IV.kolo sk. “D2” II. ligy družstev žen-21.8. Vyškov

V sobotu dne 21.8.2010 se koná ve Vyškově IV.kolo skupiny „D2″ soutěže družstev žen. Sraz pozvaných závodnic v 7,45 hod na parkovišti naproti hotelu Grand (staré autobusové nádraží). Odjezd v 8,00 hod.

Kontakt na vedoucí družstva: Mgr.Alena Vyskočilová, telefon: 737 660 908, vyskocilova@pppbrno.cz

ČASOVÝ POŘAD PRO 4. KOLO

 II. ligy mužů  a  II. ligy žen skupiny  D2

 5. června 2010 ve Vyškově

10.00    110 m př M F             dálka Ž      výška Ž  oštěp Ž       kladivo M

10.15    100 m př. M F

10.30    100 m  Ž R

10.45    100 m  M R    

11,05    800 m Ž F

11,20   800 m M F                     dálka M    výška M    oštěp M   kladivo Ž                        

11.35    100 m  Ž FA                                       

 11.40  100 m M FA                      

 11.45    100 m M FB                      

 12.00    400 m  Ž F                              

 12.15    400 m  M F                                                  tyč Ž      disk Ž      koule M      

12.30    5000 m  Ž F          trojskok Ž        

13,00    5000 m  M F                   

 13.25    400 m př. Ž F          

13.40    400 m př. M F                 trojskok M    tyč M     disk M    koule Ž

13,55    200 m  Ž F                                                        

 14.05    200 m  M F

 14.20    1 500 m Ž F

14.30    1 500 m M F

 14.45    4 x 400 m  Ž F

 14,55   4 x 400 m  M F                                                                  Kladivo Ž 3.kolo

 15.45 – 16.00                                                                                     Kladivo M 3.kolo

MČR v silničním běhu – Běchovice 26.9.

MČR žactva na dráze – Praha 11.9.

MČR mužů a žen do 22 let na dráze – Břeclav 28.8.

MČR mužů a žen na dráze – Třinec 17. a 18.7.

Přihlášení závodníci pro start v disciplínách:

Lukáš Olejníček:   1 500 m a 3 000 m překážek

Martin Juránek:   400 m překážek

Bohumil Běťuňák: dálka, trojskok

MMaS v maratonu a půlmaratonu – Ostrava 9.10.

III. kolo soutěže družstev dorostenců-Břeclav 25.9.

32. ročník Silvestrovského běhu Moravské Slavie Brno-memoriál Richada Plcha

AC Moravská Slavia Brno uspořádá v pátek dne 31.prosince 2010 na tratích ve  sportovním areálu pod ulicí Plachty–v Brně Novém Lískoveci 32. ročník Silvestrovského běhu Moravské Slavia Brno-memoriál Richarda Plcha.

povrch trati – asfalt v kombinaci s terénem.

Šatny na ZŠ Svážná.

Start a cíl pro kategorie žactva u “psího výběhu”

Závod rodičů s dětmy proběhne na stadionu na ZŠ Svážná

Kategorie mužů, žen a dorostu mají start a cíl z parkoviště u kotelny.

Časový program  
  9:00 přípravka mladší roč.     430 m
  9:20 přípravka starší roč.     700 m
  9:40 mladší žactvo roč.    700 m
10:00 starší žactvo roč.    1 400 m
10:20 ženy a dorost  3 870 m
10:30 rodiče s dětmi      180 m
11:00 hlavní závod mužů a veteránů       7 370 m
11:00 lidový běh 2 120 m

IV.kolo soutěže družstev ml. žactva

Propozice IV.kolo soutěže družstev mladšího žactva
Datum čtvrtek 9.září 2010
Místo konání stadion na Vojtové ulici 
Pořadatel AC Moravská Slávia Brno
Ředitel závodu Mgr.Jan Dvořák
Hlavní rozhodčí Ladislav Zouhar
Prezentace           v den závodu od 15,30 do 16,00 hod. v závodní kanceláři. Žádáme vedoucí družstev, aby odevzdali soupis startů včetně dosažených výkonů podle disciplín do 7.9.2010 na e-mail: dvorak.jan@brno.cz. Zvlášť dívky a chlapce.
   
   
Disciplíny   
ŽÁCI 60 m, 300 m, 1 500 m, dálka, koule, 4 x 60 m
ŽÁKYNĚ 60 m, 300 m, 800 m, dálka, koule, 4 x 60 m
Časový program              
15:30 – 16,00 prezentace              
16:15     dálka D          
16:30 60 m  HR    koule H          
16:50 60 m  DR               
17:10 300 m HF              
17:25 300 m DF   koule D          
17:45 60 m HF   dálka H          
17:55 60 m DF              
18:15 1 500 m HF              
18:25 800 m DF              
18:40 štafeta 4 x 60 m H            
18:50 štafeta 4 x 60 m D            
                 
Pořadatelé si vyhrazují právo úpravy časového pořadu podle počtu přihlášených závodníků

Prázdninový mítink

V pondělí dne 23.srpna pořádá AC Moravská Slavia Brno na stadionu ve Vojtové ulici prázdninový mítink.

Časový pořad

17,00            60 m M                                  koule Ž

17,20            60 m Ž                                                  

17,30            300 m M

17,40            300 m  Ž                              koule M

18,00          2 000 m

18,25           200 m přek. M

18,30           200 m přek. Ž

V případě zájmu závodníků může být vložena další disciplína v návrhu je zařadit běh na 2000 m v 18,00 hod. pro kategorii mužů i žen.

QR Code Business Card