Pokyny v souvislosti s vládním nařízením ke koronaviru

“Vážení členové klubu a rodiče u nás trénujících dětí, v souvislosti s dnešním opatřením vlády

ohledně zamezení šíření nákazy koronaviru, Vám sdělujeme, že tréninky na našem stadionu ani v běžeckém tunelu na ul. Oblá v Novém Lískovci se prozatím neruší a budou probíhat ve stanovených tréninkových časech. Žádáme Vás, pokud jste v posledním období navštívili rizikové oblasti pro šíření nákazy korona viru nebo přišli do úzkého kontaktu s někým takovým, abyste byli ohleduplní a minimálně 14 dnů na tréninky nechodili ani na ně neposílali Vaše děti. Obdobně, pokud pociťujete příznaky jakékoliv virózy…Děkujeme za pochopení”

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card