Družstvo mladších žáků druhé, žákyň třetí

v semifinále Mistrovství Moravy a Slezska, které jsme pořádali na našem stadionu v neděli 26. záři. Obě naše družstva postoupila do Finále Moravy a Slezska, které se koná v Šumperku v neděli dne 23. záři. Fotky ze semifinále od Mirka Noska na: mt03.rajce.idnes.cz  podrobné výsledky na www.atletika.z dále uvádíme pořadí družstev v semifinále a získané body našich závodníků v I. a II. kole Finále Jižní Moravy a Semifinále MaS:

Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žáků
poř. družstvo body
1 TJ Lokomotiva Břeclav 158,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 124,00
3 Atletický klub Olomouc z.s. 98,00
4 BYAC Brno 84,00
5 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 73,00
6 Sportvní klub Přerov 1908 48,00
7 TJ Šumperk, z.s. 45,00
8 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 24,00
9 Atletický klub Prostějov, z.s. 18,00

 

Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žákyň
poř. družstvo body
1 AK Olymp Brno, spolek 155,00
2 Atletický klub Olomouc z.s 129,50
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 100,00
4 Atletický klub Prostějov, z.s. 80,00
5 JAC Brno 63,00
6 TJ Šumperk, z.s. 61,00
7 SK Speed Brno, spolek 33,00
8 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 27,00
9 Atletický klub Kuřim, z.s. 23,50

 

P.č. Příjmení a jméno Body v kole Mistrovství Jižní Moravy Semifinále Moravy a Slezska Finále Moravy a Slezska celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.  
1 Pella David 17,50 25,00 26,00 23,00 91,50 18,21 22,88
2 Slavík Jan 22,25 21,75 23,00 24,00 91,00 18,11 22,75
3 Čumpelík Lukáš 27,00 27,50 23,00 77,50 15,42 19,38
4 Horák Tomáš 22,75 22,75 18,00 11,00 74,50 14,83 18,63
5 Zeman Martin 17,75 15,75 20,00 17,00 70,50 14,03 17,63
6 Kreidl Václav 13,75 21,75 18,00 10,00 63,50 12,64 15,88
7 Telecký Oskar 11,00 11,00 2,19 2,75
8 Dujka Matěj 0,00 2,00 3,00 6,00 11,00 2,19 2,75
9 Francl Šimon 1,00 5,00 6,00 1,19 1,50
10 Lang Mikuláš 0,00 0,00 1,00 3,00 4,00 0,80 1,00
11 Selinger Eljah Shai 0,00 2,00 2,00 0,40 0,50
12 Vavruša Eduard 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
   
Celkem 133,00 109,00   136,50 124,00   502,50 100,00 125,63
                   
Disciplína Body v kole – mladší žáci Mistrovství Jižní Moravy Semifinále Moravy a Slezska Finále Moravy a Slezska celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.  
60 m 30,00 23,00 18,00 14,00 85,00 16,92 21,25
dálka 17,00 19,00 20,00 20,00 76,00 15,12 19,00
kriket 19,00 20,00 18,00 57,00 11,34 14,25
300 m 17,00 17,00 17,00 51,00 10,15 12,75
800 m 15,00 11,00 19,00 45,00 8,96 11,25
150 m 14,00 17,00 8,00 39,00 7,76 9,75
koule 11,00 11,00 9,00 31,00 6,17 7,75
60 m překážek neobsazeno 11,00 9,00 8,00 28,00 5,57 7,00
Oštěp 500 g 8,00 13,50 5,00 26,50 5,27 6,63
výška 16,00 7,00 neobsazeno neobsazeno 23,00 4,58 5,75
štafeta 4×60 m 11,00 11,00 neobsazeno neobsazeno 22,00 4,38 5,50
1 500 m 13,00 neobsazeno 6,00 19,00 3,78 4,75
Součet 133,00 109,00   136,50 124,00   502,50 100,00 125,63

 

P.č. Příjmení a jméno Body v kole Mistrovství Jižní Moravy Semifinále Moravy a Slezska Finále Moravy a Slezska celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.  
1 Brožová Barbora 20,75 24,75 27,00 22,75 95,25 24,21 23,81
2 Navrátilová Stela 20,00 20,00 16,00 16,00 72,00 18,30 18,00
3 Jakubcová Valerie 16,00 20,00 20,00 11,00 67,00 17,03 16,75
4 Čechová Johana 11,75 21,00 11,00 11,75 55,50 14,10 13,88
5 Fialová Ema 9,75 7,75 11,00 19,00 47,50 12,07 11,88
6 Eliášová Leontýna 5,00 3,75 4,00 2,75 15,50 3,94 3,88
7 Karaffová Barbora 4,75 0,00 6,00 4,75 15,50 3,94 3,88
8 Nováková Martina 0,00 0,00 0,00 8,00 8,00 2,03 2,00
9 Lísková Pavlína 2,00 3,75 0,00 5,75 1,46 1,44
10 Bollon-Mierná Mariana 3,00 1,50 0,00 4,50 1,14 1,13
11 Kopečková Eliška 4,00 4,00 1,02 1,00
12 Dostalíková Barbora 3,00 3,00 0,76 0,75
13 Burešoá Ema 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
14 Čejková Kristýna 0,00 0,00 0,00 0,00
15 Leberová Andrea 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
16 Píchová Hana 0,00 0,00 0,00 0,00
17 Vérostová Barbora 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
18 Žižková Klára 0,00 0,00 0,00 0,00
19 Bollon-Mierná Liliana ms 0,00 0,00 0,00 0,00
20 Vránová Lucie 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
21 Šuláková Sára 0,00 0,00 0,00 0,00
22 Honzíková Natálie 0,00 0,00 0,00 0,00
23 Kubová Sarah 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 96,00 102,50   95,00 100,00   393,50 100,00 98,38
                   
Disciplína Body v kole Mistrovství Jižní Moravy Semifinále Moravy a Slezska Finále Moravy a Slezska celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.  
60 m překážek 22,00 14,00 14,00 10,00 60,00 15,25 15,00
výška 15,00 16,50 11,00 17,00 59,50 15,12 14,88
koule 14,00 11,00 9,00 11,00 45,00 11,44 11,25
dálka 9,00 9,00 15,00 10,00 43,00 10,93 10,75
60 m 11,00 11,00 11,00 9,00 42,00 10,67 10,50
štafeta 4×60 m 11,00 11,00 neobsazeno 11,00 33,00 8,39 8,25
oštěp 400 g 18,00 10,00 0,00 28,00 7,12 7,00
300 m 8,00 10,00 5,00 23,00 5,84 5,75
1 500 m 4,00 neobsazeno 14,00 18,00 4,57 4,50
kriket 10,00 5,00 15,00 3,81 3,75
800 m 4,00 4,00 7,00 15,00 3,81 3,75
150 m 0,00 6,00 6,00 12,00 3,05 3,00
Součet 96,00 102,50   95,00 100,00   393,50 100,00 98,38

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card