MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY – POZVÁNKA PRO ČLENY AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO

Drazí členové a příznivci našeho klubu,

dovolte, abychom Vás pozvali Vás a Vaše rodinné příslušníky 26. a 27. července 2019 na jubilejní 50. Mistrovství České republiky mužů a žen na dráze. Náš klub je poprvé ve své novodobé historii pořadatelem takto významné akce. Šampionát se uskuteční nejen na stadionu Pod Palackého vrchem. V pátek 26.7. v podvečer jsme pro Vás připravili velkou parádu v podobě výšky žen v centru Brna na náměstí Svobody.

V příloze zasíláme plakát v elektronické podobě. Plakáty a letáky jsou k dispozici i v klubovně na stadionu. Pokud máte zájem, jsou volně k odběru.

Vstupenky můžete koupit na https://www.ticketportal.cz/event/Mistrovstvi-Ceske-republiky-muzu-a-zen-na-draze?idp=1341151. Vstupenka (s místenkou) na tribunu stojí 200 Kč na den, vstupenka na stání 100 Kč.

Chystáte-li se na šampionát s celou rodinou, máme pro Vás následující nabídku, která je určena výhradně pro členy našeho klubu:

– jestliže si u nás objednáte tři vstupenky na sezení, dostanete od nás čtvrtou vstupenku na sezení zdarma,

– toto platí i při násobných objednávkách, tzn. za šest vstupenek dostanete další dva kusy od nás grátis!

Objednávky prosím směřujte výhradně na tento email, a to nejpozději do 19. července 2019. Objednané vstupenky budou k vyzvednutí v klubovně našeho stadionu na Vojtově ulici. Přes prodejní síť Ticketportal realizujte nákup vstupenek dle vlastního uvážení, ale bez výše uvedených výhod.

V případě dotazů jsme k dispozici na tomto mailu.

Věříme, že jako praví fanoušci našeho klubu a atletiky si tuto výjimečnou příležitost nenecháte ujít a společně zažijeme Mistrák jak Brno! Těšíme se na Vás

Krásný den přeje

Organizační výbor

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card