Starší žáci druzí, žákyně třetí po III. kole družstev,

které se konalo v sobotu dne 15. června v Hodoníně. Pořadí družstev ve III. a po III. kole, body získané závodníky za družstva Moravské Slavie v I. až III. kole.

Bodový stav ve III. kole starší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 10 184,50
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9 131,50
3 BYAC Brno 8 108,00
4 VSK Univerzita Brno 7 100,00
5 Atletický klub Hodonín, z.s. 6 76,00
6 TJ Lokomotiva Břeclav 5 60,50
7 TJ Znojmo, z.s. 4 45,50
8 AK Olymp Brno, spolek 3 17,00
9 AC Čejkovice 2 15,00
10 Atletický klub Kuřim, z.s. nepřijela
Bodový stav po III. kole starší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 30 368,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 27 290,50
3 BYAC Brno 24 247,50
4 Atletický klub Hodonín, z.s. 19 178,50
5 VSK Univerzita Brno 19 154,00
6 TJ Lokomotiva Břeclav 16 125,50
7 TJ Znojmo, z.s. 11 57,50
8 AC Čejkovice 9 65,00
9 AK Olymp Brno, spolek 7 33,50
10 Atletický klub Kuřim, z.s. 0 5,00

 

Bodový stav ve III. kole starší žákyně
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno 12 213,00
2 TJ Lokomotiva Břeclav 11 185,50
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10 88,00
4 Atletický klub Hodonín, z.s. 9 64,00
5 Atletický klub Kyjov, z.s. 8 43,00
6 TJ Znojmo, z.s. 7 30,00
7 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 6 28,00
8 AC Čejkovice 5 25,00
9 VSK Univerzita Brno 4 22,00
10 AK Olymp Brno, spolek 3 21,50
11 Orel jednota Vyškov-atletika 2 17,00
12 SK Speed Brno, spolek 1 16,00
Bodový stav po III. kole starší žákyně
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno 35 518,00
2 TJ Lokomotiva Břeclav 34 523,50
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 27 264,50
4 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 26 266,00
5 Atletický klub Hodonín, z.s. 26 208,00
6 Atletický klub Kyjov, z.s. 21 114,50
7 AC Čejkovice 17 87,00
8 TJ Znojmo, z.s. 16 86,00
9 AK Olymp Brno, spolek 10 75,50
10 Orel jednota Vyškov-atletika 10 67,00
11 VSK Univerzita Brno 8 62,00
12 SK Speed Brno, spolek 4 36,00

 

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2019 za družstvo starších žáků
P.č. Příjmení a jméno Body v kole Finále Moravy MČR celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.
1. Hanek Štěpán 17,00 28,00 27,00 72,00 17,76 24,00
2. Pokora Vladimír 20,75 21,75 20,00 62,50 15,41 20,83
3. Munteanu Adrian 15,75 17,75 19,75 53,25 13,13 17,75
4. Žižka Rudolf 29,00 18,75 47,75 11,78 15,92
5. Galvas Matyáš 14,75 16,75 11,00 42,50 10,48 14,17
6. Hanek Kryštof 13,00 11,25 9,75 34,00 8,38 11,33
7. Pavlíček Marek 13,25 14,00 27,25 6,72 9,08
8. Neugebauer Adam 9,75 5,75 4,75 20,25 4,99 6,75
9. Vrbacký Tomáš 19,00 0,00 19,00 4,69 6,33
10. Martečík Martin 14,25 14,25 3,51 4,75
11. Dub Zdeněk 0,00 4,00 2,50 6,50 1,60 2,17
12. Marčík Jiří 4,00 4,00 0,99 1,33
13. Křivánek Matěj 2,25 2,25 0,55 0,75
14. Tachovský Jáchym 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
   
   
Celkem 139,00 135,00 131,50 0,00 0,00 405,50 100,00 135,17
             
Disciplína Body v kole – starší žáci Finále Moravy MČR celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.
dálka 31,00 13,00 24,00 68,00 16,77 22,67
60 m 18,00 24,00 21,00 63,00 15,54 21,00
150 m 26,00 16,00 14,00 56,00 13,81 18,67
100 překážek 17,00 17,00 18,00 52,00 12,82 17,33
800 m 11,00 18,00 16,00 45,00 11,10 15,00
300 m 24,00 9,00 8,00 41,00 10,11 13,67
štafeta 4 x 60 m 11,00 20,00 31,00 7,64 10,33
200 m překážek 11,00 11,00 22,00 5,43 7,33
koule 1,00 4,00 6,00 11,00 2,71 3,67
štafeta 4 x 300 m 11,00 11,00 2,71 3,67
výška neobsazeno 3,00 2,50 5,50 1,36 1,83
oštěp neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno 0,00 0,00 0,00
1 500 m neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Chůze 3000 m 0,00 0,00 0,00
1 500 m překážek 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 139,00 135,00 131,50 0,00 0,00 405,50 100,00 135,17

 

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2019 za družstvo starších žákyň
P.č. Příjmení a jméno Body v kole   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.
1. Němcová Andrea 26,00 22,00 12,75 60,75 23,92 20,25
2. Melicharová Josefína 11,00 22,00 20,00 53,00 20,87 17,67
3. Havlíčková Nela 6,00 14,25 21,75 42,00 16,54 14,00
4. Hudečková Lucie 9,00 12,25 11,75 33,00 12,99 11,00
5. Konečná Eliška 6,00 9,00 6,75 21,75 8,56 7,25
6. Horáková Ludmila 9,00 10,00 19,00 7,48 6,33 H
7. Samlíková Julie 8,00 5,00 13,00 5,12 4,33 H
8. Hartmannová Veronika 4,00 4,00 1,57 1,33
9. Trojanová Vendula 3,25 3,25 1,28 1,08
10. Vedralová Barbora 1,00 1,25 2,25 0,89 0,75
11. Gorani Anita 2,00 2,00 0,79 0,67
12. Ševčíková Tereza 0,00 0,00 0,00 0,00
13. Kalin Anna 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
14 Karasová Nikol 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
15 Schořová Tereza 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
16 Sieglová Vladislava 0,00 0,00 0,00 0,00
   
 
Celkem 61,00 105,00 88,00   254,00 100,00 84,67
           
Body získané hostujícími atlety z klubů :  
TJ Oslavany 17,00 15,00 0,00 32,00 12,60 10,67
Hostující celkem 0,00 17,00 15,00 32,00 12,60 10,67
Atlety AC Moravská Slavia 61,00 88,00 73,00 222,00 87,40 74,00
Celkem 61,00 105,00 88,00 254,00 100,00 84,67
Disciplína Body v kole – starší žákyně   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.
800 m 8,00 21,00 16,00 45,00 17,72 15,00
oštěp 14,00 11,00 11,00 36,00 14,17 12,00
300 m 11,00 20,00 4,00 35,00 13,78 11,67
150 m 9,00 9,00 12,00 30,00 11,81 10,00
dálka 9,00 7,00 5,00 21,00 8,27 7,00
disk neobsazeno 12,00 9,00 21,00 8,27 7,00
1 500 m 8,00 8,00 16,00 6,30 5,33
štafeta 4 x 300 m 4,00 11,00 15,00 5,91 5,00
tyč neobsazeno 11,00 11,00 4,33 3,67
štafeta 4 x 60 m 5,00 5,00 10,00 3,94 3,33
koule 1,00 7,00 0,00 8,00 3,15 2,67
200 m překážek 5,00 5,00 1,97 1,67
60 m neobsazeno 0,00 1,00 1,00 0,39 0,33
výška 0,00 0,00 0,00
100 překážek 0,00 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 61,00 105,00 88,00 254,00 100,00 84,67

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card