Překonán halový klubovní rekord žen ve štafetě na 4×200 m

V sobotu dne 29.1.2011 na Soutěži olympijských nadějí, která se konala v Read more

Martin Tuček přivezl stříbrnou medaili z MMaS v halových vícebojích

Ve dnech 29.-30.1.2011 se konalo v Olomouci Mistrovství Moravy a Slezska Read more

Sdělení trenérky Olejníčkové-únorové tréninky

V pátek 4.2.2011 mají děti pololetní prázdniny a tělocvična na Tuháčkové v Read more

Výsledky atletů Moravské Slavie v roce 2011

Případné opravy a doplňky posílejte obratem na adresu: zouhar@tepl-brno.cz nebo zouha@volny.cz
Výsledky atletů AC Moravská Slavia Brno v roce  2011    Stav k 31.12.2011
MUŽI
60 m
7,36    2B    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    22.01.    –    Olomouc
7,38  -0,3    3 A    Lubomír Procházka    07.03.80    –    17.08.    –    Břeclav
7,39    1 A    Martin Juránek    13.03.91    –    21.09.    –    Brno
7,65    3 A    Oldřich Peslar    27.11.91    –    24.04.    –    Blansko
8,60    D    Libor Tuček    04.08.65    –    10.09.    –    Moravská Třebová
100 m
11,49  -0,4    2    Martin Juránek    13.03.91    –    25.09.    –    Prostějov
11,59    1 B    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    24.04.    –    Blansko
11,64  +0,2    2 A    Lubomír Procházka    07.03.80    –    28.08.    –    Vyškov
12,53 +0,0     3-4    Oldřich Peslar    27.11.91    –    17.09.    –    Uherské Hradiště
13,9    3 B    Libor Tuček    04.08.65    –    15.08.    –    Brno
150 m
16,6    2 A     Martin Juránek    13.03.91    –    01.08.    –    Brno
21,1    2 B    Petr Marčík    27.04.72    –    22.08.    –    Brno
200 m
22,73  +1,2    1 B     Martin Juránek    13.03.91    –    27.08.    –    Hodonín
/22,52 +2,1                –    11.06.    –    Ostrava/
23,78  -2,4    P    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    01.05.    –    Přerov
24,67  -2,2    4    Oldřich Peslar    27.11.91    –    28.08.    –    Vyškov
28,84    D    Libor Tuček    04.08.65    –    10.09.    –    Moravská Třebová
28,8    3 D    Petr Marčík    27.04.72    –    25.07.    –    Brno
300 m
36,7    1 A     Martin Juránek    13.03.91    –    08.08.    –    Brno
46,3    4 B    Tomáš Kaláb    07.06.83    –    08.08.    –    Brno
400 m
51,32    ms    Martin Juránek    13.03.91    –    17.09.    –    Uherské Hradiště
54,7    4 A    Jan Dvořák    02.01.77    –    01.08.    –    Brno
55,23        Oldřich Peslar    27.11.91    –    28.08.    –    Vyškov
1:03,80        Libor Tuček    04.08.65    –    28.08.    –    Vyškov
1:06,7    3 B    Tomáš Kaláb    07.06.83    –    01.08.    –    Brno
1:07,7    3 C    Petr Marčík    27.04.72    –    01.08.    –    Brno
600 m
1:30,6    2    Jan Dvořák    02.01.77    –    25.07.    –    Brno
1:39,17    3    Jindřich Skácel    01.04.74    –    21.09.    –    Brno
1:49,6    9    Petr Marčík    27.04.72    –    25.07.    –    Brno
800 m
1:55,56    4 A    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    04.06.    –    Olomouc
2:01,36    8 A    Jakub Ambros    28.05.87    –    04.06.    –    Olomouc
2:06,00    7    Jan Dvořák    02.01.77    –    05.02.    –    Bratislava
2:17,06    5    Jindřich Skácel    01.04.74    –    28.08.    –    Vyškov
2:22,0    4 A    Jan Fiala    28.09.72    –    08.08.    –    Brno
2:29,6    7 A    Tomáš Kaláb    07.06.83    –    08.08.    –    Brno
2:30,1    8 A    Ondřej Fiala    15.12.76    –    08.08.    –    Brno
2:33,5    9 A    Libor Tuček    04.08.65    –    08.08.    –    Brno
1 000 m
2:31,6    1    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    15.08.    –    Brno
3:01,6    7    Jan Fiala    28.09.72    –    15.08.    –    Brno
3:10,1    12    Pavel Hověžák    21.01.75    –    15.08.    –    Brno
3:19,9    14    Libor Tuček    04.08.65    –    15.08.    –    Brno
3:23,34    3    Petr Marčík    27.04.72    –    24.04.    –    Blansko
1 500 m
3:54,76    1    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    26.06.    –    Břeclav
4:09,84    4    František Mahovský    22.12.83    –    26.06.    –    Břeclav
4:13,19    5    Jakub Ambros    28.05.87    –    27.08.    –    Hodonín
4:35,51    6    Michal Glier    10.03.82    –    02.09.    –    Praha
4:38,1    2    Zdeněk Kundera    22.09.89    –    01.08.    –    Brno
4:40,35        Jan Fiala    28.09.72    –    28.08.    –    Vyškov
4:51,97    6    Karel Fučík    21.09.72    –    25.06.    –    Uherské Hradiště
4:54,28    8    Zdeněk Mazal    22.09.81    –    25.06.    –    Uherské Hradiště
5:05,27    9 B    Libor Tuček    04.08.65    –    17.09.    –    Uherské Hradiště
5:05,10        Tomáš Bůbela    01.04.71    –    28.08.    –    Vyškov
5:05,90    10    Pavel Hověžák    21.01.75    –    25.06.    –    Uherské Hradiště
5:13,94        Petr Marčík    27.04.72    –    28.08.    –    Vyškov
5:17,31    P    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    01.05.    –    Přerov
5:24,45        Jiří Rerych                    25.02.62    –    28.08.    –    Vyškov
5:29,1        Aleš Sikora    27.07.73    –    12.06.    –    Kuřim
5:33,3    13    Tomáš Kaláb    07.06.83    –    01.08.    –    Brno
5:38,40    11 B    Pavel Vystrčil    20.09.82    –    17.09.    –    Uherské Hradiště
1 míle – 1 609,34 m
4:27,00    1    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    06.09.    –    Vyškov
4:37,33    1    Jakub Ambros    28.05.87    –    21.09.    –    Brno
5:28,48    4    Jindřich Skácel    01.04.74    –    06.08.    –    Litomyšl
2 000 m
6:34,9    3    Jan Fiala    28.09.72    –    25.07.    –    Brno
7:43,0    6    Jiří Rerych    25.02.62    –    25.07.    –    Brno
7:48,2    7    Petr Marčík    27.04.72    –    25.07.    –    Brno
3 000 m
8:34,00    4    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    08.05.    –    Olomouc
9:05,52    1    František Mahovský    22.12.83    –    27.08.    –    Hodonín
9:05,76    3    Jakub Ambros    28.05.87    –    27.08.    –    Hodonín
9:35,85    10    Jakub Hoff    12.01.77    –    27.08.    –    Hodonín
10:03,66    2    Jan Fiala    28.09.72    –    21.05.    –    Uherské Hradiště
11:31,27    5    Petr Marčík    27.04.72    –    21.05.    –    Uherské Hradiště
12:06,68    6    Pavel Vystrčil    20.09.82    –    21.05.    –    Uherské Hradiště
5 000 m
15:10,61    4    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    13.08.    –    Pardubice
15:20,60    13    František Mahovský    22.12.83    –    02.07.    –    Brno
15:23,60    1    Daniel Orálek    29.03.70    –    26.06.    –    Břeclav
16:10,32    8    Jakub Ambros    28.05.87    –    26.06.    –    Břeclav
16:59,0    4    Karel Fučík    21.09.72    –    20.07.    –    Brno
17:15,0    8    Michal Glier    10.03.82    –    20.07.    –    Brno
17:17,0    9    Jan Fiala    28.09.72    –    20.07.    –    Brno
18:00,0    12    Zdeněk Kundera    22.09.89    –    20.07.    –    Brno
18:20,64    5    Zdeněk Mazal    22.09.81    –    25.06.    –    Uherské Hradiště
18:34,28    6    Pavel Hověžák    21.01.75    –    25.06.    –    Uherské Hradiště
18:48,0    26    Tomáš Bůbela    01.04.71    –    20.07.    –    Brno
19:02,0    35    Jiří Dobšík    14.08.78    –    20.07.    –    Brno
19:14,89    10    Pavel Tešnar    22.07.73    –    17.09.    –    Uherské Hradiště
19:40,0    57    Jan Fiedler    27.06.56    –    20.07.    –    Brno
19:51,0    59    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    20.07.    –    Brno
19:52,0    60    Matěj Nytra    08.10.88    –    20.07.    –    Brno
19:54,39    12    Petr Marčík    27.04.72    –    17.09.    –    Uherské Hradiště
20:16,0    72    Jiří Rerych    25.02.62    –    20.07.    –    Brno
20:42,52    13    Pavel Vystrčil    20.09.82    –    21.05.    –    Uherské Hradiště
21:50,0    105    Hubert Adámek    06.10.71    –    20.07.    –    Brno
22:15,0    119    Vladimír Volavý    29.09.55    –    20.07.    –    Brno
23:59,0    148    Ivo Zejda    23.07.56    –    20.07.    –    Brno
24:36,0    159    Rostislav Stříbrný    05.10.52    –    20.07.    –    Brno
24:58,0    165    Jiří Šmiták    01.02.44    –    20.07.    –    Brno
26:03,0    174    Josef Holý    28.06.41    –    20.07.    –    Brno
10 000 m
32:36,62    1    Daniel Orálek    29.03.70    –    21.05.    –    Třinec
33:05,56    2    František Mahovský    22.12.83    –    21.05.    –    Třinec
34:43,0    2    Jakub Hoff    12.01.77    –    17.08.    –    Brno
36:18,0    7    Jan Fiala    28.09.72    –    17.08.    –    Brno
37:02,0    11    Michal Glier    10.03.82    –    17.08.    –    Brno
39:06,0    22    Zdeněk Kundera    22.09.89    –    17.08.    –    Brno
39:20,0        Vlastmil Chadim    13.10.76    –    17.08.    –    Brno
39:24,90    5    Tomáš Bůbela    01.04.71    –    04.06.    –    Vyškov
39:32,0    30    Martin Foukal    88    –    17.08.    –    Brno
39:52,0    35    Pavel Hověžák    21.01.75    –    17.08.    –    Brno
41:09,0    50    Pavel Tešnar    22.07.73    –    17.08.    –    Brno
41:57,0    56    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    17.08.    –    Brno
41:57,0    57    Ondřej Fiala    15.12.76    –    17.08.    –    Brno
42:19,60    7    Jiří Rerych    25.02.62    –    04.06.    –    Vyškov
43:03,0    68    Jan Fiedler    27.06.56    –    17.08.    –    Brno
46:34,0    102    Vladimír Volavý    29.09.55    –    17.08.    –    Brno
48:19,0    129    Stanislav Holeček    01.08.55    –    17.08.    –    Brno
50:07,0    147    Ivo Zejda    23.07.56    –    17.08.    –    Brno
51:14,0    154    Josef Holý    28.06.41    –    17.08.    –    Brno
52:27,0    165    Jiří Šmiták    01.02.44    –    17.08.    –    Brno
53:58,0    170    Rostislav Stříbrný    05.10.52    –    17.08.    –    Brno
59:18,0    195    Karel Fuksa    30.07.46    –    17.08.    –    Brno
Hodinovka na dráze
18 255    2    Daniel Orálek    29.03.70    –    21.09.    –    Brno
16 300    1    Martin Kleibl    18.11.73    –    16.10.    –    Kuřim
15 275    15    Pavel Hověžák    21.01.75    –    21.09.    –    Brno
14 973    23    Tomáš Bůbela    01.04.71    –    21.09.    –    Brno
14 376    42    Jiří Rerych    25.02.62    –    21.09.    –    Brno
14 096    53    Pavel Tešnar    22.07.73    –    21.09.    –    Brno
14 009    57    Jan Fiedler    27.06.56    –    21.09.    –    Brno
13 472    80    Petr Marčík    27.04.72    –    21.09.    –    Brno
13 459    13    Miroslav Nosek    22.07.55    –    16.10.    –    Kuřim
12 879    104    Vladimír Volavý    29.09.55    –    21.09.    –    Brno
12 433    130    Ivo Zejda    23.07.56    –    21.09.    –    Brno
12 302    25    Stanislav Holeček    01.08.55    –    16.10.    –    Kuřim
11 840    154    Josef Holý    28.06.41    –    21.09.    –    Brno
11 655    161    Pavel Sedláček    21.02.53    –    21.09.    –    Brno
11 335    167    Josef Kašpar    04.01.45    –    21.09.    –    Brno
11 299    169    Petr Horákovský    13.10.52    –    21.09.    –    Brno
10 804    188    Rostislav Stříbrný    05.10.52    –    21.09.    –    Brno
9 743    204    Jiří Vaněk    19.08.39    –    21.09.    –    Brno
Půlmaratón – 21,1 km
1:08:42    7    Daniel Orálek    29.03.70    –    16.04.    –    Pardubice
1:09:29    9    František Mahovský    22.12.83    –    16.04.    –    Pardubice
1:19:03        Petr Svoboda    15.10.68    –    16.04.    –    Pardubice
1:20:28    5    Michal Glier    10.03.82    –    26.06.    –    Nové Veselí
1:22:56    10    Karel Fučík    21.09.72    –    02.01.    –    Brno
1:23:54    50    Zdeněk Mazal    22.09.81    –    27.03.    –    Bratislava
1:26:00    63    Pavel Hověžák    21.01.75    –    27.03.    –    Bratislava
1:27:34    59    Jiří Rerych    25.02.62    –    02.10.    –    Košice
1:29:39        Tomáš Bůbela    01.04.71    –    02.04.    –    Praha
1:31:16    30    Zdeněk Kundera    22.09.89    –    30.04.    –    Brno
1:32:09        Pavel Tešnar    22.07.73    –    16.04.    –    Pardubice
1:33:51        Miroslav Nosek    22.07.55    –    16.04.    –    Pardubice
1:39:25    4v    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    02.01.    –    Brno
1:43:53    10v    Jan Fiedler    27.06.56    –    02.01.    –    Brno
1:47:24    9v    Vladimír Volavý    29.09.55    –    04.09.    –    Blansko
1:49:40    10v    Ivo Zejda    23.07.56    –    23.04.    –    Olomouc
1:53:20    1v    Josef Holý    28.06.41    –    04.09.    –    Blansko
1:55:32    862    Pavel Sedláček    21.02.53    –    18.06.    –    Olomouc
1:57:32    932    Jiří Šmiták    01.02.44    –    18.06.    –    Olomouc
2:01:37    15v    Petr Horákovský    13.10.52    –    23.04.    –    Olomouc
2:04:41    31v    Ivan Kopeček    03.03.49    –    27.03.    –    Bratislava
2:10:14    224    Karel Fuksa    30.07.46    –    30.04.    –    Brno
2:21:34    196    Ivoš Kupský    23.09.72    –    04.09.    –    Blansko
25 km – silnice
1:31:14    1    Daniel Orálek    29.03.70    –    06.08.    –    Velká nad Veličkou
1:34:11    2    Jakub Hoff    12.01.77    –    11.09.    –    Brno
1:34:51    3    František Mahovský    22.12.83    –    11.09.    –    Brno
1:46:58    15    Michal Glier    10.03.82    –    11.09.    –    Brno
1:50:06    22    Pavel Hověžák    21.01.75    –    11.09.    –    Brno
2:00:17    37    Pavel Vystrčil    20.09.82    –    11.09.    –    Brno
2:11:57    67    Hubert Adámek    06.10.71    –    11.09.    –    Brno
2:17:16    75    Petr Marčík    27.04.72    –    11.09.    –    Brno
2:22:50    85    Stanislav Holeček    01.08.55    –    11.09.    –    Brno
2:25:07    24    Josef Holý    28.06.41    –    06.08.    –    Velká nad Veličkou
2:27:26    89    Jiří Šmiták    01.02.44    –    11.09.    –    Brno
2:33:50    92    Pavel Sedláček    21.02.53    –    11.09.    –    Brno
2:45:29    28    Ivo Zejda    23.07.56    –    06.08.    –    Velká nad Veličkou
2:55:21    101    Petr Horákovský    13.10.52    –    11.09.    –    Brno
3:31:52    105    Karel Fuksa    30.07.46    –    11.09.    –    Brno
32 km – silnice
1:55:10    2    Daniel Orálek    29.03.70    –    27.08.    –    Vír
2:08:55    9    Petr Svoboda    15.10.68    –    27.08.    –    Vír
2:16:43    12    Michal Glier    10.03.82    –    27.08.    –    Vír
2:25:48    21    Jiří Rerych    25.02.62    –    27.08.    –    Vír
2:35:18    29    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    27.08.    –    Vír
3:03:06    52    Pavel Hověžák    21.01.75    –    27.08.    –    Vír
3:11:50    60    Ivo Zejda    23.07.56    –    27.08.    –    Vír
3:20:48    61    Stanislav Holeček    01.08.55    –    27.08.    –    Vír
3:22:37    62    Josef Holý    28.06.41    –    27.08.    –    Vír
Maratón – 42,195 km
2:26:58    1    Daniel Orálek    29.03.70    –    22.10.    –    Praha
2:44:03    6    Jakub Hoff    12.01.77    –    24.09.    –    Ostrava
2:45:51    65    Petr Svoboda    15.10.68    –    08.05.    –    Praha
2:50:24    8    Karel Fučík    21.09.72    –    24.09.    –    Ostrava
3:01:56    29    Michal Glier    10.03.82    –    22.10.    –    Praha
3:01:59    20    František Slatina    25.01.66    –    24.09.    –    Ostrava
3:06:21    37    Jiří Rerych    25.02.62    –    22.10.    –    Praha
3:13:15        Tomáš Bůbela    01.04.71    –    02.10.    –    Budapest
3:32:46        Peter Krupka    02.06.65    –    08.05.    –    Praha
3:34:22        Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    08.05.    –    Praha
4:00:39    229    Ivo Zejda    23.07.56    –    22.10.    –    Praha
4:13:36    1v    Josef Holý    28.06.41    –    15.10.    –    Kroměžíž
4:45:20    77    Karel Fuksa    30.07.46    –    22.01.    –    České Budějovice
50 km – silnice
3:04:25    2    Daniel Orálek    29.03.70    –    25.04.    –    Di Romagna
100 km – silnice
6:54:50    1    Daniel Orálek    29.03.70    –    26.03.    –    Plzeň
10:48:12    20    Svatopluk Sedláček    23.10.57    –    26.03.    –    Plzeň
Běh na 24 hodin
215,212    1    Daniel Orálek    29.03.70    –    01.08.    –    Kladno
176,133    7    Stanislav Holeček    01.08.55    –    01.08.    –    Kladno
60 m překážek
9,07    2 B    Jan Dvořák    02.01.77    –    05.02.    –    Bratislava
60 m překážek /76 cm/
12,67    D    Libor Tuček    04.08.65    –    10.09.    –    Moravská Třebová
110 m překážek
15,68    2 A    Martin Juránek    13.03.91    –    22.06.    –    Břeclav
16,34  +1,5      3 B    Jan Dvořák    02.01.77    –    21.05.    –    Třinec
/16,20 +2,4                –    11.06.    –    Ostrava/
20,47  -1,0    3 B    Petr Pola    12.08.89    –    04.06.    –    Vyškov
200 m překážek
25,45  +1,1    1    Martin Juránek    13.03.91    –    08.10.    –    Vyškov
27,7    2 A    Jan Dvořák    02.01.77    –    22.08.    –    Brno
37,0    2 B    Petr Marčík    27.04.72    –    22.08.    –    Brno
400 m překážek
53,56    2 A    Martin Juránek    13.03.91    –    04.06.    –    Olomouc-klubovní rekord
58,12    5    Jan Dvořák    02.01.77    –    11.06.    –    Ostrava
3 000 m překážek
9:11,24    2    Lukáš Olejníček    17.06.88    –    20.08.    –    Zlín
9:55,72    3    František Mahovský    22.12.83    –    04.06.    –    Olomouc
10:59,76        Jan Fiala    28.09.72    –    28.08.    –    Vyškov
12:17,93        Tomáš Bůbela    01.04.71    –    28.08.    –    Vyškov
12:58,34        Petr Marčík    27.04.72    –    28.08.    –    Vyškov
Výška
175      4    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    08.01.    –    Brno
/174    4            –    12.07.    –    Brno/
172    21    Michal Študent    06.06.88    –    21.12.    –    Brno
169    13    Jan Žižka    10.10.76    –    04.06.    –    Olomouc
155    6    Ondřej Fiala    15.12.76    –    01.08.    –    Brno
130    D    Libor Tuček    04.08.65    –    10.09.    –    Moravská Třebová
Dálka
705    1    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    15.01.    –    Olomouc
/699 +2,0     4            –    02.07.    –    Brno/
731    1            –    21.09.    –    Brno
614  +0,2        Michal Študent    06.06.88    –    04.06.    –    Vyškov
386    D    Libor Tuček    04.08.65    –    10.09.    –    Moravská Třebová
Trojskok
14,66  +1,9    1    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    04.09.    –    Opava
13,78  +1,1    2    Michal Študent    06.06.88    –    21.05.    –    Uherské Hradiště
/14,03 +3,0                –    21.05.    –    Uherské Hradiště/
12,65    10    Jan Žižka    10.10.76    –    21.05.    –    Třinec
Tyč
415    7    Jan Žižka    10.10.76    –    04.06.    –    Olomouc
Koule 7,26 kg
13,61    P    Martin Kuklínek    08.11.79    –    07.05.    –    Brno
12,37    2    Vít Drmola    25.12.60    –    13.07.    –    Brno
11,68    3    Petr Ondřej    22.03.84    –    03.08.    –    Brno
11,59        Jiří Klepáč    12.02.61    –    28.08.    –    Vyškov
11,24    3    Marek Vrbka    02.07.61    –    17.05.    –    Brno
8,14    2    Martin Juránek    13.03.91    –    08.08.    –    Brno
Koule 6 kg
13,32    1    Vít Drmola    25.12.60    – 27.04.    –    Brno
12,04    2    Marek Vrbka    02.07.61    –    03.08.    –    Brno
Koule 5 kg
10,54    4    Libor Tuček    04.08.65    –    15.08.    –    Brno
Disk 2 kg
43,06    1    Petr Ondřej    22.03.84    –    22.06.    –    Brno
40,32    1    Martin Kuklínek    08.11.79    –    13.07.    –    Brno
33,06    7    Jiří Klepáč    12.02.61    –    25.06.    –    Uherské Hradiště
33,05    5    Marek Vrbka    02.07.61    –    15.06.    –    Brno
28,69    P    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    01.05.    –    Přerov
Disk 1,5 kg
36,77    2    Marek Vrbka    02.07.61    –    03.08.    –    Brno
28,27    D    Libor Tuček    04.08.65    –    10.09.    –    Moravská Třebová
Oštěp 800 g
50,26    7    Vladimír Malý    15.09.78    –    17.09.    –    Uherské Hradiště
45,56    2    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    24.04.    –    Blansko
45,55    P    Martin Kuklínek    08.11.79    –    24.09.    –    Brno
34,96        Jiří Klepáč    12.02.61    –    28.08.    –    Vyškov
Oštěp 700 g
27,84    2    Marek Vrbka    02.07.61    –    03.08.    –    Brno
Oštěp 600 g
28,97    D    Libor Tuček    04.08.65    –    10.09.    –    Moravská Třebová
Kladivo 7,26 kg
48,66    2    Martin Kuklínek    08.11.79    –    21.05.    –    Třinec
48,25    1    Marek Vrbka    02.07.61    –    17.05.    –    Brno
46,98    1    Petr Ondřej    22.03.84    –    20.04.    –    Brno
Kladivo 6 kg
53,59    1    Marek Vrbka    02.07.61    –    03.08.    –    Brno
Břemeno 15,88 kg
14,97    1    Martin Kuklínek    08.11.79    –    16.04.    –    Brno
14,13    1    Marek Vrbka    02.07.61    –    15.06.    –    Brno
13,77    1    Petr Ondřej    22.03.84    –    27.04.    –    Brno
Břemeno 11,34 kg
17,95    1    Marek Vrbka    02.07.61    –    03.08.    –    Brno
Kámen 50 kg
4,23    1    Martin Kuklínek    08.11.79    –    24.09.    –    Brno
10 km chůze – silnice
50:00    5    Tomáš Hlavenka    08.02.77    –    18.06.    –    Třebíč
5 000 m chůze – dráha
39:33,9    2    Jindřich Skácel    30.11.37    –    27.08.    –    Pardubice
Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
2 119    6    Martin Juránek    13.03.91    –    01.05.    –    Přerov
/7,63-11,95-22,98/
Pětiboj /dálka-oštěp-200 m-disk-1 500 m/
2 775    8    Bohumil Bětuňák     10.12.90    –    01.05.    –    Přerov
/649-41,53-23,78-28,69-5:17,31/
Devítiboj /60 m-koule 5 kg-dálka-60 m př /76/-oštěp 600 g-výška-200 m-disk 1,5 kg-800 m/
2 998    4    Libor Tuček    04.08.65    –    10.09.    –    Moravská Třebová
/8,60-10,25-386-12,67-28,97-130-28,84-28,27-3:34,82//
Vrhačský pětiboj /kladivo-koule-disk-oštěp-břemeno/
3 059    1    Martin Kuklínek    08.11.79    –    24.09.    –    Brno
/44,24-12,59-38,55-45,55-13,99/
Vrhačský trojboj /koule-disk-oštěp/
1 800    1    Martin Kuklínek    08.11.79    –    24.09.    –    Brno
/12,59-38,55-45,55/
Štafeta 4 x 100 m
44,61    3 A    Krejčík-Bětuňák-Hrazdira-Juránek    –    27.08.    –    Hodonín
51,30    6 A    Tuček L-Konečný-Šimek-Študent    –    17.09.    –    Uh.Hradiště
54,71    5 A    Fiala-Sláma-Šimel-Mazal    –    25.06.    –    Uh.Hradiště
Štafeta 4 x 100 m  smíšená /ACMS+AK Olymp Brno/
45,40    1 B    Dvořák-Dittrich-Vojtek-Olejníček        –    27.08.    –    Hodonín
Štafeta 4 x 100 m  smíšená /ACMS+VSK Univerzita Brno/
49,24    2 A    Schmöger-Konečný-Strnka-Hertl            –    25.06.    –    Uh.Hradiště
Štafeta 4 x 100 m  smíšená /ACMS+ AK Olymp Brno-Slovác…./
43,72    5 A    Bašťovanský-Vojtek-Hrazdira-Juránek    –    04.06.    –    Olomouc
Štafeta 4 x 400 m  smíšená /ACMS+ AK Olymp Brno/
43,96    4 A    Běťuňák-Juránek-Krejčík-Vojtek            –    26.06.    –    Břeclav
Štafeta 4 x 100 m  smíšená /ACMS+ AK Olomouc/
44,38    5 A    Běťuňák-Juránek-Hrazdira-Strmiska        –    21.05.    –    Třinec
Štafeta 4 x 100 m  smíšená /ACMS+Univerzita Brno-JAC Brno/
49,49        Hertl-Študent-Pokorný-Havíř            –    21.05.    –    Uherské Hradiště
Štafeta 4 x 400 m
3:31,20    4 A    Olejníček-Krejčík-Ambros-Juránek        –    04.06.    –    Olomouc
3:42,35    2 B    Mahovský-Dvořák.Hoff-Hrazdira            –    27.08.    –    Hodonín
4:26,40    7 B    Fiala-Marčík-Sláma-Tešnar            –    17.09.    –    Uh.Hradiště
4:27,64        Šimek-Fiala-Konečný-Sláma            –    28.08.    –    Vyškov
4:29,57        Tuček-Bůbela-Rerych-Marčík            –    28.08.    –    Vyškov
Štafeta 4 x 400 m  smíšená /ACMS+ AK Olomouc+ TRACK & FIELD Brno/
3:34,12    4 A    Krejčík-Olejníček-Juránek-Strmiska        –    21.05.    –    Třinec
3:35,58    2 B    Mahovský-Dvořák-Strmiska-Kocáb        –    04.06.    –    Olomouc
Štafeta 4 x 400 m  smíšená /ACMS+ AK Olymp Brno/
3:52,73    3    Strnka-Ďásek-Tuček L.-Pola            –    04.06.    –    Vyškov
JUNIOŘI /18-19 let/
60 m
8,46    3    Michal Sláma    16.11.93    –    16.04.    –    Brno
100 m
12,07  +0,5    2 B    Jakub Krejčík    01.09.93    –    21.09.    –    Brno
200 m
24,1    1 A    Jakub Krejčík    01.09.93    –    25.07.    –    Brno
400 m
53,01    1 B    Jakub Krejčík    01.09.93    –    11.06.    –    Ostrava
600 m
1:29,9    1    Jakub Krejčík    01.09.93    –    25.07.    –    Brno
800 m
2:00,38    8    Jakub Krejčík    01.09.93    –    26.06.    –    Břeclav
2:18,24    7    Jan Havelka    10.03.94    –    21.05.    –    Uherské Hradiště
2:18,71    8    Michal Sláma    16.11.93    –    21.05.    –    Uherské Hradiště
1 000 m
2:59,91     1    Jakub Krejčík    01.09.93    –    24.04.    –    Blansko
1 500 m
4:41,21    6    Michal Sláma    16.11.93    –    11.06.    –    Ostrava
4:58,45    9    Jan Havelka    10.03.94    –    21.05.    –    Uherské Hradiště
2 000 m
6:50,53    9    Michal Sláma    16.11.93    –    29.01.    –    Bratislava-halový KR
2 000 m překážek
7:28,09    ms    Michal Sláma    16.11.93    –    28.05.    –    Břeclav
Koule 6 kg
8,61    3    Jakub Krejčík    01.09.93    –    08.08.    –    Brno
Koule 5 kg
6,76    1    Michal Sláma    16.11.93    –    16.04.    –    Brno
DOROSTENCI /16-17 let/
60 m
7,46    6 B    Martin Hrazdira    27.07.94    –    29.01.    –    Bratislava
/7,49  -0,9    1            –    01.05.    –    Přerov/
7,60    S    Martin Tuček    05.12.95    –    10.09.    –    Moravská Třebová
8,24    2    David Strnka    16.10.95    –    16.04.    –    Brno
100 m
11,52 +1,5    4 B    Martin Hrazdira    27.07.94    –    21.05.    –    Třinec
/11,42 +2,3                –    11.06.    –    Ostrava/
11,69  +1,3    1CH    Martin Tuček    05.12.95    –    21.09.    –    Brno
11,93    4    Martin Schmöger     03.05.95    –    25.06.    –    Uherské Hradiště
/11,83  +3,8    3 B            –    25.06.    –    Uherské Hradiště/
150 m
17,7    1 B    Martin Tuček    05.12.95    –    01.08.    –    Brno
17,96    1    Martin Hrazdira    27.07.94    –    16.04.    –    Brno
18,3    2 B    Martin Schmöger    03.05.95    –    01.08.    –    Brno
200 m
23,43  +1,6    3 C    Martin Hrazdira    27.07.94    –    04.06.    –    Olomouc
23,59    1 B    Martin Tuček    05.12.95    –    21.05.    –    Uherské Hradiště
24,6    3 A    Martin Schmöger     03.05.95    –    25.07.    –    Brno
/24,95 +2,5    3 B            –    25.06.    –    Uherské Hradiště/
300 m
37,8    2 B    Martin Hrazdira    27.07.94    –    08.08.    –    Brno
400 m
51,92    1 B    Martin Tuček    05.12.95    –    17.09.    –    Uherské Hradiště
55,03    4 A    David Strnka    16.10.95    –    21.09.    –    Brno
58,61        Martin Schmöger     03.05.95    –    28.08.    –    Vyškov
800 m
2:08,37    3    David Strnka    16.10.95    –    04.06.    –    Vyškov
2:23,60    S    Martin Tuček    05.12.95    –    10.09.    –    Moravská Třebová
1 000 m
3:10,44    S    Martin Tuček    05.12.95    –    30.01.    –    Olomouc
1 500 m
5:23,02    D    Martin Tuček    05.12.95    –    15.05.    –    Třinec
60 m překážek
8,39    4 A    Martin Tuček    05.12.95    – 26.02.    –    Praha
9,92    5 C    Marek Kyzlink    03.02.94    –    05.02.    –    Bratislava
110 m překážek
15,28  +0,2    3    Martin Tuček    05.12.95    – 28.05.    –    Břeclav
200 m překážek
27,0    1 A    Martin Tuček    05.12.95    – 22.08.    –    Brno-klubovní rekord
300 m překážek
38,85    2    Martin Tuček    05.12.95    – 19.06    –    Ostrava-klubovní rekord
400 m překážek – mužské
1:01,96    1 D    Martin Schmöger     03.05.95    –    17.09.    –    Uh. Hradiště-klub.rekord
Výška
185    2    Marek Kyzlink    03.02.94    –    08.01.    –    Brno
/184    5            –    04.06.    –    Olomouc/
170    S    Martin Tuček    05.12.95    –    10.09.    –    Moravská Třebová
Dálka
622    S    Martin Tuček    05.12.95    –    10.09.    –    Moravská Třebová
576    2    Marek Kyzlink    03.02.94    –    24.04.    –    Blansko
568        Martin Schmöger     03.05.95    –    21.09.    –    Brno
554  +0,3    10    Martin Hrazdira    27.07.94    –    08.05.    –    Olomouc
Trojskok
12,24    3    Marek Kyzlink    03.02.94    –    01.08.    –    Brno
12,03    3    Martin Hrazdira    27.07.94    –    25.07.    –    Brno
Tyč
337    5    Martin Tuček    05.12.95    –    04.06.    –    Vyškov
Koule 5 kg
10,91    1    Martin Tuček    05.12.95    –    15.08.    –    Brno
10,89    2    Marek Kyzlink    03.02.94    –    15.08.    –    Brno
9,97    3    Martin Hrazdira    27.07.94    –    08.08.    –    Brno
7,02    3    David Strnka    16.10.95    –    16.04.    –    Brno
Koule 4 kg
12,24    S    Martin Tuček    05.12.95    –    10.09.    –    Moravská Třebová
Koule 6 kg
7,64    1    David Klepáč    11.04.94    –    24.08.    –    Brno
Disk 1,5 kg
30,84    D    Martin Tuček    05.12.95    –    15.05.    –    Třinec
Oštěp 700 g
41,34    7    Martin Tuček    05.12.95    – 11.06.    –    Ostrava
38,15    9    Marek Kyzlink    03.02.94    –    11.06.    –    Ostrava
Oštěp 600 g
42,04    S    Martin Tuček    05.12.95    – 10.09.    –    Moravská Třebová
Oštěp 800 g
33,41    2    Marek Kyzlink    03.02.94    –    29.04.    –    Trnava
Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/
2 120    5    Martin Hrazdira    27.07.94    –    01.05.    –    Přerov-klubovní rekord
/7,49-11,71-23,98/
Sedmiboj /60 m-dálka-koule 5 kg-výška-60 m př.-tyč-1 000 m/
3 844    2    Martin Tuček    05.12.95    –    29-30.01.    –    Olomouc
/7,64-581-9,40-160-8,82-303-3:10,44/
Sedmiboj /60 m-koule 4 kg¨dálka-60 m př.-oštěp 600 g-800 m/
4 484    2    Martin Tuček    05.12.95    –    29-30.01.    –    Olomouc
/7,60-12,24-622-8,53-42,04-170-2:23,60/
Desetiboj  /100 m -dálka-koule 4 kg-výška-110 m př.-disk-tyč-oštěp-1 500 m/
5 359    2    Martin Tuček    05.12.95    –    14-15.05.    –    Třinec
/12,10-594-9,31-169-54,22-15,62-30,84-320-40,24-5:23,02/
ŽÁCI /do 15-ti let/ (včetně žáků atletických tříd ZŠ Svážná a Kamínky)
60 m
7,78 +1,4    4     Matouš Vojtek    19.04.98    –    13.09.    –    Brno
7,82    1 C    Aleš Konečný    19.03.97    –    21.09.    –    Brno
7,8        Martin Kořínek    27.02.96    –    04.06.    –    Brno
8,15  +1,6    5 E    Ondřej Šimek    25.01.96    –    13.09.    –    Brno
8,53    1 D    Petr Janků    02.05.97    –    21.09.    –    Brno
8,3    3    Dominik Klaška    06.02.98    –    04.06.    –    Brno
8,55  +1,2     3 A    Filip Moravec    17.05.98    –    08.09.    –    Brno
8,5        Patrik Lidmila    19.10.98    –    04.06.    –    Brno
8,75  +1,7    1 C    Michal Ščevík    20.02.99    –    11.05.    –    Brno
8,95    3 A    Adam Hladký    10.06.00    –    21.09.    –    Brno
8,96    1    Vojtěch Menšík    24.05.98    –    16.04.    –    Brno
8,8    3 D    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    22.08.    –    Brno
/9,05    1 B            –    21.09.    –    Brno/
9,12    2 D    Jakub Richter    09.07.98    –    21.09.    –    Brno
9,14    2 C    Jan Šmiřák    15.06.99    –    21.09.    –    Brno
9,0    1    Lukáš Habr    14.09.00    –    21.01.    –    Brno
9,33    2 B    Tomáš Oppelt    29.07.01    –    21.09.    –    Brno
9,35    4 A    Mikuláš Brázda    20.10.99    –    21.09.    –    Brno
9,46    5 A    Jan Blatný    13.05.99    –    21.09.    –    Brno
9,3        Josef Kaplan    24.05.00    –    04.06.    –    Brno
9,52    3 B    Martin Křivák    07.08.97    –    21.09.    –    Brno
9,4    4    Lukáš Strnka    26.08.99    –    21.01.    –    Brno
9,68    3    Jan Badin    29.11.97    –    16.04.    –    Brno
/9,4                –    04.06.    –    Brno/
9,5    1    Vojtěch Matějíček    29.09.02    –    04.06.    –    Brno
Martin Švarcberger    24.05.01    –    04.06.    –    Brno
Č    František Lokos    21.03.01    –    28.09.    –    Brno
9,79    4 B    Tomáš Brázda    30.11.97    –    21.09.    –    Brno
9,80    1    Jakub Doležal    20.05.03    –    16.04.    –    Brno
9,83    1 E    Vojtěch Rozehnal    19.06.99    –    21.09.    –    Brno
9,87    1    Filip Erbes    15.01.01    –    16.04.    –    Brno
9,89    4    Šimon Erbes    07.09.05    –    16.04.    –    Brno
9,7    4    Filip Jaglič    21.04.00    –    21.01.    –    Brno
10,03  +0,4    5 A    Jakub Kotek    13.12.99    –    13.09.    –    Brno
9,8    Č    Sebastien Briešťanský    02.07.98    –    28.09.    –    Brno
9,9    6    Marek Musil    19.01.01    –    21.01.    –    Brno
10,16    1    Vojtěch Pavelka    25.06.02    –    16.04.    –    Brno
10,00    4 D    Filip Hanák    02.12.00    –    21.09.    –    Brno
10,24    3 E    Martin Jirátko    12.07.01    –    21.09.    –    Brno
10,44    4 E    Tobiáš Klabusay    01    –    21.09.    –    Brno
10,3    7    Erik Butora    04.02.01    –    04.06.    –    Brno
11,56    4    Dan Geisselreiter    22.07.02    –    16.04.    –    Brno
10,72    5 B    Matyáš Galvas    11.02.04    –    21.09.    –    Brno
10,5        Adam Kyzlink    05.03.02    –    04.06.    –    Brno
Lukáš Brim    24.12.98    –    04.06.    –    Brno
10,6    Č    Filip Lozrt    17.04.01    –    28.09.    –    Brno
10,7    8    Petr Stejskal    01.09.00    –    21.01.    –    Brno
9    Milan Haminger    22.08.01    –    21.01.    –    Brno
Č    Rudolf Žižka    07.04.04    –    28.09.    –    Brno
11,00    3    Jiří Reška    02.02.00    –    16.04.    –    Brno
11,03    5 E    Filip Drcmánek    29.06.01    –    21.09.    –    Brno
11,27    4 C    Miroslav Marek    17.06.02    –    21.09.    –    Brno
11,41    5 C    Lukáš Lebeda    29.06.04    –    21.09.    –    Brno
11,2    3    Sali Ajdin    03    –    21.01.    –    Brno
Č    Jiří Géci    20.04.03    –    28.09.    –    Brno
11,70    3    Matěj Máša    29.03.04    –    16.04.    –    Brno
11,70    5 D    Tomáš Boráň    30.06.01    –    21.09.    –    Brno
11,5    5    Petr Šťastný    11.07.02    –    21.01.    –    Brno
11,6    11    Nikolas Matras    01    –    21.01.    –    Brno
Č    Daniel Chlubna    05.11.03    –    28.09.    –    Brno
11,7    Č    Filip Ševčík        –    28.09.    –    Brno
12,00    6 D    Martin Hűbel    14.03.03    –    21.09.    –    Brno
11,8    7    Lukáš Kycl     03    –    21.01.    –    Brno
12,17    6 C    Vojtěch Konečný    07.08.02    –    21.09.    –    Brno
12,0        Lubomír Žaloudek    04    –    04.06.    –    Brno
12,2    9    Jakub Hloušek    20.01.02    –    21.01.    –    Brno
12,3    Č    Vojtěch Bakič    14.05.03    –    28.09.    –    Brno
12,6        Adam Anděl    22.09.03    –    04.06.    –    Brno
12,92    6 E    Martin Hanák    04.04.05    –    21.09.    –    Brno
12,95    6 A    Jiří Marčík    19.02.04    –    21.09.    –    Brno
12,8    10    Eduard Kurdiovský    18.04.03    –    21.01.    –    Brno
12,8    11    Adam Antoš    03    –    21.01.    –    Brno
13,0        Karel Šmak    28.07.04    –    04.06.    –    Brno
13,1    12    Jakub Fládr    10.07.03    –    21.01.    –    Brno
14,0        Andreas Tzimas    03    –    21.01.    –    Brno
100 m
12,42 +0,5    3 B    Martin Kořínek    27.02.96    –    21.09.    –    Brno
150 m
18,53   +1,4    3 A    Matouš Vojtek    19.04.98    –    14.09.    –    Brno
19,90  +1,5    3 B    Aleš Konečný    19.03.97    –    14.05.    –    Vyškov
21,50    1    Vojtěch Menšík    24.05.98    –    16.04.    –    Brno
21,60    1    Filip Moravec    17.05.98    –    28.04.    –    Brno
21,62    1 B    Michal Ščevík    20.02.99    –    11.05.    –    Brno
21,81      1 C    Jakub Richter    09.07.98    –    22.09.    –    Znojmo
22,14      1 B    Dominik Klaška    06.02.98    –    22.09.    –    Znojmo
22,6    3 D     Adam Hladký    10.06.00    –    22.08.    –    Brno
23,61    4 C    Jan Blatný    13.05.99    –    22.09.    –    Znojmo
23,83    2    Mikuláš Brázda    20.10.99    –    16.04.    –    Brno
24,75    2    Jan Badin    29.11.97    –    16.04.    –    Brno
25,17    2 B    Josef Kaplan    24.05.00    –    28.04.    –    Brno
25,73    1    Jakub Doležal    20.05.03    –    16.04.    –    Brno
25,93    2D    Jakub Kotek    13.12.99    –    05.05.    –    Brno
26,13    2    Filip Erbes    15.01.01    –    16.04.    –    Brno
25,21    3 E    Jakub Stibal    29.01.01    –    22.09.    –    Znojmo
26,37    3    Tomáš Brázda    30.11.97    –    16.04.    –    Brno
26,54    1    Marek Musil    19.01.01    –    16.04.    –    Brno
26,80    2    Martin Votýpka    28.03.00    –    16.04.    –    Brno
26,83    3    Ondřej Chudáček    05.09.99    –    16.04.    –    Brno
27,23    4    Jiří Reška    02.02.00    –    16.04.    –    Brno
29,68    4    Matěj Máša    29.03.04    –    16.04.    –    Brno
29,70    2    Dan Geisselreiter    22.07.02    –    16.04.    –    Brno
30,02    3    Rudolf Žižka    07.04.04    –    16.04.    –    Brno
38,03    3    Šimon Erbes    07.09.05    –    16.04.    –    Brno
200 m
26,71  -2,1    4 D    Aleš Konečný    19.03.97    –    17.09.    –    Uherské Hradiště
27,14        Tomáš Havíř    26.06.96    –    21.05.    –    Uherské Hradiště
37,7    1    Vojtěch Matějíček    29.09.02    –    21.01.    –    Brno
38,1    4 D    Adam Kyzlink    05.03.02    –    25.07.    –    Brno
38,3    2    Jakub Doležal    20.05.03    –    21.01.    –    Brno
42,2    4    Sali Ajdin    03    –    21.01.    –    Brno
42,8    5    Jakub Hloušek    20.01.02    –    21.01.    –    Brno
43,4    6    Petr Šťastný    11.07.02    –    21.01.    –    Brno
43,8    1    Rudolf Žižka     07.04.04    –    21.01.    –    Brno
45,4    7    Vojtěch Konečný    07.08.02    –    21.01.    –    Brno
45,5    8    Lukáš Kycl     03    –    21.01.    –    Brno
45,7    9    Miroslav Marek    17.06.02    –    21.01.    –    Brno
45,8    2    Matěj Máša    29.03.04    –    21.01.    –    Brno
46,1    10    Eduard Kurdiovský    18.04.03    –    21.01.    –    Brno
51,4    11    Jakub Fládr    10.07.03    –    21.01.    –    Brno
300 m
38,69    2    Matouš Vojtek    19.04.98    –    23.06.    –    Olomouc-klub.rekord
42,67    4 B    Aleš Konečný    19.03.97    –    14.09.    –    Brno
48,8    2 C    Adam Hladký    10.06.00    –    08.08.    –    Brno
49,1    1    Dominik Klaška    06.02.98    –    04.06.    –    Brno
51,43    3 A    Jakub Richter    09.07.98    –    08.09.    –    Brno
53,7    1    Jan Badin    29.11.97    –    04.06.    –    Brno
1:02,95    3 E    Martin Votýpka    28.03.00    –    08.09.    –    Brno
400 m
1:00,10        Tomáš Havíř    26.06.96    –    21.05.    –    Uherské Hradiště
1:10,1    1    Adam Hladký    10.06.00    –    04.06.    –    Brno
1:19,0    1    Vojtěch Matějíček    29.09.02    –    04.06.    –    Brno
1:23,4    2    Filip Erbes    15.01.01    –    04.06.    –    Brno
1:24,1    4    Martin Votýpka    28.03.00    –    04.06.    –    Brno
1:28,1    3    Tomáš Oppelt    29.07.01    –    21.01.    –    Brno
1:30,3    5    Jakub Hloušek    20.01.02    –    04.06.    –    Brno
1:34,5    4    Lukáš Habr    14.09.00    –    21.01.    –    Brno
1:38,0    5    Erik Butora    04.02.01    –    21.01.    –    Brno
1:44,9    6    Petr Stejskal    01.09.00    –    21.01.    –    Brno
1:45,7    7    Nikolas Matras    01    –    21.01.    –    Brno
500 m
1:41,0    Č    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    28.09.    –    Brno
1:50,0    Č    Vojtěch Matějíček    29.09.02    –    28.09.    –    Brno
1:51,0    Č    František Lokos    21.03.01    –    28.09.    –    Brno
1:55,0    Č    Lukáš Habr    14.09.00    –    21.01.    –    Brno
Č    Rudolf Žižka    07.04.04    –    28.09.    –    Brno
2:00,0    Č    Jiří Géci    20.04.03    –    28.09.    –    Brno
2:05,0    Č    Vojtěch Pavelka    25.06.02    –    28.09.    –    Brno
Č    Dan Geisselreiter    22.07.02    –    28.09.    –    Brno
2:11,0    Č    Filip Ševčík        –    28.09.    –    Brno
2:12,0    Č    Vojtěch Bakič    14.05.03    –    28.09.    –    Brno
2:13,0    Č    Daniel Chlubna    05.11.03    –    28.09.    –    Brno
2:14,0    Č    Filip Lozrt    17.04.01    –    28.09.    –    Brno
2:20,0    Č    Lukáš Lebeda    29.06.04    –    28.09.    –    Brno
600 m
1:36,95    1 A    Matouš Vojtek    19.04.98    –    21.09.    –    Brno
1:38,28    2    Aleš Konečný    19.03.97    –    21.09.    –    Brno
1:49,37    1 B    Adam Hladký    10.06.00    –    14.09.    –    Brno
1:59,15    5    Jakub Richter    09.07.98    –    21.09.    –    Brno
2:01,23    6    Mikuláš Brázda    20.10.99    –    21.09.    –    Brno
2:01,26    7    Tomáš Brázda    30.11.97    –    21.09.    –    Brno
2:08,02    8    Jan Blatný    13.05.99    –    21.09.    –    Brno
2:12,2    2    Lukáš Strnka    26.08.99    –    21.01.    –    Brno
2:21,36    11    Rudolf Žižka    07.04.04    –    21.09.    –    Brno
2:42,48    12    Vojtěch Konečný    07.08.02    –    21.09.    –    Brno
800 m
2:22,23    1    Matouš Vojtek    19.04.98    –    28.04.    –    Brno
2:28,7    3 B    Aleš Konečný    19.03.97    –    08.08.    –    Brno
2:31,27    2    Dominik Klaška    06.02.98    –    11.05.    –    Brno
2:36,6    5 B    Adam Hladký    10.06.00    –    08.08.    –    Brno
2:40,69    7    Mikuláš Brázda    20.10.99    –    28.04.    –    Brno
2:43,0    Č    Filip Moravec    17.05.98    –    28.09.    –    Brno
Č    Patrik Lidmila    19.10.98    –    28.09.    –    Brno
2:51,06    12    Tomáš Votýpka    08.03.98    –    28.04.    –    Brno
2:54,89    11    Jan Blatný    13.05.99    –    14.09.    –    Brno
2:54,9    3    Ondřej Chudáček    05.09.99    –    04.06.    –    Brno
2:54,0    Č    Tomáš Brázda    30.11.97    –    28.09.    –    Brno
2:58,0    Č    Sebastien Briešťanský    02.07.98    –    28.09.    –    Brno
3:00,0    Č    Ondřej Šimek    25.01.96    –    28.09.    –    Brno
3:04,01    2    Martin Votýpka    28.03.00    –    16.04.    –    Brno
3:15,40    1    Jakub Doležal    20.05.03    –    16.04.    –    Brno
3:23,67    2    Jiří Reška    02.02.00    –    16.04.    –    Brno
3:26,51    3    Miroslav Marek    17.06.02    –    16.04.    –    Brno
3:31,31    4    Dan Geisselreiter    22.07.02    –    16.04.    –    Brno
1 000 m
3:19,0    1    Martin Kořínek    27.02.96    –    04.06.    –    Brno
1 500 m
5:36,18    5    Dominik Klaška    06.02.98    –    05.05.    –    Brno
5:37,83    2    Mikuláš Brázda    20.10.99    –    22.09.    –    Znojmo
5:38,04    6    Tomáš Votýpka    08.03.98    –    08.09.    –    Brno
6:16,93    10    Jan Blatný    13.05.99    –    08.09.    –    Brno
6:20,43    13    Lukáš Strnka    26.08.99    –    05.05.    –    Brno
6:20,26    14    Martin Votýpka    28.03.00    –    05.05.    –    Brno
6:22,24    15    Ondřej Chudáček    05.09.99    –    05.05.    –    Brno
60 m překážek
10,40    3    Matouš Vojtek    19.04.98    –    06.03.    –    Praha
11,63    3    Aleš Konečný    19.03.97    –    16.04.    –    Brno
13,29    2    Tomáš Votýpka    08.03.98    –    28.04.    –    Brno
14,24    3    Jakub Kotek    13.12.99    –    28.04.    –    Brno
100 m překážek
17,20  +0,2    5 B    Aleš Konečný    19.03.97    –    13.09.    –    Brno
Výška
165    1    Ondřej Šťastný    25.01.96    –    16.04.    –    Brno
Ondřej Šimek    25.01.96    –    21.05.    –    Uherské Hradiště
1    Martin Kořínek    27.02.96    –    04.06.    –    Brno
158    17    Petr Janků    02.05.97    –    21.12.    –    Brno
150    2    Matouš Vojtek    19.04.98    –    02.06.    –    Blansko
140    5    Filip Moravec    17.05.98    –    22.09.    –    Znojmo
130    2    Patrik Lidmila    19.10.98    –    04.06.    –    Brno
128    9    Jakub Kotek    13.12.99    –    28.04.    –    Brno
11    Michal Ščevík    20.02.99    –    28.04.    –    Brno
125    5    Dominik Klaška    06.02.98    –    04.06.    –    Brno
120    1    Josef Kaplan    24.05.00    –    04.06.    –    Brno
115    1    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    16.04.    –    Brno
110    2    Vojtěch Matějíček    29.09.02    –    16.04.    –    Brno
1    Adam Kyzlink    05.03.02    –    04.06.    –    Brno
2    Jakub Fládr    10.07.03    –    04.06.    –    Brno
100    4    Martin Švarcberger    24.05.01    –    04.06.    –    Brno
Dálka
531    4    Matouš Vojtek    19.04.98    –    14.09.    –    Brno
522    3    Ondřej Šimek    25.01.96    –    08.05.    –    Břeclav
502    8    Aleš Konečný    19.03.97    –    25.06.    –    Uherské Hradiště
483    7    Jakub Richter    09.07.98    –    13.09.    –    Brno
475    Č    Filip Moravec    17.05.98    –    28.09.    –    Brno
449    3    Tomáš Brázda    30.11.97    –    21.01.    –    Brno
427    Č    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    28.09.    –    Brno
422    8    Vojtěch Menšík    24.05.98    –    16.04.    –    Brno
3    Patrik Lidmila    19.10.98    –    04.06.    –    Brno
416    11    Adam Hladký    10.06.00    –    22.08.    –    Brno
413    2    Dominik Klaška    06.02.98    –    21.01.    –    Brno
392    Č    Lukáš Habr    14.09.00    –    28.09.    –    Brno
382    2    Martin Švarcberger    24.05.01    –    04.06.    –    Brno
381    17    Jan Blatný    13.05.99    –    13.09.    –    Brno
373    1    Filip Erbes    15.01.01    –    21.01.    –    Brno
368    Č    Sebastien Briešťanský    02.07.98    –    28.09.    –    Brno
365    Č    Vojtěch Matějíček    29.09.02    –    28.09.    –    Brno
360    13    Tomáš Votýpka    08.03.98    –    05.05.    –    Brno
359    Č    Mikuláš Brázda    20.10.99    –    28.09.    –    Brno
355    7    Jakub Kotek    13.12.99    –    04.06.    –    Brno
350    3    Filip Jaglič    21.04.00    –    21.01.    –    Brno
342    4    Tomáš Oppelt    29.07.01    –    21.01.    –    Brno
341    5    Marek Musil    19.01.01    –    21.01.    –    Brno
19    Jakub Stibal    29.01.01    –    22.09.    –    Znojmo
339    15    Filip Hanák    02.12.00    –    08.09.    –    Brno
333    3    Lukáš Strnka    26.08.99    –    21.01.    –    Brno
332    5    Erik Butora    04.02.01    –    04.06.    –    Brno
328    7    Martin Votýpka    28.03.00    –    04.06.    –    Brno
325    5    Jiří Reška    02.02.00    –    16.04.    –    Brno
323    19    Josef Kaplan    24.05.00    –    05.05.    –    Brno
322    2    Petr Šťastný    11.07.02    –    21.01.    –    Brno
321    5    Vojtěch Rozehnal    19.06.99    –    21.01.    –    Brno
319    Č    František Lokos    21.03.01    –    28.09.    –    Brno
315    6    Dan Geisselreiter    22.07.02    –    16.04.    –    Brno
313    26    Ondřej Chudáček    05.09.99    –    22.09.    –    Znojmo
311    7    Vojtěch Pavelka    25.06.02    –    16.04.    –    Brno
308    8    Miroslav Marek    17.06.02    –    16.04.    –    Brno
306    9    Jakub Doležal    20.05.03    –    16.04.    –    Brno
Č    Rudolf Žižka    07.04.04    –    28.09.    –    Brno
299    12    Adam Kyzlink    05.03.02    –    25.07.    –    Brno
290    8    Milan Haminger    22.08.01    –    21.01.    –    Brno
285    Č    Filip Ševčík        –    28.09.    –    Brno
283    3    Miroslav Marek    17.06.02    –    21.01.    –    Brno
282    Č    Jiří Géci    20.04.03    –    28.09.    –    Brno
280    10    Petr Stejskal    01.09.00    –    21.01.    –    Brno
277    1    Šimon Erbes    07.09.05    –    04.06.    –    Brno
273    2    Matěj Máša    29.03.04    –    04.06.    –    Brno
271    5    Jakub Hloušek    20.01.02    –    21.01.    –    Brno
270    6    Sali Ajdin    03    –    21.01.    –    Brno
268    4    Lubomír Žaloudek    04    –    04.06.    –    Brno
Č    Filip Lozrt    17.04.01    –    28.09.    –    Brno
267    Č    Vojtěch Bakič    14.05.03    –    28.09.    –    Brno
261    Č    Lukáš Lebeda    29.06.04    –    21.09.    –    Brno
260    11    Nikolas Matras    01    –    21.01.    –    Brno
259    8    Eduard Kurdiovský    18.04.03    –    21.01.    –    Brno
256    7    Jakub Fládr    10.07.03    –    04.06.    –    Brno
254    9    Vojtěch Konečný    07.08.02    –    21.01.    –    Brno
246    10    Lukáš Kycl     03    –    21.01.    –    Brno
244    10    Lukáš Brim    24.12.98    –    04.06.    –    Brno
238    Č    Daniel Chlubna    05.11.03    –    28.09.    –    Brno
220    4    Matouš Kotek     04    –    21.01.    –    Brno
196    12    Adam Antoš    03    –    21.01.    –    Brno
193    13    Andreas Tzimas    03    –    21.01.    –    Brno
174    12    Adam Anděl    22.09.03    –    04.06.    –    Brno
Koule 3 kg
10,71    3    Matouš Vojtek    19.04.98    –    08.09.    –    Brno
8,85    Č    Filip Moravec    17.05.98    –    28.09.    –    Brno
8,61    1    Petr Janků    02.05.97    –    21.09.    –    Brno
8,31    5    Dominik Klaška    06.02.98    –    08.09.    –    Brno
5,73    2    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    21.09.    –    Brno
5,64    Č    Patrik Lidmila    19.10.98    –    28.09.    –    Brno
5,45    Č    Sebastien Briešťanský    02.07.98    –    28.09.    –    Brno
5,33    3    Lukáš Brim    24.12.98    –    04.06.    –    Brno
5,26    Č    Mikuláš Brázda    20.10.99    –    28.09.    –    Brno
4,01    1    Marek Musil    19.01.01    –    16.04.    –    Brno
Koule 4 kg
11,36    1    Martin Kořínek    27.02.96    –    04.06.    –    Brno
9,20    Č    Ondřej Šimek    25.01.96    –    28.09.    –    Brno
6,50    3    Aleš Konečný    19.03.97    –    16.04.    –    Brno
5,28    Č    Tomáš Brázda    30.11.97    –    28.09.    –    Brno
Kriketový míček
56,59    2    Michal Ščevík    20.02.99    –    02.06.    –    Blansko
41,53    7    Jakub Richter    09.07.98    –    11.05.    –    Brno
39,00    17    Jakub Stibal    29.01.01    –    22.09.    –    Znojmo
34,30    1    Lukáš Punčochář    18.11.02    –    17.04.    –    Brno
34,07    3    Filip Erbes    15.01.01    –    04.06.    –    Brno
32,90    4    Lukáš Hloušek    00    –    04.06.    –    Brno
31,64    32    Martin Votýpka    28.03.00    –    22.09.    –    Znojmo
30,90    Č    Lukáš Habr    14.09.00    –    28.09.    –    Brno
29,65    Č    Dan Geisselreiter    22.07.02    –    28.09.    –    Brno
27,97    6    Erik Butora    01    –    04.06.    –    Brno
25,50    Č    František Lokos    21.03.01    –    28.09.    –    Brno
24,57    3    Jakub Fládr    10.07.03    –    04.06.    –    Brno
24,00    Č    Jiří Géci    20.04.03    –    28.09.    –    Brno
23,30    Č    Daniel Chlubna    05.11.03    –    28.09.    –    Brno
23,00    Č    Filip Lozrt    17.04.01    –    28.09.    –    Brno
21,69    4    Andreas Tzimas    03    –    04.06.    –    Brno
21,30    5    Jakub Hloušek    20.01.02    –    04.06.    –    Brno
20,30    Č    Vojtěch Matějíček    29.09.02    –    28.09.    –    Brno
18,00    7    Lukáš Vymazal    03    –    04.06.    –    Brno
17,80    Č    Vojtěch Pavelka    25.06.02    –    28.09.    –    Brno
17,20    8    Matěj Máša    29.03.04    –    17.04.    –    Brno
15,40    8    Sali Aydin    03    –    04.06.    –    Brno
14,25    6    Matouš Kotek     04    –    04.06.    –    Brno
14,20    Č    Vojtěch Bakič    14.05.03    –    28.09.    –    Brno
13,70    Č    Lukáš Lebeda    29.06.04    –    28.09.    –    Brno
13,17    8    Rudolf Žižka    07.04.04    –    04.06.    –    Brno
11,50    9    Šimon Erbes    07.09.05    –    04.06.    –    Brno
11,40    9    Stanislav Zeman    27.08.03    –    17.04.    –    Brno
10,85    11    Martin Sedlický    06    –    04.06.    –    Brno
9,83    12    Lubomír Žaloudek    04    –    04.06.    –    Brno
8,90    Č    Filip Ševčík        –    28.09.    –    Brno
8,60    10    Jiří Marčík    19.02.04    –    17.04.    –    Brno
8,00    14    Karel Šmak    28.07.04    –    04.06.    –    Brno
Štafeta 4 x 60 m
33,02        1    Klaška-Vojtek-Konečný-Menšík        –    16.04.    –    Brno
33,59        1A    Klaška-Vojtek-Ščevík-Moravec        –    05.05.    –    Brno
34,66 +2,7    1 A    Vojtek-Klaška-Richter-Hladký        –    08.09.    –    Brno
34,73        4 A    Klaška-Richter-Blatný-Vojtek        –    14.09.    –    Brno
35,29        2    Klaška-Vojtek-Ščevík-Blatný        –    28.04.    –    Brno
36,44        2 A    Klaška-Kotek-Ščevík-Hladký        –    22.09.    –    Znojmo
37,84        1    Brázda M-Brázda T-Blatný-Richter    –    16.04.    –    Brno
38,70        1 B    Moravec-Brázda-Hladký-Richter        –    28.04.    –    Brno
38,75        2B    Votýpka T-Brázda-Hladký-Richter    –    05.05.    –    Brno
38,84        2 B    Hanák-Chudáček-Blatný-Brázda        –    22.09.    –    Znojmo
39,58        2    Punčochář-Matějka-Kaplan-Erbes F    –    16.04.    –    Brno
43,03        3 B    Kotek-Hanák-Blatný-Brázda        –    08.09.    –    Brno
Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno mužů, žen, staršího a mladšího žactva
MUŽI
100 m
11,61  +0,9    2    Ivo Hertl    29.02.80    –    26.06.    –    Uh.Hradiště /VSK Univerzita Brno/
11,75  -1,7    3 C    Marek Bašťovanský    20.09.90    –    04.06.    –    Olomouc /
200 m
23,51  -1,8    6 A    Marek Bašťovanský    20.09.90    –    04.06.    –    Olomouc /
23,89  +1,6    4 B    Vojtěch Kocáb    11.12.85    –    04.06.    –    Olomouc /AC TRACK & FIELD Brno/
23,92        Ivo Hertl    29.02.80    –    21.05.    –    Uh.Hradiště /VSK Univerzita Brno/
400 m
52,23    4 B    Vojtěch Kocáb    11.12.85    –    04.06.    –    Olomouc /AC TRACK & FIELD Brno/
55,63    2 A    Ivo Hertl    29.02.80    –    26.06.    –    Uh.Hradiště /VSK Univerzita Brno/
110 m překážek
19,65  +0,6    3    Jan Pokorný    25.03.87    –    21.05.    –    Uh.Hradiště /JAC Brno/
Výška
180    5    Jan Pokorný    25.03.87    –    21.05.    –    Uh.Hradiště /JAC Brno/
Dálka
461 -0,5        Ivo Hertl    29.02.80    –    21.05.    –    Uh.Hradiště /VSK Univerzita Brno/
Tyč
505    1    Tomáš Krajňák    30.09.89    –    27.08.    –    Hodonín /Akademik Košice/
Trojskok
12,07    12    Tomáš Krajňák    30.09.89    –    21.05.    –    Třinec /Akademik Košice/
Koule 7,26 kg
14,14    ms    Roman Vida    02.10.69    –    04.06.    –    Olomouc /AO Slávia STU Bratislava/
Disk 2 kg
38,59        Roman Vida    02.10.69    –    28.08.    –    Vyškov /AO Slávia STU Bratislava/
Oštěp 800 g
55,31    6    Richard Honner    20.03.70    –    21.05.    –    Třinec /AO Slávia STU Bratislava/
JUNIOŘI
400 m
51,90    2 B    Vladislav Strmiska    15.05.92    –    04.06.    –    Olomouc /AK Olomouc/
110 m překážek
15,82  +1,5    1 B    Tomáš Vojtek    03.09.93    –    21.05.    –    Třinec /AK Olymp Brno/
400 m překážek
59,41    4 B    Vladislav Strmiska    15.05.92    –    21.05.    –    Třinec /AK Olomouc/
Výška
183    7    Tomáš Vojtek    03.09.93    –    26.06.    –    Břeclav /AK Olymp Brno/
179    9    Filip Dittrich    02.06.93    –    04.06.    –    Olomouc /AK Olymp Brno/
Tyč
381    11    Tomáš Vojtek    03.09.93    –    26.06.    –    Břeclav /AK Olymp Brno/
287    9    Jaroslav Ďásek    24.06.93    –    04.06.    –    Vyškov /AK Olymp Brno/
Dálka
597    10    Filip Dittrich    02.06.93    –    27.08.    –    Hodonín /AK Olymp Brno/
Trojskok
13,50    7    Filip Dittrich    02.06.93    –    27.08.    –    Hodonín /AK Olymp Brno/
12,93    9    Tomáš Vojtek    03.09.93    –    21.05.    –    Třinec /AK Olymp Brno/
DOROSTENCI
110 m překážek
18,14  -1,2    4 A    Vojtěch Čech    09.06.94    –    04.06.    –    Vyškov /AK Olymp Brno/
Dálka
597   +0,6    5    Jaroslav Ďásek    24.06.93    –    04.06.    –    Vyškov /AK Olymp Brno/
592   +0,6    6    Vojtěch Čech    09.06.94    –    04.06.    –    Vyškov /AK Olymp Brno/
Výška
165    10    Vojtěch Čech    09.06.94    –    21.05.    –    Třinec /AK Olymp Brno/
Tyč
370    6    Vojtěch Čech    09.06.94    –    17.09.    –    Uh.Hradiště /AK Olymp Brno/

II.ročník běhu Vokolo Príglu 2011

8.října 2011 pořádá Triexpert  II.ročník běhu Vokolo Príglu 2011

Dan Orálek vítěz ankety vytrvalec roku 2010

Od svého založení v roce 2008 nepoznala anketa v kategorii mužů jiného Read more

Českobudějovický maraton – vítěz Dan Orálek

V sobotu dne 22.1.2011 se konal v Českých Budějovicích Read more

Halové klubovní přebory žactva 2011

Halové klubovní přebory v atletice žactva
21. ledna 2011, Běžecký tunel, Oblá 51c, Brno
pořadatel: Bač line sport o.s. a AC Moravská Slávia Brno
příjmení jméno ročník klub čas rozběh čas finále
60 m hoši 2004 a ml.




1. Žižka Rudolf 04 AC Moravská Slavia Brno 11,7 11,7
2. Kratochvíl Ondřej 05
12,0 12,2
3. Máša Matěj 04 AC Moravská Slavia Brno 12,1 12,0
4. Erbes Šimon 05 AC Moravská Slavia Brno 13,3 14,0
5. Kycl Ondřej 05
14,4
6. Kycl Michal 05
14,4
60 m hoši 2003-2002




1. Matějíček Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 10,0 9,8
2. Doležal Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno 10,3 10,1
3. Ajdin Sali 03 AC Moravská Slavia Brno 11,4 11,2
4. Dítě Radek 02 AK Blansko Dvorská 10,9 11,4
5. Šťastný Petr 02 AC Moravská Slavia Brno 11,5
6. Marek Miroslav 02 AC Moravská Slavia Brno 11,6
7. Kycl Lukáš 03 AC Moravská Slavia Brno 11,8
8. Konečný Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 12,0
9. Hloušek Jakub 02 AC Moravská Slavia Brno 12,2
10. Kurdiovský Eduard 03 AC Moravská Slavia Brno 12,8
11. Antoš Adam 03 AC Moravská Slavia Brno 12,8
12. Fládr Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno 13,1
13. Tzimas Andreas 03 AC Moravská Slavia Brno 14,0
60 m hoši 2001-2000




1. Habr Lukáš 00 AC Moravská Slavia Brno 9,0 9,1
2. Oppelt Tomáš 01 AC Moravská Slavia Brno 9,6 9,6
3. Erbes Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 9,8 9,7
4. Jaglič Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 9,7 10,1
5. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 9,9
6. Musil Marek 01 AC Moravská Slavia Brno 9,9
7. Butora Erik 01 AC Moravská Slavia Brno 10,4
8. Stejskal Petr 00 AC Moravská Slavia Brno 10,7
9. Haminger Milan 01 AC Moravská Slavia Brno 10,7
10. Handl Robert 01
10,9
11. Matras Nikolas 01 AC Moravská Slavia Brno 11,6
60 m hoši 1999-1998




1. Vojtek Matouš 98 AC Moravská Slavia Brno 8,0 8,0
2. Moravec Filip 98 AK Kuřim 8,7 8,5
3. Klaška Dominik 98 AC Moravská Slavia Brno 8,9 9,1
4. Strnka Lukáš 99 AC Moravská Slavia Brno 9,4 9,4
5. Blatný Jan 99 AC Moravská Slavia Brno 9,9
6. Rozehnal Vojtěch 99 AC Moravská Slavia Brno 9,9
7. Brázda Mikuláš 99 AC Moravská Slavia Brno 10,0
8. Kotek Jakub 99 AC Moravská Slavia Brno 10,3
60 m hoši 1997-1996




1. Jeřábek Jakub
ŠAK Židlochovice 8,1 8,0
2. Šimek Ondřej 96 AC Moravská Slavia Brno 8,4 8,3
3. Brázda Tomáš 97 AC Moravská Slavia Brno 11,0
60 m dívky 2004 a ml.




1. Ročková Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno 11,7
2. Manová Nikola 04 AK Blansko Dvorská 11,8
3. Vavrysová Klára 04
12,7
4. Rychnovská Anna 04 AC Moravská Slavia Brno 12,9
60 m dívky 2003-2002




1. Kratochvílová Kateřina 02
11,3
2. Širůčková Tereza 03 AC Moravská Slavia Brno 12,5
3. Beránková Sára 03 AC Moravská Slavia Brno 12,7
4. Hrazdírová Alex 03 AC Moravská Slavia Brno 12,8
60 m dívky 2001-2000




1. Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno 9,9 9,7
2. Doležalová Marie 01 AC Moravská Slavia Brno 9,5 10,0
3. Kelblová Adéla 01 ŠAK Židlochovice 10,0 10,2
4. Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 10,3 10,5
5. Zlevorová Věra 00 AC Moravská Slavia Brno 10,3
6. Fialová Gabriela 00 AK Blansko Dvorská 10,4
7. Sedláčková Markéta 00 AC Moravská Slavia Brno 11,0
8. Mateášáková Denisa 00 AC Moravská Slavia Brno 11,3
60 m dívky 1999-1998




1. Slaná Marie 99 AC Moravská Slavia Brno 9,2 8,9
2. Ročková Karolína 99 AC Moravská Slavia Brno 9,1 9,0
3. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 9,6 9,2
4. Heřmánková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 9,6 9,4
5. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 9,7
6. Putnová Aneta 98 AC Moravská Slavia Brno 9,9
7. Sestrienková Veronika 99
9,9
8. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 10,0
9. Molnárová Gabriela 98 AC Moravská Slavia Brno 10,1
10. Vybíralová Natália 99 AC Moravská Slavia Brno 10,2
11. Helsnerová Natálie 99 AC Moravská Slavia Brno 10,8
60 m dívky 1997-1996




1. Prochová Hana 96 AC Moravská Slavia Brno 8,2 8,2
2. Ondráčková Anna 96 AC Moravská Slavia Brno 8,3 8,3
3. Freibergerová Anna 96 AC Moravská Slavia Brno 8,4 8,5
4. Peštálová Andrea 96 AC Moravská Slavia Brno 8,7
5. Hégrová Andrea 97 AC Moravská Slavia Brno 9,1 9,1
skok daleký hoši 2004 a ml.



1. Máša Matěj 04 AC Moravská Slavia Brno 235 cm
2. Kratochvíl Ondřej 05
235 cm
3. Žižka Rudolf 04 AC Moravská Slavia Brno 230 cm
4. Kotek Matouš 04 AC Moravská Slavia Brno 220 cm
5. Kycl Michal 05
190 cm
6. Erbes Šimon 05 AC Moravská Slavia Brno 185 cm
7. Kycl Ondřej 05
154 cm
skok daleký hoši 2003-2002



1. Matějíček Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 335 cm
2. Šťastný Petr 02 AC Moravská Slavia Brno 322 cm
3. Marek Miroslav 02 AC Moravská Slavia Brno 283 cm
4. Dítě Radek 02 AK Blansko Dvorská 280 cm
5. Hloušek Jakub 02 AC Moravská Slavia Brno 271 cm
6. Ajdin Sali 03 AC Moravská Slavia Brno 270 cm
7. Doležal Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno 259 cm
8. Kurdiovský Eduard 03 AC Moravská Slavia Brno 259 cm
9. Konečný Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 254 cm
10. Kycl Lukáš 03 AC Moravská Slavia Brno 246 cm
11. Fládr Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno 240 cm
12. Antoš Adam 03 AC Moravská Slavia Brno 196 cm
13. Tzimas Andreas 03 AC Moravská Slavia Brno 193 cm
skok daleký hoši 2001-2000



1. Erbes Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 373 cm
2. Habr Lukáš 00 AC Moravská Slavia Brno 357 cm
3. Jaglič Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 350 cm
4. Oppelt Tomáš 01 AC Moravská Slavia Brno 342 cm
5. Musil Marek 01 AC Moravská Slavia Brno 341 cm
6. Butora Erik 01 AC Moravská Slavia Brno 320 cm
7. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 320 cm
8. Haminger Milan 01 AC Moravská Slavia Brno 290 cm
9. Handl Robert 01
286 cm
10. Stejskal Petr 00 AC Moravská Slavia Brno 280 cm
11. Matras Nikolas 01 AC Moravská Slavia Brno 260 cm
skok daleký hoši 1999-1998



1. Moravec Filip 98 AK Kuřim 449 cm
2. Klaška Dominik 98 AC Moravská Slavia Brno 413 cm
3. Strnka Lukáš 99 AC Moravská Slavia Brno 333 cm
4. Blatný Jan 99 AC Moravská Slavia Brno 322 cm
5. Rozehnal Vojtěch 99 AC Moravská Slavia Brno 321 cm
6. Kotek Jakub 99 AC Moravská Slavia Brno 319 cm
7. Brázda Mikuláš 99 AC Moravská Slavia Brno 304 cm
skok daleký hoši 1997-1996



1. Šimek Ondřej 96 AC Moravská Slavia Brno 491 cm
2. Konečný Aleš 96 AC Moravská Slavia Brno 476 cm
3. Brázda Tomáš 97 AC Moravská Slavia Brno 449 cm
skok daleký dívky 2004 a ml.



1. Vavrysová Klára 04
230 cm
2. Ročková Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno 209 cm
3. Rychnovská Anna 04 AC Moravská Slavia Brno 190 cm
4. Manová Nikola 04 AK Blansko Dvorská 185 cm
skok daleký dívky 2003-2002



1. Kratochvílová Kateřina 02
284 cm
2. Beránková Sára 03 AC Moravská Slavia Brno 245 cm
3. Hrazdírová Alex 03 AC Moravská Slavia Brno 233 cm
4. Širůčková Tereza 03 AC Moravská Slavia Brno 216 cm
skok daleký dívky 2001-2000



1. Doležalová Marie 01 AC Moravská Slavia Brno 358 cm
2. Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno 329 cm
3. Kelblová Adéla 01 ŠAK Židlochovice 325 cm
4. Fialová Gabriela 00 AK Blansko Dvorská 312 cm
5. Sedláčková Markéta 00
308 cm
6. Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 300 cm
7. Mateášáková Denisa 00 AC Moravská Slavia Brno 270 cm
8. Zlevorová Věra 00 AC Moravská Slavia Brno 252 cm
skok daleký dívky 1999-1998



1. Molnárová Gabriela 98 AC Moravská Slavia Brno 387 cm
2. Heřmánková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 358 cm
3. Sestrienková Veronika 99
353 cm
4. Putnová Aneta 98 AC Moravská Slavia Brno 344 cm
5. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 344 cm
6. Vybíralová Natália 99 AC Moravská Slavia Brno 335 cm
7. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 333 cm
8. Ročková Karolína 99 AC Moravská Slavia Brno 324 cm
9. Helsnerová Natálie 99 AC Moravská Slavia Brno 315 cm
10. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 310 cm
11. Slaná Marie 99 AC Moravská Slavia Brno 306 cm
skok daleký dívky 1997-1996



1. Prochová Hana 96 AC Moravská Slavia Brno 450 cm
2. Freibergerová Anna 96 AC Moravská Slavia Brno 426 cm
3. Peštálová Andrea 96 AC Moravská Slavia Brno 421 cm
4. Ondráčková Anna 96 AC Moravská Slavia Brno 409 cm
5. Hégrová Andrea 97 AC Moravská Slavia Brno 388 cm
200 m hoši 2004 a ml.



1. Žižka Rudolf 04 AC Moravská Slavia Brno 43,8
2. Máša Matěj 04 AC Moravská Slavia Brno 45,8
3. Kratochvíl Ondřej 05
48,4
4. Kycl Michal 05
60,8
5. Kycl Ondřej 05
64,0
200 m hoši 2003-2002



1. Matějíček Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 37,7
2. Doležal Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno 38,3
3. Dítě Radek 02 AK Blansko Dvorská 42,0
4. Ajdin Sali 03 AC Moravská Slavia Brno 42,2
5. Hloušek Jakub 02 AC Moravská Slavia Brno 42,8
6. Šťastný Petr 02 AC Moravská Slavia Brno 43,4
7. Konečný Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 45,4
8. Kycl Lukáš 03 AC Moravská Slavia Brno 45,5
9. Marek Miroslav 02 AC Moravská Slavia Brno 45,7
10. Kurdiovský Eduard 03 AC Moravská Slavia Brno 46,1
11. Fládr Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno 51,4
400 m hoši 2001-2000



1. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 1:25,2
2. Erbes Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 1:25,3
3. Oppelt Tomáš 01 AC Moravská Slavia Brno 1:28,1
4. Habr Lukáš 00 AC Moravská Slavia Brno 1:34,5
5. Butora Erik 01 AC Moravská Slavia Brno 1:38,0
6. Stejskal Petr 00 AC Moravská Slavia Brno 1:44,9
7. Matras Nikolas 01 AC Moravská Slavia Brno 1:45,7
600 m hoši 1999-1998



1. Vojtek Matouš 98 AC Moravská Slavia Brno 1:59,7
2. Strnka Lukáš 99 AC Moravská Slavia Brno 2:12,2
3. Moravec Filip 98 AK Kuřim 2:12,5
4. Brázda Mikuláš 99 AC Moravská Slavia Brno 2:12,5
800 m hoši 1997-1996



1. Konečný Aleš 97 AC Moravská Slavia Brno 2:54,3
2. Klaška Dominik 98 AC Moravská Slavia Brno 2:56,0
3. Brázda Tomáš 97 AC Moravská Slavia Brno 3:22,2
200 m dívky 2004 a ml.



1. Manová Nikola 04 AK Blansko Dvorská 46,1
2. Ročková Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno 47,4
3. Vavrysová Klára 04
51,3
4. Rychnovská Anna 04 AC Moravská Slavia Brno 51,6
200 m dívky 2003-2002



1. Kratochvílová Kateřina 02
42,5
2. Širůčková Tereza 03 AC Moravská Slavia Brno 45,5
3. Beránková Sára 03 AC Moravská Slavia Brno 48,3
4. Hrazdírová Alexandra 03 AC Moravská Slavia Brno 48,9
400 m dívky 2001-2000



1. Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno 1:24,0
2. Fialová Gabriela 00 AK Blansko Dvorská 1:29,1
3. Sedláčková Markéta 00
1:29,5
4. Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 1:30,0
5. Doležalová Marie 01 AC Moravská Slavia Brno 1:31,6
6. Kelblová Adéla 01 ŠAK Židlochovice 1:38,9
7. Zlevorová Věra 00
1:45,8
8. Mateášáková Denisa 00 AC Moravská Slavia Brno NF
600 m dívky 1999-1998



1. Slaná Marie 99 AC Moravská Slavia Brno 2:17,8
2. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 2:19,3
3. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 2:20,1
4. Helsnerová Natálie 99 AC Moravská Slavia Brno 2:31,5
5. Vybíralová Natália 99 AC Moravská Slavia Brno 2:33,5






Ředitel závodu: Simona Servitová



Hlavní rozhodčí: Ladislav Zouhar



Závody proběhly bez protestů.



Triexpert cup – 10 km na dráze

Ve středu dne 20.7. se koná na Vojtové běh na 10 000 m, výsledek je započítáván do Triexpert cupu 2011

Termíny startu jednotlivých rozběhů 

První rozběh    – start v 16.30hod

Druhý rozběh   – start v 17.30hod

Třetí rozběh      – start v 18.30hod

Účast v jednotlivých rozbězích

S ohledem na to, že očekáváme účast cca 210 běžců a běžkyň, se snažíme o to, aby jednotlivé rozběhy byly stejně početně obsaženy. V konkrétním rozběhu by měli běžet běžci obdobné výkonnosti, což zamazuje častému předbíhání a nechtěnému prodlužování tratě.  

Jsme si vědomi, že ne každý se může časově přizpůsobit, nicméně prosím snažte se dodržovat níže uvedené pokyny.

První rozběh    – doporučujeme pro běžce, kteří se umísťují v poháru od 140 místa výše

Druhý rozběh   – doporučujeme pro běžce, kteří se umísťují v poháru od 70 místa do 140 místa

Třetí rozběh      – může běžet jen ten, kdo je v celkovém pořadí poháru do 70 místa nebo ten, kdo se
                              alespoň jednou v letošním ročníku umístil do 40 místa.                               
                              (individuální výjimky může dle výkonnosti povolit ředitel závodu) 

Doprava – důležité

S ohledem na opravu mostu na křižovatce Vídeňská a Poříčí a dalších souvisejících oprav v okolí, jsou velmi omezená parkovací místa na ulici Vojtova před atletickým stadionem Moravské Slávie.

Doporučujeme užít městakou hromadnou dopravu, např. tramvajová zastávka Vojtova (tramvaj č. 8 z Hlavního nádraží).

Těšíme se na Vaši účast.

Triexpert cup – 5 km na dráze

Ve středu dne 20.7. se koná na Vojtové běh na 5 000 m, výsledek je započítáván do Triexpert cupu 2011

QR Code Business Card