Družstvo dorostenců po III. kole soutěže páté,

dorostenky šestá, juniorky deváté a junioři na desátém místě.

Závěrečné třetí kolo se konalo v Břeclavi. Naše družstva přijela ve velkých torzech,  (juniorky – 1, junioři – 2, dorostenci -5, dorostenky – 4), proto chci z tohoto místa poděkovat všem našim závodníkům, kteří dnes nastoupili a podali příkladné bojové nasazení, mrzí mě neúčast našich závodníků, kteří nepřijeli (výjimku tvoří zranění a ti kteří jsou v karanténě).

Níže uvedeno pořadí družstev ve III. a po III. kole a body získané závodníky:

Bodový stav ve III. kole – DOROSTENCI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Jiskra Otrokovice 19 207,00
2 Atletický klub Olomouc z.s. 18 185,50
3 SSK Vítkovice 17 111,00
4 JAC Brno 16 59,50
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 15 46,00
6 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 14 39,00
7 Atletika Poruba, z.s. 13 39,00
8 TJ Lokomotiva Břeclav 12 35,00
9 Atletický klub Hodonín, z.s. 11 34,00
10 AC Čejkovice 10 28,00
11 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 9 28,00
12 TJ Sokol Opava 8 27,00
13 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 7 21,00
14 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 17,00
15 Atletický klub Zlín, z.s. 5 12,00
16 AK Šternberk 4 6,00
17 TJ Šumperk, z.s. 3 6,00
18 Atletický klub Prostějov 2 3,00
19 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 0 1,00
Bodový stav po III. kole – DOROSTENCI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Jiskra Otrokovice 56 601,00
2 Atletický klub Olomouc z.s. 55 556,50
3 SSK Vítkovice 51 347,00
4 JAC Brno 48 209,50
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 45 165,50
6 TJ Sokol Opava 34 127,00
7 Atletický klub Hodonín, z.s. 32 95,50
8 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 32 92,00
9 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 29 90,00
10 Atletický klub Zlín, z.s. 29 78,00
11  TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 28 81,00
12 AC Čejkovice 27 75,00
13 TJ Lokomotiva Břeclav 21 93,00
14 Atletika Poruba, z.s. 20 53,00
15 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 13 46,00
16 AK Šternberk 13 23,00
17 Atletický klub Prostějov 4 12,00
18 TJ Šumperk, z.s. 2 12,00
19 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 0 1,00

 

Bodový stav ve III. kole – DOROSTENKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 19 204,00
2 Atletika Poruba, z.s. 18 180,00
3 SSK Vítkovice 17 111,00
4 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 16 72,00
5 AK Olymp Brno 15 72,00
6 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 14 50,00
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 13 34,00
8 Atletický klub Zlín, z.s. 12 31,00
9 AK Kroměříž 11 27,00
10 Orel Vyškov 10 26,00
11 TJ Jiskra Otrokovice 9 25,00
12 AK Šternberk 8 24,00
13 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 17,00
14 TJ Znojmo, z.s. 6 15,00
15 Atletický klub Hodonín, z.s. 5 14,00
16 Atletický klub Olomouc z.s. 4 10,00
17 TJ Šumperk, z.s. 0 10,00
18 Atletický klub Prostějov 0 7,00
19 TJ Sokol Opava 0 0,00
Bodový stav po III. kole – DOROSTENKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 57 573,00
2 Atletika Poruba, z.s. 53 482,00
3 SSK Vítkovice 52 443,50
4 AK Olymp Brno 48 291,00
5 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 45 237,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 40 117,00
7 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 39 131,00
8 Orel Vyškov 34 89,50
9 Atletický klub Zlín, z.s. 32 72,00
10 AK Kroměříž 30 72,00
11 AK Šternberk 27 66,00
12 TJ Jiskra Otrokovice 24 55,00
13 TJ Znojmo, z.s. 19 60,00
14 Atletický klub Olomouc z.s. 12 26,00
15 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 12 18,00
16 Atletický klub Hodonín, z.s. 6 16,00
17 TJ Šumperk, z.s. 0 28,00
18 Atletický klub Prostějov 0 13,00
19 TJ Sokol Opava 0 0,00

 

Bodový stav ve III. kole – JUNIORKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 17 198,00
2 AK Olymp Brno „A“ 16 159,00
3 Atletický klub Olomouc z.s. 15 124,00
4 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 14 105,00
5 TJ Lokomotiva Břeclav 13 102,00
6 AK Olymp Brno „B“ 12 63,00
7 TJ TŽ Třinec 11 19,00
8 TJ Šumperk, z.s. 10 18,00
9 SSK Vítkovice 9 14,00
10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 8 12,00
11 Atletický klub Zlín, z.s. 7 10,00
12 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 0 0,00
13 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 0 0,00
14 Atletický klub Havířov, z.s. 0 0,00
15 SK Hranice, z.s. 0 0,00
16 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 0 0,00
17 AK Kroměříž 0 0,00
Bodový stav po III. kole – JUNIORKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno „A“ 44 593,00
2 TJ Sokol Opava 43 504,00
3 Atletický klub Olomouc z.s. 39 384,00
4 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 35 272,00
5 AK Olymp Brno „B“ 28 177,00
6 SSK Vítkovice 28 164,00
7 TJ Lokomotiva Břeclav 26 167,00
8 TJ TŽ Třinec 24 92,00
9 AC Moravská Slavia Brno, spolek 22 162,00
10 TJ Šumperk, z.s. 14 39,00
11 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 11 29,00
12 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 5 16,00
13 Atletický klub Zlín, z.s. 4 34,00
14 Atletický klub Havířov, z.s. 2 3,00
15  Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 0 0,00

 

Bodový stav ve III. kole – JUNIOŘI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 Atletický klub Zlín, z.s. 16 236,00
2 TJ Sokol Opava 15 209,00
3 VSK Univerzita Brno „A“ 14 175,00
4 AK Kroměříž 13 57,00
5 SSK Vítkovice 12 53,00
6 VSK Univerzita Brno „B“ 11 44,00
7 Atletický klub Olomouc z.s. 10 42,00
8 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 9 40,00
9 Atletický klub Havířov, z.s. 8 11,00
10 AK Šternberk 7 11,00
11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 10,00
12 TJ TŽ Třinec 5 9,00
13 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 4 8,00
14 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 0 7,00
15 TJ Šumperk, z.s. 0 0,00
16 TJ Lokomotiva Břeclav 0 0,00
Bodový stav po III. kole – JUNIOŘI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 VSK Univerzita Brno „A“ 43 655,00
2 Atletický klub Zlín, z.s. 42 593,00
3 TJ Sokol Opava 41 591,00
4 SSK Vítkovice 34 205,00
5 Atletický klub Olomouc z.s. 32 208,00
6 AK Kroměříž 28 108,00
7 VSK Univerzita Brno „B“ 27 110,00
8 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 21 90,00
9 TJ TŽ Třinec 20 60,00
10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 16 88,00
11 AK Šternberk 12 34,00
12 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 8 38,00
13 Atletický klub Havířov, z.s. 3 11,00
14 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 0 11,00

Družstvo dorostenců

P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.    
1. Pokora Vladimír 10,75 8,00 12,00 30,75 18,58 10,25
2. Čumpelík Luděk 24,00 24,00 14,50 8,00
3. Vrbacký Tomáš 8,75 3,00 12,00 23,75 14,35 7,92
4. Konečný Jonáš 6,50 3,50 10,00 20,00 12,08 6,67
5. Košťál Jakub 4,00 6,75 6,00 16,75 10,12 5,58
6. Novotný Michal 4,75 5,00 5,00 14,75 8,91 4,92
7. Hartmann Jakub 14,25 14,25 8,61 4,75
8. Žižka Rudolf 11,75 11,75 7,10 3,92
9. Munteanu Adrian 1,00 5,25 1,00 7,25 4,38 2,42
10. Čermák Marek 2,25 2,25 1,36 0,75
11. Marčík Jiří 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
12. Mayer Jan 0,00 0,00 0,00 0,00
13. Galvas Matyáš 0,00 0,00 0,00 0,00
14. Glössl David 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 H
Celkem 47,50 72,00 46,00     165,50 100,00 165,50
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Atletika Kravaře 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Hostující celkem 0,00 0,00 0,00     0,00 0,00 0,00
Atlety AC Moravská Slavia 47,50 72,00 46,00     165,50 100,00 55,17
Celkem 47,50 72,00 46,00     165,50 100,00 55,17

 

Dorostenek

v I. až III. kole
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.    
1. Navrátilová Zuzana 17,00 21,25 14,00 52,25 41,14 17,42
2. Havlíčková Nela 3,00 9,25 11,00 23,25 18,31 7,75
3. Alexová Barbora 11,00 11,25 22,25 17,52 7,42
4. Smejkalová Zuzana 9,00 4,25 4,00 17,25 13,58 5,75
5. Plucnarová Sára 3,00 4,00 5,00 12,00 9,45 4,00
6. Pokorná Barbora 0,00 0,00 0,00 0,00 H
7. Juřenčáková Michaela 0,00 0,00 0,00 0,00 H
Celkem 43,00 50,00 34,00     127,00 100,00 42,33
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno
Hostující celkem 0,00 0,00 0,00     0,00 0,00 0,00
Atlety AC Moravská Slavia 43,00 50,00 34,00     127,00 100,00 42,33
Celkem 43,00 50,00 34,00     127,00 100,00 42,33

 

v I. až III. kole
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.    
1. Hladíková Monica 22,00 26,25 48,25 29,78 16,08
2. Tichá Michaela 11,00 17,00 28,00 17,28 9,33 H
3. Kouřilová Soňa 13,00 11,75 12,00 36,75 22,69 12,25
4. Šmerdová Veronika 17,00 17,00 10,49 5,67 H
5. Juřenčáková Martina 9,25 9,25 5,71 3,08 H
6. Kleiblová Karolína 9,00 9,00 5,56 3,00
7. Lenská Věra 2,00 6,00 8,00 4,94 2,67 H
8. Jedličková Marie 0,00 5,75 5,75 3,55 1,92 H
9. Vrbasová Blanka 0,00 0,00 0,00 0,00 H
Celkem 57,00 93,00 12,00     162,00 100,00 54,00
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 13,00 55,00 0,00 68,00 41,98 22,67
Hostující celkem 13,00 55,00 0,00     68,00 41,98 22,67
Atlety AC Moravská Slavia 44,00 38,00 12,00     94,00 58,02 31,33
Celkem 57,00 93,00 12,00     162,00 100,00 54,00

 

v I. až III. kole
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.    
1. Tešnar Michal 12,00 11,00 7,00 30,00 34,09 10,00
2. Beneš Matěj 24,00 24,00 27,27 8,00
3. Němec Ondřej 5,00 6,00 11,00 12,50 3,67
4. Stibal Jakub 5,00 4,00 9,00 10,23 3,00
5. Wilk Sabastian 7,00 7,00 7,95 2,33
6. Veleba Viktor 4,00 0,00 4,00 4,55 1,33 H
7. Gaszczyk Petr 0,00 3,00 3,00 3,41 1,00
   
Celkem 57,00 21,00 10,00     88,00 100,00 29,33
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 4,00 0,00 0,00 4,00 4,55 1,33
Hostující celkem 4,00 0,00 0,00     4,00 4,55 1,33
Atlety AC Moravská Slavia 53,00 21,00 10,00     84,00 95,45 28,00
Celkem 57,00 21,00 10,00     88,00 100,00 29,33

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card