Družstvo juniorů, juniorek a dorostenek

po III. kole šestí, dorostenci skončili na sedmém místě.

Závěrečné kolo se konalo v sobotu v Břeclavi. Dále uvádíme pořadí družstev ve III. a po Třetím kole a body získané závodníky:

Bodový stav ve III. kole – JUNIOŘI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 VSK Univerzita Brno 13 243,00
2 Atletický klub Olomouc z.s. 12 165,00
3 TJ Sokol Opava 11 151,00
4 Atletický klub Zlín, z.s. 10 105,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9 76,00
6 SSK Vítkovice 8 75,00
7 TJ Šumperk, z.s. 7 30,00
8 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 6 26,00
9 Atletický klub Hodonín 5 25,00
10 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 4 23,00
11 AK Kroměříž 3 18,00
12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2 14,00
13 TJ TŽ Třinec 1 7,00
Bodový stav po III. kole – JUNIOŘI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 37 558,00
2 Atletický klub Olomouc z.s. 36 540,00
3 VSK Univerzita Brno 35 557,00
4 SSK Vítkovice 28 267,00
5 Atletický klub Zlín, z.s. 28 228,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 23 159,00
7 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 20 101,00
8 TJ Šumperk, z.s. 17 83,00
9 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 13 77,00
10 AK Kroměříž 13 75,00
11 Atletický klub Hodonín 12 62,00
12 TJ TŽ Třinec 6 39,00
13 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5 38,00
Bodový stav ve III. kole – DOROSTENCI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 SSK Vítkovice 15 156,00
2 TJ Lokomotiva Břeclav 14 153,00
3 TJ Jiskra Otrokovice 13 145,00
4 Atletický klub Olomouc z.s. 12 144,00
5 JAC Brno 11 89,00
6 Atletický klub Hodonín, z.s. 10 88,00
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9 66,00
8 TJ Sokol Opava 8 53,00
9 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 7 52,00
10 AC Čejkovice 6 36,00
11 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 5 19,00
12 TJ Šumperk, z.s. 4 11,00
13 VSK Univerzita Brno 0 0,00
14 AC Prostějov 0 0,00
15 Atletický klub Zlín, z.s. 0 0,00
Bodový stav po III. kole – DOROSTENCI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 SSK Vítkovice 43 411,00
2 Atletický klub Olomouc z.s. 42 530,00
3 TJ Lokomotiva Břeclav 38 358,00
4 TJ Jiskra Otrokovice 38 355,50
5 JAC Brno 32 237,00
6 Atletický klub Hodonín, z.s. 30 249,00
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 26 179,00
8 TJ Sokol Opava 23 150,50
9 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 20 125,50
10 AC Čejkovice 15 84,00
11 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 14 69,50
12 TJ Šumperk, z.s. 13 64,00
13 VSK Univerzita Brno 6 22,00
14 AC Prostějov 4 9,00
15 Atletický klub Zlín, z.s. 0 0,00
Bodový stav ve III. kole – JUNIORKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno 15 170,00
2 TJ Sokol Opava 14 164,00
3 SSK Vítkovice 13 154,00
4 AK Šternberk z.s. 12 114,00
5 TJ Lokomotiva Břeclav 11 70,00
6 Atletický klub Zlín, z.s. 10 57,00
7 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 9 45,00
8 AC Moravská Slavia Brno, spolek 8 32,00
9 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 7 31,00
10 AK Olymp Brno „B“ 6 25,00
11 AK Kroměříž 5 23,00
12 Atletický klub Hodonín, z.s. 4 10,00
13 TJ TŽ Třinec 3 8,00
14 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 2 4,00
15 TJ Šumperk, z.s. 0 0,00
Bodový stav po III. kole – JUNIORKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno „A“ 45 577,00
2 TJ Sokol Opava 41 433,00
3 SSK Vítkovice 40 427,00
4 AK Šternberk z.s. 35 274,00
5 TJ Lokomotiva Břeclav 32 203,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 28 146,00
7 Atletický klub Zlín, z.s. 27 146,00
8 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 26 156,00
9 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 22 110,00
10 AK Olymp Brno „B“ 13 62,00
11 AK Kroměříž 12 44,00
12 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 12 31,00
13 TJ Šumperk, z.s. 8 28,00
14 TJ TŽ Třinec 8 27,00
15 Atletický klub Hodonín, z.s. 7 41,00
Bodový stav ve III. kole – DOROSTENKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 SSK Vítkovice 11 175,00
2 AK Olymp Brno 10 174,00
3 Atletický klub Olomouc z.s. 9 166,50
4 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 8 111,50
5 TJ Jiskra Otrokovice 7 74,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 54,00
7 TJ Šumperk, z.s. 5 40,00
8 AC TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 4 20,00
9 TJ Sokol Opava 3 19,00
10 ASK Blansko 2 9,00
11 AC Prostějov 0 0,00
Bodový stav po III. kole – DOROSTENKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 SSK Vítkovice 33 669,00
2 AK Olymp Brno 29 497,50
3 Atletický klub Olomouc z.s. 28 471,50
4 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 24 331,50
5 TJ Jiskra Otrokovice 20 161,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 17 124,00
7 TJ Šumperk, z.s. 13 81,50
8 TJ Sokol Opava 12 92,00
9 ASK Blansko 10 52,00
10 AC TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 8 57,00
11 AC Prostějov 3 23,00
Body získané závodníky které startovali v roce 2019 za družstvo juniorů
v I. až III. kole
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.    
1. Balúch Matej 24,00 33,00 57,00 35,85 19,00 C
2. Veleba Viktor 7,00 6,75 13,25 27,00 16,98 9,00 H
3. Kacer Jakub 19,00 19,00 11,95 6,33 H
4. Šmída Michal 7,00 4,00 11,00 6,92 3,67
5. Kocourek Martin 6,00 1,75 1,75 9,50 5,97 3,17 H
6. Gaszczyk Petr 2,00 1,75 4,00 7,75 4,87 2,58
7. Wilk Sabastian 7,00 7,00 4,40 2,33
8. Dvořák Tomáš 2,00 1,75 2,75 6,50 4,09 2,17
9. Tešnar Michal 0,00 5,00 5,00 3,14 1,67
10. Zeman David 2,00 0,00 2,25 4,25 2,67 1,42
11. Pazourek Petr 3,00 3,00 1,89 1,00
12. Vrátný Jakub 2,00 0,00 0,00 2,00 1,26 0,67
Celkem 55,00 28,00 76,00     159,00 100,00 53,00
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 13,00 8,50 34,00 55,50 34,91 18,50
Cizinci ze Slovenska 24,00 0,00 33,00 57,00 35,85 19,00
Hostující celkem 37,00 8,50 33,00     112,50 70,75 37,50
Atlety AC Moravská Slavia 18,00 19,50 43,00     46,50 29,25 15,50
Celkem 55,00 28,00 76,00     159,00 100,00 53,00

 

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2019 za družstvo dorostenců
v I. až III. kole
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.    
1. Skobránek Libor 11,00 10,00 12,00 33,00 18,44 11,00
2. Čumpelík Luděk 10,00 13,00 23,00 12,85 7,67
3. Pohanka Martin 9,00 10,25 19,25 10,75 6,42
4. Melaga Dominik 6,00 6,00 7,00 19,00 10,61 6,33 C
5. Strýček Henrich 9,00 9,00 18,00 10,06 6,00
6. Konečný Jonáš 12,00 3,25 1,75 17,00 9,50 5,67
7. Hartmann Jakub 5,00 7,75 12,75 7,12 4,25
8. Tkáč Adam 5,00 7,00 12,00 6,70 4,00 C
9. Košťál Jakub 2,00 3,00 5,00 10,00 5,59 3,33
10. Němec Ondřej 7,00 7,00 3,91 2,33
11. Čermák Marek 2,00 1,25 1,75 5,00 2,79 1,67
12. Křivánek František 0,00 1,25 1,75 3,00 1,68 1,00
Celkem 52,00 61,00 66,00     179,00 100,00 59,67
Body získané hostujícími atlety z klubů:
0,00 0,00 0,00
Cizinci 11,00 13,00 7,00 31,00 17,32 10,33
Hostující celkem 11,00 13,00 7,00     31,00 17,32 10,33
Atlety AC Moravská Slavia 41,00 48,00 59,00     148,00 82,68 49,33
Celkem 52,00 61,00 66,00     179,00 100,00 59,67
Vysvětlivky:              
ms – start mimo soutěž              
0 – nebodoval              
– nezúčastnil se              
H – hostující závodníci              
C – cizinec              
Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2019 za družstvo dorostenek
v I. až III. kole
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.    
1. Smejkalová Zuzana 3,00 9,25 14,25 26,50 21,37 8,83
2. Kleiblová Karolína 4,00 7,25 13,25 24,50 19,76 8,17
3. Juřenčáková Martina 7,00 6,75 7,00 20,75 16,73 6,92 H
4. Schmid Katharina 3,25 7,25 10,50 8,47 3,50
5. Názlerová Barbora 9,00 9,00 7,26 3,00
6. Floriánová Kristýna 2,00 0,00 4,00 6,00 4,84 2,00 H
7. Zemanová Klára 0,00 2,25 3,25 5,50 4,44 1,83
8. Trojancová Ivana 5,00 5,00 4,03 1,67 H
9. Reichertová Lucie 2,00 1,75 3,75 3,02 1,25 H
10. Skopalová Kristýna 0,00 1,75 2,00 3,75 3,02 1,25
11. Vařeková Anna 0,00 3,00 3,00 2,42 1,00
12. Vrbasová Blanka 2,00 0,00 2,00 1,61 0,67 H
13. Ruttkayová Martina 0,00 2,00 2,00 1,61 0,67 H
14. Volejníková Sára 0,00 1,75 0,00 1,75 1,41 0,58
15. Ruttkayová Jana 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 29,00 41,00 54,00     124,00 100,00 41,33
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 13,00 10,50 11,00 34,50 27,82 11,50
Orel Vyškov 0,00 5,00 0,00 5,00 4,03 1,67
Hostující celkem 13,00 15,50 11,00     39,50 31,85 13,17
Atlety AC Moravská Slavia 16,00 25,50 43,00     84,50 68,15 28,17
Celkem 29,00 41,00 54,00     124,00 100,00 41,33
Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2019 za družstvo juniorek
v I. až III. kole
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.    
1. Doležalová Marie 16,00 16,00 16,00 48,00 32,88 16,00
2. Hladíková Monica 16,75 14,00 30,75 21,06 10,25
3. Dobrovolná Andrea 10,75 6,00 16,75 11,47 5,58
4. Matějáková Alena 15,00 15,00 10,27 5,00
5. Jedličková Marie 2,75 1,00 10,00 13,75 9,42 4,58 H
6. Kouřilová Soňa 11,00 11,00 7,53 3,67
7. Lenská Věra 4,75 6,00 10,75 7,36 3,58 H
8. Táborská Petra 0,00 0,00 0,00 0,00
   
Celkem 77,00 37,00 32,00     146,00 100,00 48,67
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 7,50 7,00 10,00 24,50 8,17
0,00 0,00
Hostující celkem 7,50 7,00 0,00     24,50 0,00 8,17
Atlety AC Moravská Slavia 69,50 30,00 32,00     121,50   40,50
Celkem 77,00 37,00 32,00     146,00 0,00 48,67

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card