Družstvo juniorek a dorostenců po II. kole sedmé

družstvo juniorů až jedenácté. II. a závěrečné kolo v základní soutěži

se konalo v sobotu 11. září v Břeclavi. Naše družstva nastoupila za velmi slabé účasti našich závodníků. Za družstvo dorostenců čtyři závodníci, junioři jen tři a juniorek byla deset. Pořadí družstev ve II. a po II. kole a body získané závodníky:

Bodový stav ve II. kole – JUNIORKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno „A“ 11 200,00
2 SSK Vítkovice, z.s. 10 197,50
3 Atletika Holešov, z.s. 9 183,50
4 TJ Sokol Opava 8 148,50
5 Atletický klub Olomouc z.s. 7 117,50
6 AK Šternberk, z.s. 6 53,00
7 AK Olymp Brno „B“ 5 38,50
8 TJ Slovan Frýdek-Místek 4 32,00
9 AC Moravská Slavia Brno, spolek 3 30,50
10 TJ TŽ Třinec 2 22,00
11 TJ Šumperk, z.s. 1 12,00
Bodový stav po II. kole – JUNIORKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno „A“ 22 417,00
2 SSK Vítkovice, z.s. 19 372,50
3 Atletika Holešov, z.s. 19 364,50
4 TJ Sokol Opava 16 312,50
5 Atletický klub Olomouc z.s. 14 266,00
6 AK Šternberk, z.s. 12 98,00
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 8 70,50
8 TJ Slovan Frýdek-Místek 7 50,00
9 AK Olymp Brno „B“ 6 44,50
10 TJ Šumperk, z.s. 5 34,00
11 TJ TŽ Třinec 4 33,00

 

Bodový stav ve II. kole – DOROSTENCI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 20 196,50
2 TJ Jiskra Otrokovice 19 179,00
3 SSK Vítkovice, z.s. 18 177,00
4 Atletický klub Hodonín, z.s. 17 129,50
5 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 16 50,00
6 TJ Znojmo, z.s. 15 47,00
7 Atletika Poruba, z.s. 14 32,00
8 AC Čejkovice 13 30,00
9 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12 29,00
10 TJ Lokomotiva Břeclav 11 29,00
11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 10 27,00
12 Atletický klub Zlín, z.s. 9 22,00
13 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 8 22,00
14 JAC Brno 7 12,00
15 TJ Šumperk, z.s. 6 10,00
16 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 5 7,00
17 AK Šternberk, z.s. 4 4,00
18 AK Kroměříž 3 4,00
19 Atletika Havířov 1965 0 0,00
20 TJ Sokol Opava 0 0,00
Bodový stav po II. kole – DOROSTENCI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Jiskra Otrokovice 39 388,50
2 SSK Vítkovice, z.s. 37 366,00
3 Atletický klub Olomouc z.s. 37 289,00
4 Atletický klub Hodonín, z.s. 35 261,50
5 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 32 139,50
6 TJ Znojmo, z.s. 29 96,50
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 27 80,00
8 Atletika Poruba, z.s. 25 61,00
9 TJ Lokomotiva Břeclav 23 62,00
10 AC Čejkovice 23 57,00
11 JAC Brno 20 53,00
12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 17 48,00
13 Atletický klub Zlín, z.s. 15 41,50
14 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 13 35,00
15 AK Šternberk, z.s. 11 27,00
16 TJ Šumperk, z.s. 10 20,50
17 TJ Sokol Opava 9 27,00
18 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 7 14,00
19 AK Kroměříž 5 10,00
20 Atletika Havířov 1965 3 8,00

 

Bodový stav ve II. kole – JUNIOŘI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Olomouc z.s. 12 239,00
2 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s. 11 232,00
3 VSK Univerzita Brno „A“ 10 209,00
4 TJ Sokol Opava 9 160,00
5 TJ TŽ Třinec 8 52,00
6 VSK Univerzita Brno „B“ 7 42,00
7 Atletický klub Hodonín, z.s. 6 27,00
8 AC Čejkovice 5 11,00
9 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 4 10,00
10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 3 9,00
11 SSK Vítkovice, z.s. 2 8,00
12 AK Šternberk, z.s. 0 0,00
Bodový stav po II. kole – JUNIOŘI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s. 22 443,00
2 Atletický klub Olomouc z.s. 21 398,00
3 TJ Sokol Opava 21 374,50
4 VSK Univerzita Brno „A“ 20 379,50
5 Atletický klub Hodonín, z.s. 14 87,00
6 TJ TŽ Třinec 14 83,00
7 VSK Univerzita Brno „B“ 12 63,00
8 SSK Vítkovice, z.s. 9 49,00
9 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 7 29,00
10 AC Čejkovice 7 29,00
11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 3 15,00
12 AK Šternberk, z.s. 2 10,00

 

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2021 za družstvo juniorek

P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.      
1. Mazlová Tereza 9,00 9,00 18,00 25,53 9,00 H
2. Smejkalová Zuzana 10,25 10,25 14,54 5,13
3. Čamlíková Kateřina 5,00 3,00 8,00 11,35 4,00 H
4. Navrátilová Zuzana 7,25 7,25 10,28 3,63
5. Kleiblová Karolína 6,25 6,25 8,87 3,13
6. Havlíčková Nela 6,00 6,00 8,51 3,00
7. Juřenčáková Michaela 4,00 4,00 5,67 2,00 H
8. Kamenická Vendula 4,00 4,00 5,67 2,00
9. Alexová Barbora 2,50 2,50 3,55 1,25
10. Pokorná Barbora 2,25 2,25 3,19 1,13 H
11. Katharina Schmid 1,00 1,00 1,42 0,50
12. Samlíková Julie 0,00 1,00 1,00 1,42 0,50
13. Floriánová Kristýna 0,00 0,00 0,00 0,00 H
14. Dančáková Viola 0,00 0,00 0,00 0,00 H
15. Konečná Eliška 0,00 0,00 0,00 0,00
16. Šimandlová Adéla 0,00 0,00 0,00 0,00
17. Trojanová Vendula 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 40,00 30,50       70,50 100,00 35,25
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 2,25 4,00 6,25 8,87 3,13
AHA Vyškov 14,00 12,00 26,00 36,88 13,00
Hostující celkem 16,25 16,00       32,25 45,74 16,13
Atlety AC Moravská Slavia 23,75 14,50       38,25 54,26 19,13
Celkem 40,00 30,50       70,50 100,00 35,25
Vysvětlivky:
ms – start mimo soutěž
0 – nebodovala
– nezúčastnila se
H – hostující závodnice
C – cizinka
Disciplína Body v kole JUNIORKY celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.      
1 500 m 11,00 4,00 15,00 21,28 7,50
800 m 9,00 1,00 10,00 14,18 5,00
3 000 m neobsazeno 9,00 9,00 12,77 4,50
3 000 m překážek 9,00 neobsazeno 9,00 12,77 4,50
tyč 5,00 3,00 8,00 11,35 4,00
400 m překážek 1,00 6,00 7,00 9,93 3,50
4×400 5,00 neobsazeno 5,00 7,09 2,50
200 m 0,00 4,00 4,00 5,67 2,00
výška neobsazeno 2,50 2,50 3,55 1,25
dálka neobsazeno 1,00 1,00 1,42 0,50
100 m 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
400 m 0,00 neobsazeno 0,00 0,00 0,00
oštěp neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
koule neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
4×100 neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno 0,00 0,00 0,00 0,00
5 000 m 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
100 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00 0,00
chůze neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 40,00 30,50 70,50 100,00 70,50

 

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2021 za družstvo dorostenců

v I. až II. kole
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.      
1. Hanek Štěpán 24,00 19,00 43,00 53,75 21,50
2. Pavel Peksa 12,00 4,00 16,00 20,00 8,00
3. Martečík Martin 10,00 10,00 12,50 5,00
4. Vojtěch Fic 6,00 6,00 7,50 3,00
5. Neugebauer Adam 3,00 3,00 3,75 1,50
6. Hanek Kryštof 2,00 2,00 2,50 1,00
5. Marčík Jiří 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
   
Celkem 51,00 29,00       80,00 100,00 40,00
Body získané hostujícími atlety z klubů:
0,00 0,00 0,00 0,00
Hostující celkem 0,00 0,00       0,00 0,00 0,00
Atlety AC Moravská Slavia 51,00 29,00       80,00 100,00 40,00
Celkem 51,00 29,00       80,00 100,00 40,00
Vysvětlivky:              
ms – start mimo soutěž              
0 – nebodoval              
– nezúčastnil se              
H – hostující závodníci              
C – cizinec              
             
             
Disciplína Body v kole – DOROSTENCI celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.      
300 m překážek 11,00 11,00 22,00 27,50 11,00
110 m překážek 11,00 8,00 19,00 23,75 9,50
100 m 14,00 4,00 18,00 22,50 9,00
4 x 400 m 8,00 neobsazeno 8,00 10,00 4,00
200 m 6,00 0,00 6,00 7,50 3,00
1 500 m neobsazeno 6,00 6,00 7,50 3,00
dálka 1,00 neobsazeno 1,00 1,25 0,50
400 m 0,00 neobsazeno 0,00 0,00 0,00
800 m 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
4×100 m neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
oštěp neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
koule neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
výška neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
2 000 m překážek neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
chůze neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 51,00 29,00 80,00 100,00 40,00

 

Body získané závodníky které startovali v roce 2021 za družstvo juniorů

P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.      
1. Strýček Herich 9,00 9,00 60,00 4,50
2. Němec Ondřej 6,00 6,00 40,00 3,00
3. Konečný Jonáš 0,00 0,00 0,00 0,00
4. Čermák Marek 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
5. Michal Novotný 0,00 0,00 0,00 0,00
   
Celkem 6,00 9,00       15,00 100,00 7,50
Body získané hostujícími atlety z klubů:
Hostující celkem 0,00 0,00       0,00 0,00 0,00
Atlety AC Moravská Slavia 6,00 9,00       15,00 100,00 7,50
Celkem 6,00 9,00       15,00 100,00 7,50
Vysvětlivky:
ms – start mimo soutěž
0 – nebodovala
– nezúčastnila se
H – hostující závodnice
C – cizinci
Disciplína Body v kole JUNIOŘI celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.      
tyč neobsazeno 9,00 9,00 60,00 4,50
5 000 m 6,00 6,00 40,00 3,00
800 m neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
1 500 m neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
400 m neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
100 m 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
110 m překážek neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
oštěp neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
200 m 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
dálka 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
400 m překážek neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
4×100 m neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
4×400 neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
koule neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m překážek neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
výška neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
chůze neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 6,00 9,00 15,00 100,00 7,50

 

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card