Družstvo mladších žáků a žákyň vybojovalo shodně

třetí místo na I. kolo soutěže družstev,které se konalo ve čtvrtek dne 10.května v Blansku.

Bodový stav v I. kole – mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 BYAC Brno 7 182,50
2 VSK Univerzita Brno 6 167,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5 80,50
4 Atletický klub Kuřim 4 29,00
5 AK Olymp Brno, spolek 3 14,00
6 JAC Brno 2 2,00
7 ASK Blansko 0 0,00

 

Bodový stav v I. kole – mladší žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno 9 228,00
2 AK Olymp Brno, spolek 8 70,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 7 62,50
4 VSK Univerzita Brno 6 50,00
4 Elite sport Boskovice, z.s. 5 47,00
6 Atletický klub Kuřim 4 34,00
7 SK Speed Brno 3 9,50
8 BYAC Brno 2 2,00
9 ASK Blansko 0 0,00

 

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2018 za družstvo mladších žáků
P.č. Příjmení a jméno Body v kole     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I.      
1 Holík Vít 21,25 21,25 26,40 21,25
2 Tachovský Jáchym 17,00 17,00 21,12 17,00
3 Neugebauer Adam 16,25 16,25 20,19 16,25
4 Sedlecký Martin 15,25 15,25 18,94 15,25
5 Křivánek Matěj 2,25 2,25 2,80 2,25
6 Vrábel Adam 1,75 1,75 2,17 1,75
7 Kunovský Michal 1,75 1,75 2,17 1,75
8 Šenkyřík Matouš 1,75 1,75 2,17 1,75
9 Cibulka jakub 1,75 1,75 2,17 1,75
10 Nešpor Vojtěch 1,50 1,50 1,86 1,50
Celkem 80,50 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 80,50 100,00 80,50
Disciplína Body v kole – mladší žáci     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I.      
150 m 22,00 22,00 27,33 22,00
dálka 20,00 20,00 24,84 20,00
štafeta 4×60 m 16,00 16,00 19,88 16,00
60 m 9,50 9,50 11,80 9,50
koule 8,00 8,00 9,94 8,00
800 m 5,00 5,00 6,21 5,00
300 m 0,00 0,00 0,00
60 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
výška neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Oštěp 500 g neobsazeno 0,00 0,00 0,00
1 500 m 0,00 0,00 0,00
kriket 0,00 0,00 0,00
Součet 80,50 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 80,50 100,00 80,50

 

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2018 za družstvo mladších žákyň
P.č. Příjmení a jméno Body v kole     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I.      
1 Sigmundová Adéla 15,00 15,00 24,00 15,00 H
2 Daněčková Lucie 15,00 15,00 24,00 15,00 H
3 Hudečková Lucie 12,25 12,25 19,60 12,25
4 Žižková Anna 4,00 4,00 6,40 4,00
5 Racková Amálie 3,50 3,50 5,60 3,50
6 Zádrapová Žaneta 3,25 3,25 5,20 3,25
7 Trojanová Vendula 3,00 3,00 4,80 3,00
8 Vacková Veronika 2,50 2,50 4,00 2,50  H
9 Mátlová Adéla 1,25 1,25 2,00 1,25
10 Schmid Francizska 1,25 1,25 2,00 1,25
11 Vuová Nikol 0,50 0,50 0,80 0,50
12 Kuncová Julie 0,50 0,50 0,80 0,50
13 Kavalcová Anna 0,50 0,50 0,80 0,50
14 Tešnarová Nikola 0,00 0,00 0,00 0,00
   
   
Celkem 62,50 0,00 0,00 0,00 0,00 62,50 100,00 62,50
Body získané hostujícími atlety z klubů
0,00 0,00 0,00
ŠAK Židlochovice 32,50 0,00 0,00 0,00 0,00 32,50 52,00 32,50
0,00 0,00 0,00
Hostující celkem 30,00 0,00 0,00 0,00 0,00 30,00 48,00 30,00
Atletky AC Moravská Slavia 30,00 0,00 0,00 0,00 0,00   30,00 48,00 30,00
Celkem 62,50 0,00 0,00 0,00 0,00   62,50 100,00 62,50
Disciplína Body v kole – mladší žákyně     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I.      
800 m 20,00 20,00 32,00 20,00
oštěp 400 g 13,00 13,00 20,80 13,00
60 m překážek 11,00 11,00 17,60 11,00
štafeta 4×60 m 7,00 7,00 11,20 7,00
koule 3,00 3,00 4,80 3,00
dálka 3,00 3,00 4,80 3,00
výška 3,00 3,00 4,80 3,00
150 m 2,50 2,50 4,00 2,50
kriket 0,00 0,00 0,00
60 m 0,00 0,00 0,00 0,00
300 m 0,00 0,00 0,00
1 500 m 0,00 0,00 0,00
Součet 62,50 0,00 0,00 0,00 0,00   62,50 100,00 62,50

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card