Mladší žáci vyhráli I. kolo, děvčata byla druhá

na soutěži družstev mladšího žactva. Pořadí družstev v I. kole a body získané závodníky, kteří startovali za družstva Moravské Slavie

 

Bodový stav v I. kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno “A” 6 126,00
2 BYAC Brno 5 103,00
3 VSK Univerzita Brno 4 88,00
4 AC Moravská Slavia Brno “B” 3 10,00
5 ASK Blansko 2 7,00
6 JAC Brno 1 2,00
Bodový stav v I. kole mladší žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno 7 98,50
2 AC Moravská Slavia Brno “A” 6 92,50
3 VSK Univerzita Brno 5 55,00
4 SK Speed Brno 4 26,00
5 BYAC Brno 3 24,00
6 ASK Blansko 2 21,50
7 AC Moravská Slavia Brno “B” 1 18,50
Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2016 za “A” družstvo mladších žáků
P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy finále MaS celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.
1 Sekerka Antonín 19,25 19,25 15,28 19,25
2 Čumpelík Luděk 18,75 18,75 14,88 18,75
3 Pokora Vladimír 18,25 18,25 14,48 18,25
4 Doležak Jakub 17,25 17,25 13,69 17,25
5 Konečný Jonáš 15,25 15,25 12,10 15,25
6 Racek Josef 12,25 12,25 9,72 12,25
7 Žižka Rudolf 10,25 10,25 8,13 10,25
8 Morávek Jaromír 10,00 10,00 7,94 10,00
9 Galvas Matyáš 4,75 4,75 3,77 4,75
10 Štěrbák Josef 0,00 0,00 0,00 0,00
11   0,00 0,00 0,00
12   0,00 0,00 0,00
Celkem 126,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 126,00 100,00 126,00
Body získané hostujícími atlety z klubů :
 
Sokol Přísnotice   0,00 0,00
Atlety AC Moravská Slavia 126,00 0,00 0,00 0,00 0,00   126,00 100,00 126,00
Celkem 126,00 0,00 0,00 0,00 0,00   126,00 100,00 126,00
Disciplína Body v kole – mladší žáci finále Jižní Moravy finále MaS celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.
60 m překážek 26,00 26,00 20,63 26,00
výška 25,00 25,00 19,84 25,00
150 m 21,00 21,00 16,67 21,00
800 m 21,00 21,00 16,67 21,00
kriket 17,00 17,00 13,49 17,00
štafeta 4×60 m 16,00 16,00 12,70 16,00
1 500 m 0,00 0,00 0,00
dálka 0,00 0,00 0,00
60 m 0,00 0,00 0,00
koule 0,00 0,00 0,00
300 m 0,00 0,00 0,00
Součet 126,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 126,00 100,00 126,00
Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2016 za “B” družstvo mladších žáků 
P.č. Příjmení a jméno Body v kole     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.
1 Rusek Patrik 2,00 2,00 20,00 2,00
2 Holík Vít 1,25 1,25 12,50 1,25
3 Horváth Michael 1,25 1,25 12,50 1,25
4 Matouš Filip Alex 1,25 1,25 12,50 1,25
5 Pavlíček Marek 1,25 1,25 12,50 1,25
6 Hrouzek Zdeněk 1,00 1,00 10,00 1,00
7 Palát Tomáš 1,00 1,00 10,00 1,00
8 Tachovský Jáchym 1,00 1,00 10,00 1,00
9 Hrazdira Samuel 0,00 0,00 0,00 0,00
10   0,00 0,00 0,00
Celkem 10,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 10,00 100,00 10,00
Body získané hostujícími atlety z klubů :
 
 
Atlety AC Moravská Slavia 10,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 10,00 100,00 10,00
Celkem 10,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 10,00 100,00 10,00
Disciplína Body v kole – mladší žáci     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.
štafeta 4×60 m 9,00 9,00 90,00 9,00
výška 1,00 1,00 10,00 1,00
150 m 0,00 0,00 0,00 0,00
koule 0,00 0,00 0,00
dálka 0,00 0,00 0,00
60 m 0,00 0,00 0,00
800 m 0,00 0,00 0,00 0,00
300 m 0,00 0,00 0,00
60 m překážek 0,00 0,00 0,00 0,00
1 500 m 0,00 0,00 0,00
kriket 0,00 0,00 0,00 0,00
Součet 10,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 10,00 100,00 10,00
Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2016 za “A” družstvo mladších žákyň
P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy finále MaS celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.
1 Kučerová Radka 16,25 16,25 17,57 16,25
2 Furchová Natálie 15,75 15,75 17,03 15,75 H
3 Hudečková Barbora 11,00 11,00 11,89 11,00
4 Zádrapová Zuzana 9,00 9,00 9,73 9,00
5 Všianská Tereza 8,50 8,50 9,19 8,50
6 Gorani Anita 6,50 6,50 7,03 6,50
7 Vařeková Anna 5,50 5,50 5,95 5,50
8 Horáková Ludmila 5,00 5,00 5,41 5,00 H
9 Melicharová Josefína 5,00 5,00 5,41 5,00
10 Štůsková Lucie 3,75 3,75 4,05 3,75
11 Hristova Desislava 2,75 2,75 2,97 2,75
12 Alexová Barbora 2,00 2,00 2,16 2,00
13 Vráblíková Viktorie 1,50 1,50 1,62 1,50
14 Holešínská Iveta 0,00 0,00 0,00 0,00 H
15 Šostoková Vanda ms 0,00 0,00 0,00
16 Špalková Hana 0,00 0,00 0,00 0,00
17   0,00 0,00 0,00
Celkem 92,50 0,00 0,00 0,00 0,00 92,50 100,00 92,50
Body získané hostujícími atlety z klubů
Sokol Přísnotice 20,75 0,00 0,00 0,00 0,00 20,75 22,43 20,75
ŠAK Židlochovice 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TJ Oslavany 0,00 0,00 0,00
Atletky AC Moravská Slavia 71,75 0,00 0,00 0,00 0,00   71,75 77,57 71,75
Celkem 92,50 0,00 0,00 0,00 0,00   92,50 100,00 92,50
Disciplína Body v kole – mladší žákyně finále Jižní Moravy finále MaS celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.
kriket 27,00 27,00 29,19 27,00
800 m 17,00 17,00 18,38 17,00
výška 13,50 13,50 14,59 13,50
štafeta 4×60 m 13,00 13,00 14,05 13,00
60 m překážek 12,00 12,00 12,97 12,00
150 m 10,00 10,00 10,81 10,00
300 m 0,00 0,00 0,00
koule 0,00 0,00 0,00
60 m 0,00 0,00 0,00
dálka 0,00 0,00 0,00
1 500 m 0,00 0,00 0,00
Součet 92,50 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 92,50 100,00 92,50
Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2016 za “B” družstvo mladších žákyň
P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy finále MaS celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.
1 Hartmannová Veronika 9,25 9,25 50,00 9,25
2 Hudečková Lucie 4,00 4,00 21,62 4,00
3 Šubová Alexandra 1,75 1,75 9,46 1,75
4 Bílková Klára 1,00 1,00 5,41 1,00
5 Průšová Tereza 1,00 1,00 5,41 1,00
6 Sedláková Jolana 1,00 1,00 5,41 1,00
7 Honusová Magdaléna 0,25 0,25 1,35 0,25
8 Hradecká Beáta 0,25 0,25 1,35 0,25
9 Vrátná Tereza 0,00 0,00 0,00 0,00
10 Adéla Novotná ms 0,00 0,00 0,00
11 Burianová Nela 0,00 0,00 0,00 0,00
12 Racková Amálie 0,00 0,00 0,00 0,00
13 Skotáková Agáta ms 0,00 0,00 0,00
14 Žižková Anna 0,00 0,00 0,00 0,00
15   0,00 0,00 0,00
Celkem 18,50 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 18,50 100,00 18,50
Body získané hostujícími atlety z klubů
Atletky AC Moravská Slavia 18,50 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 18,50 100,00 4,63
Celkem 18,50 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 18,50 100,00 4,63
Disciplína Body v kole – mladší žákyně finále Jižní Moravy finále MaS celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.
kriket 9,00 9,00 48,65 9,00
štafeta 4×60 m 5,00 5,00 27,03 5,00
800 m 3,00 3,00 16,22 3,00
výška 1,50 1,50 8,11 1,50
koule 0,00 0,00 0,00
dálka 0,00 0,00 0,00
300 m 0,00 0,00 0,00
60 m 0,00 0,00 0,00
150 m 0,00 0,00 0,00 0,00
60 m překážek 0,00 0,00 0,00 0,00
1 500 m 0,00 0,00 0,00
Součet 18,50 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 18,50 100,00 18,50

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card