Smíšené družstvo chlapců a dívek atletických

přípravek vybojovalo stříbrnou medaili ve Finále krajské ligy atletických přípravek JmKAS, které se konalo v sobotu 18. září ve Slavkově u Brna. Níže vedeno Pořadí družstev a body získané závodníky:

Finále KLAP JmKAS
1 Atletika Slavkov u Brna 149,00
2 AC Moravská Slavia Brno 78,00
3 Orel Vyškov 77,50
4 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 66,50
5 Elite Sport Boskovice 40,00
6 Atletický klub Kuřim 25,00
7 Atletický klub AHA Vyškov 22,00
8 TJ Sokol Přísnotice 16,00
9 Trek&Field Brno 12,00
10 SK Speed Brno 7,00
11 ATK Šlapanice 6,00
12 AC Moravský Krumlov 5,00

 

Body získané závodníky (chlapci a děvčata), kteří startovali za “A” družstvo přípravek
P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.    
1 Vrbka Jan 33,00 33,00 28,00 94,00 24,51 31,33
2 Šenkýř David 13,25 22,00 4,00 39,25 10,23 13,08
3 Dobešová Veronika 20,75 14,00 0,00 34,75 9,06 11,58
4 Hájek Matěj 13,00 17,00 30,00 7,82 10,00
5 Pavlíček Samuel 10,75 15,75 26,50 6,91 8,83
6 Marešová Nella 23,00 23,00 6,00 7,67
7 Landová Simona 15,75 6,75 0,00 22,50 5,87 7,50
8 Mrázek Filip 7,25 9,75 17,00 4,43 5,67
9 Kreidl Jan 13,75 3,00 16,75 4,37 5,58
10 Banský Adam 11,75 2,00 13,75 3,59 4,58
11 Sýkorová Anna 5,00 8,50 13,50 3,52 4,50
12 Kopečná Kateřina 1,25 8,75 10,00 2,61 3,33
13 Sedláčková Eliška 10,00 10,00 2,61 3,33
14 Ryglová Beáta 8,00 8,00 2,09 2,67
15 Zbořil Václav 7,75 7,75 2,02 2,58
16 Křížová Anemari Veronika 0,00 6,75 6,75 1,76 2,25
17 Černěnková Romana 6,00 6,00 1,56 2,00
18 Hanáková Kristýna 1,25 2,75 4,00 1,04 1,33
19 Honzíková Veronika 0,00 0,00 0,00 0,00
20 Jílek Tobiáš 0,00 0,00 0,00 0,00
21 Pecenová Nela ms 0,00 0,00 0,00
22 Tuček Jan 0,00 0,00 0,00 0,00
23 Pudelková Anna 0,00 0,00 0,00 0,00
24 Dobšáková Linda 0,00 0,00 0,00 0,00
25 Chudík Tomáš 0,00 0,00 0,00 0,00
26 Ryglová Veronika 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 141,00 164,00     78,00   383,00 100,00 127,67
                 
Disciplína Body v kole – přípravek finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
60 m 43,00 46,00 25,00 114,00 29,73 38,00
300 m 31,00 25,00 29,50 85,50 22,29 28,53
dálka 30,00 43,00 11,00 84,00 21,90 28,00
štafeta 4×60 m 16,00 18,00 8,00 42,00 10,95 14,00
Koule 32,00 32,00 8,34 10,67
kriket 21,00 5,00 26,00 6,78 8,67
Součet 141,00 164,00     78,50   383,50 100,00 127,83

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card