Družstvo mužů čtvrté, ženy páté

ve II. kole soutěže družstev, které se konalo v sobotu 9. června v Třinci.

Bodový stav ve   II.kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 7 205,00
2 TJ TŽ Třinec 6 192,50
3 Atletický klub Zlín, z.s. 5 158,50
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek 4 142,50
5 TJ Lokomotiva Břeclav 3 140,00
6 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 2 123,00
7 VSK Vítkovice “B” 1 81,50
Bodový stav po II.kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 14 434,00
2 TJ TŽ Třinec 11 339,50
3 Atletický klub Zlín, z.s. 11 318,50
4 TJ Lokomotiva Břeclav 7 287,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 7 266,50
6 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 3 242,00
7 VSK Vítkovice “B” 3 202,50

 

Bodový stav ve II.kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 8 166,50
2 TJ TŽ Třinec 7 156,50
3 AK Olomouc, z.s. 6 154,50
4 Atletický klub Zlín, z.s. 5 142,50
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 4 113,00
5 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 3 112,00
6 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 2 85,00
8 TJ Lokomotiva Břeclav 1 63,00
Bodový stav po II.kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 15 352,00
2 AK Olomouc, z.s. 15 349,00
3 Atletický klub Zlín, z.s. 11 289,50
4 TJ TŤ Třinec 11 277,50
5 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 7 230,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 178,50
7 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 5 193,00
8 TJ Lokomotiva Břeclav 2 122,00

 

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2018 za “A” družstvo mužů       v I. až IV. kole   sk.”C” I. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.  
   1. Baluch Matej 21,50 18,75 40,25 15,10 20,13 C
   2. Petr Ondřej 18,00 22,00 40,00 15,01 20,00
   3. Lučanský Peter 13,50 20,75 34,25 12,85 17,13 C
   4. Záveský Filip 11,75 13,25 25,00 9,38 12,50
   5. Kollár Martin 11,00 11,00 22,00 8,26 11,00
   6. Hlavenka Tomáš 11,00 9,00 20,00 7,50 10,00
   7. Schmöger Martin 14,75 14,75 5,53 7,38
   8. Klaška Dominik 6,75 7,00 13,75 5,16 6,88
   9. Dvořák Jan 8,75 2,75 11,50 4,32 5,75
   10. Hvasta Lukáš 3,50 4,75 8,25 3,10 4,13
   11. Stibal Jakub 8,00 8,00 3,00 4,00
   12. Mahovský František 2,00 6,00 8,00 3,00 4,00
   13. Vojtíšek Tomáš II.liga 7,00 7,00 2,63 3,50
   14. Dvořák Tomáš 4,25 2,25 6,50 2,44 3,25
   15. Orálek Daniel 3,00 3,00 1,13 1,50
   16. Pazourek Petr II.liga 2,25 2,25 0,84 1,13
   17. Skovránek Libor 1,00 1,00 0,38 0,50
   18. Wittek Rudolf 0,00 1,00 1,00 0,38 0,50
   19. Pospíšil Matouš 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
   20. Krajňák Tomáš ms ms 0,00 0,00 0,00 C
   21. Fendek Jakub ms 0,00 0,00 0,00 C
Celkem 124,00 142,50 0,00 0,00 266,50 100,00 133,25
Body získané hostujícími atlety z klubů:
ISCAREX Česká Třebová 0,00 0,00 0,00
Cizinci ze Slovenska 35,00 39,50 0,00 0,00 74,50 27,95 37,25
Hostující a cizinci celkem 35,00 39,50 0,00 0,00   74,50 27,95 37,25
Atlety AC Moravská Slavia 89,00 103,00 0,00 0,00   192,00 72,05 96,00
Celkem 124,00 142,50 0,00 0,00   266,50 100,00 133,25

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card