Po II. kole Krajské ligy atletických přípravek

smíšené družstvo děvčat a chlapců udrželo druhé místo, “B” družstvo páté. 

II. kolo uspořádala Moravská Slavia na stadionu ve Vojtové ulici. fotky od Mirka Noska na  odkazu: https://mt03.rajce.idnes.cz Dále uvedeno pořadí družstev ve II. kole a po druhém kole a body získané závodníky Moravské Slavie v obou kolech soutěže:

Bodový stav ve II. kole atletických přípravek – KLAP (hoši a dívky)
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 SK Speed Brno, spolek “A” 8 154,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 7 96,00
3 AC Track & Field Brno 6 70,00
4 SK TROPS Brno, z.s. 5 65,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 4 65,00
6 ATK Šlapanice „A“ 3 36,00
7 SK Speed Brno, spolek “B” 2 12,00
8 Running zone Brno 1 3,00
Bodový stav po II. kole atletických přípravek (hoši a dívky)
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 SK Speed Brno, spolek “A” 16 327,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 14 248,00
3 SK TROPS Brno, z.s. 11 129,00
4 AC Track & Field Brno 10 89,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 9 129,00
6 Running zone Brno 4 17,00
7 SK Speed Brno, spolek “B” 4 15,00
8 ATK Šlapanice „A“ 3 36,00

 

 

Body získané závodníky (chlapci a děvčata), kteří startovali za “A” družstvo přípravek
P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.    
1 Bezdíčková Daniela 25,00 22,00 47,00 18,95 23,50
2 Vrbka Jan 26,00 20,00 46,00 18,55 23,00
3 Šauerová Victoria 20,00 21,00 41,00 16,53 20,50
4 Vašut Tadeáš 17,00 10,00 27,00 10,89 13,50
5 Kareš Jakub 13,25 11,00 24,25 9,78 12,13
6 Knotková Eliška 24,00 24,00 9,68 12,00
7 Koudelka Adam 12,25 2,00 14,25 5,75 7,13
8 Melichar Tomáš 7,00 3,00 10,00 4,03 5,00
9 Landová Simona 2,25 4,00 6,25 2,52 3,13
10 Jelínková Valentýna 2,25 2,00 4,25 1,71 2,13
11 Stecklová Stella 3,00 0,00 3,00 1,21 1,50
12 Toušová Kristýna 0,00 1,00 1,00 0,40 0,50
13 Antlová Emma 0,00 ms 0,00 0,00 0,00
14 Topinková Denisa 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
15 Knesl Matěj 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
16 Slabý Michal 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
17 Vykoupilová Klára 0,00 0,00 0,00 0,00
18 Novák David 0,00 0,00 0,00 0,00
   
Celkem 152,00 96,00     0,00   248,00 100,00 124,00
                 
Disciplína Body v kole – přípravek finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
dálka 44,00 31,00 75,00 30,24 37,50
60 m 29,00 25,00 54,00 21,77 27,00
Koule 39,00 39,00 15,73 19,50
300 m 31,00 5,00 36,00 14,52 18,00
kriket 27,00 27,00 10,89 13,50
štafeta 4×170 m 9,00 9,00 3,63 4,50
štafeta 4×60 m 8,00 8,00 3,23 4,00
Součet 152,00 96,00     0,00   248,00 100,00 124,00

 

Body získané závodníky (chlapci a děvčata), kteří startovali za “B” družstvo přípravek
P.č. Příjmení a jméno Body v kole     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.    
1 Marešová Nella 13,00 20,00 33,00 25,58 16,50
2 Fic Martin 10,00 14,50 24,50 18,99 12,25
3 Kreidl Jan 20,00 4,00 24,00 18,60 12,00
4 Hájek Matěj 6,00 9,00 15,00 11,63 7,50
5 Kucharíková Kristýna 5,00 6,00 11,00 8,53 5,50
6 Kubová Sofie 6,00 3,00 9,00 6,98 4,50
7 Bartoň Jaroslav 4,50 4,50 3,49 2,25
8 Kopečná Kateřina 4,00 0,00 4,00 3,10 2,00
9 Dobešová Veronika 0,00 1,50 1,50 1,16 0,75
10 Sýkorová Anna 1,50 1,50 1,16 0,75
11 Brožová Klára 1,00 1,00 0,78 0,50
12 Žilka Maxim 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
13 Kucharíková Lucie 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
14 Horák Aleš 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
15 Kareš Jakub 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 64,00 65,00 0,00 0,00 0,00   129,00 100,00 64,50
                 
Disciplína Body v kole – přípravek     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
300 m 18,00 19,00 37,00 28,68 18,50
Koule 29,00 29,00 22,48 14,50
kriket 20,00 20,00 15,50 10,00
dálka 7,00 12,00 19,00 14,73 9,50
60 m 10,00 8,00 18,00 13,95 9,00
štafeta 4×60 m 6,00 6,00 4,65 3,00
štafeta 4×170 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 64,00 65,00 0,00 0,00 0,00   129,00 100,00 64,50

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card