Výsledky 15. ročníku Běhu Novým Lískovcem,

který je memoriálem Milana Zoubka. Akce z důvodu

k 19  byla přeložen z dubnového termínu a byla vyhlášena pouze pro kategorii nejmladší, mladších a starších přípravek. Pro stejné kategorie chlapců a děvčat byl vyhlášen závod koloběžek.

Výsledková listina
z 15. ročníků Běhu Novým Lískovce-memoriál Milana Zoubka
a závodu koloběžek
Pořadatel AC Moravská Slavia Brno, spolek
Datum 30. srpna 2020
místo parčík TGM v Brně Novém Lískovci
Ředitel závodu Jiří Proch
Hlavní rozhodčí Ladislav Zouhar
Velitel tratí Aleš Volovec
BĚH
Trať 250 m – Nejmladší přípravka ročník 2013 a mladší – CHLAPCI
1. Brychta Denis 2014 1:15,2
2. Sigmund Denis 2015 1:27,2
3. Štoudek Adam 2015 1:35,9
4. Křapek Petr 2016 1:56,6
Trať 250 m – Nejmladší přípravka ročník 2013 a mladší – DÍVKY
1. Pudélková Anna 2013 1:01,2
2. Holexová Nela 2014 1:06,1
3. Václavíková Alexandra 2013 1:10,1
4. Kováčová Klára 2014 1:10,6
5. Abrahámková Zoe 2013 1:26,2
6. Holexová Veronika 2016 1:26,6
7. Křapková Veronika 2014 1:28,1
8. Pudélková Eliška 2016 1:38,6
9. Abrahámková Anna 2013 1:54,8
10. Šmídová Věra 2016 2:04,9
11. Sigmund Simona 2018 3:04,3
12. Pokorná Tereza 2016 4:26,4
Trať 500 m – Mladší přípravka ročník 2011-12 – DÍVKY
1. Václavíková Simona 2011 1:59,7
Trať 500 m – Starší přípravka ročník 2009-10 – CHLAPCI
1. Šmíd Filip 2010 3:01,3
Trať 500 m – Starší přípravka ročník 2009-10 – DÍVKY
1. Ondrušková Ellen 2009 1:56,5
2. Jelínková alentýna 2010 2:00,1
KOLOBĚŽKY
Trať 160 m – Nejmladší přípravka ročník 2013 a mladší – CHLAPCI
1. Badinský David 2014 42,9
2. Brychta Denis 2014 44,4
3. Štoudek Adam 2015 1:01,0
Trať 160 m – Nejmladší přípravka ročník 2013 a mladší – DÍVKY
1. Pudelková Anna 2013 41,9
2. Holexová Nela 2014 42,9
3. Václavíková Alexandra 2013 44,3
4. Abrahámková Zoe 2013 54,1
5. Křapková Veronika 2014 1:11,1
6. Pudélková Eliška 2016 1:17,2
7. Narková Ema 2016 1:18,5
8. Abrahámková Anna 2013 1:21,3
Trať 320 m – Mladší přípravka ročník 2011-12 – CHLAPCI
1. Balabán David 2011 1:55,2
Trať 320 m – Mladší přípravka ročník 2011-12 – DÍVKY
1. Václavíková Simona 2011 1:21,2
Trať 320 m – Starší přípravka ročník 2009-10 – DÍVKY
1. Ondrušková Ellen 2009 1:09,0

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card