Družstvo mladších žákyň čtvrté, žáků šesté

ve finále Jižní Moravy, které se konalo ve čtvrtek dne 20. září v Břeclavi. Bohužel naše družstva mladších žákyň a žáků se neprobojovala do finále Moravy a Slezska. Níže uvedeno pořadí družstev ve finále Jižní Moravy a body získané závodníky v základních kolech soutěže a finále:

Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žákyň
poř. družstvo body
pomocné
1 TJ Lokomotiva Břeclav 187,00
2 JAC Brno 114,00
3 AK Olymp Brno, spolek 103,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek 64,00
5 Atletický klub AHA Vyškov , z.s. 57,00
6 Atletický klub Hodonín, z.s. 40,00
7 Elite sport Boskovice, z.s. 27,00
8 VSK Univerzita Brno 24,00

 

Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žáků
poř. družstvo body
pomocné
1 VSK Univerzita Brno 158,00
2 BYAC Brno 139,00
3 Atletický klub AHA Vyškov , z.s. 130,00
4 TJ Lokomotiva Břeclav 103,00
5 Atletický klub Hodonín, z.s. 62,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 52,00
7 Atletický klub Kuřim, z.s. 9,00
8 SK Atletika Hustopeče, z.s. 0,00

 

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.    
1 Hudečková Lucie 12,25 23,75 16,00 52,00 22,86 17,33
2 Sigmundová Adéla 15,00 12,75 10,25 38,00 16,70 12,67 H
3 Němcová Andrea 14,75 19,25 34,00 14,95 11,33
4 Daněčková Lucie 15,00 9,00 3,00 27,00 11,87 9,00 H
5 Vacková Veronika 2,50 4,00 8,25 14,75 6,48 4,92 H
6 Zádrapová Žaneta 3,25 10,75 0,00 14,00 6,15 4,67
7 Tešnarová Nikola 0,00 11,00 0,00 11,00 4,84 3,67
8 Trojanová Vendula 3,00 6,00 9,00 3,96 3,00
9 Fraňková Clementina 7,75 7,75 3,41 2,58
10 Racková Amálie 3,50 3,00 0,00 6,50 2,86 2,17
11 Žižková Anna 4,00 0,00 4,00 1,76 1,33
12 Mátlová Adéla 1,25 1,75 3,00 1,32 1,00
13 Schmid Francizska 1,25 1,25 2,50 1,10 0,83
14 Kavalcová Anna 0,50 1,75 2,25 0,99 0,75
15 Šanderová Karolína 0,75 0,75 0,33 0,25
16 Vuová Nikol 0,50 0,00 0,50 0,22 0,17
17 Kuncová Julie 0,50 0,50 0,22 0,17
18 Stupková Dana 0,00 0,00 0,00 0,00
19 Kalin Anna 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
20 Sedláková Jolana 0,00 0,00 0,00 0,00
21   0,00 0,00 0,00
22   0,00 0,00 0,00
23    
Celkem 62,50 101,00 64,00 227,50 100,00 75,83
Body získané hostujícími atlety z klubů
ŠAK Židlochovice 32,50 25,75 21,50 79,75 35,05 26,58
Hostující celkem 32,50 25,75 21,50 79,75 35,05 26,58
Atletky AC Moravská Slavia 30,00 75,25     42,50   147,75 64,95 49,25
Celkem 62,50 101,00     64,00   227,50 100,00 75,83
Disciplína Body v kole – mladší žákyně finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.
kriket 37,00 5,00 42,00 18,46 14,00
800 m 20,00 16,00 36,00 15,82 12,00
1 500 m 25,00 25,00 10,99 8,33
štafeta 4×60 m 7,00 10,00 5,00 22,00 9,67 7,33
60 m překážek 11,00 4,00 7,00 22,00 9,67 7,33
150 m 2,50 8,00 9,00 19,50 8,57 6,50
60 m 0,00 9,00 9,00 18,00 7,91 6,00
oštěp 400 g 13,00 0,00 13,00 5,71 4,33
300 m 13,00 13,00 5,71 4,33
výška 3,00 8,00 0,00 11,00 4,84 3,67
koule 3,00 0,00 3,00 1,32 1,00
dálka 3,00 0,00 3,00 1,32 1,00
Součet 62,50 101,00 0,00 0,00 64,00   227,50 100,00 75,83

 

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.    
1 Neugebauer Adam 16,25 10,75 16,25 43,25 18,40 14,42
2 Tachovský Jáchym 17,00 19,00 7,00 43,00 18,30 14,33
3 Holík Vít 21,25 15,75 4,25 41,25 17,55 13,75
4 Pavlíček Marek 22,75 18,25 41,00 17,45 13,67
5 Sedlecký Martin 15,25 12,75 2,25 30,25 12,87 10,08
6 Křivánek Matěj 2,25 5,00 4,00 11,25 4,79 3,75
7 Nešpor Vojtěch 1,50 5,00 6,50 2,77 2,17
8 Bartoš Ondřej 5,50 0,00 5,50 2,34 1,83
9 Vrábel Adam 1,75 3,00 4,75 2,02 1,58
10 Španěl Radovan 3,00 3,00 1,28 1,00
11 Kunovský Michal 1,75 1,75 0,74 0,58
12 Šenkyřík Matouš 1,75 0,00 1,75 0,74 0,58
13 Cibulka Jakub 1,75 0,00 1,75 0,74 0,58
14   0,00 0,00 0,00
15   0,00 0,00 0,00
Celkem 80,50 102,50 52,00 235,00 100,00 78,33
Body získané hostujícími atlety z klubů :
 
 
Atlety AC Moravská Slavia 80,50 102,50     52,00   235,00 100,00 78,33
Celkem 80,50 102,50     52,00   235,00 100,00 78,33
Disciplína Body v kole – mladší žáci finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
150 m 22,00 17,00 9,00 48,00 20,43 16,00
dálka 20,00 15,00 7,00 42,00 17,87 14,00
koule 8,00 17,00 15,00 40,00 17,02 13,33
štafeta 4×60 m 16,00 11,00 9,00 36,00 15,32 12,00
60 m 9,50 21,00 5,00 35,50 15,11 11,83
výška neobsazeno 11,00 3,00 14,00 5,96 4,67
1 500 m 5,00 4,00 9,00 3,83 3,00
60 m překážek neobsazeno 5,50 neobsazeno 5,50 2,34 1,83
800 m 5,00 neobsazeno 5,00 2,13 1,67
300 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Oštěp 500 g neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
kriket 0,00 neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 80,50 102,50     52,00 0,00 235,00 100,00 78,33

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card