Po základní části Krajské ligy atletických přípravek

skupiny “A” postupují obě naše družstva do Finále Jižní Moravy, které se uskuteční ve Slavkově dne 6. září. Pořadí družstev ve II. a po II. kole. Do finále Jižní Moravy postupují první tři družstva.

Níže uvedeno pořadí družstev a body získané závodníky v I. a II. kole soutěže:

Bodový stav v I. kole atletických přípravek (hoši a dívky)
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 8 236,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 7 111,00
3 Atletický klub Panter Brno 6 71,50
5 JAC Brno “B” 4 10,00
6 BYAC Brno “A” 0 42,50
BYAC Brno “B” nenastoupil
JAC Brno “A” nenastoupil
TJ. Sokol Brno-Nový Lískovec-atletika nenastoupil
Bodový stav po II. kole atletických přípravek (hoši a dívky)
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 16 424,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 12 155,00
3 JAC Brno “A” 7 147,00
4 BYAC Brno “A” 6 138,50
5 Atletický klub Panter Brno 6 71,50
6 JAC Brno “B” 4 10,00
7 BYAC Brno “B” 3 9,00
TJ. Sokol Brno-Nový Lískovec-atletika nenastoupil

 

Body získané závodníky (chlapci a děvčata), kteří startovali za “A” družstvo přípravek
P.č. Příjmení a jméno Body v kole     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.    
1 Dobešová Pavlína 33,00 33,00 66,00 15,57 33,00
2 Kreidl Václav 24,00 20,25 44,25 10,44 22,13
3 Havelková Lucie 17,00 19,25 36,25 8,55 18,13
4 Horák Tomáš 35,75 35,75 8,43 17,88
5 Šenkýř Dominik 35,75 35,75 8,43 17,88
6 Topinková Barbora 15,00 19,75 34,75 8,20 17,38
7 Chovan Sofia 11,75 15,00 26,75 6,31 13,38
8 Prokopová Tereza 13,75 11,00 24,75 5,84 12,38
9 Zatloukal Filip 4,75 15,50 20,25 4,78 10,13
10 Dobešová Petra 3,75 16,25 20,00 4,72 10,00
11 Slavík Jan 19,25 19,25 4,54 9,63
12 Dujka Matěj 5,00 7,25 12,25 2,89 6,13
13 Selinger Eljah Shal 4,00 8,00 12,00 2,83 6,00
14 Kleiblová Kateřina 8,75 8,75 2,06 4,38
15 Honek Kristian 1,75 7,00 8,75 2,06 4,38
16 Langer Adam 8,00 8,00 1,89 4,00
17 Střelická Alena 6,75 6,75 1,59 3,38
18 Svobodová Zuzana 2,00 2,00 0,47 1,00
19 Hrazdira Abraham 1,75 1,75 0,41 0,88
Celkem 188,00 236,00 0,00 0,00 0,00 424,00 100,00 212,00
Disciplína Body v kole – přípravek     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
60 m 53,00 60,00 113,00 26,65 56,50
300 m 52,00 56,00 108,00 25,47 54,00
dálka 44,00 66,00 110,00 25,94 55,00
kriket 21,00 34,00 55,00 12,97 27,50
štafeta 4×60 m 18,00 18,00 4,25 9,00
štafeta 4×170 m 20,00 20,00 4,72 10,00
Součet 188,00 236,00 0,00 0,00 0,00   424,00 100,00 212,00

 

Body získané závodníky (chlapci a děvčata), kteří startovali za “B” družstvo přípravek
P.č. Příjmení a jméno Body v kole     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.    
1 Bílková Berenika 10,50 19,00 29,50 19,03 14,75
2 Brožová Barbora 11,50 17,00 28,50 18,39 14,25
3 Bouzek Jan 3,50 16,50 20,00 12,90 10,00
4 Melichárková Sára 1,25 15,00 16,25 10,48 8,13
5 Stögerová Ema 0,00 12,00 12,00 7,74 6,00
6 Burešová Ema 11,00 11,00 7,10 5,50
7 Lacho Adam 10,25 10,25 6,61 5,13
8 Křehlík Štěpán 1,25 7,50 8,75 5,65 4,38
9 Keprtová Nicole 8,00 8,00 5,16 4,00
10 Šindelková Tereza 3,00 3,00 1,94 1,50
12 Vala Tomáš 1,50 5,00 6,50 4,19 3,25
13 Skorkovská Šárka 1,25 1,25 0,81 0,63
14 Čtvrtník Sebastian 0,00 0,00 0,00 0,00
15 Kraváček Tomáš 0,00 0,00 0,00 0,00
16   0,00 0,00 0,00
17   0,00 0,00 0,00
18    
Celkem 44,00 111,00 0,00 0,00 0,00 155,00 100,00 77,50
Disciplína Body v kole – přípravek     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
60 m 12,00 23,00 35,00 22,58 17,50
štafeta 4×60 m 11,00 11,00 7,10 5,50
dálka 9,00 26,00 35,00 22,58 17,50
kriket 7,00 33,00 40,00 25,81 20,00
štafeta 4×170 m 8,00 8,00 5,16 4,00
300 m 5,00 21,00 26,00 16,77 13,00
Součet 44,00 111,00 0,00 0,00 0,00   155,00 100,00 77,50

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card