Družstvo mladších žáků šesté, žákyň sedmé

na Mistrovství Moravy a Slezska. Pořadí družstev a body získané závodníky v základních kolech, Finále Jižní Moravy  a Mistrovství Moravy a Slezska:

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žáků
poř. družstvo body
1 Atletický klub Olomouc z.s. 101,50
2 BYAC Brno 90,00
3 TJ Sokol Opava 86,00
4 Atletika Poruba, z.s. 78,00
5 Atletický klub Zlín, z.s. 60,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 52,00
7 SSK Vítkovice, z.s. 47,00
8 TJ Lokomotiva Břeclav 43,00
9 TJ Jiskra Otrokovice 41,50
10 AK Štenberk, z.s. 33,00
11 Atletický klub Prostějov, z.s. 32,00
12 Atletika Holešov, z.s. 8,00

 

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žákyň
poř. družstvo body
pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 126,00
2 SSK Vítkovice, z.s. 108,00
3 TJ Šumperk, z.s. 93,00
4 Atletický lub Emila Zátopka Kopřivnice 87,00
5 Atletický klub Zlín, z.s. 76,00
6 JAC Brno 43,00
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 40,00
8 Atletika Holešov, z.s. 39,00
9 TJ Sokol Opava 24,00
10 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 18,00
11 Atletický klub Kuřim, z.s. 16,00
12 Atletický klub Prostějov, z.s. 2,00

 

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy Mistrovství Moravy a Slezska celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
1 Kunovský Michal 24,75 13,25 22,00 17,50 77,50 23,92 19,38
2 Čumpelík Lukáš 28,00 25,00 14,00 67,00 20,68 16,75
3 Zeman Martin 20,75 11,00 10,00 3,50 45,25 13,97 11,31
4 Bartoš Ondřej 8,00 16,25 20,00 44,25 13,66 11,06
5 Škrob Albert 9,50 15,00 10,50 35,00 10,80 8,75
6 Popela Filip 14,75 14,75 4,55 3,69
7 Slavík Jan 12,00 12,00 3,70 3,00
8 Honek Kristian 1,50 3,25 5,00 0,00 9,75 3,01 2,44
9 Zatloukal Filip 1,00 5,50 6,50 2,01 1,63
10 Fadrný František 2,75 2,25 5,00 1,54 1,25
11 Šenkýř Dominik 3,00 3,00 0,93 0,75
12 Dujka Matěj 1,50 1,00 2,50 0,77 0,63
13 Hanus Matyáš 1,50 0,00 1,50 0,46 0,38
14 Elinger Shai Eljah 0,00 0,00 0,00 0,00
15 Telecký Oskar 0,00 0,00 0,00 0,00
16 Daněk Petr 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 101,00 89,00     82,00 52,00 324,00 100,00 81,00
                   
Disciplína Body v kole – mladší žáci finále Jižní Moravy Mistrovství Moravy a Slezska celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
60 m 26,00 24,00 9,00 11,00 70,00 21,60 17,50
dálka 12,00 20,00 18,00 9,00 59,00 18,21 14,75
800 m 24,00 11,00 15,00 50,00 15,43 12,50
300 m 16,00 19,00 5,00 40,00 12,35 10,00
štafeta 4×60 m 17,00 9,00 8,00 6,00 40,00 12,35 10,00
150 m 18,00 9,00 5,00 32,00 9,88 8,00
koule neobsazeno 9,00 3,00 0,00 12,00 3,70 3,00
1 500 m 11,00 1,00 12,00 3,70 3,00
kriket 0,00 5,00 0,00 5,00 1,54 1,25
60 m překážek 4,00 neobsazeno neobsazeno neobsazeno 4,00 1,23 1,00
výška neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Oštěp 500 g neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 101,00 89,00     82,00 52,00 324,00 100,00 81,00

 

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy Mistrovství Moravy a Slezska celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
1 Brožová Barbora 15,00 14,25 9,75 7,25 46,25 16,97 11,56
2 Čechová Johana 16,75 10,00 12,00 7,00 45,75 16,79 11,44
3 Dobešová Pavlína 16,50 8,50 10,75 7,25 43,00 15,78 10,75
4 Strážnická Eliška 5,00 10,25 17,75 33,00 12,11 8,25
5 Fialová Ema 2,75 7,25 8,00 6,25 24,25 8,90 6,06
6 Jakubcová Valerie 11,75 12,00 0,00 23,75 8,72 5,94
7 Kreidlová Veronika 11,75 2,25 4,75 18,75 6,88 4,69
8 Osobová Michaela 0,50 3,00 2,00 1,25 6,75 2,48 1,69
9 Nováková Martina 0,75 0,00 6,00 6,75 2,48 1,69
10 Topinková Barbora 2,75 1,50 1,25 0,75 6,25 2,29 1,56
11 Křešťáková Karolína 1,50 1,50 2,25 0,75 6,00 2,20 1,50
12 Jedličková Kristýna 2,75 0,75 3,50 1,28 0,88
13 Střelická Alena 0,00 2,75 2,75 1,01 0,69
14 Dobešová Petra 0,50 1,25 1,75 0,64 0,44
15 Cvrkalová Vendula 0,00 1,50 1,50 0,55 0,38
16 Fröhlichová Natálie 0,00 1,25 0,00 1,25 0,46 0,31
17 Tichá Tereza 0,75 0,00 0,75 0,28 0,19
18 Stecklová Simona 0,50 0,50 0,18 0,13
19 Sikulová Jana 0,00 0,00 0,00 0,00
20 Šikulová Jana 0,00 0,00 0,00 0,00
21 Coufalová Barbora 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
22 Chovan Sofia 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 89,50 60,00     83,00 40,00 272,50 100,00 68,13
                   
Disciplína Body v kole – mladší žákyně finále Jižní Moravy Mistrovství Moravy a Slezska celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
štafeta 4×60 m 16,00 15,00 16,00 8,00 55,00 20,18 13,75
dálka 23,00 9,00 11,00 0,00 43,00 15,78 10,75
60 m 9,00 6,00 12,00 0,00 27,00 9,91 6,75
výška 14,00 6,00 0,00 6,00 26,00 9,54 6,50
1 500 m 13,00 13,00 26,00 9,54 6,50
150 m 6,50 11,00 6,00 23,50 8,62 5,88
koule 11,00 neobsazeno 11,00 0,00 22,00 8,07 5,50
800 m 5,00 9,00 5,00 19,00 6,97 4,75
300 m 6,00 8,00 2,00 16,00 5,87 4,00
60 m překážek 5,00 5,00 5,00 0,00 15,00 5,50 3,75
kriket neobsazeno 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
oštěp 400 g neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 89,50 60,00     83,00 40,00 272,50 100,00 68,13

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card