Pozváka na III.kolo II.ligy “B” družstva mužů a družstva žen

Vážení atleti, v sobotu 25. června se koná v Uherském Hradišti 3. kolo II. ligy našeho “B” družstva. Odjezd autobusem je v 8,00 h. z bývalého autobusového nádraží naproti hotelu Grand. Počítám s tím, že po vlastní ose přijedou do Uh. Hradiště Jan Fiala, Martin Študent a Jan Pokorný, pokud by se k nim ještě někdo připojil, dejte prosím vědět, protože definitivní nominaci musím uzavřít ihned po příjezdu do Uh. Hradiště. Vzhledem k tomu, že jsme v uplynulých dvou kolech nenastoupili v plném početním složení, což nás zcela určitě stálo ztrátu cenných bodů a tím i umístění družstva, žádám vás o pokud možno nejvyšší účast. Zároveň vás prosím o sdělení, ve kterých disciplínách máte zájem startovat. Tuto zprávu mně odešlete do nedělního večera 19.6. Pokud od někoho toto sdělení do uvedeného termínu neobdržím, nebudu s jeho startem v Uh. Hradišti počítat.

Na základě osobních rozhovorů počítám už se startem těchto závodníků: Jan Fiala – 5 000 m, 1 500 m, Jiří Rerych – 5 000 m, Michal Sláma – 800 m, 1 500 m, Martin Tuček – tyč, 200 m, dálka, Libor Tuček – 1 500 m, 4×100 m, a proto už tyto závodníky neobesílám. Přeji úspěšné doladění na  tyto závody a očekávám hojnou účast.

S družstevm mužů společně autobusem pojede i naše družstvo žen.
Jiří Šmiták, vedoucí družstva, /smitakjiri@centrum.cz, tel. 544 216 335, 732 626 207/

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card