Smíšené družstvo (hochů a dívek) atletických

přípravek, osmé ve Finále krajské ligy atletických přípravek JmKAS. Pořadí družstev a body získané závodníky:

poř. družstvo body
1 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 116,00
2 Orel Vyškov 50,00
3 SK Speed Brno, spolek 45,00
4 TJ Sokol Přísnotice 43,00
5 TJ Lokomotiva Břeclav 39,00
6 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 39,00
7 Elite Sport Boskovice, z.s. 30,50
8 AC Moravská Slavia Brno, spolek 29,50
9 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 29,00
10 SK TROPS Brno, z.s. 28,00
11 Atletika 4AII Valtice z.s. 22,00
12 Atletický klub Kuřim, z.s. 13,00
13 AC Moravský Krumlov 12,00
14 AC Čejkovice 8,00

 

Body získané závodníky ve II. kolech a Krajském finále

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
1 Vrbka Jan 26,00 20,00 17,00 63,00 22,70 21,00
2 Bezdíčková Daniela 25,00 22,00 6,00 53,00 19,10 17,67
3 Šauerová Victoria 20,00 21,00 4,00 45,00 16,22 15,00
4 Vašut Tadeáš 17,00 10,00 0,00 27,00 9,73 9,00
5 Kareš Jakub 13,25 11,00 0,38 24,63 8,87 8,21
6 Knotková Eliška 24,00 24,00 8,65 8,00
7 Koudelka Adam 12,25 2,00 0,38 14,63 5,27 4,88
8 Melichar Tomáš 7,00 3,00 0,00 10,00 3,60 3,33
9 Landová Simona 2,25 4,00 6,25 2,25 2,08
10 Jelínková Valentýna 2,25 2,00 4,25 1,53 1,42
11 Stecklová Stella 3,00 0,00 3,00 1,08 1,00
12 Toušová Kristýna 0,00 1,00 1,00 0,36 0,33
13 Marešová Nella „B“družstvo „B“družstvo 1,00 1,00 0,36 0,33
14 Kubová Sofie „B“družstvo „B“družstvo 0,38 0,38 0,14 0,13
15 Zavřelová Aneta 0,38 0,38 0,14 0,13
16 Antlová Emma 0,00 ms 0,00 0,00 0,00
17 Topinková Denisa 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
18 Knesl Matěj 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
19 Slabý Michal 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
20 Vykoupilová Klára 0,00 0,00 0,00 0,00
21 Novák David 0,00 0,00 0,00 0,00
22 Fic Martin „B“družstvo „B“družstvo 0,00 0,00 0,00 0,00
23 Kreidl Jan „B“družstvo „B“družstvo 0,00 0,00 0,00 0,00
24 Dobešová Veronika „B“družstvo „B“družstvo 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 152,00 96,00     29,50   277,50 100,00 92,50
                 
Disciplína Body v kole – přípravek finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
dálka 44,00 31,00 15,00 90,00 32,43 30,00
60 m 29,00 25,00 9,00 63,00 22,70 21,00
Koule 39,00 39,00 14,05 13,00
300 m 31,00 5,00 3,00 39,00 14,05 13,00
kriket 27,00 1,00 28,00 10,09 9,33
štafeta 4×60 m 8,00 1,50 9,50 3,42 3,17
štafeta 4×170 m 9,00 9,00 3,24 3,00
Součet 152,00 96,00     29,50   277,50 100,00 92,50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

komentáře 2 k článku Smíšené družstvo (hochů a dívek) atletických

  1. Ivo Mareš, 20. září 2021, 05:09
  2. Dobrý den , máte tam asi menší chybičku Nella Marešová získala ve finále 1 bod v hodu krikeťákem.

  3. Zouhar, 20. září 2021, 16:03
  4. Už je to opraveno. Děkuji
    Zouhar





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card