V Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska

družstev žáků a žákyň obě naše družstva skončila na šestém místě.

Závod se konal v neděli 13. září v Olomouci. Pořadí družstev v semifinále a body získané závodníky v základní skupině a v semifinále:

Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žákyň
poř. družstvo body
pomocné
1 TJ Lokomotiva Břeclav 164,00
2 TJ Šumperk, z.s. 128,00
3 Atletický klub Olomouc z.s. 126,00
4 AK Olymp Brno, spolek 116,00
5 ASK Blansko 116,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 82,50
7 JAC Brno 55,50
8 SK Hranice, z.s. 50,00
9 AK Štrernberk   28,00
10 Atletický klub Prostějov. z.s.   19,00
11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.   0,00
 
Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků
poř. družstvo body
pomocné
1 Atletický klub Hodonín, z.s. 162,00
2 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 157,50
3 Atletický klub Olomouc z.s. 133,00
4 BYAC Brno 108,00
5 VSK Univerzita Brno   108,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 71,00
7 TJ Šumperk, z.s. 62,00
8 Atletický klub Prostějov, z.s. 57,50
9 AK Šternberk z.s. 37,00
10 Atletický klub Prostějov, z.s. 33,00

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2020 za družstvo starších žákyň

P.č. Příjmení a jméno Body v kole Semi finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.  
1. Němcová Andrea 29,00 31,00 31,00 91,00 38,81 30,33
2. Křížová Viktorie 21,00 23,00 16,25 60,25 25,69 20,08 H
3. Hudečková Lucie 12,00 15,00 11,25 38,25 16,31 12,75
4. Horáková Natálie 0,25 4,00 8,50 12,75 5,44 4,25 H
5. Tešnarová Nikola 7,00 1,00 3,75 11,75 5,01 3,92
6. Pavlíková Magdaléna 4,00 3,00 7,00 2,99 2,33 H
7. Bartošová Natálie 0,25 6,50 6,75 2,88 2,25
8. Konečná Eliška 4,25 4,25 1,81 1,42
9. Matyášová Klára 0,25 1,00 1,25 0,53 0,42
10. Trojanová Vendula 0,50 0,50 0,21 0,17
11. Kavalcová Anna 0,00 0,50 0,50 0,21 0,17
12. Dvořáková Klára 0,25 0,00 0,25 0,11 0,08
13. Leberová Martina 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
14. Fialová Jana 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
 
Celkem 74,00 78,00   82,50 234,50 100,00 78,17
           
Body získané hostujícími atlety z klubů :  
Elite sport Boskovice 21,25 27,00 24,75 73,00 31,13 24,33
TJ Oslavany 4,00 3,00 0,00 7,00 2,99 2,33
Hostující celkem 25,25 30,00 24,75 80,00 34,12 26,67
Atletky AC Moravská Slavia 48,75 48,00 57,75 154,50 65,88 51,50
Celkem 74,00 78,00 82,50 234,50 100,00 78,17
Disciplína Body v kole – starší žákyně Semi finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.  
300 m 20,00 20,00 21,00 61,00 26,01 20,33
150 m 14,00 18,00 17,00 49,00 20,90 16,33
60 m 18,00 10,00 7,00 35,00 14,93 11,67
dálka 14,00 12,00 11,00 37,00 15,78 12,33
800 m 11,00 0,00 11,00 4,69 3,67
výška 7,00 0,00 1,50 8,50 3,62 2,83
štafeta 4 x 60 m 4,00 9,00 13,00 5,54 4,33
100 překážek 0,00 2,00 neobsazeno 2,00 0,85 0,67
štafeta 4 x 300 m 1,00 2,00 3,00 1,28 1,00
200 m překážek 1,00 1,00 0,43 0,33
oštěp neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
1 500 m 6,00 6,00 2,56 2,00
Chůze 3000 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
koule neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00 0,00
3 000 m 0,00 0,00 0,00
1 500 m překážek 8,00 8,00 3,41 2,67
kladivo neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 74,00 78,00 82,50 234,50 100,00 78,17

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2020 za družstvo starších žáků

P.č. Příjmení a jméno Body v kole Semi finále Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.  
1. Hanek Štěpán 31,00 29,00 20,00 80,00 29,52 26,67
2. Sedlecký Martin 11,00 9,00 22,00 42,00 15,50 14,00
3. Hanek Kryštof 13,00 11,00 12,00 36,00 13,28 12,00
4. Pavlíček Marek 26,00 26,00 9,59 8,67
5. Martečík Martin 24,00 24,00 8,86 8,00
6. Tachovský Jáchym 7,00 12,00 19,00 7,01 6,33
7. Fic Vojtěch 3,00 5,00 9,00 17,00 6,27 5,67
8. Holík Vít 2,00 2,00 8,00 12,00 4,43 4,00
9. Neugebauer Adam 9,00 9,00 3,32 3,00
10. Dub Zdeněk 6,00 6,00 2,21 2,00
11. Rybnikář Kryštof 0,00 0,00 0,00 0,00
   
Celkem 82,00 118,00 71,00   271,00 100,00 90,33
             
Disciplína Body v kole – starší žáci Semi finále Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.  
dálka 24,00 10,00 8,00 42,00 15,50 14,00
300 m 11,00 17,00 8,00 36,00 13,28 12,00
150 m 9,00 16,00 10,00 35,00 12,92 11,67
800 m 8,00 12,00 13,00 33,00 12,18 11,00
100 překážek 9,00 9,00 11,00 29,00 10,70 9,67
koule 8,00 15,00 2,00 25,00 9,23 8,33
200 m překážek 9,00 9,00 18,00 6,64 6,00
60 m 0,00 17,00 neobsazeno 17,00 6,27 5,67
výška 5,00 5,00 neobsazeno 10,00 3,69 3,33
1 500 m 9,00 9,00 3,32 3,00
štafeta 4 x 300 m 8,00 neobsazeno 8,00 2,95 2,67
štafeta 4 x 60 m 8,00 neobsazeno 8,00 2,95 2,67
disk neobsazeno 1,00 1,00 0,37 0,33
oštěp neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Chůze 3000 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
1 500 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 82,00 118,00 71,00 271,00 100,00 90,33

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card