Družstvo dorostenců šesté

v I. kole soutěže, které se konalo v neděli 6. června ve Zlíně.

Výsledky na www.atletika.cz  Níže uvedeno pořadí družstev a body získané závodníky v I. kole

Bodový stav v I. kole – DOROSTENCI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Jiskra Otrokovice 20 209,50
2 SSK Vítkovice, z.s. 19 189,00
3 Atletický klub Hodonín, z.s. 18 132,00
4 Atletický klub Olomouc z.s. 17 92,50
5 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 16 89,50
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 15 51,00
7 TJ Znojmo, z.s. 14 49,50
8 JAC Brno 13 41,00
9 TJ Lokomotiva Břeclav 12 33,00
10 Atletika Poruba, z.s. 11 29,00
11 AC Čejkovice 10 27,00
12 TJ Sokol Opava 9 27,00
13 AK Štenberk 8 23,00
14 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 7 21,00
15 Atletický klub Zlín, z.s. 6 19,50
16 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 5 13,00
17 TJ Šumperk, z.s. 4 10,50
18 Atletika Havéířov 1965 3 8,00
19 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 2 7,00
20 AK Kroměříž 1 6,00

 

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2021 za družstvo dorostenců
v I. až III. kole
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.    
1. Hanek Štěpán 24,00 24,00 47,06 24,00
2. Pavel Peksa 12,00 12,00 23,53 12,00
3. Martečík Martin 10,00 10,00 19,61 10,00
4. Neugebauer Adam 3,00 3,00 5,88 3,00
5. Hanek Kryštof 2,00 2,00 3,92 2,00
6. Marčík Jiří 0,00 0,00 0,00 0,00
  0,00 0,00 0,00
Celkem 51,00 0,00 0,00     51,00 100,00 51,00
Body získané hostujícími atlety z klubů:
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Hostující celkem 0,00 0,00 0,00     0,00 0,00 0,00
Atlety AC Moravská Slavia 51,00 0,00 0,00     51,00 100,00 51,00
Celkem 51,00 0,00 0,00     51,00 100,00 51,00
Vysvětlivky:              
ms – start mimo soutěž              
0 – nebodoval              
– nezúčastnil se              
H – hostující závodníci              
C – cizinec              
             
             
Disciplína Body v kole – DOROSTENCI celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.    
100 m 14,00 14,00 27,45 14,00
300 m překážek 11,00 11,00 21,57 11,00
110 m překážek 11,00 11,00 21,57 11,00
4 x 400 m 8,00 8,00 15,69 8,00
200 m 6,00 6,00 11,76 6,00
dálka 1,00 1,00 1,96 1,00
400 m 0,00 0,00 0,00 0,00
800 m 0,00 0,00 0,00 0,00
4×100 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
oštěp neobsazeno 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazeno 0,00 0,00 0,00
koule neobsazeno 0,00 0,00 0,00
výška neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno 0,00 0,00 0,00
1 500 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
2 000 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno 0,00 0,00 0,00
chůze neobsazeno 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 51,00 0,00 0,00 0,00 0,00 51,00 100,00 51,00

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Jeden komentář k článku Družstvo dorostenců šesté

  1. Jan Dvořák, 7. června 2021, 08:10
  2. Uvedená soutěž nás zajímala především jako individuální Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, ve kterém jsme získali 3 zlaté medaile (Štěpán Hanek na 110 a 300 m překážek a Andrea Němcová na 200 m), 2 stříbra (Nela Havlíčková 800 m a Andrea Němcová 100 m) a 4 bronzy (Martin Martečík 100 m, Andrea Němcová dálka a obě štafety na 4x 400 m: Barbora Alexová, Eliška Konečná, Julie Samlíková a Nela Havlíčková, Jiří Marčík, Kryštof Hanek, Adam Neugebauer a Štěpán Hanek).





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card