Družstvo starších žáků druhé děvčata čtvrtá

na I. kole přeboru Jihomoravského kraje, které se konalo v sobotu 30. dubna v Hodoníně. Dále uvádíme pořadí družstev v I. kole a body získané závodníky, kteří startovali za naše družstva staršíého žactva. Podrobné výsledky na www.atletika.cz

Bodový stav v I. kole starší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AHA Vyškov 9 236,00
2 AC Moravská Slavia Brno 8 145,00
3 TJ Lokomotiva Břeclav 7 103,00
4 TJ Jiskra Otrokovice 6 73,00
5 AC Čejkovice 5 58,00
6 AK Kyjov 4 38,00
7 BYAC Brno 3 30,00
8 TJ Znojmo 2 29,00
9 AK Hodonín 1 18,00
Bodový stav ve I. kole starší žákyně
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Hodonín 9 139,00
2 AHA Vyškov 8 127,00
3 TJ Lokomotiva Břeclav 7 123,00
4 AC Moravská Slavia Brno 6 105,50
5 TJ Jiskra Otrokovice 5 75,00
6 AK Kyjov 4 63,00
7 JAC Brno 3 60,00
8 VSK Univerzita Brno 2 32,00
9 AC Čejkovice 1 30,50

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2016 za družstvo starších žáků

P.č. Příjmení a jméno Body v kole Finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.
1. Hurt Jakub 24,75 24,75 17,07 24,75
2. Stibal Jakub 24,75 24,75 17,07 24,75
3. Zourek Adam 16,25 16,25 11,21 16,25 H
4. Janek Jakub 15,25 15,25 10,52 15,25
5. Žemla Marek 14,00 14,00 9,66 14,00
6. Šípek Kryštof 11,00 11,00 7,59 11,00 H
7. Konečný Vojtěch 9,00 9,00 6,21 9,00
8. Kinc Ladislav 7,00 7,00 4,83 7,00
9. Kadlec Michal 6,75 6,75 4,66 6,75
10. Hyjánek Vojtěch 6,25 6,25 4,31 6,25
11. Pohanka Martin 5,00 5,00 3,45 5,00
12. Punčochář Lukáš 2,75 2,75 1,90 2,75
13. Jarošek Maxim 2,25 2,25 1,55 2,25
14. Slavík Ondřej ms 0,00 0,00 0,00 H
15. Veleba Viktor 0,00 0,00 0,00 0,00 H
 
Celkem 145,00 0,00 0,00 0,00 145,00 100,00 145,00
           
Body získané hostujícími atlety z klubů:  
TJ Sokol Přísnotice 0,00 0,00 0,00 0,00
SK Speed Brno 16,25 16,25 11,21 16,25
VSK Univerzita Brno 11,00 11,00 7,59 11,00
Hostující celkem 16,25 16,25 11,21 16,25
           
Atlety AC Moravská Slavia 128,75 128,75 88,79 128,75
Celkem 145,00 145,00 100,00 145,00
           
           
Disciplína Body v kole – starší žáci celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.  
60 m 27,00 27,00 18,62 27,00
1 500 m 24,00 24,00 16,55 24,00
300 m 20,00 20,00 13,79 20,00
štafeta 4 x 60 m 20,00 20,00 13,79 20,00
dálka 17,00 17,00 11,72 17,00
800 m 16,00 16,00 11,03 16,00
150 m 15,00 15,00 10,34 15,00
výška 5,00 5,00 3,45 5,00
koule 1,00 1,00 0,69 1,00
disk neobsazeno 0,00 0,00 0,00
oštěp neobsazeno 0,00 0,00 0,00
štafeta 4 x 300 m 0,00 0,00 0,00
200 m překážek 0,00 0,00 0,00
100 překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Kladivo neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m 0,00 0,00 0,00
1 500 m překážek 0,00 0,00 0,00
Chůze 3 000 m 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 145,00 0,00 0,00 0,00 145,00 100,00 145,00

 

P.č. Příjmení a jméno Body v kole Finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.
1. Doležalová Marie 19,50 19,50 18,48 19,50
2. Kalovská Viktorie 16,75 16,75 15,88 16,75
3. Petrová Kristýna 12,00 12,00 11,37 12,00
4. Kolegarová Aneta 11,00 11,00 10,43 11,00 H
5. Štůsková Veronika 9,75 9,75 9,24 9,75
6. Hladíková Monica 7,00 7,00 6,64 7,00
7. Jedličková Marie 6,75 6,75 6,40 6,75 H
8. Dobrovolná Andrea 6,50 6,50 6,16 6,50
9. Vašíčková Lucie 5,75 5,75 5,45 5,75
10. Bartošová Monika 5,00 5,00 4,74 5,00
11. Koláčková Adéla 4,50 4,50 4,27 4,50
12. Slaná Anna 0,50 0,50 0,47 0,50
13. Sedláková Vendula 0,50 0,50 0,47 0,50
14.
15. Kolegarová Anna ms 0,00 0,00 0,00 H
16. Kelblová Adéla ms 0,00 0,00 0,00 H
17. Plisková Barbora 0,00 0,00 0,00 0,00
18. Hluší Natálie ms 0,00 0,00 0,00 H
19. Pilná Marie 0,00 0,00 0,00 0,00
20. Kalčíková Sarah 0,00 0,00 0,00 0,00
21.   0,00 0,00 0,00
 
Celkem 105,50 0,00 0,00 0,00 105,50 100,00 105,50
           
Body získané hostujícími atlety z klubů :  
TJ Sokol Přísnotice 0,00 0,00 0,00
SK Speed Brno 19,50 0,00 0,00 0,00 19,50 18,48 4,88
ŠAK Židlochovice 6,50 0,00 0,00 0,00 6,50 6,16 1,63
Hostující celkem 19,50 0,00 0,00 0,00 19,50 18,48 4,88
Atlety AC Moravská Slavia 86,00 0,00 0,00 0,00 86,00 81,52 21,50
Celkem 105,50 0,00 0,00 0,00 105,50 100,00 26,38
Disciplína Body v kole – starší žákyně Finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.
koule 15,00 15,00 14,22 15,00
300 m 14,50 14,50 13,74 14,50
60 m 13,00 13,00 12,32 13,00
štafeta 4 x 60 m 13,00 13,00 12,32 13,00
100 překážek 11,00 11,00 10,43 11,00
800 m 9,00 9,00 8,53 9,00
dálka 9,00 9,00 8,53 9,00
1 500 m 8,00 8,00 7,58 8,00
oštěp 8,00 8,00 7,58 8,00
150 m 5,00 5,00 4,74 5,00
disk neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Kladivo neobsazeno 0,00 0,00 0,00
výška neobsazeno 0,00 0,00 0,00
štafeta 4 x 300 m 0,00 0,00 0,00
200 m překážek 0,00 0,00 0,00
Chůze 3 000 m 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 105,50 0,00 0,00 0,00 105,50 100,00 105,50

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card