Výsledky Velikonočních závodů pro nejmenší

které se konaly 29. března v tunelu na Oblé 51c

Název závodu Velikonoční závody pro nejmenší
Pořadatel T.J. Sokol Brno-Nový Lískovec
Místo Brno, atletický tunel ve sportovním centru Oblá 51c
Datum 29.3.2019
Ředitel závodu Ing. Jiří Proch
Hlavní rozhodčí Lubomír křivánek
Výsledky zpracoval Ing. Jiří Proch
Poznámka dálka měřena z místa odrazu, u nejmladší kategorie-skok z místa
60 m se startoval bez bloků
MINI přípravka hoši (2014 a ml.)               60 m
Příjmení, jméno RN ODDÍL
1. Kolář Bruno 2014 AK AHA Vyškov 13,7 12,9
2. Veškrna Jakub 2014 AK AHA Vyškov 14,0 13,0
3. Nedoma Jakub 2014 Sokol Kuřim 15,2 14,6
4. Netík Ondřej 2014 15,4 14,7
5. Chovanec Filip 2015 SK Trops Brno 15,8
MINI přípravka hoši (2014 a ml.)               60 m
1. Žáčková Thea 2014 13,9 13,3
2. Sedláková Šárka 2015 AK AHA Vyškov 16,3 15,7
3 Šléglová Lucie 2015 Sokol Nový Lískovec 17,7 17,2
4. Poláchová Tereza 2015 22,5 20,3
Grossmannová Sára 2015 DNS
Čechová Natálie 2017 DNF
Nejmladší přípravka hoši (2012-2013)       60 m
1. Pivoňka Filip 2012 SK Trops Brno 11,1 10,9
2. Dorňák Jan 2012 AK AHA Vyškov 12,1 11,3
3. Grepl Tomáš 2012 SK Trops Brno 12,8 11,7
4. Netík Petr 2012 AC Moravská Slavia Brno 12,9 11,9
5. Derka Štěpán 2013 AK AHA Vyškov 13,1
6. Šlégl Vojtěch 2012 Sokol Nový Lískovec 13,5
7. Dufek Šimon 2013 AC Moravská Slavia Brno 13,8
8. Polách Ondřej 2013 15,2
Nejmladší přípravka dívky (2012-2013)         60 m
1. Nedomová Sabina 2012 AK Kuřim 11,1 11,6
2. Sedláková Adéla 2012 AK AHA Vyškov 11,2 11,7
3. Stojanová Iva 2012 AK Olymp Brno 12,0 11,4
4. Linhartová Laura 2012 SK Trops Brno 12,0 12,0
5. Chovancová Kateřina 2012 SK Trops Brno 12,2
5. Pospíšilíková Aneta 2012 AK AHA Vyškov 12,0
7. Zatloukalová Sára 2013 12,3
8. Vucchanová Natálie 2012 SK Trops Brno 12,9
9. Dolanská Kateřina 2012 SK Trops Brno 13,5
10. Grossmanová Silvie 2013 AC Moravská Slavia Brno 14,4
Mladší přípravka hoši (2010-2011)                     60 m
1. Halas Hynek 2010 Sokol Přísnotice 10,0 9,8
2. Doležal Fiip 2010 AK Kuřim 10,1 10,0
3. Podaný Dominik 2011 SK Trops Brno 10,3 10,3
4. Teyschl Matyáš 2011 SK Obřany 10,8 10,4
5. Žáček Tobiáš 2011 10,9
6. Šarapatka Štěpán 2010 SK Trops Brno 11,1
Mladší přípravka dívky (2010-2011)                       60 m
1. Zatloukalová Ema 2010 10,2 9,7
2. Staňková Hana 2011 Sokol Přísnotice 10,1 9,9
3. Dobešová Veronika 2011 AC Moravská Slavia Brno 10,2 10,7
4. Landová Simona 2011 AC Moravská Slavia Brno 11,1 11,0
5. Landová Kateřina 2010 AC Moravská Slavia Brno 11,7
5. Ondrašíková Lea 2011 Sokol Přísnotice 11,7
7. Vaňáčková Veronika 2011 SK Trops Brno 12,4
MINI přípravka hoši (2014 a ml.)                     DÁLKA z místa
1. Kolář Bruno 2014 AK AHA Vyškov 125 126 119 126
2. Nedoma Jakub 2014 Sokol Kuřim 85 109 91 109
3. Netík Ondřej 2014 92 106 92 106
4. Chovanec Filip 2015 95 101 100 101
5. Veškrna Patrik 2014 AK AHA Vyškov 96 95 91 96
MINI přípravka dívky (2014 a ml.)                     DÁLKA z místa
1. Žáčková Thea 2014 112 104 116 116
2. Sedláková Šárka 2015 AK AHA Vyškov 81 63 52 81
3. Šléglová Lucie 2015 34 59 64 64
4. Čechová Natálie 2017 30 5 20 30
5. Grossmannová Sára 2015 DNS DNS DNS
Nejmladší přípravka hoši (2012-2013)           DÁLKA z místa odrazu
1. Netík Petr 2012 AC Moravská Slavia Brno 167 208 223 223
2. Šlégl Vojtěch 2012 218 197 0 218
3. Derka Štěpán 2013 AK AHA Vyškov 196 195 212 212
4. Dorňák Jan 2012 AK AHA Vyškov 180 204 196 204
5. Grepl Tomáš 2012 153 195 0 195
6. Dufek Šimon 2013 AC Moravská Slavia Brno 144 154 186 186
7. Pivoňka Filip 2012 0 0 151 151
8. Polách Ondřej 2013 124 136 140 140
Nejmladší přípravka dívky (2012-2013)           DÁLKA z místa odrazu
1. Nedomová Sabina 2012 AK Kuřim 276 234 280 280
2. Sedláková Adéla 2012 AK AHA Vyškov 263 277 268 277
3. Pospíšilíková Aneta 2012 AK AHA Vyškov 259 247 246 259
4. Linhartová Laura 2012 SK Trops Brno 234 239 225 239
5. Vucchanová Natálie 2012 SK Trops Brno 225 238 221 238
6. Stojanová Iva 2012 AK Olymp Brno 208 228 210 228
7. Zatloukalová Sára 2013 204 217 215 217
8. Chovancová Kateřina 2012 SK Trops Brno 203 213 202 213
9. Grossmanová Silvie 2013 AC Moravská Slavia Brno 0 200 0 200
10. Dolanská Kateřina 2012 SK Trops Brno 154 174 178 178
Mladší přípravka hoši (2010-2011)                       DÁLKA z místa odrazu
1. Podaný Dominik 2011 SK Trops Brno 308 298 330 330
2. Teyschl Matyáš 2011 208 0 321 321
3. Halas Hynek 2010 Sokol Přísnotice 313 298 312 313
4. Doležal Filip 2010 AK Kuřim 293 292 294 294
5. Šarapatka Štěpán 2010 SK Trops Brno 278 276 271 278
6. Žáček Tobiáš 2011 197 217 222 222
Mladší přípravka dívky (2010-2011)                       DÁLKA z místa odrazu
1. Zatloukalová Ema 2010 300 301 321 321
2. Staňková Hana 2011 Sokol Přísnotice 299 320 319 320
3. Landová Simona 2011 AC Moravská Slavia Brno 282 289 277 289
4. Ondrašíková Lea 2011 Sokol Přísnotice 263 258 286 286
5. Dobešová Veronika 2011 AC Moravská Slavia Brno 281 266 278 281
6. Landová Kateřina 2010 AC Moravská Slavia Brno 245 240 238 245
7. Vaňáčková Veronika 2011 SK Trops Brno 0 194 191 194
MINI přípravka hoši (2014 a ml.)               hod plným míčem 1 kg
1. Kolář Bruno 2014 AK AHA Vyškov 230 210 170 230
2. Veškrna Patrik 2014 AK AHA Vyškov 200 190 220 220
3. Netík Ondřej 2014 168 198 195 198
4. Nedoma Jakub 2014 Sokol Kuřim 140 160 160 160
5. Chovanec Filip 2015 SK Trops Brno 150 110 142 150
MINI přípravka hoši (2014 a ml.)               hod plným míčem 1 kg
1. Žáčková Thea 2014 220 270 260 270
2. Sedláková Šárka 2015 AK AHA Vyškov 120 70 172 172
3. Poláchová Tereza 2015 106 20 70 106
4. Šléglová Lucie 2015 Sokol Nový Lískovec 80 100 100 100
5. Čechová Natálie 2017 40 60 15 60
Grossmannová Sára 2015 DNS
Nejmladší přípravka hoši (2012-2013)       hod plným míčem 1 kg
1. Dorňák Jan 2012 AK AHA Vyškov 286 296 334 334
2. Šlégl Vojtěch 2012 Sokol Nový Lískovec 196 296 277 296
3. Grepl Tomáš 2012 SK Trops Brno 253 275 284 284
4. Dufek Šimon 2013 AC Moravská Slavia Brno 284 244 190 284
5. Netík Petr 2012 AC Moravská Slavia Brno 260 255 275 275
6. Pivoňka Filip 2012 SK Trops Brno 250 260 275 275
7. Derka Štěpán 2013 AK AHA Vyškov 170 270 190 270
8. Polách Ondřej 2013 190 200 0 200
Nejmladší přípravka dívky (2012-2013)       hod plným míčem 1 kg
1. Vucchanová Natálie 2012 SK Trops Brno 342 350 368 368
2. Dolanská Kateřina 2012 SK Trops Brno 368 207 265 368
3. Zatloukalová Sára 2013 354 270 360 360
4. Nedomová Sabina 2012 AK Kuřim 360 310 280 360
5. Grossmanová Silvie 2013 AC Moravská Slavia Brno 355 300 250 355
6. Sedláková Adéla 2012 AK AHA Vyškov 345 300 332 345
7. Linhartová Laura 2012 SK Trops Brno 270 273 340 340
8. Pospíšilíková Aneta 2012 AK AHA Vyškov 300 301 320 320
9. Stojanová Iva 2012 AK Olymp Brno 211 272 277 277
10. Chovancová Kateřina 2012 SK Trops Brno 266 233 225 266
Mladší přípravka hoši (2010-2011)                       hod plným míčem 1 kg
1. Doležal Fiip 2010 AK Kuřim 470 490 470 490
2. Halas Hynek 2010 Sokol Přísnotice 420 470 430 470
3. Šarapatka Štěpán 2010 SK Trops Brno 415 380 410 415
4. Podaný Dominik 2011 SK Trops Brno 410 368 411 411
5. Teyschl Matyáš 2011 SK Obřany 400 410 390 410
6. Žáček Tobiáš 2011 380 335 330 380
Mladší přípravka dívky (2010-2011)                       hod plným míčem 1 kg
1. Zatloukalová Ema 2010 580 600 560 600
2. Staňková Hana 2011 Sokol Přísnotice 421 440 470 470
3. Landová Kateřina 2010 AC Moravská Slavia Brno 360 396 443 443
4. Landová Simona 2011 AC Moravská Slavia Brno 360 330 320 360
5. Ondrašíková Lea 2011 Sokol Přísnotice 350 340 300 350
6. Dobešová Veronika 2011 AC Moravská Slavia Brno 330 315 270 330
7. Vaňáčková Veronika 2011 SK Trops Brno 275 280 300 300

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card