Naši mladí atleti závodili v Českých Budějovicích

Tradiční setkání atletů SK Čtyři Dvory České Budějovice a AC Moravská Slavia Brno  proběhlo ve dnech 8. až 10.10.2010. Naše žactvo přijelo po dvouleté pauze. Součástí akce byla sobotní účast na přespolním běhu Kolem Hejtmana v Chlumu u Třeboně a v neděli “Běh kolem Lužnice” ve Veselí. Podrobné výsledky na www.atletika.cz, www.behej.com. Pár řádek jistě napíší trenérky Monika Olejníčková a Alena Vyskočilová či samotní mladí atleti v komentáři.

Po dvou letech jsme přijali pozvání do Českých Budějovic na přátelské utkání s SK Čtyři Dvory. Vzhledem k tomu, že na plánu nebyly závody na dráze, museli jsme vybrat závodníky, kteří zvládnou dva krosy v jenom víkendu. V sobotu jsme navštívili Chlum u Třeboně, kde se konal tradiční Běh kolem Hejtmanu. Závodníků z Morendy bylo jedenáct a  budějovičáků deset. Nicméně sedm závodníků z Morendy bylo na bedně.  Odpoledne se v tělocvičně v Budějovicích konal turnaj v přehazované a později jsme vyzkoušeli bowlingovou dráhu. V neděli jsme se přesunuli do Veselí nad Lužnicí, kde se konal druhý kros. Umístění byla stejně dobrá jako předešlého dne.  Nejúspěšnější závodnící z našeho družstva byla Jana Jeřábková, která zvítězila v obouch dnech. Mimochodem přidala další krosové vítězství v přeboru středních škol, který se uskutečnil další den po našem příjezdu. Počasí nám letos přálo; rána byla mrazivá, ale přes den # svítilo krásně sluníčko. V dubnu nás čeká další setkání – Budějovice přijedou do Brna.

Martina Olejníčková

fotky z této akce jsou umístěny v sekci fotogalerie

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card