Výsledek ankety nejlepší atleti Moravské Slavie za rok 2017

první tři v kategoriích budou vyhlášeni v sobotu dne 17.3.2018

ve 20,15 při pořádání 3. sportovního plesu.

Výsledek Ankety nejlepší atleti Moravské Slavie Brno, spolek za rok 2017

Kategorie DOSPĚLÍ

                           závodník                  body          trenér

  1. Hlavenka Tomáš              26    bez trenéra
  2. Vnenčáková Soňa            11     bez trenéra
  3. Gorecká Marcela              8      bez trenéra
  4. Rerych Jiří                               7       bez trenéra
  5. Kollár Martin                          6       bez trenéra
  6. Krcháková Alena                    5       Jiří Šmiták
  7. Čaladi Tereza                          4       Jan Dvořák
  8. Schmöger Martin                   4       Jan Dvořák
  9. Coufalová Dominika              3       Jan Dvořák
  10. Hübner Kryštof                       3       Jan Dvořák
  11. Jagošová Tereza                     1

       Klézl David                                0       Lukáš Plachý

       Nykl Miroslav                           0       Jan Dvořák

       Orálek Daniel                           0       bez trenéra

                                                               78

 

Kategorie MLÁDEŽE (junioři, dorost, žactvo 14 až 15 let)

1      Stibal Jakub                          35    Tomáš Klíma

2     Matějáková Alena               17     Petr Marčík

3      Kouřilová Soňa                   9       Petr Marčík

4      Morávek Jaromír                     6       Tomáš Hlavenka

5      Jeřábková Alžběta                     5       Monika Olejníčková, Petr Marčík

6      Bochníčková Dominika            3       Jan Dvořák

7      Dobrovolná Andrea                  2       Petr Marčík

8     Freibergerová Eliška                  2       Jan Dvořák

9      Hvasta Lukáš                             2       Jan Dvořák

10   Pučera Jan Sebastian                2       Monika Olejníčková, Jan Žižka

11    Čumpelík Luděk                         1        otec, Jan Dvořák, Jan Žižka

        Bauchner Michael                    0       Petr Marčík

       Doležalová Marie                      0       Eva Hammachar

Hartmann Jakub                     0       Marek Majer, Ladislav Majer

Hurt Jakub                               0       Martina Olejníčková

       Kadeřábek Michal                       0       Marek Majer, Ladislav Majer

Kadlec Michal                           0       Jiří Halama, Jan Dvořák

Konečný Vojtěch                        0       Martina Olejníčková

Křivánek František                      0       Martina Olejníčková

Marčíková Lanka                        0       Martina Punčochářová, Petr Marčík

Pazourek Petr                              0       Petr Marčík

Pohanka Martin                           0       Martina Olejníčková

Radová Veronika                        0       Martina Olejníčková, Petr Marčík

Sekerka Antonín                         0       Ladislav Majer, Petr Marčík

84

Kategorie ŽACTVO do 13 let

  1.     Žižka Rudolf                 28     Marcela Gorecká
  2.     Vrbacký Tomáš            18     Marcela Gorecká
  3.     Melicharová Josefína 11      Marcela Gorecká, Eva Hammacher
  4.     Gorani Anita                4       Marek Majer, Ladislav Majer
  5.     Pokora Vladimír         4       Marcela Gorecká, Martina Punčochářová
  6.     Kučerová Radka          3       Marek Majer, Ladislav Majer
  7. Racek Josef                      3       Marek Majer, Ladislav Maje
  8. Galvas Matyáš                  1        Martina Punčochářová

72

Ankety se zúčastnilo 14 respondentů, ne všichni vyhodnotili všechny kategorie.

V kategorii dospělých bylo navrženo 14 kandidátů hodnoceno bylo 11

V kategorii mládeže navrženo 24 hodnoceno 11

V kategorii žactva navrženo 8 hodnoceno 8

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card