na Mistroství ČR mužů a žen. Umístění našich závodníků:

110 m překážek
14. Schmöger Martin 15,62
400 m překážek
12. Čaladi Tereza 1:04,0

Martin Kolár dlouho držel 4. místo nakonec o 7 cm skončil pátý. Filip Záveský ve finále běhu na 5 000 m běžel ve skupině, která bojovala o sedmou příčku nakonec ve finiši podlehl Kamilu Korunkovi z SK Nové Město nad Metují a obsadil 9. místo. Ostatní naši závodníci dokončili závod v rozbězích na hranici svého letošního maxima.

Republikové mistrovství na kladenském Sletišti o tomto víkendu provázelo horké počasí, které trápilo všechny účastníky. Celkem šest našich odchovanců nastoupilo ve třech klubech a vybojovali 3 stříbrné medaile, po jednom čtvrtém, pátém a šestém místě: