Rezervní družstvo žen po čtvrtém kole páté

rezervní družstvo mužů desáté. Závěrečné IV. kolo II. ligy družstev mužů a žen proběhlo ve Vyškově v sobotu dne 25. srpna, kde byla velmi slabá účast našich závodníků na závěrečném prázdninovém kole. Pořadí družstev ve IV. a po IV. kole, body získané závodníky kteří starovali za naše družstva uvádíme níže. Podrobné výsledky na www.atletika.cz:

Bodový stav ve IV.kole – ŽENY “B”
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno “B” 14 183,00
2 Atletický klub Hodonín, z.s. 13 122,00
3 TJ Jiskra Otrokovice 12 105,00
4 AK Olymp Brno “C” 11 78,00
5 Atletika Jihlava, z.s. 10 75,00
6 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 9 69,00
7 Atletický klub Kyjov, z.s 8 53,00
8 AC Čejkovice 7 38,00
9 ASK Blansko 6 33,00
10 SK Speed Brno, spolek 5 29,00
11 TJ Znojmo, z.s. 4 24,00
12 AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 3 20,00
13 AC TRACK & FIELD Brno, z.s. 2 7,00
Atletika Holešov, z.s. 5,00
Bodový stav po IV.kole – ŽENY – “B”
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno “B” 56 881,00
2 Atletický klub Hodonín, z.s. 52 505,50
3 TJ Jiskra Otrokovice 48 426,00
4 Atletika Jihlava, z.s. 41 320,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 35 268,00
6 AC Čejkovice 30 187,00
7 AK Olymp Brno “C” 29 187,50
8 SK Speed Brno, spolek 28 171,00
9 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 25 197,00
10 ASK Blansko 22 129,00
11 Atletický klub Kyjov, z.s 20 125,00
12 TJ Znojmo, z.s. 14 125,00
13 AC TRACK & FIELD Brno, z.s. 9 58,00
14 Atletika Holešov, z.s. 0 7,00

 

Bodový stav ve IV. kole – MUŽI “B”
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 VSK Univerzita Brno “B” 11 220,00
2 Atletický klub Hodonín, z.s. 10 149,00
3 TJ Jiskra Otrokovice 9 128,00
4 TJ Sokol Velké Meziříčí 8 99,00
5 AC TRACK & FIELD Brno, z.s. 7 77,00
6 Atletika Holešov, z.s. 6 73,00
7 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 5 71,00
8 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 4 54,00
9 Atletika Jihlava 3 38,00
10 TJ Znojmo, z.s. 2 32,00
11 AC Čejkovice 1 15,00
Bodový stav po IV. kole – MUŽI “B”
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 VSK Univerzita Brno “B” 44 1142,50
2 Atletický klub Hodonín, z.s. 40 601,00
3 TJ Jiskra Otrokovice 36 466,00
4 TJ Sokol Velké Meziříčí 32 353,50
5 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 22 241,00
6 Atletika Holešov, z.s. 22 240,00
7 TJ Znojmo, z.s. 21 240,00
8 AC TRACK & FIELD Brno, z.s. 15 184,00
9 Atletika Jihlava 15 163,00
10 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 12 158,00
11 AC Čejkovice 5 61,00

 

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2018 za „B“ družstvo žen v I. až IV. kole skupiny sk.”E” II. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.  
1. Gorecká Marcela 25,00 21,75 13,25 60,00 22,68 15,00
2. Staňková Kateřina 16,25 16,00 11,00 43,25 16,35 10,81
3. Johaníková Lucie 11,00 13,25 24,25 9,17 6,06
4. Urbánová Alfery Hana 8,00 12,25 20,25 7,66 5,06
5. Marčíková Lenka 2,75 7,75 4,25 14,75 5,58 3,69
6. Havelková Kristýna 7,25 7,00 I.liga 14,25 5,39 3,56
7. Zemánková Eva 5,25 9,00 14,25 5,39 3,56
8. Krajňaková Soňa 8,00 6,00 14,00 5,29 3,50 C
9. Topinková Lenka 7,00 7,00 14,00 5,29 3,50
10. Doležalová Marie 12,00 I.liga 12,00 4,54 3,00
11. Hladíková Monica 11,25 I.liga 11,25 4,25 2,81
12. Schmid Katharina 0,25 5,25 2,00 7,50 2,84 1,88
13. Táborská Petra 3,25 2,75 6,00 2,27 1,50
14. Žalkovská Barbora 1,75 2,75 4,50 1,70 1,13
15. Kleiblová Karolína 4,25 4,25 1,61 1,06
16. Tešnarová Eva 1,75 1,75 0,66 0,44
17. Matulová Lenka 1,75 0,00 1,75 0,66 0,44
   
Celkem 86,00 97,00 65,00 20,00 264,50 100,00 66,13
Body získané hostujícími atlety z klubů:
0,00 0,00 0,00
Cizinci 0,00 8,00 6,00 0,00 14,00 5,29 3,50
Hostující a cizinci celkem 0,00 8,00 6,00 0,00 14,00 5,29 3,50
Atletky AC Moravská Slavia 86,00 89,00 59,00 20,00 250,50 94,71 62,63
Celkem 86,00 97,00 65,00 20,00 264,50 100,00 66,13

 

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2018 za “B”družstvo mužů v I. až IV. kole sk.”E” II. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.  
1. Veleba Viktor 0,00 4,00 17,00 21,00 13,29 5,25 H
2. Kacer Jakub 3,00 10,00 2,00 15,00 9,49 3,75 H
3. Vojtíšek Tomáš 14,00 I. liga I. liga I. liga 14,00 8,86 3,50
4. Pučera Sebastian Jan 8,25 5,00 13,25 8,39 3,31
5. Martinec Jindřich 3,00 8,25 11,25 7,12 2,81
6. Krajňák Tomáš 11,00 I. liga 11,00 6,96 2,75 C
7. Chadim Vlastimil 3,25 1,00 6,00 0,00 10,25 6,49 2,56
8. Kocourek Martin 10,00 10,00 6,33 2,50 H
9. Vrága Zdeněk 0,25 0,00 8,00 8,25 5,22 2,06
10. Pazourek Petr 6,00 I. liga I. liga 6,00 3,80 1,50
11. Charbaka Ivan 1,25 4,75 6,00 3,80 1,50
12. Hozák Michal 2,25 3,00 5,25 3,32 1,31
13. Kadeřábek Michal 0,00 5,00 5,00 3,16 1,25
14. Gaszczyk Petr 1,25 3,00 0,00 4,25 2,69 1,06
15. Pohanka Martin 0,75 1,00 2,25 4,00 2,53 1,00
16. Křivánek František 1,25 0,00 2,25 3,50 2,22 0,88
17. Doležal Jakub 2,25 2,25 1,42 0,56
18. Žemla Marek 1,25 1,00 2,25 1,42 0,56
19. Němec Ondřej 0,25 2,00 0,00 2,25 1,42 0,56
20. Vrátný Jakub 0,25 0,25 1,25 1,75 1,11 0,44
21. Kadlec Michal 0,75 0,00 0,75 0,47 0,19
22. Tešnar Michal 0,75 0,75 0,47 0,19
23. Šimek Filip 0,00 0,00 0,00 0,00
24. Tuček Libor 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 43,00 43,00 18,00 54,00 158,00 100,00 39,50
Body získané hostujícími atlety z klubů:
0,00 0,00 0,00
SK Speed Brno 3,00 14,00 2,00 27,00 46,00 29,11 11,50
0,00 0,00 0,00
Cizinci 0,00 11,00 0,00 0,00 11,00 6,96 2,75
Hostující celkem 3,00 25,00 2,00 27,00 57,00 36,08 14,25
Atlety AC Moravská Slavia 40,00 18,00 16,00 27,00 101,00 63,92 25,25
Celkem 43,00 43,00 18,00 54,00 158,00 100,00 39,50

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card