Dan Orálek vyhrál půlmaraton v Tuřanech

V neděli dne 2.ledna 2011 se konal v Brně-Tuřanech půlmaraton ve kterém Read more

Termínovka 2011

Soutěže družstev

Read more

MČR mužů a žen na dráze – Brno stadion PPV

Ve dnech 2.-3.7.2011 se koná v Brně na stadionu Pod Palackého vrchem Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Jednání předsedů, hospodářů, STK a řídících pracovníků v Olomouci

Dne 7.1.2011 od 16,30 hod. se v klubovně AK Olomouc uskuteční tradiční jednání předsedů, hospodářů, STK a řídících pracovníků.

Klubovní kalendářík na rok 2011

Členové klubu si jej mohou vyzvednou v atletické klubovně u předsedy klubu, nebo u trenérky Olejníčkové.

Výsledky Silvestrovského běhu 2010


32. ročník
Silvestrovského běhu, Memoriál Richarda Plcha
31.12.2010
Brno-Nový Lískovec



Ředitel závodu:
Zouhar Ladislav


Hl. rozhodčí:
Nemetz František







Přípravka ml.
dívky ( 2001 a ml. ) – 430m


1. Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 1:27
2. Miková Dominika 02 JAC Brno 1:30
3. Půstová Šárka 02 VSK Univerzita Brno 1:31





Přípravka ml.
hoši (2001 a ml.) – 430 m


1. Trbušek Tadeáš 01 AC Moravská Slavia Brno 1:36





Přípravka st.
hoši (1999 – 2000) – 430 m



1. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 2:31
2. Mikuš Jiří 00 Zetor Brno 2:54
3. Stejskal Petr 00 AC Moravská Slavia Brno 3:20





Přípravka
st.dívky (1999-2000) – 700 m


1. Floriánová Eliška 99 AP Brno 2:26
2. Miková Eliška 00 JAC Brno 4:00





Mladší žáci
(1997-1998) – 700 m


1. Lidmila Patrik 98 AC Moravská Slavia Brno 2:30





Mladší žákyně
(1997-1998) – 700 m


1. Mikušová Lucie 98 Zetor Brno 2:34





Rodiče s dětmi (2004 a ml.) – 180 m


1. Miková Julie 06 JAC Brno





Lidový běh –
2 120 m


1. Krejčí Jiří 89 Brno 7:23
2. Lidmila Jakub 92 Brno 7:25
3. Kubík Ondřej 95 1.FC Brno 7:45
4. Mokrý Ondřej 94 KOB Moira Brno 7:56
5. Krejčí Jiří 90 Prdlavka Modřice 8:22
6. Bereš Erik 93 Brno 8:59
7. Mika Ivo 66 Brno 9:17
8. Obrátil Štěpán 94 KOB Moira Brno 9:28
9. Hurník jakub 91 Brno 9:34
10. Sekanina Milan 42 AC Moravská Slavia Brno 10:23
11. Mrkosová Tereza 90 AC Moravská Slavia Brno 10:38
12. Stříbrná Marie 89 AC Moravská Slavia Brno 10:38
13. Volavá Veronika 90 AC Moravská Slavia Brno 10:39
14. Floriánová Eliška 99 AP Brno 10:54
15. Miková Dominika 02 JAC Brno 10:54
16. Krejčí František 43 Brno 10:58
17. Březina Aleš 62 Brno 11:24
18. Hrušková Lucie 73 Brno 11:24
19. Obrátilová Naďa 66 KOB Moira Brno 11:36
20. Kubík Tomáš 70 Lesná 12:02
21. Krestová Denisa 94 Zetor Brno 12:06
22. Jurčová Michaela 78 Brno 12:08
23. David Ludvík 51 Brno 13:01
24. Prochová Blanka 68 Brno 14:27





Dorostenci (1993-1994) – 3 870 m


1. Brlica Pavel 93 SK Žabovřesky 13:43
2. Mokrý Ondřej 94 KOB Moira Brno 14:51
3. Kubík Tomáš 95 BYAC Brno 15:39
4. Záděra Pavel 95 Beta Ursus 16:36
5. Obrátil Štěpán 94 KOB Moira Brno 16:50
6. Ptáček Pavel 96 Beta Ursus 19:17
7. Ptáček Patrik 98 Beta Ursus 19:38





Ženy
(1992-1971) – 3 870 m


1. Jurčová Michaela 89 LS Brno 16:08
2. Krejčová Magda 80 Brno 16:22
3. Klanicová Jana 87 AC Moravská Slavia Brno 16:28
4. Drozdová Dorota 78 Brno 18:05
5. Floriánová Veronika 73 AP Brno 18:14





Ženy veteránky 1 (1970 – 1961) – 3 870 m


1. Volavá Ivana 64 Barnex sport Brno 18:18
2. Mikušová Martina 67 Zetor Brno 19:39





Ženy veteránky 2
(1960 a st.) – 3 870 m


1. Kociánová Marie 46 Křenovice 21:12
2. Ellingerová Dana 38 LRS Vyškov 21:33
MS Smolka Milan 54 Zetor Brno 24:22





Muži hlavní závod (1992-1971)


1. Borek Aleš 77 VSK Univerzita Brno 24:24
2. Brlica Pavel 93 SK Žabovřesky 25:05
3. Bodiš Ivo 71 Brno 25:08
4. Maiwaelder Lukáš 91 Ekol team Brno 26:04
5. Mazal Zdeněk 81 AC Moravská Slavia Brno 26:15
6. Mokrý Stanislav 92 KOB Moira Brno 26:24
7. Macháč Martin 87 HO Tesla Brno 26:28
8. Krmaš Václav 80 SOOB Rychnov n. Kněžnou 26:31
9. Dvořák Jan 77 AC Moravská Slavia Brno 27:19
10. Gross Arnold 91 CK Unicom Zvolen 28:17
11. Novák Josef 92 LS Brno 31:48
12. Moravec Zdeněk 81 Jundrov 32:06
13. Tyleček Pavel 73 Sokol Prštice 34:37
14. Václavíček Rostislav 72 Synerga 35:58
15. Slouka Jiří 83 Blažovice 37:01





Muži veteráni 1 (1970-1961) – 7 370 m


1. Krejčí Bronislav 64 Prdlavka Modřice 27:40
2. Jurča Jaroslav 62 😉 28:05
3. Florián Radim 70 AP Brno 28:25
4. Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 29:11
5. Cibulka Pavel 64 Brno 30:05
6. Janek Petr 69 Brno 30:58
7. Kresta Roman 65 Zetor Brno 31:20
8. Matula Jaroslav 70 Zetor Brno 31:21
9. Plch Richard 64 AC Moravská Slavia Brno 31:30
10. Paulas Jiří 63 Třebíč 32:04





Muži veteráni 2
(1960-1951) – 7 370 m


1. Nosek Miroslav 55 Posilovna Průvan 28:39
2. Fiedler Jan 56 AC Moravská Slavia Brno 28:50
3. Vilček Rudolf 54 Ekol Brno 32:09
4. Holeček Stanislav 55 AC Moravská Slavia Brno 33:05
5. Hanák Albín 51 Brno Útěchov 33:38
6. Volavý Vladimír 55 AC Moravská Slavia Brno 33:51
7. Stříbrný Rostislav 52 AC Moravská Slavia Brno 36:01





Muži veteráni 3
( 1950 a st. ) – 7 370 m


1. Krieg Petr 49 BMT Brno 34:18
2. Hána Květoslav 37 Svatobořice Mistřín 35:40
3. Sponar Jan 50 Tesla Brno 35:54
4. Fuksa Karel 46 AC Moravská Slavia Brno 43:48
5. Bradáč Alois 40 Orel Žďár nad Sázavou 44:23

PF 2011

Hodně sportovních úspěchů, štěstí a zdraví přeje AC Moravská Slavia Brno

Šťastné a veselé

Výkonný výbor AC Moravská Slavia Brno vám přeje poklidné prožití Read more

Schůze výkonného výboru AC Moravská Slavia Brno

Schůze výkonného výboru AC Moravská Slavia Brno

QR Code Business Card