Družstvo mužů čtvrté ženy šesté

v I. kole skupiny “C” I. ligy, které se konalo v Třinci v sobotu 18. května. Pořadí družstev v I. kole a body získané závodníky, podrobné výsledky na ww.atletika.cz :

 

 

 

Bodový stav v I.kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 VSK Vítkovice 8 301,00
2 TJ Sokol Opava 7 165,50
3 VSK Univerzita Brno „B“ 6 126,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5 111,00
5 TJ TŽ Třinec 4 100,50
6 TJ Lokomotiva Břeclav 3 90,00
7 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 2 85,00
8 Atletický klub Zlín, z.s. 1 60,00

 

Bodový stav v I.kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 8 243,00
2 TJ TŽ Třinec 7 160,00
3 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 6 124,00
4 AK Olymp Brno, spolek “B” 5 117,00
5 Atletický klub Zlín, z.s. 4 107,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 3 94,00
7 TJ Lokomotiva Břeclav 2 85,00
8 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 1 65,00

 

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2019 za družstvo mužů
v I. až IV. kole sk.”C” I. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.  
1. Balúch Matej 24,50 24,50 17,88 24,50 C
2. Schmöger Martin 20,50 20,50 14,96 20,50
3. Vojtíšek Tomáš 9,00 7,00 16,00 11,68 8,00
4. Zeman Filip 12,50 12,50 9,12 12,50
5. Hlavenka Tomáš 11,00 11,00 8,03 5,50
6. Krajňák Tomáš 11,00 11,00 8,03 11,00 C
7. Dvořák Tomáš 10,50 10,50 7,66 10,50
8. Petr Ondřej 10,00 10,00 7,30 10,00
9. Morávek Jaromír 0,00 8,00 8,00 5,84 4,00
10. Strýček Henrich 3,00 3,00 2,19 3,00
11. Veleba Viktor 3,00 3,00 2,19 3,00 H
12. Tešnar Michal 3,00 3,00 2,19 3,00
13. Skobránek Libor 2,00 2,00 1,46 2,00
14. Wilk Sebastian 2,00 2,00 1,46 2,00
15. Klvaňa Martin 0,00 0,00 0,00 0,00
16. Kocourek Martin 0,00 0,00 0,00 0,00 H
17. Zeman David 0,00 0,00 0,00 0,00
18. Hangstörfer Tim 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 111,00 26,00 0,00 0,00   137,00 100,00 119,50
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 3,00 3,00 2,19 3,00
Cizinci ze Slovenska 35,50 0,00 0,00 0,00 35,50 25,91 35,50
Hostující a cizinci celkem 38,50 0,00 0,00 0,00   38,50 28,10 38,50
Atlety AC Moravská Slavia 72,50 26,00 0,00 0,00   98,50 71,90 81,00
Celkem 111,00 26,00 0,00 0,00   137,00 100,00 119,50
Vysvětlivky:                
ms – start mimo soutěž                
0 – nebodoval                
– nezúčastnil se                
H – hostující závodníci                
C – cizinec                
               
Disciplína Body v kole – I.liga muži celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.  
chůze 9,00 26,00 35,00 25,55 17,50
110 m překážek 20,00 20,00 14,60 20,00
400 m překážek 15,00 15,00 10,95 15,00
tyč 14,00 14,00 10,22 14,00
4×400 9,00 9,00 6,57 9,00
800 m 9,00 9,00 6,57 9,00
4×100 9,00 9,00 6,57 9,00
200 m 9,00 9,00 6,57 9,00
kladivo 5,00 5,00 3,65 5,00
disk 5,00 5,00 3,65 5,00
400 m 3,00 3,00 2,19 3,00
výška 2,00 2,00 1,46 2,00
oštěp 2,00 2,00 1,46 2,00
koule neobsazeno 0,00 0,00 0,00
1 500 m 0,00 0,00 0,00 0,00
100 m 0,00 0,00 0,00 0,00
10 000 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m překážek 0,00 0,00 0,00
3 000 m 0,00 0,00 0,00
5 000 m 0,00 0,00 0,00
dálka neobsazeno 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 111,00 26,00 0,00 0,00 0,00 137,00 100,00 119,50

 

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2019 za družstvo žen
v I. až IV. kole skupiny “C” I. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV. Baráž
1. Takácová Simona 21,00 21,00 22,34 21,00 C
2. Doležalová Marie 14,00 14,00 15,05 14,00
3. Hladíková Monica 11,0 11,00 11,70 11,00
4. Matějáková Alena 9,00 9,00 9,68 9,00
5. Freibergerová Eliška 8,50 8,50 9,14 8,50
6. Fuksová Karolína 8,00 8,00 8,60 8,00
7. Zachariášová Alice 7,00 7,00 7,53 7,00 H
8. Kubaštíková Alžběta 7,00 7,00 7,53 7,00 C
9. Kouřilová Soňa 5,00 5,00 5,38 5,00
10. Mrázková Natálie 2,00 2,00 2,15 2,00 H
11. Marčíková Lenka 0,50 0,50 0,54 0,50
12. Kleiblová Karolína 0,50 0,50 0,54 0,50
13. Matulová 0,50 0,50 0,54 0,50
14. Smejkalová Zuzana 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 93,00 0,00 0,00 0,00 0,00 93,00 100,00 93,00
Body získané hostujícími atletky z klubů:
AK Olymp Brno 9,00 0,00 0,00 0,00 0,00 9,00 9,68 1,80
Cizinci ze Slovenska 27,5 0 0 0 0 27,50 29,57 5,50
Hostující a cizinci celkem 27,50 0,00 0,00 0,00 0,00 27,50 29,57 5,50
Atletky AC Moravská Slavia 65,50 0,00 0,00 0,00 0,00 65,50 70,43 13,10
Celkem 93,00 0,00 0,00 0,00 0,00 93,00 100,00 18,60
Vysvětlivky:
ms – start mimo soutěž
0 – nebodovala
– nezúčastnila se
H – hostující závodnice
C – cizinka
Disciplína Body v kole I.liga ženy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV. Baráž
1 500 m 16,00 16,00 17,20 16,00
100 m překážek 11,00 11,00 11,83 11,00
oštěp 9,00 9,00 9,68 9,00
400 m 7,50 7,50 8,06 7,50
4×400 7,00 7,00 7,53 7,00
4×100 7,00 7,00 7,53 7,00
5 000 m 7,00 7,00 7,53 7,00
100 m 6,50 6,50 6,99 6,50
800 m 6,00 6,00 6,45 6,00
dálka 5,00 5,00 5,38 5,00
disk 5,00 5,00 5,38 5,00
400 m překážek 4,00 4,00 4,30 4,00
200 m 2,00 2,00 2,15 2,00
koule neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m 0,00 0,00 0,00
výška neobsazeno 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazeno 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno 0,00 0,00 0,00
chůze neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m překážek 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00
Součet 93,00 0,00 0,00 0,00 0,00 93,00 100,00 93,00

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card