Žák Jaromír Morávek vytvořil na chodeckých

závodech v Poděbradech rekord klubu v chůzi na 5 km na silnici časem 27:44,

který je rekordem pro kategorii dorostu a juniorů. Oddílový kolega Antonín Sekerka došel také ve výborném čase 28:24. Velkou zásluhu na růstu výkonnosti obou závodníků má jejich trenér Tomáš Hlavenka (1977), který je stále aktivním závodníkem, v loňském roce mistr ČR v chůzi na 50 km. Na těchto závodech startoval v kategorii veteránů další svěřenec trenéra Hlavenky, Tomáš Vojtíšek ročník 1973, který v konkurenci zahraničních chodů došel na 13. místě v čase 29:09. Tomáš Hlavenka se postavil na start odpoledního závodu v chůzi na 20 km.

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card