Rezervní družstvo žen čtvrté, muži osmí

ve II. kole II. ligy družstev, které se konalo v neděli dne 10. června ve Znojmě.

Bodový stav ve II.kole – ŽENY “B”
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno “B” 14 227,00
2 Atletický klub Hodonín, z.s. 13 120,50
3 TJ Jiskra Otrokovice 12 120,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 11 97,00
5 Atletika Jihlava, z.s. 10 75,50
6 AC Čejkovice 9 52,00
7 ASK Blansko 8 49,00
8 SK Speed Brno, spolek 7 39,00
9 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 6 34,00
10 AK Olymp Brno “C” 5 32,50
11 Atletický klub Kyjov, z.s 4 26,00
12 TJ Znojmo, z.s. 3 25,50
13 AC TRACK & FIELD Brno, z.s. 2 17,00
14 Atletika Holešov, z.s. 1 2,00
Bodový stav po II.kole – ŽENY – “B”
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno “B” 28 507,00
2 Atletický klub Hodonín, z.s. 26 247,50
3 TJ Jiskra Otrokovice 24 213,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 22 183,00
5 Atletika Jihlava, z.s. 20 141,00
6 SK Speed Brno, spolek 15 96,00
7 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 15 94,00
8 AC Čejkovice 14 81,00
9 AK Olymp Brno “C” 11 70,50
10 ASK Blansko 11 67,00
11 TJ Znojmo, z.s. 10 78,00
12 Atletický klub Kyjov, z.s 8 45,00
13 AC TRACK & FIELD Brno, z.s. 4 27,00
14 Atletika Holešov, z.s. 2 4,00

 

Bodový stav ve II. kole – MUŽI “B”
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 VSK Univerzita Brno “B” 11 314,50
2 Atletický klub Hodonín, z.s. 10 163,00
3 TJ Jiskra Otrokovice 9 89,00
4 TJ Sokol Velké Meziříčí 8 83,00
5 TJ Znojmo, z.s. 7 75,00
6 Atletika Holešov, z.s. 6 66,00
7 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 5 50,00
8 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 4 43,00
9 AC TRACK & FIELD Brno, z.s. 3 38,00
10 Atletika Jihlava 2 37,00
11 AC Čejkovice 1 6,00
Bodový stav po II. kole – MUŽI “B”
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 VSK Univerzita Brno “B” 22 615,00
2 Atletický klub Hodonín, z.s. 20 316,00
3 TJ Jiskra Otrokovice 18 220,00
4 TJ Sokol Velké Meziříčí 16 164,00
5 TJ Znojmo, z.s. 14 152,00
6 Atletika Holešov, z.s. 10 110,00
7 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 10 97,00
8 Atletika Jihlava, z.s. 8 84,50
9 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 7 86,00
10 AC TRACK & FIELD Brno, z.s. 5 78,00
11 AC Čejkovice 2 21,00

 

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2018 za „B“ družstvo žen               v I. až IV. kole skupiny   sk.”E” II. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV. Baráž
   1. Gorecká Marcela 25,00 21,75 46,75 25,58 23,38
   2. Johaníková Lucie 11,00 13,25 24,25 13,27 12,13
   3. Urbánová Alfery Hana 8,00 12,25 20,25 11,08 10,13
   4. Staňková Kateřina 16,25 16,25 8,89 8,13
   5. Havelková Kristýna 7,25 7,00 14,25 7,80 7,13
   6. Doležalová Marie 12,00 I.liga 12,00 6,57 6,00
   7. Marčíková Lenka 2,75 7,75 10,50 5,75 5,25
   8. Krajňaková Soňa 8,00 8,00 4,38 4,00 C
   9. Topinková Lenka 7,00 7,00 3,83 3,50
10. Táborská Petra 3,25 2,75 6,00 3,28 3,00
11. Zemánková Eva 5,25 5,25 2,87 2,63
12. Žalkovská Barbora 1,75 2,75 4,50 2,46 2,25
13. Kleiblová Karolína 4,25 4,25 2,33 2,13
14. Tešnarová Eva 1,75 1,75 0,96 0,88
15. Matulová Lenka 1,75 0,00 1,75 0,96 0,88
16. Schmid Katharina 0,25 0,25 0,14 0,13
   
   
Celkem 86,00 97,00 0,00 0,00 0,00 182,75 100,00 91,38
Body získané hostujícími atlety z klubů:
0,00 0,00 0,00
Cizinci 0,00 8,00 8,00 4,38 4,00
Hostující a cizinci celkem 0,00 8,00 0,00 0,00 0,00 8,00 4,38 4,00
Atletky AC Moravská Slavia 86,00 89,00 0,00 0,00 0,00 174,75 95,62 87,38
Celkem 86,00 97,00 0,00 0,00 0,00 182,75 100,00 91,38

 

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2018 za “B”družstvo mužů                         v I. až IV. kole sk.”E” II. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV. Baráž
   1. Vojtíšek Tomáš 14,00 I. liga 14,00 16,28 7,00
   2. Pučera Sebastian Jan 8,25 5,00 13,25 15,41 6,63
   3. Kacer Jakub 3,00 10,00 13,00 15,12 6,50 H
   4. Krajňák Tomáš 11,00 11,00 12,79 5,50 C
   5. Pazourek Petr 6,00 6,00 6,98 3,00
   6. Charbaka Ivan 1,25 4,75 6,00 6,98 3,00
   7. Chadim Vlastimil 3,25 1,00 4,25 4,94 2,13
   8. Gaszczyk Petr 1,25 3,00 4,25 4,94 2,13
   9. Veleba Viktor 0,00 4,00 4,00 4,65 2,00 H
10. Hozák Michal 2,25 2,25 2,62 1,13
11. Doležal Jakub 2,25 2,25 2,62 1,13
12. Křivánek František 1,25 0,00 1,25 1,45 0,63
13. Žemla Marek 1,25 1,25 1,45 0,63
14. Kadlec Michal 0,75 0,75 0,87 0,38
15. Pohanka Martin 0,75 0,75 0,87 0,38
16. Tešnar Michal 0,75 0,75 0,87 0,38
17. Vrátný Jakub 0,25 0,25 0,50 0,58 0,25
18. Vrága Zdeněk 0,25 0,25 0,29 0,13
19. Němec Ondřej 0,25 0,25 0,29 0,13
20. Tuček Libor 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 43,00 43,00 0,00 0,00 0,00 86,00 100,00 43,00
Body získané hostujícími atlety z klubů:
0,00 0,00 0,00
SK Speed Brno 3,00 14,00 0,00 0,00 0,00 17,00 19,77 8,50
0,00 0,25 0,00 0,00 0,00 0,25 0,29 0,13
Cizinci 0,00 11,00 0,00 0,00 0,00 11,00 12,79 5,50
Hostující celkem 3,00 25,25 0,00 0,00 0,00 28,25 32,85 14,13
Atlety AC Moravská Slavia 40,00 17,75 0,00 0,00 0,00 57,75 67,15 28,88
Celkem 43,00 43,00 0,00 0,00 0,00 86,00 100,00 43,00

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card