Družstvo mužů třetí, žen páté

v I. kolo sk. “C” I. ligy, které se konalo v Olomouci dne 4. července. Fotky

najdete na odkazu http://mt03.rajce.idnes.cz. Pořadí družstev v I. kole a body získané závodníky, kteří startovali za naše družstva v I. kole:

Bodový stav v I. kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 8 200,00
2 Atletický klub Olomouc z.s. „A“ 7 199,50
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 162,00
4 VSK Univerzita Brno „B“ 5 157,50
5 Atletický klub Zlín, z.s. 4 107,00
6 TJ Lokomotiva Břeclav 3 90,00
7 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 2 70,00
8 Atletický klub Olomouc z.s. „B“ 1 48,00

 

Bodový stav v I. kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 8 231,00
2 TJ Sokol Opava 7 190,50
3 AK Olymp Brno, spolek “B” 6 153,50
4 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 5 126,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 4 104,00
6 TJ TŽ Třinec 3 94,00
7 Atletický klub Zlín, z.s. 2 45,00
8 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 1 41,00

 

v I. kole sk.”C” I. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.    
1. Balúch Matej 34,25 34,25 21,14 34,25 C
2. Hlaváč Denis 16,00 16,00 9,88 16,00 C
3. Beneš Matěj 15,25 15,25 9,41 15,25
4. Stibal Jakub 13,75 13,75 8,49 13,75
5. Vojtíšek Tomáš 11,00 11,00 6,79 11,00
6. Schmöger Martin 10,00 10,00 6,17 10,00
7. Petr Ondřej 10,00 10,00 6,17 10,00
8. Mahovský Frabntišek 10,00 10,00 6,17 10,00
9. Kollár Martin 8,00 8,00 4,94 8,00
10. Zeman Filip 6,75 6,75 4,17 6,75
11. Němec Ondřej 4,25 4,25 2,62 4,25
12. Ambros Jakub 4,00 4,00 2,47 4,00
13. Wilk Sebastian 4,00 4,00 2,47 4,00
14. Vrbatský Tomáš 3,50 3,50 2,16 3,50
15. Buček Petr 3,25 3,25 2,01 3,25
16. Tešnar Michal 3,25 3,25 2,01 3,25
17. Veleba Viktor 3,00 3,00 1,85 3,00 H
18. Konečný Jonáš 1,50 1,50 0,93 1,50
19. Košťál Jakub 0,25 0,25 0,15 0,25
20. Krajňák Tomáš ms 0,00 0,00 0,00 C
21. Munteanu Adrian 0,00 0,00 0,00 0,00
22. Kacer Jakub 0,00 0,00 0,00 0,00 H
   
Celkem 162,00 0,00 0,00     162,00 100,00 162,00
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 3,00 3,00 1,85 3,00
Cizinci ze Slovenska 50,25 50,25 31,02 50,25
Hostující a cizinci celkem 53,25 0,00 0,00     53,25 32,87 53,25
Atlety AC Moravská Slavia 108,75 0,00 0,00     108,75 67,13 108,75
Celkem 162,00 0,00 0,00     162,00 100,00 162,00
Vysvětlivky:                
ms – start mimo soutěž                
0 – nebodoval                
– nezúčastnil se                
H – hostující závodníci                
C – cizinec                
               
Disciplína Body v kole – I.liga muži celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I.    
110 m překážek 24,00 24,00 14,81 24,00
100 m 21,00 21,00 12,96 21,00
400 m překážek 18,00 18,00 11,11 18,00
800 m 14,00 14,00 8,64 14,00
5 000 m 12,00 12,00 7,41 12,00
chůze 11,00 11,00 6,79 11,00
trojskok 11,00 11,00 6,79 11,00
1 500 m 9,00 9,00 5,56 9,00
kladivo 8,00 8,00 4,94 8,00
koule 8,00 8,00 4,94 8,00
4×400 7,00 7,00 4,32 7,00
4×100 5,00 5,00 3,09 5,00
dálka 5,00 5,00 3,09 5,00
oštěp 4,00 4,00 2,47 4,00
200 m 3,00 3,00 1,85 3,00
disk 2,00 2,00 1,23 2,00
tyč neobsazena 0,00 0,00 0,00
400 m 0,00 0,00 0,00 0,00
výška neobsazena 0,00 0,00 0,00
3 000 m překážek 0,00 0,00 0,00
3 000 m 0,00 0,00 0,00
10 000 m 0,00 0,00 0,00
Součet 162,00 0,00 0,00 0,00 0,00 162,00 100,00 162,00

 

Body získané v I. kole skupiny “C” I. atletické ligy 
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.  
1. Freibergerová Anna 12,25 12,25 11,78 12,25
2. Jagošová Tereza 11,00 11,00 10,58 11,00
3. Slabáková Lenka 11,00 11,00 10,58 11,00
4. Baňovičová Monika 9,75 9,75 9,38 9,75 C
5. Názlerová Barbora 9,00 9,00 8,65 9,00
6. Hladíková Monica 9,00 9,00 8,65 9,00
7. Hudečková Lucie 7,25 7,25 6,97 7,25
8. Freibergerová Eliška 6,75 6,75 6,49 6,75
9. Kubaščtíková Alžběta 5,75 5,75 5,53 5,75 C
10. Navrátiová Zuzana 5,25 5,25 5,05 5,25
11. Mrůzková Markéta 5,00 5,00 4,81 5,00
12. Hammacher Eva 5,00 5,00 4,81 5,00
13. Fuksová Karolína 4,25 4,25 4,09 4,25
14. Havlíčková Nela 1,25 1,25 1,20 1,25
15. Dobrovolná Andrea 1,25 1,25 1,20 1,25
16. Marčíková Lenka 0,25 0,25 0,24 0,25
17. Szabová Alice 0,00 0,00 0,00 0,00
18. Smejkalová Zuzana 0,00 0,00 0,00 0,00
 
Celkem 104,00 0,00 0,00 0,00 0,00 104,00 100,00 104,00
Body získané hostujícími atletky z klubů:
Cizinci ze Slovenska 15,50 0,00 0,00 0,00 0,00 15,50 14,90 15,50
Hostující a cizinci celkem 15,50 0,00 0,00 0,00 0,00 15,50 14,90 15,50
Atletky AC Moravská Slavia 88,50 0,00 0,00 0,00 0,00 88,50 85,10 88,50
Celkem 104,00 0,00 0,00 0,00 0,00 104,00 100,00 104,00
Vysvětlivky:
ms – start mimo soutěž
0 – nebodovala
– nezúčastnila se
H – hostující závodnice
C – cizinka
Disciplína Body v kole I.liga ženy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I.    
5 000 m 25,00 25,00 24,04 25,00
800 m 16,00 16,00 15,38 16,00
chůze 11,00 11,00 10,58 11,00
4×400 11,00 11,00 10,58 9,00
100 m 9,00 9,00 8,65 9,00
400 m 8,00 8,00 7,69 8,00
4×100 8,00 8,00 7,69 8,00
dálka 6,00 6,00 5,77 6,00
kladivo 5,00 5,00 4,81 5,00
400 m překážek 4,00 4,00 3,85 4,00
200 m 1,00 1,00 0,96 1,00
100 m překážek neobsazena 0,00 0,00 0,00
oštěp 0,00 0,00 0,00
1 500 m 0,00 0,00 0,00 0,00
3 000 m překážek 0,00 0,00 0,00
disk 0,00 0,00 0,00 0,00
koule neobsazena 0,00 0,00 0,00
3 000 m 0,00 0,00 0,00
výška neobsazena 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazena 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazena 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00
Součet 104,00 0,00 0,00 0,00 0,00 104,00 100,00 104,00

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card