Smíšené družstvo hochů a dívek obsadilo páté místo

ve Finále Krajské ligy atletických přípravek JmKAS,

které se konalo ve Slavkově v sobotu dne 19. září.

Finále KLAP Jižní Moravy
poř. družstvo body
pomocné
1 Atletika Slavkov u Brna, z.s.   93,00
2 Elite Sport Boskovice, z.s. 84,00
3 ASK Blansko 70,00
4 SK Speed Brno, spolek 55,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek   46,00
6 Atletický klub Kyjov, z.s. 37,00
7 Atletický klub Kuřim, z.s. 31,00
8 Atletický klub AHAVyškov 29,00
9 TJ Sokol Přísnotice 21,00
10 AC Track&Field Brno 15,00
11 Atletický klub AK Tišnov, z.s. 12,00
12 SK TROPS Brno, z.s. 11,00
13 TJ Oslavany  0,00

Body získané závodníky Moravské Slavie ve dvou kolech a finále:

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.    
1 Kreidl Václav 38,25 35,25 25,00 98,50 26,79 32,83
2 Navrátilová Stela 29,75 16,00 45,75 12,44 15,25
3 Kubová Sarah 19,33 26,25 45,58 12,40 15,19
4 Ballon-Mierna Mariana 16,50 25,25 41,75 11,36 13,92
5 Holá Monika 6,33 27,00 33,33 9,07 11,11
6 Růžičková Zuzana 9,50 22,00 0,00 31,50 8,57 10,50
7 Adámek Daniel 17,00 3,50 20,50 5,58 6,83
8 Hanková Anežka 11,00 8,00 0,00 19,00 5,17 6,33
9 Burešová Ema 9,25 8,00 1,00 18,25 4,96 6,08
10 Lang Mikuláš 2,25 2,25 1,50 6,00 1,63 2,00
11 Malý Matyáš 5,00 0,00 5,00 1,36 1,67
12 Vrbka Jan Družstvo B Družstvo B 1,00 1,00 0,27 0,33
13 Zatloukalová Ema Družstvo B Družstvo B 0,50 0,50 0,14 0,17
14 Dobešová Veronika Družstvo B Družstvo B 0,50 0,50 0,14 0,17
15 Melichar Tomáš Družstvo B 0,50 0,50 0,14 0,17
16 Leberová Andrea ms 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
17 Dostalíková Barbora 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
18 Hájek Matěj Družstvo B Družstvo B 0,00 0,00 0,00 0,00
19 Lísková Pavlína Družstvo B Družstvo B 0,00 0,00 0,00 0,00
20 Malý Matyáš 0,00 0,00 0,00 0,00
21 Žižková Klára 0,00 0,00 0,00 0,00
22 Pinková Michaela 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 164,16 157,50     46,00   367,66 100,00 122,55
                 
Disciplína Body v kole – přípravek finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
60 m 47,16 40,50 16,00 103,66 28,19 34,55
dálka 28,00 44,00 13,00 85,00 23,12 28,33
300 m 34,00 39,00 6,00 79,00 21,49 26,33
Koule 46,00 46,00 12,51 15,33
kriket 25,00 9,00 34,00 9,25 11,33
štafeta 4×60 m 9,00 2,00 11,00 2,99 3,67
štafeta 4×170 m 9,00 9,00 2,45 3,00
Součet 164,16 157,50     46,00   367,66 100,00 122,55

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card