Výsledky I. části náborů

pořádaných v pondělí dne 11. června

Pořadí Jméno Ročník narození 50m (s) Dálka z místa (cm) Medicinbal (cm) Přek. dráha (s) 200m (s)
1.-2. Mikuláš HLADKÝ 2012 10,2 125 300 28,2 42,4
1.-2. Kristýna SLAVÍKOVÁ 2012 10,7 135 275 21,5 46,1
3. Tomáš ŠTĚPÁNEK 2012 12,2 120 250 34,4 57,2
4. Lukáš Doležal 2012 11,0 130 200 30,0 60,8
5. Vincent PAVLÍK 2012 11,7 120 250 43,4 63,9
6. Petr Netík 2012 13,1 110 260 35,4 65,7
7. Zuzana KURÁŇOVÁ 2012 12,3 100 175 28,5 67,2
8. Kateřina MINAŘÍKOVÁ 2013 13,4 115 170 29,0 66,5
Pořadí Jméno Ročník narození 50m (s) Dálka z místa (cm) Medicinbal (cm) Přek. dráha (s) 400m (min.)
1. Sabina KÚKOLOVÁ 2011 9,9 120 275 22,9 1:43,3
2. Klára BROŽOVÁ 2011 9,9 130 275 24,5 1:47,6
3. Anna SÝKOROVÁ 2011 9,4 130 250 24,1 1:52,8
4.-6. Eliška HORKÁ 2011 9,6 120 250 26,2 1:50,4
4.-6. David CHMELAŘ 2011 10,3 125 250 23,6 1:51,9
4.-6. Adam BANSKÝ 2011 10,4 145 325 26,5 1:50,9
7. Jaroslav BARTOŇ 2011 10,2 115 320 30,1 1:41,1
8. Aleš HORÁK 2011 11,2 130 250 23,1 2:24,8
9. Maxim ŽILKA 2011 11,3 120 200 24,4 1:53,6
10. Michael SCHMID 2011 13,9 105 150 27,4 2:39,4
Pořadí Jméno Ročník narození 50m (s) Dálka z místa (cm) Medicinbal (cm) Přek. dráha (s) 400m (min.)
1. Michaela DRIMLOVÁ 2010 9,3 150 420 21,5 1:34,9
2. Nela SVOBODOVÁ 2010 9,5 171 400 17,8 1:48,4
3. Martina BARTOSOVÁ 2010 9,8 175 370 21,6 1:36,5
4. Eliška KNOTKOVÁ 2010 9,4 170 320 22,4 1:25,2
5. Matěj SKLÁDAL 2010 9,7 130 350 21,9 1:40,5
6. Hynek ZITTERBART 2010 11,1 133 305 24,6 2:05,1
7. Filip KURÁŇ 2010 15,1 115 200 30,9 2:40,4
Pořadí Jméno Ročník narození 50m (s) Dálka z místa (cm) Medicinbal (cm) Přek. dráha (s) 400m (min.)
1. Barbora VÉROSTOVÁ 2009 8,8 180 510 17,7 1:37,5
2. Jakub HEŘMAN 2009 9,5 153 570 19,3 1:34,4
3. Nella FARONOVÁ 2009 9,2 165 460 20,8 1:36,7
4. Tatiana HEJČOVÁ 2009 9,4 145 480 19,4 1:45,7
5. Dominik HORKÝ 2009 8,9 140 450 20,2 1:47,4
6. Barbora KŮŘILOVÁ 2009 10,3 145 380 21,6 1:42,0
7. Denisa HRUŠKOVÁ 2009 10,3 135 410 22,8 1:57,0
Pořadí Jméno Ročník narození 50m (s) Dálka z místa (cm) Medicinbal (cm) Přek. dráha (s) 400m (min.)
1.-2. Johana ČECHOVÁ 2008 8,3 205 850 15,6 1:25,6
1.-2. Martin ZEMAN 2008 8,1 190 550 17,1 1:17,8
3. Tadeáš HLADKÝ 2008 8,8 165 500 17,6 1:21,9
4. Jakub KANDRNAL 2008 9,4 165 550 17,9 1:34,8
5. Nela ŠEVČÍKOVÁ 2008 9,6 155 450 21,6 1:43,0
Pořadí Jméno Ročník narození 50m (s) Dálka z místa (cm) Medicinbal (cm) Přek. dráha (s) 400m (min.)
1. Kristýna JEDLIČKOVÁ 2007 7,9 175 650 16,1 1:27,5
2. Lucie HEŘMANOVÁ 2007 8,3 170 830 18,3 1:20,2
3. Anna ŠUPLEROVÁ 2007 8,6 165 770 16,4 1:34,5
4.-5. Jana ŠIKULOVÁ 2007 8,7 180 550 16,9 1:34,1
4.-5. Dušan REICHMANN 2007 8,4 160 570 18,2 1:25,9
6. Lada REZKOVÁ 2007 8,9 145 570 18,8 1:38,7
7. Sabina TRENZOVÁ 2007 9,4 160 500 19,0 1:41,6
8. Filip HORKÝ 2007 9,0 125 530 20,5 1:46,7
Jméno Ročník narození 50m (s) Dálka z místa (cm) Medicinbal (cm) Přek. dráha (s) 400m (min.)
Filip HLÁVKA 2006 7,9 210 850 15,7 1:17,5
Alex ČOUPEK 2006 8,6 190 730 16,0 1:36,4

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card