Družstvo mužů po druhém kole třetí, žen šesté.

Druhé kolo se konalo v sobotu dne 18. července v Uherském Hradišti. Pořadí družstev ve II. kole a po druhém kole, body získané závodníky v I. a II. kole. Fotky od Mirka Noska najdete na odkazu: http://mt03.rajce.idnes.cz

Bodový stav ve II. kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. „A“ 8 229,00
2 TJ Sokol Opava 7 177,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 159,50
4 VSK Univerzita Brno „B“ 5 144,50
5 TJ Lokomotiva Břeclav 4 102,00
6 Atletický klub Zlín, z.s. 3 97,00
7 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 2 79,00
8 Atletický klub Olomouc z.s. „B“ 1 44,00
Bodový stav po II. kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. „A“ 15 428,50
2 TJ Sokol Opava 15 377,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12 321,00
4 VSK Univerzita Brno „B“ 10 302,00
5 Atletický klub Zlín, z.s. 7 204,00
6 TJ Lokomotiva Břeclav 7 192,00
7 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 4 149,00
8 Atletický klub Olomouc z.s. „B“ 2 92,00

 

Bodový stav ve II. kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 8 217,00
2 Atletický klub Olomouc z.s. 7 163,00
3 AK Olymp Brno, spolek “B” 6 161,00
4 TJ TŽ Třinec 5 110,00
5 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 4 108,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 3 107,00
7 Atletický klub Zlín, z.s. 2 62,50
8 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 1 34,00
Bodový stav po II. kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 15 407,50
2 Atletický klub Olomouc z.s. 15 394,50
3 AK Olymp Brno, spolek “B” 12 315,00
4 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 9 134,00
5 TJ TŽ Třinec 8 204,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 7 211,00
7 Atletický klub Zlín, z.s. 4 107,50
8 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 2 75,00

 

v I. až III. kole sk.”C” I. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.    
1. Balúch Matej 34,25 34,50 68,75 21,38 34,38 C
2. Stibal Jakub 13,75 17,75 31,50 9,80 15,75
3. Hlaváč Denis 16,00 11,00 27,00 8,40 13,50 C
4. Petr Ondřej 10,00 13,00 23,00 7,15 11,50
5. Vojtíšek Tomáš 11,00 9,00 20,00 6,22 10,00
6. Mahovský Frabntišek 10,00 8,00 18,00 5,60 9,00
7. Schmöger Martin 10,00 7,50 17,50 5,44 8,75
8. Zeman Filip 6,75 10,25 17,00 5,29 8,50
9. Kollár Martin 8,00 8,00 16,00 4,98 8,00
10. Beneš Matěj 15,25 0,00 15,25 4,74 7,63
11. Veleba Viktor 3,00 9,75 12,75 3,97 6,38 H
12. Hlavenka Tomáš 11,00 11,00 3,42 5,50
13. Tešnar Michal 3,25 4,00 7,25 2,26 3,63
14. Němec Ondřej 4,25 2,00 6,25 1,94 3,13
15. Martinec Jindřich 5,00 5,00 1,56 2,50
16. Vrbatský Tomáš 3,50 1,00 4,50 1,40 2,25
17. Ambros Jakub 4,00 4,00 1,24 2,00
18. Wilk Sebastian 4,00 4,00 1,24 2,00
19. Buček Petr 3,25 0,00 3,25 1,01 1,63
20. Pokora Vladimír 2,50 2,50 0,78 1,25
21. Dvořák Tomáš 2,00 2,00 0,62 1,00
22. Munteanu Adrian 0,00 1,75 1,75 0,54 0,88
23. Konečný Jonáš 1,50 1,50 0,47 0,75
24. Křivánek František 1,50 1,50 0,47 0,75
25. Košťál Jakub 0,25 0,25 0,08 0,13
26. Krajňák Tomáš ms 0,00 0,00 0,00 C
27. Čermák Marek 0,00 0,00 0,00 0,00
28. Kocourek Martin ms 0,00 0,00 0,00
29. Gaszczyk Petr ms 0,00 0,00 0,00
30. Novotný Michal ms 0,00 0,00 0,00
31. Kacer Jakub 0,00 0,00 0,00 0,00 H
   
Celkem 162,00 159,50 0,00     321,50 100,00 160,75
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 3,00 9,75 12,75 3,97 6,38
Cizinci ze Slovenska 50,25 45,50 95,75 29,78 47,88
Hostující a cizinci celkem 53,25 55,25 0,00     108,50 33,75 54,25
Atlety AC Moravská Slavia 108,75 104,25 0,00     213,00 66,25 106,50
Celkem 162,00 159,50 0,00     321,50 100,00 160,75
Vysvětlivky:                
ms – start mimo soutěž                
0 – nebodoval                
– nezúčastnil se                
H – hostující závodníci                
C – cizinec                
               
Disciplína Body v kole – I.liga muži celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.    
110 m překážek 24,00 18,50 42,50 13,22 21,25
400 m překážek 18,00 23,00 41,00 12,75 20,50
100 m 21,00 12,00 33,00 10,26 16,50
chůze 11,00 20,00 31,00 9,64 15,50
800 m 14,00 14,00 28,00 8,71 14,00
trojskok 11,00 9,00 20,00 6,22 10,00
kladivo 8,00 8,00 16,00 4,98 8,00
koule 8,00 8,00 16,00 4,98 8,00
3 000 m překážek 16,00 16,00 4,98 8,00
4×400 7,00 7,00 14,00 4,35 7,00
5 000 m 12,00 12,00 3,73 6,00
1 500 m 9,00 2,00 11,00 3,42 5,50
4×100 5,00 6,00 11,00 3,42 5,50
dálka 5,00 2,00 7,00 2,18 3,50
200 m 3,00 4,00 7,00 2,18 3,50
disk 2,00 5,00 7,00 2,18 3,50
400 m 0,00 5,00 5,00 1,56 2,50
oštěp 4,00 0,00 4,00 1,24 2,00
tyč neobsazena 0,00 0,00 0,00 0,00
výška neobsazena neobsazena 0,00 0,00 0,00
3 000 m 0,00 0,00 0,00
10 000 m 0,00 0,00 0,00
Součet 162,00 159,50 0,00 0,00 0,00 321,50 100,00 160,75

 

P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.  
1. Baňovičová Monika 9,75 16,75 26,50 12,56 13,25 C
2. Hladíková Monica 9,00 13,50 22,50 10,66 11,25
3. Slabáková Lenka 11,00 11,00 22,00 10,43 11,00
4. Kubaščtíková Alžběta 5,75 14,50 20,25 9,60 10,13 C
5. Hudečková Lucie 7,25 10,75 18,00 8,53 9,00
6. Fuksová Karolína 4,25 13,50 17,75 8,41 8,88
7. Freibergerová Anna 12,25 12,25 5,81 6,13
8. Jagošová Tereza 11,00 11,00 5,21 5,50
9. Matějáková Alena 10,00 10,00 4,74 5,00
10. Němcová Andrea 10,00 10,00 4,74 5,00
11. Názlerová Barbora 9,00 9,00 4,27 4,50
12. Hammacher Eva 5,00 4,00 9,00 4,27 4,50
13. Freibergerová Eliška 6,75 6,75 3,20 3,38
14. Navrátiová Zuzana 5,25 5,25 2,49 2,63
15. Mrůzková Markéta 5,00 5,00 2,37 2,50
16. Smejkalová Zuzana 0,00 3,00 3,00 1,42 1,50
17. Havlíčková Nela 1,25 1,25 0,59 0,63
18. Dobrovolná Andrea 1,25 1,25 0,59 0,63
19. Marčíková Lenka 0,25 0,00 0,25 0,12 0,13
20. Szabová Alice 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 104,00 107,00 0,00 0,00 0,00 211,00 100,00 105,50
Body získané hostujícími atletky z klubů:
Cizinci ze Slovenska 15,50 31,25 0,00 0,00 0,00 46,75 22,16 23,38
Hostující a cizinci celkem 15,50 31,25 0,00 0,00 0,00 46,75 22,16 23,38
Atletky AC Moravská Slavia 88,50 75,75 0,00 0,00 0,00 164,25 77,84 82,13
Celkem 104,00 107,00 0,00 0,00 0,00 211,00 100,00 105,50
Vysvětlivky:
ms – start mimo soutěž
0 – nebodovala
– nezúčastnila se
H – hostující závodnice
C – cizinka
Disciplína Body v kole I.liga ženy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.    
400 m 8,00 22,00 30,00 14,22 15,00
5 000 m 25,00 25,00 11,85 12,50
800 m 16,00 9,00 25,00 11,85 12,50
4×400 11,00 11,00 22,00 10,43 11,00
chůze 11,00 11,00 22,00 10,43 11,00
100 m 9,00 6,00 15,00 7,11 7,50
4×100 8,00 7,00 15,00 7,11 7,50
dálka 6,00 6,00 12,00 5,69 6,00
100 m překážek neobsazena 11,00 11,00 5,21 5,50
kladivo 5,00 4,00 9,00 4,27 4,50
3 000 m překážek 9,00 9,00 4,27 4,50
400 m překážek 4,00 4,00 8,00 3,79 4,00
200 m 1,00 4,00 5,00 2,37 2,50
1 500 m 0,00 3,00 3,00 1,42 1,50
oštěp neobsazena neobsazena 0,00 0,00 0,00
disk 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
koule neobsazena 0,00 0,00 0,00 0,00
3 000 m 0,00 0,00 0,00
výška neobsazena neobsazena 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazena neobsazena 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazena neobsazena 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00
Součet 104,00 107,00 0,00 0,00 0,00 211,00 100,00 105,50

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card