Družstvo  mladších žáků po II. kole druhé, žákyň

čtvrté obě družstva si vybojovala postup do Finále Jižní Moravy.

Pořadí družstev ve II. a po po druhém kole, dále body získané závodníky v I. a II. kole soutěže.

Bodový stav ve II. kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 BYAC Brno „A“ 10 149,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9 89,00
3 Atletický klub Kuřim, z.s. 8 73,00
4 ASK Blansko 7 61,00
5 SK Speed Brno, spolek 6 59,00
6 Elite Sport Boskovice, z.s. 5 30,00
7 AK Olymp Brno, spolek 4 14,00
8 VSK Univerzita Brno 3 7,00
9 SK TROPS Brno, z.s. 2 1,00
10 BYAC Brno „B“ 0 0,00
Bodový stav po II. kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 BYAC Brno „A“ 20 328,50
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 18 190,00
3 Atletický klub Kuřim, z.s. 16 132,50
4 SK Speed Brno, spolek 13 100,00
5 ASK Blansko 12 94,00
6 Elite Sport Boskovice, z.s. 11 66,00
7 AK Olymp Brno, spolek 8 37,00
8 SK TROPS Brno, z.s. 5 18,00
9 VSK Univerzita Brno 5 13,00
10 BYAC Brno „B“ 1 2,00

 

Bodový stav ve II. kole mladší žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno 9 147,50
2 Atletický klub Kuřim 8 97,00
3 Elite Sport Boskovice, z.s. 7 74,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 60,00
5 AK Olymp Brno, spolek 5 44,50
6 VSK Univerzita Brno 4 43,00
7 SK Speed Brno, spolek 3 27,00
8 JAC Brno „B“ 0 0,00
9 SK TROPS Brno, z.s. 0 0,00
Bodový stav po II. kole mladší žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno 18 248,50
2 Elite Sport Boskovice, z.s. 15 165,00
3 Atletický klub Kuřim 14 180,50
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek 13 149,50
5 AK Olymp Brno, spolek 10 115,00
6 VSK Univerzita Brno 8 87,00
7 SK Speed Brno, spolek 6 50,50
8 JAC Brno „B“ 2 1,00
9 SK TROPS Brno, z.s. 0 0,00

 

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.    
1 Kunovský Michal 24,75 13,25 38,00 20,00 19,00
2 Zeman Martin 20,75 11,00 31,75 16,71 15,88
3 Čumpelík Lukáš 28,00 28,00 14,74 14,00
4 Škrob Albert 9,50 15,00 24,50 12,89 12,25
5 Bartoš Ondřej 8,00 16,25 24,25 12,76 12,13
6 Popela Filip 14,75 14,75 7,76 7,38
7 Slavík Jan 12,00 12,00 6,32 6,00
8 Fadrný František 2,75 2,25 5,00 2,63 2,50
9 Honek Kristian 1,50 3,25 4,75 2,50 2,38
10 Šenkýř Dominik 3,00 3,00 1,58 1,50
11 Hanus Matyáš 1,50 1,50 0,79 0,75
12 Dujka Matěj 1,50 1,50 0,79 0,75
13 Zatloukal Filip 1,00 1,00 0,53 0,50
14 Telecký Oskar 0,00 0,00 0,00 0,00
15 Daněk Petr 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 101,00 89,00     0,00   190,00 100,00 95,00
                   
Disciplína Body v kole – mladší žáci finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
60 m 26,00 24,00 50,00 26,32 25,00
dálka 12,00 20,00 32,00 16,84 16,00
štafeta 4×60 m 17,00 9,00 26,00 13,68 13,00
800 m 24,00 24,00 12,63 12,00
150 m 18,00 18,00 9,47 9,00
300 m 16,00 16,00 8,42 8,00
1 500 m 11,00 11,00 5,79 5,50
koule neobsazeno 9,00 9,00 4,74 4,50
60 m překážek 4,00 neobsazeno 4,00 2,11 2,00
výška neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Oštěp 500 g neobsazeno 0,00 0,00 0,00
kriket 0,00 0,00 0,00 0,00
Součet 101,00 89,00     0,00   190,00 100,00 95,00

 

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.    
1 Brožová Barbora 15,00 14,25 29,25 19,57 14,63
2 Čechová Johana 16,75 10,00 26,75 17,89 13,38
3 Dobešová Pavlína 16,50 8,50 25,00 16,72 12,50
4 Strážnická Eliška 5,00 10,25 15,25 10,20 7,63
5 Kreidlová Veronika 11,75 2,25 14,00 9,36 7,00
6 Jakubcová Valerie 11,75 11,75 7,86 5,88
7 Fialová Ema 2,75 7,25 10,00 6,69 5,00
8 Topinková Barbora 2,75 1,50 4,25 2,84 2,13
9 Osobová Michaela 0,50 3,00 3,50 2,34 1,75
10 Křešťáková Karolína 1,50 1,50 3,00 2,01 1,50
11 Jedličková Kristýna 2,75 2,75 1,84 1,38
12 Cvrkalová Vendula 0,00 1,50 1,50 1,00 0,75
13 Tichá Tereza 0,75 0,75 0,50 0,38
14 Nováková Martina 0,75 0,00 0,75 0,50 0,38
15 Stecklová Simona 0,50 0,50 0,33 0,25
16 Dobešová Petra 0,50 0,50 0,33 0,25
17 Fröhlichová Natálie 0,00 0,00 0,00 0,00
18 Střelická Alena 0,00 0,00 0,00 0,00
19 Sikulová Jana 0,00 0,00 0,00 0,00
20 Šikulová Jana 0,00 0,00 0,00 0,00
21 Coufalová Barbora 0,00 0,00 0,00 0,00
22   0,00 0,00 0,00
Celkem 89,50 60,00     0,00   149,50 100,00 74,75
                   
Disciplína Body v kole – mladší žákyně finále Jižní Moravy   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
dálka 23,00 9,00 32,00 21,40 16,00
štafeta 4×60 m 16,00 15,00 31,00 20,74 15,50
výška 14,00 6,00 20,00 13,38 10,00
60 m 9,00 6,00 15,00 10,03 7,50
1 500 m 13,00 13,00 8,70 6,50
koule 11,00 neobsazeno 11,00 7,36 5,50
60 m překážek 5,00 5,00 10,00 6,69 5,00
150 m 6,50 6,50 4,35 3,25
300 m 6,00 6,00 4,01 3,00
800 m 5,00 5,00 3,34 2,50
kriket neobsazeno 0,00 0,00 0,00
oštěp 400 g neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 89,50 60,00     0,00   149,50 100,00 74,75

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card