Družstvo mladších žáků vybojovalo stříbrnou

 medaili ve Finále Mistrovství Moravy a Slezska, družstvo děvčat bylo šesté.

Pořadí družstev a body získané závodníky Moravské Slavie Brno:

poř. družstvo mladších žáků body
1 TJ Lokomotiva Břeclav 126,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 110,00
3 TJ Sokol Opava 105,00
4 BYAC Brno 76,50
5 SSK Vítkovice, z.s. 73,00
6 Atletický klub Olomouc z.s. 69,00
7 AK Emila Zátopka Kopřivnice, z.s. 38,00
8 Atletika Poruba, z.s. 27,00
9 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 26,50
10 Atletika Holešov, z.s. 21,00

 

poř. družstvo mladších žákyň body
1 AK Zlín, z.s. 159,00
2 Atletika Poruba, z.s. 130,50
3 SSK Vítkovice, z.s. 82,00
4 AK Olymp Brno, spolek 65,00
5 Atletický klub Olomouc z.s 61,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 51,00
7 Atletický klub Prostějov, z.s. 40,00
8 TJ Sokol Opava 38,50
9 AK Emila Zátopka Kopřivnice, z.s. 30,00
10 TJ Šumperk, z.s. 15,00

 

P.č. Příjmení a jméno Body v kole Mistrovství Jižní Moravy Semifinále Moravy a Slezska Finále Moravy a Slezska celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.  
1 Pella David 17,50 25,00 26,00 23,00 20,00 111,50 18,20 22,30
2 Slavík Jan 22,25 21,75 23,00 24,00 14,00 105,00 17,14 21,00
3 Čumpelík Lukáš 27,00 27,50 23,00 25,00 102,50 16,73 20,50
4 Zeman Martin 17,75 15,75 20,00 17,00 17,00 87,50 14,29 17,50
5 Horák Tomáš 22,75 22,75 18,00 11,00 10,25 84,75 13,84 16,95
6 Kreidl Václav 13,75 21,75 18,00 10,00 8,25 71,75 11,71 14,35
7 Dujka Matěj 0,00 2,00 3,00 6,00 6,75 17,75 2,90 3,55
8 Telecký Oskar 11,00 0,75 11,75 1,92 2,35
9 Francl Šimon 1,00 5,00 4,25 10,25 1,67 2,05
10 Lang Mikuláš 0,00 0,00 1,00 3,00 0,75 4,75 0,78 0,95
11 Selinger Eljah Shai 0,00 2,00 0,75 2,75 0,45 0,55
12 Vavruša Eduard 0,00 0,00 0,00 0,00 2,25 2,25 0,37 0,45
   
Celkem 133,00 109,00   136,50 124,00 110,00 612,50 100,00 122,50
                   
Disciplína Body v kole – mladší žáci Mistrovství Jižní Moravy Semifinále Moravy a Slezska Finále Moravy a Slezska celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.  
60 m 30,00 23,00 18,00 14,00 4,00 89,00 14,53 17,80
dálka 17,00 19,00 20,00 20,00 13,00 89,00 14,53 17,80
kriket 19,00 20,00 18,00 16,00 73,00 11,92 14,60
300 m 17,00 17,00 17,00 20,00 71,00 11,59 14,20
800 m 15,00 11,00 19,00 10,00 55,00 8,98 11,00
150 m 14,00 17,00 8,00 9,00 48,00 7,84 9,60
koule 11,00 11,00 9,00 8,00 39,00 6,37 7,80
60 m překážek neobsazeno 11,00 9,00 8,00 6,00 34,00 5,55 6,80
štafeta 4×60 m 11,00 11,00 neobsazeno neobsazeno 12,00 34,00 5,55 6,80
Oštěp 500 g 8,00 13,50 5,00 6,00 32,50 5,31 6,50
1 500 m 13,00 neobsazeno 6,00 6,00 25,00 4,08 5,00
výška 16,00 7,00 neobsazeno neobsazeno neobsazeno 23,00 3,76 4,60
Součet 133,00 109,00   136,50 124,00 110,00 612,50 100,00 122,50

 

P.č. Příjmení a jméno Body v kole Mistrovství Jižní Moravy Semifinále Moravy a Slezska Finále Moravy a Slezska celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.  
1 Brožová Barbora 20,75 24,75 27,00 22,75 18,75 114,00 25,65 22,80
2 Navrátilová Stela 20,00 20,00 16,00 16,00 9,00 81,00 18,22 16,20
3 Jakubcová Valerie 16,00 20,00 20,00 11,00 67,00 15,07 13,40
4 Čechová Johana 11,75 21,00 11,00 11,75 5,75 61,25 13,78 12,25
5 Fialová Ema 9,75 7,75 11,00 19,00 6,75 54,25 12,20 10,85
6 Eliášová Leontýna 5,00 3,75 4,00 2,75 2,75 18,25 4,11 3,65
7 Karaffová Barbora 4,75 0,00 6,00 4,75 15,50 3,49 3,10
8 Nováková Martina 0,00 0,00 0,00 8,00 5,00 13,00 2,92 2,60
9 Bollon-Mierná Mariana 3,00 1,50 0,00 3,00 7,50 1,69 1,50
10 Lísková Pavlína 2,00 3,75 0,00 0,00 5,75 1,29 1,15
11 Kopečková Eliška 4,00 0,00 4,00 0,90 0,80
12 Dostalíková Barbora 3,00 3,00 0,67 0,60
13 Burešoá Ema 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
14 Čejková Kristýna 0,00 0,00 0,00 0,00
15 Leberová Andrea 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
16 Píchová Hana 0,00 0,00 0,00 0,00
17 Vérostová Barbora 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
18 Žižková Klára 0,00 0,00 0,00 0,00
19 Bollon-Mierná Liliana ms 0,00 0,00 0,00 0,00
20 Vránová Lucie 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
21 Šuláková Sára 0,00 0,00 0,00 0,00
22 Honzíková Natálie 0,00 0,00 0,00 0,00
23 Kubová Sarah 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 96,00 102,50   95,00 100,00 51,00 444,50 100,00 88,90
                   
Disciplína Body v kole Mistrovství Jižní Moravy Semifinále Moravy a Slezska Finále Moravy a Slezska celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.  
výška 15,00 16,50 11,00 17,00 14,00 73,50 16,54 14,70
60 m překážek 22,00 14,00 14,00 10,00 8,00 68,00 15,30 13,60
60 m 11,00 11,00 11,00 9,00 5,00 47,00 10,57 9,40
koule 14,00 11,00 9,00 11,00 neobsazeno 45,00 10,12 9,00
štafeta 4×60 m 11,00 11,00 neobsazeno 11,00 11,00 44,00 9,90 8,80
dálka 9,00 9,00 15,00 10,00 0,00 43,00 9,67 8,60
oštěp 400 g 18,00 10,00 0,00 neobsazeno 28,00 6,30 5,60
300 m 8,00 10,00 5,00 4,00 27,00 6,07 5,40
1 500 m 4,00 neobsazeno 14,00 5,00 23,00 5,17 4,60
800 m 4,00 4,00 7,00 4,00 19,00 4,27 3,80
kriket 10,00 5,00 neobsazeno 15,00 3,37 3,00
150 m 0,00 6,00 6,00 0,00 12,00 2,70 2,40
Součet 96,00 102,50   95,00 100,00 51,00 444,50 100,00 88,90

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card