Nouzový stav II

OMEZENÍ SPORTOVNÍ ČINNOSTI a ZÁKAZ VSTUPU VEŘEJNOSTI

Dle výkladu právníka České unie sportu k omezení sportu v ČR od 12. 10. 2020 (https://www.cuscz.cz/novinky/vykladove-stanovisko-k-omezeni-sportovni-cinnosti-od-1210.html) platí tyto závěry:
1. Je stanoven úplný zákaz výkonu sportovní činnosti na vnitřních sportovištích, bez ohledu na charakter sportovní činnosti.
2. 
Výkon sportovní činnosti na venkovních sportovištích je limitován počtem 20 osob a zákazu využití vnitřního zázemí (šatny, sprchy apod.), přičemž musí být zachován odstup minimálně 2 metry od jiných osob.
3. Venkovní sportoviště lze rozdělit pomocí fyzických překážek na dílčí sportoviště tak, aby takto vzniklými dílčími sportovišti vznikly koridory o minimální šířce 2 metry, a byl zamezen kontakt takto sportujících skupin (max. 20 osob v každé skupině), a to jak při příchodu a odchodu (vlastní vstup na sportoviště), tak při výkonu sportovní činnosti.
S ohledem na výše uvedené platí pro organizaci tréninků na tomto sportovišti za nouzového stavu (prozatím) od 12. – 25. 10. 2020 rozpis, dle kterého:
– každá tréninková skupina skupina odpoledne (15:00 – 19:00) trénuje min 1x v týdnu za přísných hygienických podmínek (dezinfekce, rouška na WC…),
– max. 20 osob včetně trenéra v odděleném sportovišti vč. příchodu,
– každý trenér osobně zodpovídá za dodržení rozestupu od druhé tréninkové skupiny včetně příchodu a odchodu!
– 
bez šaten (možnost uložení věcí v nářaďovně, otevřeno venkovní WC za přísných hygienických podmínek), přísný zákaz vstupu rodičů a třetích osob.
– tréninky dalších osob mimo odpoledne organizované skupiny pouze na základě projednání se šéftrenérem Mgr. Janem Dvořákem!

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Komentáře nejsou povoleny.

QR Code Business Card