Družstvo mladších žáků a žákyň po druhém kole

shodně na třetím místě.

Druhé kolo proběhlo za příjemného letního počasí na našem stadionu ve čtvrtek 14. června. Níže uvádíme pořadí družstev ve druhém a po druhém kole soutěže, stejně tak i body získané závodníky, kteří startovali za naše družstva.

Bodový stav ve II. kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 VSK Univerzita Brno 7 157,00
2 BYAC Brno 6 120,50
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5 102,50
4 AK Olymp Brno, spolek 4 57,00
5 Atletický klub Kuřim 3 35,00
JAC Brno
ASK Blansko
Bodový stav po II. kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 VSK Univerzita Brno 13 324,00
2 BYAC Brno 13 303,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10 183,00
4 AK Olymp Brno, spolek 7 71,00
5 Atletický klub Kuřim 7 64,00
6 JAC Brno 2 2,00
7 ASK Blansko 0 0,00

 

Bodový stav ve II. kole mladší žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno 9 156,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 8 101,00
3 AK Olymp Brno, spolek 7 100,00
4 VSK Univerzita Brno 6 46,00
4 Elite sport Boskovice, z.s. 5 44,00
6 Atletický klub Kuřim 4 36,00
7 SK Speed Brno, spolek 3 8,00
BYAC Brno
ASK Blansko
Bodový stav po II. kole mladší žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno 18 384,00
2 AK Olymp Brno, spolek 15 170,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 15 163,50
4 VSK Univerzita Brno 12 96,00
5 Elite sport Boskovice, z.s. 10 91,00
6 Atletický klub Kuřim 8 70,00
7 SK Speed Brno, spolek 6 17,50
8 BYAC Brno 2 2,00
9 ASK Blansko 0 0,00

 

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2018 za družstvo mladších žáků
P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy finále MaS celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.
1 Holík Vít 21,25 15,75 37,00 20,22 18,50
2 Tachovský Jáchym 17,00 19,00 36,00 19,67 18,00
3 Sedlecký Martin 15,25 12,75 28,00 15,30 14,00
4 Neugebauer Adam 16,25 10,75 27,00 14,75 13,50
5 Pavlíček Marek 22,75 22,75 12,43 11,38
6 Křivánek Matěj 2,25 5,00 7,25 3,96 3,63
7 Nešpor Vojtěch 1,50 5,00 6,50 3,55 3,25
8 Bartoš Ondřej 5,50 5,50 3,01 2,75
9 Vrábel Adam 1,75 3,00 4,75 2,60 2,38
10 Španěl Radovan 3,00 3,00 1,64 1,50
11 Kunovský Michal 1,75 1,75 0,96 0,88
12 Šenkyřík Matouš 1,75 0,00 1,75 0,96 0,88
13 Cibulka Jakub 1,75 0,00 1,75 0,96 0,88
14   0,00 0,00 0,00
15   0,00 0,00 0,00
Celkem 80,50 102,50 0,00 0,00 0,00 0,00 183,00 100,00 91,50

 

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2018 za družstvo mladších žákyň
P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy finále MaS celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.
1 Hudečková Lucie 12,25 23,75 36,00 22,02 18,00
2 Sigmundová Adéla 15,00 12,75 27,75 16,97 13,88 H
3 Daněčková Lucie 15,00 9,00 24,00 14,68 12,00 H
4 Němcová Tereza 14,75 14,75 9,02 7,38
5 Zádrapová Žaneta 3,25 10,75 14,00 8,56 7,00
6 Tešnarová Nikola 0,00 11,00 11,00 6,73 5,50
7 Fraňková Clementina 7,75 7,75 4,74 3,88
8 Racková Amálie 3,50 3,00 6,50 3,98 3,25
9 Vacková Veronika 2,50 4,00 6,50 3,98 3,25 H
10 Žižková Anna 4,00 4,00 2,45 2,00
11 Trojanová Vendula 3,00 3,00 1,83 1,50
12 Mátlová Adéla 1,25 1,75 3,00 1,83 1,50
13 Kavalcová Anna 0,50 1,75 2,25 1,38 1,13
14 Schmid Francizska 1,25 1,25 0,76 0,63
15 Šanderová Karolína 0,75 0,75 0,46 0,38
16 Vuová Nikol 0,50 0,50 0,31 0,25
17 Kuncová Julie 0,50 0,50 0,31 0,25
18 Stupková Dana 0,00 0,00 0,00 0,00
19 Kalin Anna 0,00 0,00 0,00 0,00
20   0,00 0,00 0,00
21   0,00 0,00 0,00
22   0,00 0,00 0,00
23    
Celkem 62,50 101,00 0,00 0,00 0,00 163,50 100,00 81,75
Body získané hostujícími atlety z klubů
0,00 0,00 0,00
ŠAK Židlochovice 32,50 25,75 0,00 0,00 0,00 58,25 35,63 29,13
0,00 0,00 0,00
Hostující celkem 32,50 25,75 0,00 0,00 0,00 58,25 35,63 29,13
Atletky AC Moravská Slavia 30,00 75,25 0,00 0,00 0,00   105,25 64,37 52,63
Celkem 62,50 101,00 0,00 0,00 0,00   163,50 100,00 81,75

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card