Družstvo juniorů šesté, dorostenek osmé a juniorek

desáté po I. kole soutěže, která se konala v sobotu 7. května ve Vyškově. Pořadí družstev v I. kole a body získané závodníky:

Bodový stav v I. kole – JUNIOŘI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 15 225,00
2 TJ Sokol Opava 14 197,00
3 VSK Univerzita Brno „A“ 13 180,00
4 TJ Jiskra Otrokovice 12 96,00
5 TJ Znojmo 11 49,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10 46,00
7 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 9 35,00
8 TJ Třinec 8 34,00
9 AC Čejkovice 7 28,00
10 SSK Vítkovice, z.s. 6 20,00
11 VSK Univerzita Brno „B“ 5 17,00
12 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 4 16,00
13 Atletika Poruba 3 15,00
14 Atletika Havířov 1965 2 10,00
15 Atletický klub Zlín 1 7,00

 

Bodový stav v I. kole – DOROSTENKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 17 206,00
2 JAC Brno 16 136,50
3 Atletika Holešovice 15 129,50
4 Atletický klub Hodonín, z.s. 14 91,00
5 SSK Vítkovice, z.s. 13 84,00
6 TJ Sokol Opava 12 63,00
7 TJ Lokmotiva Břeclav 11 61,00
8 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10 55,00
9 Atletický klub Šternberk z.s. 9 29,00
10 AK Olymp Brno, spolek 8 24,00
11 TJ Šumperk, z.s. 7 22,00
12 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 6 19,00
13 Atletický klub Zlín, z.s. 5 12,00
14 Atletický klub Olomouc z.s. 4 10,00
15 Atletika Havířov 1965 3 6,00
16 Atletika Poruba 2 4,00
17 Sportovní klub Přerov 1908, z.s. 1 1,00

 

Bodový stav v I. kole – JUNIORKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno „A“ 14 254,50
2 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště „A“ 13 193,50
3 SSK Vítkovice, z.s. 12 181,00
4 TJ Slezan Frýdek-Místek 11 37,00
5 AK Olymp Brno „B“ 10 33,00
6 Atletika Poruba 9 28,00
7 Sportovní klub Přerov 1908, z.s. 8 28,00
8 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště „B“ 7 27,00
9 TJ TŽ Třinec 6 24,00
10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5 23,00
11 Atletický klub Olomouc z.s. 4 21,00
12 AK Kroměříž 3 18,00
13 Atletický klub Zlín, z.s. 2 12,00
14 TJ Znojmo 1 10,00

 

Body získané závodníky které startovali v roce 2022 za družstvo juniorů
v I. až II. kole
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.      
1. Žižka Rudolf 9,75 9,75 21,20 9,75
2. Hanek Štěpán 9,00 9,00 19,57 9,00
3. Konečný Jonáš 8,25 8,25 17,93 8,25
4. Zřídkaveselý Adam 8,00 8,00 17,39 8,00
5. Sedlecký Martin 2,75 2,75 5,98 2,75
6. Byčkov Vitaliy 1,75 1,75 3,80 1,75
7. Marčík Jiří 1,75 1,75 3,80 1,75
8. Siegel Vítězslav 1,25 1,25 2,72 1,25
9. Pastrna Simon Ruiz 1,25 1,25 2,72 1,25 H
10. Pastorek Patrik 1,25 1,25 2,72 1,25 H
11. Novotný Michal 1,00 1,00 2,17 1,00
12. Rybníkář Kryštof 0,00 0,00 0,00 0,00
13. Hanek Kryštof 0,00 0,00 0,00 0,00
14. Fic Vojtěch 0,00 0,00 0,00 0,00
   
   
Celkem 46,00 0,00       46,00 100,00 46,00
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 1,25 1,25 2,72 1,25
TJ Sokol Přísnotice 1,25 1,25 2,72 1,25
Hostující celkem 2,50 0,00       2,50 5,43 0,83
Atlety AC Moravská Slavia 43,50 0,00       43,50 94,57 45,17
Celkem 46,00 0,00       46,00 100,00 46,00
Vysvětlivky:
ms – start mimo soutěž
0 – nebodovala
– nezúčastnila se
H – hostující závodnice
C – cizinci
Disciplína Body v kole JUNIOŘI celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.      
4×100 m 12,00 12,00 26,09 12,00
400 m překážek 9,00 9,00 19,57 9,00
400 m 8,00 8,00 17,39 8,00
3 000 m 8,00 8,00 17,39 8,00
dálka 5,00 5,00 10,87 5,00
trojskok 3,00 3,00 6,52 3,00
Oštěp 800 g 1,00 1,00 2,17 1,00
tyč neobsazeno 0,00 0,00 0,00
5 000 m 0,00 0,00 0,00
800 m 0,00 0,00 0,00 0,00
1 500 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
100 m 0,00 0,00 0,00 0,00
110 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
200 m 0,00 0,00 0,00 0,00
4×400 0,00 0,00 0,00
Koule 6 kg neobsazeno 0,00 0,00 0,00
2 000 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Kladivo 6 kg neobsazeno 0,00 0,00 0,00
výška neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Disk 1,75 kg neobsazeno 0,00 0,00 0,00
chůze 0,00 0,00 0,00
Součet 46,00 0,00 46,00 100,00 46,00

 

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2021 za družstvo dorostenek
v I. až III. kole
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.    
1. Křížová Viktorie 18,25 18,25 33,18 18,25
2. Němcová Andrea 14,00 14,00 25,45 14,00
3. Bezdíčková Dominika 9,25 9,25 16,82 9,25
4. Konečná Eliška 8,25 8,25 15,00 8,25
5. Mádrová Magdaléna 5,25 5,25 9,55 5,25 H
6. Holcová Patricie 0,00 0,00 0,00 0,00 H
7. Drápalová Vendula 0,00 0,00 0,00 0,00
8. Böhmová Veronika 0,00 0,00 0,00 0,00 H
9. Bukáčková Nikola 0,00 0,00 0,00 0,00 H
10. Fojtíčková Alena 0,00 0,00 0,00 0,00 H
11. Dobrovská Lucie 0,00 0,00 0,00 0,00
12. Dvořáková Klára 0,00 0,00 0,00 0,00
  0,00 0,00 0,00
Celkem 55,00 0,00 0,00     55,00 100,00 55,00
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 5,25 5,25 9,55 5,25
Hostující celkem 5,25 0,00 0,00     5,25 9,55 1,75
Atlety AC Moravská Slavia 49,75 0,00 0,00     49,75 90,45 53,25
Celkem 55,00 0,00 0,00     55,00 100,00 55,00
Vysvětlivky:                
ms – start mimo soutěž                
0 – nebodoval                
– nezúčastnil se                
H – hostující závodníci                
C – cizinec                
Disciplína Body v kole – DOROSTENKY celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.    
400 m 20,00 20,00 36,36 20,00
100 m 11,00 11,00 20,00 11,00
4×100 9,00 9,00 16,36 9,00
200 m 6,00 6,00 10,91 6,00
300 m překážek 4,00 4,00 7,27 4,00
100 m překážek 3,00 3,00 5,45 3,00
1 500 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
výška neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Kladivo 3 kg neobsazeno 0,00 0,00 0,00
4×400 0,00 0,00 0,00
800 m 0,00 0,00 0,00 0,00
3 000 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
2 000 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
dálka 2,00 2,00 3,64 2,00
Koule 3 kg neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Disk 1 kg neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Oštěp 500 g neobsazeno 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazeno 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 55,00 0,00 0,00 0,00 0,00 55,00 100,00 55,00

 

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2021 za družstvo juniorek
v I. až II. kole
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.      
1. Navrátilová Zuzana 9,00 9,00 39,13 9,00
2. Havlíčková Nela 8,00 8,00 34,78 8,00
3. Nováková Natálie 6,00 6,00 26,09 6,00 H
   
Celkem 23,00 0,00       23,00 100,00 23,00
Body získané hostujícími atlety z klubů:
AHA Vyškov 6,00 0,00 6,00 26,09 6,00
Hostující celkem 6,00 0,00       6,00 26,09 6,00
Atlety AC Moravská Slavia 17,00 0,00       17,00 73,91 17,00
Celkem 23,00 0,00       23,00 100,00 23,00
Vysvětlivky:
ms – start mimo soutěž
0 – nebodovala
– nezúčastnila se
H – hostující závodnice
C – cizinka
Disciplína Body v kole JUNIORKY celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.      
1 500 m 8,00 8,00 34,78 8,00
800 m 8,00 8,00 34,78 8,00
Kladivo 4 kg 6,00 6,00 26,09 6,00
400 m 1,00 1,00 4,35 1,00
3 000 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
2 000 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno 0,00 0,00 0,00
400 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
4×400 0,00 0,00 0,00
200 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
výška 0,00 0,00 0,00 0,00
dálka neobsazeno 0,00 0,00 0,00
100 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Oštěp 600 g 0,00 0,00 0,00 0,00
Koule 4 kg neobsazeno 0,00 0,00 0,00
4×100 neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Disk 1 klg 0,00 0,00 0,00 0,00
5 000 m 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazeno 0,00 0,00 0,00
100 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
chůze 0,00 0,00 0,00
Součet 23,00 0,00 23,00 100,00 23,00

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card