Družstvo dorostenců páte, juniorů, juniorek

a dorostenek šesté na I. kole Mistrovství Moravy a Slezska družstev, které se konalo v sobotu dne 11. července ve Vyškově. Pořadí družstev a body získané závodníky:

Bodový stav v I. kole – DOROSTENCI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Jiskra Otrokovice 19 209,00
2 Atletický klub Olomouc z.s. 18 175,00
3 SSK Vítkovice 17 127,50
4 JAC Brno 16 63,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 15 47,50
6 Atletický klub Hodonín, z.s. 14 45,00
7 Atletický klub Zlín, z.s. 13 40,00
8 TJ Sokol Opava 12 35,00
9 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 11 35,00
10 TJ Lokomotiva Břeclav 10 34,00
11 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 9 34,00
12 AC Čejkovice 8 27,00
13 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 19,00
14 AK Štenberk 6 14,00
15 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5 11,00
16 TJ Šumperk, z.s. 4 4,00
17 AC Prostějov 3 1,00
18 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 0 0,00
19 Atletika Poruba, z.s. 0 0,00

 

Bodový stav v I. kole – JUNIOŘI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 VSK Univerzita Brno „A“ 16 228,50
2 Atletický klub Zlín, z.s. 15 185,50
3 TJ Sokol Opava 14 181,00
4 Atletický klub Olomouc z.s. 13 81,00
5 SSK Vítkovice 12 64,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11 57,00
7 AK Kroměříž 10 24,00
8 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 9 21,00
9 VSK Univerzita Brno „B“ 8 17,00
10 TJ TŽ Třinec 7 17,00
11 AK Štenberk 6 14,00
12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5 13,00
13 Atletický klub Havířov, z.s. 4 11,00
14 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3 4,00
15 TJ Šumperk, z.s. 0 0,00
16 TJ Lokomotiva Břeclav 0 0,00
Bodový stav v I. kole – JUNIORKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno „A“ 17 231,00
2 TJ Sokol Opava 16 160,00
3 Atletický klub Olomouc z.s. 15 129,00
4 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 14 84,00
5 SSK Vítkovice 13 68,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12 57,00
7 AK Olymp Brno „B“ 11 52,00
8 TJ TŽ Třinec 10 35,00
9 TJ Lokomotiva Břeclav 9 26,00
10 TJ Šumperk, z.s. 8 21,00
11 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 7 13,00
12 Atletický klub Zlín, z.s. 6 9,00
13 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 5 5,00
14 Atletický klub Havířov, z.s. 4 3,00
15 SK Hranice, z.s. 0 0,00
16 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 0 0,00
17 AK Kroměříž 0 0,00
Bodový stav v I. kole – DOROSTENKY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 18 175,00
2 Atletika Poruba, z.s. 17 159,00
3 SSK Vítkovice 16 154,50
4 AK Olymp Brno 15 140,00
5 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 14 88,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 13 43,00
7 Orel Vyškov 12 42,50
8 TJ Znojmo, z.s. 11 30,00
9 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 10 28,00
10 AK Štenberk 9 26,00
11 AK Kroměříž 8 23,00
12 Atletický klub Zlín, z.s. 7 17,00
13 TJ Jiskra Otrokovice 6 13,00
14 Atletický klub Olomouc z.s. 5 7,00
15 TJ Šumperk, z.s. 4 7,00
16 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 1,00
17 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 0 0,00
18 AC Prostějov 0 0,00

Body získané dorostenci 

P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.    
1. Žižka Rudolf 11,75 11,75 24,74 11,75
2. Pokora Vladimír 10,75 10,75 22,63 10,75
3. Vrbacký Tomáš 8,75 8,75 18,42 8,75
4. Konečný Jonáš 6,50 6,50 13,68 6,50
5. Novotný Michal 4,75 4,75 10,00 4,75
6. Košťál Jakub 4,00 4,00 8,42 4,00
7. Munteanu Adrian 1,00 1,00 2,11 1,00
8. Marčík Jiří 0,00 0,00 0,00 0,00
9. Mayer Jan 0,00 0,00 0,00 0,00
   
Celkem 47,50 0,00 0,00     47,50 100,00 47,50
Body získané hostujícími atlety z klubů:
0,00 0,00 0,00
Hostující celkem 0,00 0,00 0,00     0,00 0,00 0,00
Atlety AC Moravská Slavia 47,50 0,00 0,00     47,50 100,00 47,50
Celkem 47,50 0,00 0,00     47,50 100,00 47,50
Vysvětlivky:              
ms – start mimo soutěž              
0 – nebodoval              
– nezúčastnil se              
H – hostující závodníci              
C – cizinec              
             
             
Disciplína Body v kole – DOROSTENCI celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.    
4×100 m 11,00 11,00 23,16 11,00
400 m 10,00 10,00 21,05 10,00
200 m 8,00 8,00 16,84 8,00
dálka 6,00 6,00 12,63 6,00
110 m překážek 5,00 5,00 10,53 5,00
800 m 4,00 4,00 8,42 4,00
100 m 3,50 3,50 7,37 3,50
výška 0,00 0,00 0,00 0,00
oštěp 0,00 0,00 0,00 0,00
3 000 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno 0,00 0,00 0,00
1 500 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
4×400 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazeno 0,00 0,00 0,00
2 000 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
koule neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno 0,00 0,00 0,00
300 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
4 x 400 m 0,00 0,00 0,00
chůze 0,00 0,00 0,00
kladivo 0,00 0,00 0,00 0,00
Součet 47,50 0,00 0,00 0,00 0,00 47,50 100,00 47,50

Body získané juniory

P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.    
1. Beneš Matěj 24,00 24,00 42,11 24,00
2. Tešnar Michal 12,00 12,00 21,05 12,00
3. Wilk Sabastian 7,00 7,00 12,28 7,00
4. Němec Ondřej 5,00 5,00 8,77 5,00
5. Stibal Jakub 5,00 5,00 8,77 5,00
6. Veleba Viktor 4,00 4,00 7,02 4,00 H
7. Gaszczyk Petr 0,00 0,00 0,00 0,00
   
Celkem 57,00 0,00 0,00     57,00 100,00 57,00
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 4,00 0,00 0,00 4,00 7,02 4,00
Hostující celkem 4,00 0,00 0,00     4,00 7,02 4,00
Atlety AC Moravská Slavia 53,00 0,00 0,00     53,00 92,98 53,00
Celkem 57,00 0,00 0,00     57,00 100,00 57,00
Vysvětlivky:
ms – start mimo soutěž
0 – nebodovala
– nezúčastnila se
H – hostující závodnice
C – cizinci
Disciplína Body v kole I.liga JUNIOŘI celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.    
100 m 11,00 11,00 19,30 11,00
1 500 m 11,00 11,00 19,30 11,00
400 m 9,00 9,00 15,79 9,00
110 m překážek 8,00 8,00 14,04 8,00
oštěp 7,00 7,00 12,28 7,00
800 m 6,00 6,00 10,53 6,00
200 m 5,00 5,00 8,77 5,00
400 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
4×100 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
4×400 0,00 0,00 0,00
koule neobsazeno 0,00 0,00 0,00
2 000 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
dálka 0,00 0,00 0,00 0,00
5 000 m 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno 0,00 0,00 0,00
výška neobsazeno 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
chůze 0,00 0,00 0,00
Součet 57,00 0,00 0,00 57,00 100,00 57,00

Juniorky

P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.    
1. Hladíková Monica 22,00 22,00 38,60 22,00
2. Kouřilová Soňa 13,00 13,00 22,81 13,00
3. Tichá Michaela 11,00 11,00 19,30 11,00 H
4. Kleiblová Karolína 9,00 9,00 15,79 9,00
5. Lenská Věra 2,00 2,00 3,51 2,00 H
6. Jedličková Marie 0,00 0,00 0,00 0,00 H
7. Vrbasová Blanka 0,00 0,00 0,00 0,00 H
  0,00 0,00 0,00
Celkem 57,00 0,00 0,00     57,00 100,00 57,00
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 13,00 13,00 22,81 13,00
0,00 0,00
Hostující celkem 13,00 0,00 0,00     13,00 22,81 13,00
Atlety AC Moravská Slavia 44,00 0,00 0,00     44,00  77,19 44,00
Celkem 57,00 0,00 0,00     57,00 100,00 57,00
Vysvětlivky:
ms – start mimo soutěž
0 – nebodovala
– nezúčastnila se
H – hostující závodnice
C – cizinka
Disciplína Body v kole JUNIORKY celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.    
400 m 12,00 12,00 21,05 12,00
1 500 m 9,00 9,00 15,79 9,00
100 m 9,00 9,00 15,79 9,00
200 m 9,00 9,00 15,79 9,00
dálka 9,00 9,00 15,79 9,00
3 000 m 9,00 9,00 15,79 9,00
oštěp neobsazeno 0,00 0,00 0,00
koule neobsazeno 0,00 0,00 0,00
800 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
4×100 neobsazeno 0,00 0,00 0,00
2 000 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno 0,00 0,00 0,00
400 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
4×400 0,00 0,00 0,00
5 000 m 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno 0,00 0,00 0,00
výška neobsazeno 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazeno 0,00 0,00 0,00
100 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
chůze 0,00 0,00 0,00
Součet 57,00 0,00 0,00 57,00 100,00 57,00

Dorostenky

P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.    
1. Navrátilová Zuzana 17,00 17,00 39,53 17,00
2. Alexová Barbora 11,00 11,00 25,58 11,00
3. Smejkalová Zuzana 9,00 9,00 20,93 9,00
4. Havlíčková Nela 3,00 3,00 6,98 3,00
5. Plucnarová Sára 3,00 3,00 6,98 3,00
   
Celkem 43,00 0,00 0,00     43,00 100,00 43,00
Body získané hostujícími atlety z klubů:
Hostující celkem 0,00 0,00 0,00     0,00 0,00 0,00
Atlety AC Moravská Slavia 43,00 0,00 0,00     43,00 100,00 43,00
Celkem 43,00 0,00 0,00     43,00 100,00 43,00
Vysvětlivky:                
ms – start mimo soutěž                
0 – nebodoval                
– nezúčastnil se                
H – hostující závodníci                
C – cizinec                
Disciplína Body v kole – DOROSTENKY celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.    
1 500 m 20,00 20,00 46,51 20,00
výška 9,00 9,00 20,93 9,00
400 m 6,00 6,00 13,95 6,00
300 m překážek 3,00 3,00 6,98 3,00
kladivo 3,00 3,00 6,98 3,00
200 m 2,00 2,00 4,65 2,00
800 m 0,00 0,00 0,00 0,00
4×400 0,00 0,00 0,00
4×100 neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
2 000 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
100 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
dálka 0,00 0,00 0,00 0,00
100 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
koule neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno 0,00 0,00 0,00
oštěp neobsazeno 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazeno 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 43,00 0,00 0,00 0,00 0,00 43,00 100,00 43,00

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card