Včera opustil naše řady Mgr. Jan Bartoněk

ve věku 76 let.

Mgr. Jan Bartoněk , *12.11.1945 Brno, 18.10.2021, s atletiku začínal ve Spartaku ZJŠ (později Zbrojovka Brno) v roce 1979 přišel společně s Břetislavem Jílkem a Pavlem Rudolfem do Moravské Slavie Brno, věnoval se trénování vrhačů. Ústřední rozhodčí. Nejlepší výkony: koule 14,05 (1965), disk 40,22 (1972), kladivo 41,42 (1968). V 80. letech byl členem výboru oddílu. Svěřenci: Martin Kuklínek, Jana Muselíková, Edita Klímová, Tereza Králová, Eva Blažková-Hammacher, Lukáš Ruský, David Vlasák, Michal Janoušek, Karel Šula, Miroslav Šlápota, Ondřej Petr. V atletickém hnutí pracoval také jako ústřední rozhodčí. Vyškolil několik generací nejen brněnských rozhodčích. Několik volebních období byl také předsedou komise rozhodčích Jihomoravského krajského atletického svazu. Byl také členem T. J. Sokol Brno – Řečkovice, kde byl dlouhé roky místostarostou.

Poslední rozloučení se bude konat v pondělí 25. října 2021 v 13,30 hod. v kostele sv. Vavřince v Brně-Řečkovicích.

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Komentáře nejsou povoleny.

QR Code Business Card