Družstvo starších žáků zvítězilo v I. kolo soutěže

děvčata skončila devátá. Závod se konal ve Vyškově dne 12.května. Pořadí družstev:

Bodový stav v I. kole starší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11 201,50
2 BYAC Brno 10 157,00
3 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 9 101,50
4 VSK Univerzita Brno 8 90,50
5 TJ Lokomotiva Břeclav 7 84,50
6 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 63,00
7 Atletický klub Hodonín, z.s. 5 53,00
8 AC Čejkovice 4 32,00
9 TJ Znojmo, z.s. 3 14,00
10 Orel jednota Vyškov-atletika 2 11,00
11 Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10,00

 

Bodový stav v I. kole starší žákyně
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno 16 221,00
2 TJ Lokomotiva Břeclav 15 113,50
3 AK Olymp Brno, spolek 14 92,00
4 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 13 87,00
5 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 12 61,50
6 TJ Znojmo, z.s. 11 36,00
7 Atletický klub Kyjov, z.s. 10 35,50
8 Orel jednota Vyškov-atletika 9 30,00
9 AC Moravská Slavia Brno, spolek 8 27,00
10 Atletický klub Hodonín, z.s. 7 25,00
11 VSK Univerzita Brno 6 20,00
12 TJ Sokol Přísnotice 5 17,50
13 SK Speed Brno, spolek 4 14,00
14 Atletický klub Kuřim, z.s. 3 12,00
15 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 0,00
16 BYAC Brno 0,00

 

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2018 za družstvo starších žáků 
P.č. Příjmení a jméno Body v kole Finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.
   1. Konečný Jonáš 31,00 31,00 15,38 31,00
   2. Čumpelík Luděk 27,00 27,00 13,40 27,00
   3. Doležal Jakub 26,00 26,00 12,90 26,00
   4. Kadeřábek Michal 19,75 19,75 9,80 19,75
   5. Žižka Rudolf 19,00 19,00 9,43 19,00
   6. Čermák Marek 15,25 15,25 7,57 15,25
   7. Vrbacký Tomáš 13,75 13,75 6,82 13,75
   8. Hartmann Jakub 13,75 13,75 6,82 13,75
   9. Sekerka Antonín 10,00 10,00 4,96 10,00
10. Morávek Jaromír 9,00 9,00 4,47 9,00
11. Galvas Matyáš 7,50 7,50 3,72 7,50
12. Pokora Vladimír 5,50 5,50 2,73 5,50
13. Košťál Jakub 2,50 2,50 1,24 2,50
14. Marčík Jiří 1,50 1,50 0,74 1,50
15. Stach Martin 0,00 0,00 0,00 0,00 H
16. Švejnoha Jakub 0,00 0,00 0,00 0,00
17.   0,00 0,00 0,00
18.   0,00 0,00 0,00
Celkem 201,50 0,00 0,00 0,00 201,50 100,00 201,50
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Hostující celkem 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Atlety AC Moravská Slavia 201,50 0,00 0,00 0,00 201,50 100,00 201,50
Celkem 201,50 0,00 0,00 0,00 201,50 100,00 201,50
Disciplína Body v kole – starší žáci Finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.
150 m 35,50 35,50 17,62 35,50
60 m 34,00 34,00 16,87 34,00
dálka 26,00 26,00 12,90 26,00
štafeta 4 x 60 m 17,00 17,00 8,44 17,00
1 500 m překážek 17,00 17,00 8,44 17,00
oštěp 12,00 12,00 5,96 12,00
výška 11,00 11,00 5,46 11,00
300 m 9,00 9,00 4,47 9,00
koule 9,00 9,00 4,47 9,00
disk 9,00 9,00 4,47 9,00
100 překážek 8,00 8,00 3,97 8,00
800 m 7,00 7,00 3,47 7,00
200 m překážek 7,00 7,00 3,47 7,00
tyč neobsazeno 0,00 0,00 0,00
1 500 m 0,00 0,00 0,00
Chůze 3000 m 0,00 0,00 0,00
štafeta 4 x 300 m 0,00 0,00 0,00
3 000 m 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 201,50 0,00 0,00 0,00 201,50 100,00 201,50

 

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2018 za družstvo starších žákyň
P.č. Příjmení a jméno Body v kole   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.
   1. Melicharová Josefína 11,00 11,00 40,74 11,00
   2. Gorani Anita 8,75 8,75 32,41 8,75
   3. Holešínská Iveta 4,00 4,00 14,81 4,00 H
   4. Smejkalová Zuzana 1,00 1,00 3,70 1,00
   5. Karasová Nikol 0,75 0,75 2,78 0,75
   6. Žďárková Alena 0,75 0,75 2,78 0,75
   7. Kučerová Radka 0,75 0,75 2,78 0,75
   8.    
   9.    
10.    
Celkem 27,00 0,00 0,00 27,00 100,00 27,00
Body získané hostujícími atlety z klubů :
ŠAK Židlochovice 4,00 0,00 0,00 4,00 14,81 4,00
Hostující celkem 4,00 0,00 0,00 4,00 14,81 4,00
Atlety AC Moravská Slavia 23,00 0,00 0,00 23,00 85,19 23,00
Celkem 27,00 0,00 0,00 27,00 100,00 27,00
Disciplína Body v kole – starší žákyně   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.
oštěp 11,00 11,00 40,74 11,00
dálka 8,00 8,00 29,63 8,00
300 m 4,00 4,00 14,81 4,00
štafeta 4 x 60 m 3,00 3,00 11,11 3,00
800 m 1,00 1,00 3,70 1,00
1 500 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
150 m 0,00 0,00 0,00 0,00
koule neobsazeno 0,00 0,00 0,00
výška neobsazeno 0,00 0,00 0,00
100 překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
60 m 0,00 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno 0,00 0,00 0,00
štafeta 4 x 300 m 0,00 0,00 0,00
200 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 27,00 0,00 0,00 27,00 100,00 27,00

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card