.1965 VSK Univerzita Brno 20:23
9. Volavý Vladimír  29.09.1955 AC Moravská Slavia Brno 20:35
10. Bobliha Milan  19.05.1957 LRS Vyškov  21:21
11. Marčík Petr  27.04.1972 Brno 21:56
12. Lukačka Jozef 02.01.1971 LRS Vyškov 22:34
13. Svoboda Karel  16.11.1945 TJ Zetor Brno-Židenice 23:49
14. Stříbrný Rostislav  05.10.1952 AC Moravská Slavia Brno  24:09
15. Bradáč Alois 02.10.1940 Orel Žďár nad Sázavou 24:37
16. Fuksa Karel  30.07.1946 AC Moravská Slavia Brno 25:44
17. Brandýs Vlastimil 25.01.1941 LRS Vyškov 25:58
18. Krejčí František  28.07.1943 Brno 28:07
ms Zitová Iva  27.08.1959 Brno 25:15
         
HOD KRIKETOVÝM MÍČKEM    
Hoši – přípravka ( 2002 a ml. )    
1. Punčochář Lukáš  18.11.2002 AC Moravská Slavia Brno 33,45
2. Ernst Kryštof  04.06.2002 SK Čtyři Dvory České Budějovice  17,05
3. Uher Alexander  05.04.2002   16,45
4. Pavelka Vojtěch  25.06.2002 AC Moravská Slavia Brno 16,25
5. Hloušek Jakub  20.01.2002 AC Moravská Slavia Brno 13,90
6. Matějíček Vojtěch   29.09.2002 AC Moravská Slavia Brno  10,35
7. Vacek David 2002   8,90
8. Kadlečík Kryštof  19.06.2005 AC Moravská Slavia Brno 6,05
Dívky – přípravka ( 2002 a ml. )    
1. Půstová Šárka  16.03.2002 AC Moravská Slavia Brno 20,75
2. Gregušová Michaela  17.04.2003 AHA Vyškov 12,20
3. Kavínová Štěpánka  23.09.2002 Sebranice 12,00
4. Matějíčková Anežka  08.06.2005   4,35
Hoši – přípravka ( 2000 – 2001 )    
1. Čížek Roman  27.06.2000 SVČ Ledeč nad Sázavou 35,05
2. Hurt Jakub  08.03.2001 AC Moravská Slavia Brno 28,55
3. Blahník Tomáš  29.11.2001   26,65
4. Bumbálek Vojtěch  27.07.2001   24,95
5. Kavín Michael  29.04.2001 Sebranice 22,05
6. Mikus Jiří 23.08.2000 TJ Zetor Brno-Židenice 19,46
7. Koutník Martin  07.10.2001 AC Moravská Slavia Brno 19,25
8. Kinc Ladislav  03.092001 ZŠ Labská, Brno 14,70
Dívky – přípravka ( 2000 – 2001 )    
1. Bumbálková Hana  27.07.2001   24,45
2. Michlová Klára  20.02.2001 AC Moravská Slavia Brno 11,20
3. Adamcová Tereza  13.08.2001 AC Moravská Slavia Brno 9,45
4. Prochová Barbora  11.09.2001 AC Moravská Slavia Brno 8,55
5. Adamcová Barbora  13.08.2001 AC Moravská Slavia Brno 4,35
Přípravka – hoši ( 1997 – 1999 )    
1. Richter Jakub  09.07.1998 AC Moravská Slavia Brno 42,20
2. Konečný Aleš  19.03.1997 AC Moravská Slavia Brno 38,65
3. Batysta Vladimír  03.01.1999 SK Čtyři Dvory České Budějovice  36,50
4. Veleta Richard  09.04.1998 SVČ Ledeč nad Sázavou 33,50
5. Strnka Lukáš  26.08.1999 AC Moravská Slavia Brno 30,55
6. Uher Richard  28.03.1999   29,95
7. Kaňka Jan  22.07.1998 SK Čtyři Dvory České Budějovice  21,75
Přípravka – dívky ( 1997 – 1999 )    
1. Bakičová Veronika  24.06.1999 AC Moravská Slavia Brno 39,45
2. Helsnerová Natálie  15.07.1999 AC Moravská Slavia Brno 34,95
3. Mikušová Lucie  16.02.1998 TJ Zetor Brno-Židenice 25,85
4. Psohlavcová Tereza  20.09.1999 SK Čtyři Dvory České Budějovice  22,00
5. Čutková Zuzana  23.03.1999 SK Čtyři Dvory České Budějovice  14,40
Mladší žákyně ( 1995 – 1996 )    
1. Ernstová Barbora 23.02.1996 SK Čtyři Dvory České Budějovice  36,50
2. Čutková Lucie  15.03.1996 SK Čtyři Dvory České Budějovice  30,10
         
         
  František Nemetz v.r.   Ladislav Zouhar v.r.  
  hlavní rozhočí                   ředitel závodů  

Tréninky mládeže duben-červen 2010

PŘÍPRAVA oddílu dětí a mládeže

tréninky duben – červen 2010

hřiště AC Moravská Slavia, Vojtova 12

Informace:  Monika Olejníčková tel.: 604 971 134 Read more

Změna tréninku mládeže 21.4.2010

Trenérka Monika Olejníčková oznamuje, že ve středu dne 21.dubna 2010 bude z důvodu konání valné hromady trénink pouze v době od 16,00 do 17,00 hod.

QR Code Business Card