Muži i po čtvrtém kole udrželi pro příští rok

I. ligu, družstvo žen se o ní musí ještě pokusit probojovat přes zářijovou baráž.Závěrečné IV. kolo skupiny “C” I. atletické ligy se konalo v sobotu dne 25. srpna v Břeclavi.

 

Pořadí družstev ve IV. a po IV. kole, body závodníků, kteří startovali za naše družstva uvádíe níže. POdrobné výsledky na www.atletika.cz

Bodový stav ve IV.kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 7 217,00
2 TJ TŽ Třinec 6 187,00
3 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 5 174,00
4 TJ Lokomotiva Břeclav 4 156,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 3 146,00
6 Atletický klub Zlín, z.s. 2 114,00
7 VSK Vítkovice “B” 1 53,00
Bodový stav po IV.kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 28 855,00
2 TJ TŽ Třinec 23 696,00
3 TJ Lokomotiva Břeclav 15 604,00
4 Atletický klub Zlín, z.s. 15 539,00
5 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 13 578,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 13 543,50
7 VSK Vítkovice “B” 5 324,50

 

Bodový stav ve IV.kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olomouc, z.s. 8 174,00
2 TJ Sokol Opava 7 146,00
3 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 6 142,00
4 TJ TŽ Třinec 5 142,00
5 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 4 119,00
6 Atletický klub Zlín, z.s. 3 115,00
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2 103,00
8 TJ Lokomotiva Břeclav 1 55,00
Bodový stav po IV.kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olomouc, z.s. 31 698,00
2 TJ Sokol Opava 28 648,50
3 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 20 542,00
4 Atletický klub Zlín, z.s. 19 519,00
5 TJ TŽ Třinec 18 503,00
6 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 13 406,00
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11 373,50
8 TJ Lokomotiva Břeclav 4 244,00

 

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2018 za “A” družstvo mužů v I. až IV. kole sk.”C” I. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.  
1. Petr Ondřej 18,00 22,00 23,00 23,00 86,00 15,82 21,50
2. Baluch Matej 21,50 18,75 20,50 60,75 11,18 15,19 C
3. Záveský Filip 11,75 13,25 15,25 7,00 47,25 8,69 11,81
4. Schmöger Martin 14,75 13,25 17,50 45,50 8,37 11,38
5. Lučanský Peter 13,50 20,75 10,50 44,75 8,23 11,19 C
6. Kollár Martin 11,00 11,00 11,00 11,00 44,00 8,10 11,00
7. Stibal Jakub 8,00 16,00 13,25 37,25 6,85 9,31
8. Hlavenka Tomáš 11,00 9,00 9,00 29,00 5,34 7,25
9. Vojtíšek Tomáš II.liga 7,00 9,00 9,00 25,00 4,60 6,25
10. Pazourek Petr II.liga 2,25 7,25 8,25 17,75 3,27 4,44
11. Hvasta Lukáš 3,50 4,75 9,50 17,75 3,27 4,44
12. Dvořák Tomáš 4,25 2,25 6,25 2,25 15,00 2,76 3,75
13. Klaška Dominik 6,75 7,00 13,75 2,53 3,44
14. Fendek Jakub ms 12,00 12,00 2,21 3,00 C
15. Dvořák Jan 8,75 2,75 11,50 2,12 2,88
16. Krajňák Tomáš ms II.liga 11,00 11,00 2,02 2,75 C
17. Mahovský František 2,00 6,00 8,00 1,47 2,00
18. Skovránek Libor 1,00 5,00 6,00 1,10 1,50
19. Ambros Jakub 5,25 5,25 0,97 1,31
20. Orálek Daniel 3,00 3,00 0,55 0,75
21. Pospíšil Matouš 0,00 0,00 2,00 2,00 0,37 0,50
22. Wittek Rudolf 0,00 1,00 1,00 0,18 0,25
23. Paulíny Andrej ms ms 0,00 0,00 0,00 C
Celkem 124,00 142,50 131,00 146,00   543,50 100,00 135,88
Body získané hostujícími atlety z klubů:
ISCAREX Česká Třebová 0,00 0,00 0,00
Cizinci ze Slovenska 35,00 39,50 23,00 31,00 128,50 23,64 32,13
Hostující a cizinci celkem 35,00 39,50 23,00 31,00   128,50 23,64 32,13
Atlety AC Moravská Slavia 89,00 103,00 108,00 115,00   415,00 76,36 103,75
Celkem 124,00 142,50 131,00 146,00   543,50 100,00 135,88
Vysvětlivky:                
ms – start mimo soutěž                
0 – nebodoval                
– nezúčastnil se                
H – hostující závodníci                
C – cizinec                

 

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2018 za družstvo žen v I. až IV. kole skupiny “C” I. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.  
1. Čaladi Tereza 11,25 17,75 17,00 23,50 69,50 18,61 17,38
2. Weigertová Monika ms 24,25 16,25 27,25 67,75 18,14 16,94 C
3. Baňovičová Monika 11,00 24,25 21,50 56,75 15,19 14,19 C
4. Freibergerová Eliška 5,25 11,75 6,75 7,25 31,00 8,30 7,75
5. Freibergerová Anna 9,25 13,00 22,25 5,96 5,56
6. Matějáková Alena 3,25 15,50 2,25 21,00 5,62 5,25
7. Takáczová Simona 18,25 18,25 4,89 4,56 C
8. Kouřilová Soňa 4,25 8,00 3,25 15,50 4,15 3,88
9. Jagošová Tereza 9,25 6,00 15,25 4,08 3,81
10. Doležalová Marie II.liga 12,00 12,00 3,21 3,00
11. Kuštárová Katarína 11,75 ms 11,75 3,15 2,94 C
12. Dobrovolná Andrea 0,25 4,50 4,75 1,25 10,75 2,88 2,69
13. Havelková Kristýna II.liga II.liga 2,00 7,00 9,00 2,41 2,25
14. Matysková Dominika 7,50 7,50 2,01 1,88
15. Jeřábková Alžběta 3,00 3,00 0,80 0,75
16. Hladíková Monica II.liga II.liga II.liga 2,25 2,25 0,60 0,56
17. Kleiblová Karolína II.liga 0,00 0,00 0,00 0,00
18. Zapletalová Emma ms 0,00 0,00 0,00 C
Celkem 65,50 113,00 92,00 103,00   373,50 100,00 93,38

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card