Obnovení tréninků všech skupin od 11. května

S radostí Vám oznamujeme, že od pondělí 11.5. obnovujeme tréninky

všech tréninkových skupin v jejich původních časových rozvrzích. Upozorňujeme, že každý z trénujících je povinen podepsat potvrzení o bezinfekčnosti (za nezletilé podpis rodičů), které obdrží nebo už obdržel od svého trenéra e-mailem.
Upozorňujeme, že prozatím je možné užívat pouze venkovní prostory s jediným venkovním WC, se zvýšenými hygienickými opatřeními!!! Platí přísný zákaz vstupu do budovy se šatnami a sociálním zařízením včetně vstupu rodičů a dalších netrénujících osob do areálu!!!
Vstup POUZE PRO ČLENY klubu a ŘÁDNÉ NÁJEMCE.  V případě jakýchkoliv dotazů a nejasností se obracejte prosím přímo na Vaše osobní trenéry. Těšíme se na Vás!”

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card